Pasta curry zielona 50g - Cock

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

3,97 zł

66,17 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października
Złóż zamówienie w ciągu
12h 42m 25s
Łap promocję, póki trwa!
Sosy azjatyckie i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Sempio Bulgogi Marinade  Sauce 300 Gr
Sempio Bulgogi Marinade Sauce 300 Gr
205,60 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla DONGWON Algi nori wasabi 2,7 g
DONGWON Algi nori wasabi 2,7 g
0,92 zł/1kg
2,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla KINJIRUSHI BRAND 396257002 KINJIRUSHI BRAND Wasabi 43,0 g
KINJIRUSHI BRAND 396257002 KINJIRUSHI BRAND Wasabi 43,0 g
260,47 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cook Brand Pasta Curry zielona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
Cook Brand Pasta Curry zielona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
50,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Żółta pasta curry 50g - Rooster
Żółta pasta curry 50g - Rooster
79,80 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla COCK Żółta tajska pasta curry 400 GR
COCK Żółta tajska pasta curry 400 GR
34,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla LOBO Pasta curry żółta 50 g | Żółta pasta curry | Curry Paste Yellow
LOBO Pasta curry żółta 50 g | Żółta pasta curry | Curry Paste Yellow
990,00 zł/1kg
49,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Pasta przyprawowa Asian Home Gourmet do tradycyjnego makaronu Pad Thai Noodles 50 g
Pasta przyprawowa Asian Home Gourmet do tradycyjnego makaronu Pad Thai Noodles 50 g
216,60 zł/1kg
10,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cock Thai zielona pasta curry 1kg
Cock Thai zielona pasta curry 1kg
57,05 zł/1kg
57,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
PASTA CURRY TIKKA MASALA BIO 130 g - TERRASANA
PASTA CURRY TIKKA MASALA130 g - TERRASANA
176,62 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Pasta - tajskie curry 50g
Pasta - tajskie curry 50g
22,88 zł/1l
11,44 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pasta wegańska Ssamjang 500g - Sempio
Pasta wegańska Ssamjang 500g - Sempio
32,96 zł/1l
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasta - Tikka Curry 175g
Pasta - Tikka Curry 175g
105,24 zł/1kg
20,30 zł
-11%
17,89 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Indonezyjska pasta curry „Garam Masala”, 283 g
Indonezyjska pasta curry „Garam Masala”, 283 g
59,33 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Pasta PATAK'S VINDALOO OSTRA PASTA CURRY 283G
Pasta PATAK'S VINDALOO OSTRA PASTA CURRY 283G
59,33 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
19,98 zł
-15%
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Nittaya Panang Curry Kruidenpasta 1000g – Aromatyczna tajska pasta przyprawowa
Nittaya Panang Curry Kruidenpasta 1000g – Aromatyczna tajska pasta przyprawowa
97,41 zł/1kg
97,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Koningsvogel – Pasta chili/Sambal Brandal – 750 g
Koningsvogel – Pasta chili/Sambal Brandal – 750 g
85,63 zł/1kg
64,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Koningsvogel Pasta chili Sambal Badjak 750 g
Koningsvogel Pasta chili Sambal Badjak 750 g
85,63 zł/1kg
64,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Thai Dancer zielona pasta curry baza do zielonego tajskiego curry 227g
Thai Dancer zielona pasta curry baza do zielonego tajskiego curry 227g
77,61 zł/1kg
17,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Indyjska pasta curry "Biryani", 283g
Indyjska pasta curry "Biryani", 283g
59,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Zielona pasta curry 50g - Rooster

Zielona pasta curry 50g - Kogut to pyszna i aromatyczna mieszanka, której nie powinno zabraknąć w Twojej kuchni! Ta oryginalna pasta curry podkreśli smak każdej potrawy i sprawi, że kulinarne doznania będą jeszcze bardziej urozmaicone. Produkowana jest przez renomowaną markę Cock i gwarantuje najwyższą jakość oraz autentyczny smak orientalnej kuchni. Przygotuj się na wyjątkowe doznania smakowe!

