3,5



Na podstawie 2 opinii
SEMPIO Koreańska pasta z chilli 170 GR
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,97 zł
64,53 zł / 1l
+ 9,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
10h 35m 02s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Łap promocję, póki trwa!
Przetwory owocowe i warzywne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pasta Gochujang ostra Sempio 1 kg33,99 zł/1l
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon74,06 zł/1l
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Peperoncini Calabresi w zalewie 280 g87,46 zł/1l
24,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres28,72 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
37,96 zł/1l
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kiełki fasoli Mung 330g - Diamond
20,52 zł/1l
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
![Zdjęcie produktu dla [ 160 g ] JONGGA Napa Kohl Kimchi KIM CHI / Kimchi z Korei](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b7b9eb013b72a5ae280826237d912d0b.webp)
[ 160 g ] JONGGA Napa Kohl Kimchi KIM CHI / Kimchi z Korei
148,88 zł/1kg
23,82 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ziarna soi Edamame 400g - Ita-San
21,87 zł/1kg
8,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

10 arkuszy (25 g) JHFOODS Yaki Sushi Nori GOLD | Wysokiej jakości prażone wodorosty morskie
857,20 zł/1kg
23,12 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,43 zł
Sprzedawca: LAVONIO

SEMPIO Kapusta marynowana po koreańsku KIMCHI 160G
233,81 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

PASTA CURRY TANDOORI130 g - TERRASANA
176,62 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Podravka Ajvar Łagodny 350 G
41,43 zł/1kg
15,75 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,50 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

PASTA KANAPKOWA PAPRYKA JALAPENO BEZGLUTENOWA135 g - SANCHON
124,74 zł/1kg
16,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Helcom Pasta Z Ciecierzycy Z Kuminem 190G
49,79 zł/1kg
9,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pikantna pasta warzywna z chilli Citres 200 g
84,95 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

