1,0



Na podstawie 1 opinii
Rooibos - 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle Organic 120g| na bazie biologicznej | Kompatybilny z Nespresso®*³
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
101,50 zł
845,83 zł / 1kg
+ 45,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Herbata w kapsułkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
MATCHA Premium herbata w kapsułkach La Natura Lifestyle Mighty Matcha Tea 80 kapsułek herbaty | kompatybilna z Nespresso®*³1 815,38 zł/1kg
236,00 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Więcej informacji o reklamie
Opakowanie degustacyjne 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle Organic 126g| Kompatybilne z Nespresso®*³796,83 zł/1kg
100,40 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Więcej informacji o reklamie
Herbata miętowa - 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle Organic 120g|| Kompatybilna z Nespresso®*³845,83 zł/1kg
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki z herbatą Matcha Vanilla 20 sztuk, kompatybilne z Nespresso®538,73 zł/1kg
63,57 zł
Sprzedawca: Goodwei

TASSIMO 4051796 Tea Time Green Tea & Mint Teediscs 16 Porcji
1 872,25 zł/1kg
74,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbata China Sencha - 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle by Tpresso Organic 120g|based | kompatybilna z Nespresso®*³
887,50 zł/1kg
106,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Jasmine Green Tea - 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle Organic 120g | Kompatybilna z Nespresso®*³
845,83 zł/1kg
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Plum Cinnamon Organic Tea - 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle Organic 120g|based | Nespresso®*³ compatible
845,83 zł/1kg
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Herbata z jagód leśnych – 60 kapsułek | La Natura Lifestyle Organic 180 g | na bazie składników ekologicznych | kompatybilne z Nespresso®*³
1 534,61 zł/1kg
276,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Bombastus Linden Blossom Herbata lecznicza do stosowania doustnego, 75 g herbaty
363,54 zł/1kg
41,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Salus, herbata ziołowa z liści malwy, organiczna, 15 torebek filtrujących
320,67 zł/1kg
14,43 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Herbata lecznicza Salus Dandelion, 60 g herbaty
326,67 zł/1kg
24,50 zł
Sprzedawca: apohealth

Herbatka ziołowa nr 8 - Oskrzela 15 torebek 24g
564,58 zł/1kg
13,55 zł
Sprzedawca: taleoo

Creano 072-e, Biała herbata, Jaśmin, Owoc dzikiej róży
414,61 zł/1kg
74,63 zł
Sprzedawca: BioCare

Caffè Borbone The Al Limone, Kapsułka z herbatą, Herbata owocowa, Cytryna, 12 g, 16 szt., Nescafé Dolce Gusto
406,25 zł/1kg
78,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Salus, herbata z kwiatów czarnego bzu, organiczna, Sambuci flos, 50g
600,62 zł/1kg
39,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Dilmah A Variety of Fine Tea 145 g
207,72 zł/1kg
83,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Salus Mistletoe Herbata lecznicza wspomagająca krążenie, 15 szt. Woreczek filtrujący
546,46 zł/1kg
26,23 zł
Sprzedawca: apohealth

Formuła snu (90 kaps)
1 047 700,03 zł/1kg
104,77 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Dilmah Zestaw Herbat Aromatyzowanych Celebr Fun Teas 80 Kopert
212,05 zł/1kg
84,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Hit:
- Odmiana: Rooibos
- Herbata ziołowa
- Kraj pochodzenia: Niemcy
- Zawartość: 60 kapsułek herbaty Rooibos
- Łatwe przygotowanie za naciśnięciem przycisku
- Nadaje się do przemysłowego kompostowania*²
Nasza mieszanka herbaty La Natura Lifestyle Rooibos to jedna z najzdrowszych i najpopularniejszych herbat na świecie. Jej słodki, delikatnie aromatyczny smak wnosi do filiżanki odrobinę Afryki Południowej. Narodowy napój mieszkańców RPA jest nieco podobny do czarnej herbaty, ale w przeciwieństwie do niej nie zawiera kofeiny. Rooibos należy do rodziny roślin strączkowych i rośnie głównie w RPA. Każdy, kto uważa, że liście krzewu rooibos, jak się go tutaj nazywa, tworzą herbatę, jest w błędzie. To gałęzie tego krzewu są przetwarzane i zaczynają fermentować w ciepłym klimacie, jeszcze nie zebrane. W ten sposób powstaje nie tylko wspaniały aromat w filiżance, ale także cudowne czerwono-brązowe niuanse kolorystyczne.
Kapsułki La Natura Lifestyle nadają się do standardowych ekspresów kapsułkowych Nespresso®*³, Saeco Area i La Natura Lifestyle Smart. Celowo opracowaliśmy ten ekspres kapsułkowy dla naszych przemysłowo kompostowalnych*² kapsułek.
Zakres dostawy: 60 kapsułek herbaty Rooibos La Natura Lifestyle kompatybilnych z ekspresami Nespresso®*³ o wadze 2 g
Składniki:rooibos
(*²Sprawdź lokalne przepisy dotyczące utylizacji odpadów. Mogą istnieć ograniczenia dotyczące tego, które produkty mogą być kompostowane. | Functional Food Grono GmbH i La Natura Lifestyle nie są w żaden sposób powiązane, wspierane ani sponsorowane przez Nespresso®. Nespresso® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Société des Produits Nestlé S.A. | * Kapsułki kompatybilne z systemem Nespresso®* nie nadają się do systemu Nespresso®* Vertuo lub Professional (kapsułki).
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w czystym, suchym miejscu chronionym przed wysoką temperaturą.
- Lista składników
- Organiczny Rooibos
- Waga
- 120 g
- Firma spożywcza
- Functional Food Grono GmbH Zona Signu 279 6537 Grono Schweiz
- Nazwa handlowa
- Kapsułka z herbatą
- Producent
- Functional Food Grono GmbH
- Zakres dostawy
- 60
- Liczba sztuk
- 60
- Numer producenta
- 304316
- EAN
- 7630055134257
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w czystym, suchym miejscu chronionym przed wysoką temperaturą.
- Lista składników
- Organiczny Rooibos
- Waga
- 120 g
- Firma spożywcza
- Functional Food Grono GmbH Zona Signu 279 6537 Grono Schweiz
- Nazwa handlowa
- Kapsułka z herbatą
- Producent
- Functional Food Grono GmbH
- Zakres dostawy
- 60
- Liczba sztuk
- 60
- Numer producenta
- 304316
- EAN
- 7630055134257
Pasuje również do tego