Nasza zielona pasta curry zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, które nadają jej wyjątkowy charakter i intensywny smak. Zielone curry charakteryzuje się subtelną ostrością, która doskonale współgra z niepowtarzalnymi akcentami świeżych ziół i przypraw. Wzbogacona aromatycznym kokosem i świeżymi ziołami, zielona pasta curry nadaje potrawom wyjątkowy smak i intensywny aromat. Odkryj kulinarny potencjał naszej zielonej pasty curry i ciesz się wyjątkowymi smakami Tajlandii we własnym domu.

Nasza zielona pasta curry to nie tylko świetny dodatek do różnorodnych dań mięsnych, ale także doskonała propozycja dla miłośników kuchni wegetariańskiej lub wegańskiej. Możesz wykorzystać ją do przygotowania aromatycznego curry z warzywami, tofu lub krewetkami. Wypróbuj naszą zieloną pastę curry jako dodatek do zup, sosów lub makaronów - Twoja wyobraźnia nie ma granic! Przygotuj się na kulinarne przygody pełne smaków i aromatów, które zachwycą Twoje podniebienie.

Zamów już dziś opakowanie pysznej zielonej pasty curry Cock's 50 g i dodaj niezwykły smak Tajlandii do swoich ulubionych potraw. Wystarczy jeden kęs, by przenieść się do niebiańskiego świata orientalnych smaków i zapewnić sobie niezapomniane doznania kulinarne. Nie czekaj dłużej! Odkryj magię naszej zielonej pasty curry i przygotuj wyjątkowe dania, które zachwycą Twoich gości i pozwolą Ci poczuć smak prawdziwej azjatyckiej kuchni.

Składniki: Świeże zielone chilli 33%, trawa cytrynowa, czosnek, szalotka, sól, galangal, kmin rzymski, nasiona kolendry Masa netto: 50g Informacja żywieniowa na 100g: Energia 448 kj/ 108 kcal Tłuszcz 5,1g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,1g Węglowodany 11g, w tym cukier 5,3g Białko 1,8g Sól 14,1g Kraj pochodzenia: Tajlandia Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego Data ważności:

Kogut Tajska pasta curry ZIELONA 50g


Nie możemy podać żadnych informacji na temat ostrości produktu. Podamy jednak wszystkie informacje od producenta w opisie produktu, który znajduje się na produkcie. Nie każda ostrość jest taka sama, ponieważ każdy postrzega ostrość inaczej. Prosimy o wyrozumiałość.

Składniki:

Świeże zielone chili 33%, trawa cytrynowa, czosnek, szalotka, sól, galangal, kmin rzymski, nasiona kolendry

Informacje dla alergików:

-

Waga netto/ zawartość netto:

50g

Importer/producent:

Importer: Kreyenhop & Kluge GmbH & Co.
KG Adres: Industriestr. 40-42, 28876 Oyten, Niemcy

Przechowywanie/wymagania dotyczące przechowywania:

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, unikać bezpośredniego światła słonecznego.

Kraj pochodzenia:

Tajlandia

Termin przydatności do spożycia:


MFG=manufacturing date=Data produkcji Data produkcji jest drukowana na wielu produktach, nie mylić z datą przydatności do spożycia.
Co najmniej 3 miesiące od wysyłki. Zwykle dłużej. Prosimy o o dokładną datę.

Sposób przygotowania:

wymieszać 2 szklanki mleka kokosowego (ok. 400m) z 50g zielonej pasty curry i podgrzać na patelni. Ugotować w sosie ok. 250 g mięsa, warzyw i kawałków marynowanego bakłażana, doprawić do smaku.

Informacje ogólne:

Drodzy klienci, wszyscy producenci zmieniają opakowania i etykiety (naklejki) swoich produktów co kilka lat. Może się zdarzyć, że nie zawsze będziemy na bieżąco, ale zawsze natychmiast to zaktualizujemy.

