5,0



Na podstawie 2 opinii
MARLENKA® Blueberry Honey Roll 300 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
33,86 zł
112,87 zł / 1kg
+ 19,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe z kategorii Pieczywo i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
MARLENKA® Zestaw Mieszany Tortów Miodowych 6+2 Pakiet Oszczędnościowy – Ciasto miodowe, Tort, Ciasto (8 x 800 g)55,68 zł/1kg
356,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eMarlenka

Więcej informacji o reklamie
Marlenka® Mix kulek miodowych 6+2 pakiet promocyjny (8 x 235 g)95,04 zł/1kg
178,68 zł
Sprzedawca: eMarlenka

Więcej informacji o reklamie
MARLENKA® 4-pak w cenie 3 – Ciasto miodowe z orzechami włoskimi (4 x 800 g)55,68 zł/1kg
178,17 zł
Sprzedawca: eMarlenka

Więcej informacji o reklamie
MARLENKA® Duży Zestaw Miodowy Mix | Ciasto miodowe z orzechami włoskimi (800 g), 2 x Kuleczki miodowe (2 x 235 g), Rolada miodowa z jagodami (300 g) oraz Babeczka miodowa z orzechami włoskimi (100 g)57,81 zł/1kg
142,78 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Miodowe kulki - Miodowe kulki do ciasta - 10 sztuk, 1 x 235 g
129,48 zł/1kg
29,78 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® 4-pak w cenie 3 – Kulki miodowe z orzechami włoskimi (4 x 235 g)
95,04 zł/1kg
89,34 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Wiedeńskie ciasto miodowe 800 g
74,24 zł/1kg
59,39 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Duopak Mix Tort Miodowy 1 x z orzechami włoskimi, 1 x z kakao – Zestaw 2 szt., Ciasto miodowe, Tort, Ciasto (2 x 800 g)
64,77 zł/1kg
103,64 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Miodowe tarty z kakao - Miodowe ciasta, tarty, ciastka (1 x 100 g)
110,60 zł/1kg
11,06 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Duopack kulek miodowych z orzechami włoskimi – zestaw 2 sztuk, kulki, nuggetsy, kule (2 x 235 g)
115,51 zł/1kg
54,29 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Miodowa przekąska z orzechami włoskimi 20 x 50 g, duże opakowanie słodyczy
91,89 zł/1kg
91,89 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA Kulki miodowe MIX 6 x 235 g
9,53 zł/1kg
134,42 zł
Sprzedawca: eMarlenka

BUŁKI PITA BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
91,00 zł/1kg
17,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Spód do pizzy 250g Schronisko Bukowina
41,34 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

3+1 MARLENKA® Wiedeńskie kulki miodowe 4 x 235 g
95,04 zł/1kg
89,34 zł
Sprzedawca: eMarlenka

3+1 MARLENKA Kulki malinowo-miodowe 4 x 235 g
95,04 zł/1kg
89,34 zł
Sprzedawca: eMarlenka