Herbata miętowa - 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle Organic 120g|| Kompatybilna z Nespresso®*³
845,83 zł/1kg
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Zestaw 2 poduszek 50x70 cm 1000 gramów puchu, 100% naturalne gęsie pióra 3-komorowa poszewka na poduszkę: 100% bawełna 3-komorowa poduszka puchowa
360,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Opakowanie degustacyjne 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle Organic 126g| Kompatybilne z Nespresso®*³
796,83 zł/1kg
100,40 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Folia 77885, drut chenille – 8 mm, 10 sztuk, kolor czekoladowy
171,16 zł/1kg
246,47 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Zaparzacz do herbaty Senya Tea Time, elektryczny czajniczek na herbatę sypką lub w torebkach, z wyjmowanym zaparzaczem, Cream 1415 W
594,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

NESCAFÉ 12607056 NESCAFÉ Our Classic Caramel Kaffeekapseln, mild, 6 Portionen
237,66 zł/1kg
30,42 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Finest Selection - 9x2 torebki 35g
437,14 zł/1kg
15,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecka kawa 500 g
274,28 zł/1kg
137,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Kawa Arabica mielona 500g
151,36 zł/1kg
75,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TASSIMO 4051796 Tea Time Green Tea & Mint Teediscs 16 Porcji
1 872,25 zł/1kg
74,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Pudełko degustacyjne pleasure collection 120 kapsułek herbaty | kapsułki aluminiowe | kapsułki herbaty do ekspresów kapsułkowych Nespresso®³ | La Natura Lifestyle | Selection Tea Box
451,19 zł/1kg
189,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Herbata China Sencha - 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle by Tpresso Organic 120g|based | kompatybilna z Nespresso®*³
887,50 zł/1kg
106,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

MATCHA Premium herbata w kapsułkach La Natura Lifestyle Mighty Matcha Tea 80 kapsułek herbaty | kompatybilna z Nespresso®*³
1 815,38 zł/1kg
236,00 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Cremesso Easy, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,9 l, Kapsułka kawy, 1450 W, Czarny, Srebrny
294,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jasmine Green Tea - 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle Organic 120g | Kompatybilna z Nespresso®*³
845,83 zł/1kg
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Plum Cinnamon Organic Tea - 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle Organic 120g|based | Nespresso®*³ compatible
845,83 zł/1kg
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Tassimo Morning Café – duże opakowanie | 21 kapsułek XL
196,95 zł/1kg
32,26 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Ekspres do kawy De'Longhi z Cappuccinatore Nespresso Lattissima One EN510.W 19 bar biały
811,92 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Kawa Starbucks NESS Creamy Vanilla
897,86 zł/1kg
50,28 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
329,08 zł/1kg
78,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bombastus Linden Blossom Herbata lecznicza do stosowania doustnego, 75 g herbaty
363,54 zł/1kg
41,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Kawa Crema - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatybilna z Nespresso®*³
331,70 zł/1kg
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Caffè Borbone Respresso, Kapsułka kawy, Espresso, Nespresso, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone
299,30 zł/1kg
149,65 zł
Sprzedawca: Sotel

Krups XN1108, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,6 l, Kapsułka kawy, 1310 W, Czarny
403,94 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

JACOBS Capsules Lungo Intenso 200 kapsułki do kawy kompatybilne z systemem Nespresso®*
383,64 zł/1kg
398,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
518,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Jacobs Kronung, 200 g, Kawa, 1 szt., Słoik
261,65 zł/1kg
52,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kawa Ristretto - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatybilna z Nespresso®*³
325,32 zł/1kg
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
termin ważności 2 czerwca 2026 r.
Towar przeterminowany!!!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MATCHA Premium herbata w kapsułkach La Natura Lifestyle Mighty Matcha Tea 80 kapsułek herbaty | kompatybilna z Nespresso®*³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
236,00 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
1 815,38 zł/1kg

Herbata miętowa - 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle Organic 120g|| Kompatybilna z Nespresso®*³
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
845,83 zł/1kg

Rooibos - 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle Organic 120g| na bazie biologicznej | Kompatybilny z Nespresso®*³



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
845,83 zł/1kg

Opakowanie degustacyjne 60 kapsułek herbaty | La Natura Lifestyle Organic 126g| Kompatybilne z Nespresso®*³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
100,40 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
796,83 zł/1kg

Prawdziwa matcha ceremonialna w kapsułkach kompatybilnych z Nespresso



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
72,98 zł
Sprzedawca: Goodwei
634,61 zł/1kg

Kapsułki z herbatą Matcha Vanilla 20 sztuk, kompatybilne z Nespresso®



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
63,57 zł
Sprzedawca: Goodwei
538,73 zł/1kg

Organiczne pastylki do ssania z drzewa herbacianego TAOASIS, 30 g
25,53 zł
Sprzedawca: apohealth
729,43 zł/1kg