PASTA KANAPKOWA MIÓD - MUSZTARDA BEZGLUTENOWA135 g - SANCHON
124,74 zł/1kg
16,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Pasta z awokado i jarmużu 180g HELCOM
56,06 zł/1kg
10,09 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Przecier pomidorowy Podravka 200 g
24,70 zł/1kg
4,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Urbanek Pieczarki Marynowane 290 G
35,69 zł/1kg
10,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sempio Gochujang Hot Pepper Paste 170 g to klasyczna, koreańska pasta z chili, która jest podstawowym składnikiem wielu tradycyjnych dań w kuchni koreańskiej. Gochujang to gęsta, pikantna pasta o słodko-ostrym smaku, która nadaje potrawom głębię, ostrość i wyrazistość. Produkt ten łączy w sobie fermentowaną pastę sojową, papryczki chili, ryż oraz sól, tworząc unikalny smak, który jest idealny do wzbogacenia różnorodnych potraw.
Zastosowanie:
Sempio Gochujang Hot Pepper Paste 170 g doskonale sprawdza się w:
- Kuchni koreańskiej – pasta jest niezbędnym składnikiem w takich potrawach jak bibimbap, bulgogi, kimchi oraz jajka po koreańsku.
- Marynatach – idealna do przygotowywania pikantnych marynat, które nadadzą mięsu, tofu, owocom morza i warzywom intensywny smak i głębię.
- Sosach i zupach – pasta może być używana jako składnik do tworzenia sosów i zup, takich jak jjangjorim czy ramen, nadając im charakterystyczną ostrość.
- Daniach stir-fry – doskonała do smażonych potraw, które wymagają wyrazistego smaku i pikantności.
Korzyści:
Sempio Gochujang Hot Pepper Paste 170 g to doskonały wybór dla miłośników kuchni koreańskiej, którzy chcą wzbogacić swoje potrawy o intensywny, pikantny smak. Dzięki fermentacji, pasta ta jest bogata w naturalne probiotyki, które wspierają zdrowie jelit i układ odpornościowy. Jest to również produkt, który można łatwo dodać do codziennych potraw, aby nadać im wyjątkowego charakteru i głębi smaku.
Przechowywanie:
Pasta powinna być przechowywana w chłodnym, suchym miejscu. Po otwarciu najlepiej przechowywać ją w lodówce, aby zachować świeżość i pełnię smaku.
Sempio Gochujang Hot Pepper Paste 170 g to niezastąpiony składnik w kuchni koreańskiej, który pozwala na szybkie przygotowanie autentycznych dań z charakterystyczną pikantną nutą. Idealny dla osób, które szukają intensywnych smaków i chcą dodać ostrości swoim potrawom.
Pasta ostra z papryki Gochujang 170g - Sempio
Idealnie doprawione, pikantne do perfekcji - to jest pasta z papryki Gochujang od marki Sempio. Wyjątkowe połączenie smaku i aromatu, które dostarczy Ci niezapomnianych doznań kulinarnej przyjemności. Ta pasta jest idealna dla osób, które lubią ostre i intensywne smaki. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz azjatyckie danie, czy eksperymentujesz z kuchnią świata, ta pasta z papryki Gochujang z pewnością dodaje wyjątkowy charakter Twoim potrawom.
Pasta z papryki Gochujang od marki Sempio jest doskonałym dodatkiem do różnych dań. Jej wyrazisty smak i aromat sprawiają, że staje się nieodzownym składnikiem zarówno tradycyjnych azjatyckich dań, jak i nowoczesnych kulinarnych kompozycji. Dodaj ją do sosów, zup, marynat dla mięsa czy warzyw, a poczujesz jak Twoje potrawy nabiorą niepowtarzalnego ognistego charakteru. Pasta z papryki Gochujang ostra od Sempio to absolutna gratka dla miłośników kuchni o wyrazistym i pikantnym smaku!
To jest pasta, która oprócz pikantnego smaku jest również pełna korzyści dla Twojego zdrowia. Przygotowana z naturalnych i starannie wyselekcjonowanych składników, pasta z papryki Gochujang od marki Sempio jest bogata w cenne substancje odżywcze. Papryka Gochujang jest znana z zawartości antyoksydantów i witamin, które korzystnie wpływają na nasze zdrowie. Dodatkowo, pasta z papryki Gochujang ma właściwości wzmacniające układ odpornościowy. Oznacza to, że oprócz niezwykłego smaku, dostarcza także wartości odżywczych i wspiera Twoje zdrowie i samopoczucie.
Daj się porwać na kulinarne podróże i poznaj magię smaków z pastą z papryki Gochujang od marki Sempio. Jej pikantność i wyjątkowy smak sprawią, że Twoje potrawy staną się prawdziwymi arcydziełami kulinarnymi. Dodaj ją do swojej spiżarni i ciesz się intensywnością, która nadaje potrawom niezwykłego charakteru. Pasta z papryki Gochujang od Sempio - smak, który zapadnie w pamięć na długo!
- Zawartość
- 0.17 l
- Lista składników
- Fermentowana pasta sojowa (soja, pszenica, sól), papryczki chili, ryż, sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100g: Wartość energetyczna: 1510 kJ/357 kcal; Tłuszcz: 1,0 g; W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g; Węglowodany: 72 g; W tym cukry: 21 g; Białko: 12 g; Sól: 5,0 g.
- Waga
- 220 g
- Firma spożywcza
- SEMPIO
- Nazwa handlowa
- Sempio Gochujang Hot Pepper Paste
- Producent
- Sempio
- EAN
- 8801005171472
- Zawartość
- 0.17 l
- Lista składników
- Fermentowana pasta sojowa (soja, pszenica, sól), papryczki chili, ryż, sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100g: Wartość energetyczna: 1510 kJ/357 kcal; Tłuszcz: 1,0 g; W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g; Węglowodany: 72 g; W tym cukry: 21 g; Białko: 12 g; Sól: 5,0 g.
- Waga
- 220 g
- Firma spożywcza
- SEMPIO
- Nazwa handlowa
- Sempio Gochujang Hot Pepper Paste
- Producent
- Sempio
- EAN
- 8801005171472
Pasuje również do tego