7 DAYS croissant z kremem kakaowym 10 x 60g opakowanie
137,77 zł/1kg
82,66 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Bauli Croissant Cacao 6 St. Gallen
51,57 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladki MARLENKA – opakowanie prezentowe 90 g
309,78 zł/1kg
27,88 zł
Sprzedawca: eMarlenka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bułka miodowa MARLENKA składa się z miękkiego ciasta miodowego, kremu mlecznego i prawdziwych jagód. Są one poddawane obróbce liofilizacji, która jest nowoczesną metodą liofilizacji owoców, pozwalającą zachować prawdziwy kolor owoców bez dodatku barwników. Bułeczki są wytwarzane ręcznie i używamy tylko najwyższej jakości składników, bez konserwantów i barwników. Produkt nie zawiera również GMO. Za swoją wyjątkową jakość został wyróżniony nagrodą KLASA przyznawaną przez Ministerstwo Rolnictwa Republiki Czeskiej.
TRADYCYJNA MARKA - MARLENKA - Tradycyjna marka z pyszną historią: Delektuj się kawałkiem autentycznej historii z tą kultową marką, której tradycja sięga ponad 60 lat. Każdy kawałek MARLENKI zawiera dobrze strzeżoną tajemnicę, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. HANDMADE WITH PASSION - Wykonane z pasją i miłością: Każda MARLENKA jest wytwarzana z dbałością i pasją o wyjątkową jakość i autentyczny smak. Każdy kawałek jest przygotowywany przy użyciu tradycyjnych receptur i starannie dobranych naturalnych składników. UNIQUE TASTE EXPERIENCE - Niezrównane doznania smakowe: MARLENKA jest synonimem doskonałego smaku. Zanurz się w bogatej, delikatnej harmonii warstw miodu, intensywnego nadzienia orzechowego i przewiewnego ciasta. Każdy kawałek to dzieło sztuki, które rozpływa się w ustach. DŁUGI OKRES PRZECHOWYWANIA - Okres przechowywania wynosi co najmniej 6 tygodni. Oznacza to, że zawsze będziesz mieć pod ręką przysmaki MARLENKA w domu, na wypadek niespodziewanych wizyt. Dzięki długiemu okresowi przydatności do spożycia są również idealnym produktem do każdej kawiarni. DOCENIANE NA CAŁYM ŚWIECIE - Doceniane na całym świecie: MARLENKA podbiła serca smakoszy na całym świecie. To nie tylko wyjątkowe doświadczenie dla kubków smakowych, ale także idealny prezent dla najbliższych. Wypróbuj tę znaną na całym świecie markę i odkryj, dlaczego jest tak popularna w świecie deserów.
- Przechowywanie i użytkowanie
- 2 - 24 stopnie
- Lista składników
- Cukier, margaryna [tłuszcz palmowy*, woda pitna, całkowicie uwodorniony tłuszcz kokosowy, olej rzepakowy, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny słonecznikowe), sól, aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)], mleko, mąka pszenna, mieszanina jaj, syrop glukozowy, miód 4%, olej rzepakowy, liofilizowane jagody 1,8%, koncentrat soku z jagód 0,6%, woda pitna, masło, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), skrobia pszenna, tłuszcz palmowy*, naturalny aromat jagodowy 0,1%, aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g Wartość energetyczna: 1492 kJ / 356 kcal Tłuszcz: 21 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 13 g Węglowodany: 36 g w tym cukry: 27 g Białko: 5,6 g Sól: 0,42 g
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneJaja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaMoże zawierać soję i produkty pochodne.Może zawierać orzechy włoskie i produkty pochodne.
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Marlenka
- Nazwa handlowa
- Marlenka
- Producent
- Marlenka
- EAN
- 8594071650858
- Przechowywanie i użytkowanie
- 2 - 24 stopnie
- Lista składników
- Cukier, margaryna [tłuszcz palmowy*, woda pitna, całkowicie uwodorniony tłuszcz kokosowy, olej rzepakowy, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny słonecznikowe), sól, aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)], mleko, mąka pszenna, mieszanina jaj, syrop glukozowy, miód 4%, olej rzepakowy, liofilizowane jagody 1,8%, koncentrat soku z jagód 0,6%, woda pitna, masło, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), skrobia pszenna, tłuszcz palmowy*, naturalny aromat jagodowy 0,1%, aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g Wartość energetyczna: 1492 kJ / 356 kcal Tłuszcz: 21 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 13 g Węglowodany: 36 g w tym cukry: 27 g Białko: 5,6 g Sól: 0,42 g
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneJaja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaMoże zawierać soję i produkty pochodne.Może zawierać orzechy włoskie i produkty pochodne.
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Marlenka
- Nazwa handlowa
- Marlenka
- Producent
- Marlenka
- EAN
- 8594071650858
Pasuje również do tego