Średnia wartość odżywcza na 100g

Wartość kaloryczna
448 kJ 108 kcal

Tłuszcz - w tym nasycone kwasy tłuszczowe

5,1 g 2,1 g

Węglowodany - w tym cukier

11 g 5,3 g
Błonnik pokarmowyg
Białko1,8 g
Sól14,1 g


OPIS

- szybkie przygotowanie
- zestaw gotowych ziół
- Kuchnia indyjska

Pasta curry to charakterystyczne danie kuchni indyjskiej. Jest to pikantne danie, które podaje się z ryżem i warzywami. Pasta to specjalnie przygotowana kompozycja ziół, którą wystarczy dodać do mleka kokosowego, dodać warzywa i mamy gotowy sos curry. Zawiera zielone papryczki chilli, trawę cytrynową, czosnek, szalotkę, sól, galangal, kmin rzymski i nasiona kolendry.


SKŁADNIKI Świeże
zielone chilli, trawa cytrynowa, czosnek, szalotka, sól, galangal, kmin rzymski, nasiona kolendry.


ZASTOSOWANIE Dla
2-3 osób: Wymieszać 50 g pasty z 2 łyżkami oleju roślinnego, podgrzać na średnim ogniu; wymieszać, dodać 400 ml mleka kokosowego, następnie 250 g ulubionego mięsa i dusić. Na koniec dodać 60 g drobno pokrojonego bakłażana. Podawać z ryżem.


ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu.




Składniki
świeże zielone chili 33%, trawa cytrynowa, czosnek, sól, szalotka, galanga, kolendra, kmin rzymski

Alergeny kolendra, kmin rzymski


Wartości odżywcze na 100 g
Wartość energetyczna - 483 kJ / 116 kcal
Tłuszcz 6,4 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,3 g
Węglowodany 10 g, w tym cukry 5,4 g
Białko 2,7 g
Sól 17,4 g


Przechowywanie
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Zawartość
0.05 l
Lista składników
Skład: Świeże chili zielone 33%, trawa cytrynowa, czosnek, szalotka, sól, galangal, kmin, nasiona kolendrymasa netto: 50gWartości odżywcze w 100 g: Energia 448 kj/ 108 kcalTłuszcz 5,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,1 gWęglowodany 11 g w tym cukry 5,3 g Białko 1,8 gSól 14,1 gKraj pochodzenia: TajlandiaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Alergeny
Inne orzechy
Waga
60 g
Firma spożywcza
Cock
Nazwa handlowa
Pasta curry zielona 50g - Cock
Producent
Cock
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
zielone chili 35%
Numer producenta
1187
EAN
0084909005465
84909005465
084909005465