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
32,38 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

PRB Dunkle Soja-Pilzsauce 150 ml | Najwyższej jakości ciemny sos sojowy o smaku grzybowym
76,07 zł/1l
11,41 zł
Sprzedawca: LAVONIO
![Zdjęcie produktu dla [400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/26a86b2b38f5c014f6e0be47ebb92b4a.webp)
[400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu
70,10 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
478,00 zł/1kg
66,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x 140g) 700g
81,21 zł/1kg
56,85 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
74,06 zł/1l
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zestaw do sushi Blumtal Mata do sushi nadająca się do mycia w zmywarce - Trwały, zrównoważony sushi maker z wysokiej jakości drewnianymi pałeczkami i łyżką do ryżu dla początkujących i profesjonalistów sushi
269,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
![Zdjęcie produktu dla [500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf53a4a9f24da52c316ab2db444fd43d.webp)
[500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty
14,84 zł/1kg
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
102,72 zł/1kg
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 115,00 zł/1l
66,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Makaron z mąką gryczaną Soba 300g - Chunsi
25,65 zł/1kg
7,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kikkoman Teriyaki z prażonymi ziarnami sezamu 250ml
167,60 zł/1l
41,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mutti Double Concentrated, Pasta pomidorowa, 130 g, 96 kcal, 407 kJ, 0,2 g, 14 g
49,77 zł/1kg
6,78 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Olej z ostropestu 500 ml - OLVITA OLVITA
80,78 zł/1l
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
87,57 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: UJiaAsienmarkt
![Zdjęcie produktu dla [5 par pałeczek bambusowych [ wzór ZŁOTE FALE ] 5 kolorów w stylu japońskim](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a08ba682a44feede3a9419d139a5698e.webp)
[5 par pałeczek bambusowych [ wzór ZŁOTE FALE ] 5 kolorów w stylu japońskim
48,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
187,21 zł/1l
85,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
36,00 zł/1kg
34,22 zł
-47%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
37,96 zł/1l
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SEMPIO SSAMJANG Koreańska Pasta Sojowa z Przyprawami 54K
86,20 zł/1kg
21,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Papryka chilli Gochugaru 100g - Asia Kitchen
62,90 zł/1l
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Samyang Dukboki Topokki in Cup Hot Chicken Geschmack 185g
166,76 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Olej sezamowy 100% 150ml - Asia Kitchen
79,27 zł/1l
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SOS OSTRYGOWY 150 ml - MERRE
65,93 zł/1l
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

O'Food pasta chili z brązowego ryżu Gochujang 500 g
78,58 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
50%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super pasta, niezwykle aromatyczna!
Super pasta, niezwykle aromatyczna!
Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie jest dobrze
Nie jestem zadowolony z produktu.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,16 zł/1kg

Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
74,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,00 zł/1kg

Cytryny z imbirem i laską cynamonu 220g - Schronisko Bukowina
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,14 zł/1l

Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
20,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,08 zł/1l

Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,30 zł/1l

Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
56,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,70 zł/1kg

Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,11 zł/1kg

Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,64 zł/1kg

Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,85 zł/1kg

Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,44 zł/1kg

Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,45 zł/1l

Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 074,08 zł/1kg

Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l

Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,83 zł/1kg

Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,53 zł
Sprzedawca: Heartforcards
113,73 zł/1kg

Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,94 zł/1l

Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,43 zł/1l

Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,72 zł/1kg

Kapusta czerwona Kühne The Original gotowa do gotowania odsączona waga 9200g
116,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11,41 zł/1kg

Oliwki Sicilia Dolci Grandi Miccio 870g/500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,24 zł/1l