MARLENKA® Ciasto miodowe z orzechami włoskimi - ciasto miodowe, ciasto, tort (1 x 800 g)
78,36 zł/1kg
62,69 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Bułka miodowa z kakao i malinami 300 g
112,87 zł/1kg
33,86 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Miodowe kulki - Miodowe kulki do ciasta - 10 sztuk, 1 x 235 g
129,48 zł/1kg
29,78 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Ciasto miodowe z kakao - ciasto miodowe, tarta, tort (1 x 800 g)
74,24 zł/1kg
59,39 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Kulki miodowo-cynamonowe - kulki z ciasta miodowego - 10 sztuk, 1 x 235 g
129,48 zł/1kg
29,78 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® 4-pak w cenie 3 – Kulki miodowe z orzechami włoskimi (4 x 235 g)
95,04 zł/1kg
89,34 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Bezglutenowe tartaletki miodowe z orzechami włoskimi - Miodowe ciasta, tarty, ciastka (1 x 100 g)
110,60 zł/1kg
11,06 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Kulki miodowo-kakaowe - kulki z ciasta miodowego - 10 sztuk, 1 x 235 g
129,48 zł/1kg
29,78 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Triopack przekąska miodowa 3 x 50 g
112,33 zł/1kg
16,85 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Bezglutenowe ciasto miodowe z orzechami włoskimi - ciasto miodowe, ciasto, tort (1 x 800 g)
74,24 zł/1kg
59,39 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Miodowe tarty z orzechami włoskimi - Miodowe ciasta, tarty, ciastka (1 x 100 g)
110,60 zł/1kg
11,06 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Bezglutenowe kulki miodowe - kulki z ciasta miodowego - 10 sztuk, 1 x 235 g
129,48 zł/1kg
29,78 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Miodowe tarty z kakao - Miodowe ciasta, tarty, ciastka (1 x 100 g)
110,60 zł/1kg
11,06 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Duży Zestaw Miodowy Mix | Ciasto miodowe z orzechami włoskimi (800 g), 2 x Kuleczki miodowe (2 x 235 g), Rolada miodowa z jagodami (300 g) oraz Babeczka miodowa z orzechami włoskimi (100 g)
57,81 zł/1kg
142,78 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Kulki miodowo-cytrynowe - kulki z ciasta miodowego - 10 sztuk, 1 x 235 g
129,48 zł/1kg
29,78 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Wiedeńskie ciasto miodowe 800 g
74,24 zł/1kg
59,39 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Ciasto miodowe z cynamonem - ciasto miodowe, placek, tort (1 x 800 g)
74,24 zł/1kg
59,39 zł
Sprzedawca: eMarlenka

Marlenka® Mix kulek miodowych 6+2 pakiet promocyjny (8 x 235 g)
95,04 zł/1kg
178,68 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Wiedeńskie kulki miodowe 235 g
126,72 zł/1kg
29,78 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Duopack kulek miodowych z orzechami włoskimi – zestaw 2 sztuk, kulki, nuggetsy, kule (2 x 235 g)
115,51 zł/1kg
54,29 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® Ciasto miodowo-cytrynowe - ciasto miodowe, ciasto, tort (1 x 800 g)
74,24 zł/1kg
59,39 zł
Sprzedawca: eMarlenka

MARLENKA® 4-pak w cenie 3 – Ciasto miodowe z orzechami włoskimi (4 x 800 g)
55,68 zł/1kg
178,17 zł
Sprzedawca: eMarlenka

Wieszak VASAGLE, z siedziskiem, z haczykami, 3 półki, wysokość 175 cm-41
186,65 zł
Sprzedawca: Lumarko

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
127,36 zł/1kg
57,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw nożyczek do włosów Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Nożyczki fryzjerskie z etui Nożyczki fryzjerskie Premium Nożyczki do depilacji Mężczyźni Kobiety Dzieci Stal nierdzewna Retoo
29,89 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,89 zł
Sprzedawca: Retoo