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Zawartość
0.05 l
Lista składników
Skład: Świeże chili zielone 33%, trawa cytrynowa, czosnek, szalotka, sól, galangal, kmin, nasiona kolendrymasa netto: 50gWartości odżywcze w 100 g: Energia 448 kj/ 108 kcalTłuszcz 5,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,1 gWęglowodany 11 g w tym cukry 5,3 g Białko 1,8 gSól 14,1 gKraj pochodzenia: TajlandiaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Alergeny
Inne orzechy
Waga
60 g
Firma spożywcza
Cock
Nazwa handlowa
Pasta curry zielona 50g - Cock
Producent
Cock
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
zielone chili 35%
Numer producenta
1187
EAN
0084909005465
84909005465
084909005465
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Żółta pasta curry 50g - Rooster
Żółta pasta curry 50g - Rooster
79,80 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla COCK Żółta tajska pasta curry 400 GR
COCK Żółta tajska pasta curry 400 GR
34,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Cook Brand Pasta Curry zielona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
Cook Brand Pasta Curry zielona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
50,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cook Brand Pasta Curry czerwona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
Cook Brand Pasta Curry czerwona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
201,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos rybny 700ml - Squid
Sos rybny 700ml - Squid
25,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla COCK Tajska pasta curry PANANG 50 GR
COCK Tajska pasta curry PANANG 50 GR
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,51 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla COCK Tajska pasta curry PANANG 400 GR
COCK Tajska pasta curry PANANG 400 GR
355,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
35,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Pasta curry czerwona 50g - Cock
Pasta curry czerwona 50g - Cock
81,33 zł/1kg
4,88 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla LOBO Pasta curry żółta 50 g | Żółta pasta curry | Curry Paste Yellow
LOBO Pasta curry żółta 50 g | Żółta pasta curry | Curry Paste Yellow
990,00 zł/1kg
49,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Mleczko kokosowe 250ml - Aroy-D
Mleczko kokosowe 250ml - Aroy-DJednorazowe
39,08 zł/1l
9,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasta przyprawowa Asian Home Gourmet do tradycyjnego makaronu Pad Thai Noodles 50 g
Pasta przyprawowa Asian Home Gourmet do tradycyjnego makaronu Pad Thai Noodles 50 g
216,60 zł/1kg
10,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE
TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE
17,42 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
SOS OSTRYGOWY 150 ml - MERRE
SOS OSTRYGOWY 150 ml - MERRE
65,93 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Asian Home Gourmet Pasta przyprawowa do makaronu Laksa Coconut Curry Noodles 60 g
Asian Home Gourmet Pasta przyprawowa do makaronu Laksa Coconut Curry Noodles 60 g
180,50 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pasta curry Cock Matsaman 400 g
Pasta curry Cock Matsaman 400 g
90,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
36,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sos rybny 200ml - Asia Kitchen
Sos rybny 200ml - Asia Kitchen
43,90 zł/1l
8,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sanchon Bio Thai Currypaste grün 190g
Sanchon Bio Thai Currypaste grün 190g
14,45 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Asian Home Gourmet Pasta przyprawowa do indonezyjskiego Nasi Goreng 50 g
Asian Home Gourmet Pasta przyprawowa do indonezyjskiego Nasi Goreng 50 g
215,80 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pasta curry czerwona 50g - Aromax
Pasta curry czerwona 50g - Aromax
89,80 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tapioka perła drobna 454g THAI DENCER
Tapioka perła drobna 454g THAI DENCER
33,91 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Asian Home Gourmet żółta pasta curry dla Tajów Nam Prik Keang Kari 50g
Asian Home Gourmet żółta pasta curry dla Tajów Nam Prik Keang Kari 50g
215,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Golden Turtle Chef Japońska bułka tarta 200 g
Golden Turtle Chef Japońska bułka tarta 200 g
52,70 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
32,10 zł/1l
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
55,75 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
23,51 zł
-5%
22,30 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Asian Home Gourmet Sos do typowego kantońskiego kurczaka cytrynowego 60 g
Asian Home Gourmet Sos do typowego kantońskiego kurczaka cytrynowego 60 g
179,83 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
19,92 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
34,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla TRS Madras Curry Powder hot 100g
TRS Madras Curry Powder hot 100g
130,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,05 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
187,21 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Mleczko kokosowe 82% ekstraktu 400ml - Diamond
Mleczko kokosowe 82% ekstraktu 400ml - DiamondJednorazowe
21,22 zł/1l
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
126,27 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
85,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
90,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
89,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos rybny Red Boat 250 ml
Sos rybny Red Boat 250 ml
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy Kikkoman naturalnie warzony w wiaderku do przechowywania 5000 ml
Sos sojowy Kikkoman naturalnie warzony w wiaderku do przechowywania 5000 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
207,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,48 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml
Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
141,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
31,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,82 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,58 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Cock słodki sos chilli do kurczaka owocowy łagodny i delikatnie przyprawiony 4500ml
Cock słodki sos chilli do kurczaka owocowy łagodny i delikatnie przyprawiony 4500ml
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
109,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,34 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Przyprawa do sushi 300ml - Kikkoman
Przyprawa do sushi 300ml - Kikkoman
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,80 zł/1l