MARLENKA® Kulki malinowo-miodowe – kulki ciastkowe z malinami – 10 sztuk, 1 x 235 g
126,72 zł/1kg
29,78 zł
Sprzedawca: eMarlenka

DanKlorix, Środek do czyszczenia, 1,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
31,67 zł/1l
47,51 zł
Sprzedawca: somnia24

MARLENKA® 4-pak w cenie 3 – Ciasto miodowe z kakao (4 x 800 g)
55,68 zł/1kg
178,17 zł
Sprzedawca: eMarlenka
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Marlenka® Kulki miodowe z orzechami włoskimi 6+2 pakiet promocyjny (8 x 235 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
178,68 zł
Sprzedawca: eMarlenka
95,04 zł/1kg

MARLENKA® Tort Miodowy z Orzechami Włoskimi Pakiet Oszczędnościowy – Zestaw 3 szt., Ciasto miodowe, Tort, Ciasto (3 x 800 g)



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
141,08 zł
Sprzedawca: eMarlenka
58,78 zł/1kg

"MARLENKA® Tort Miodowy z Orzechami Włoskimi 6+2 Pakiet Oszczędnościowy – Ciasto miodowe, Tort, Ciasto (8 x 800 g) "



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
356,35 zł
Sprzedawca: eMarlenka
55,68 zł/1kg

MARLENKA® Tort Miodowy z Kakao 6+2 Pakiet Oszczędnościowy – Ciasto miodowe, Tort, Ciasto (8 x 800 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
356,35 zł
Sprzedawca: eMarlenka
55,68 zł/1kg

MARLENKA® Zestaw Mieszany Tortów Miodowych 6+2 Pakiet Oszczędnościowy – Ciasto miodowe, Tort, Ciasto (8 x 800 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
356,35 zł
Sprzedawca: eMarlenka
55,68 zł/1kg

MARLENKA® Bezglutenowy Zestaw Mix | 2 x Bezglutenowe ciasto miodowe z orzechami włoskimi (2 x 800 g), 2 x Bezglutenowe kuleczki miodowe (2 x 235 g), 4 x Bezglutenowe babeczki miodowe z orzechami włoskimi (4 x 100 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
200,47 zł
Sprzedawca: eMarlenka
81,16 zł/1kg

Marlenka® Kulki miodowe z kakao 6+2 pakiet promocyjny (8 x 235 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
178,68 zł
Sprzedawca: eMarlenka
95,04 zł/1kg

Marlenka® Mix kulek miodowych 6+2 pakiet promocyjny (8 x 235 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
178,68 zł
Sprzedawca: eMarlenka
95,04 zł/1kg

MARLENKA® 3+1 Miodownik Wiedeński – tort miodowy, ciasto, tort (4 x 800 g)



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
175,80 zł
Sprzedawca: eMarlenka
54,94 zł/1kg

MARLENKA® 4-pak w cenie 3 – Ciasto miodowe z kakao (4 x 800 g)



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
178,17 zł
Sprzedawca: eMarlenka
55,68 zł/1kg

MARLENKA® 4-pak w cenie 3 – Ciasto miodowe cytrynowe (4 x 800 g)



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
178,17 zł
Sprzedawca: eMarlenka
55,68 zł/1kg

MARLENKA® 4-pak w cenie 3 – Ciasto miodowe z orzechami włoskimi (4 x 800 g)



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
178,17 zł
Sprzedawca: eMarlenka
55,68 zł/1kg

MARLENKA® 4-pak w cenie 3 – Ciasto miodowe MIX (4 x 800 g)



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
178,17 zł
Sprzedawca: eMarlenka
55,68 zł/1kg

Akce 3+1 BEZLEPKOVÝ Medový dort MARLENKA® s vlašskými ořechy 4 x 800 g



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
178,17 zł
Sprzedawca: eMarlenka
55,68 zł/1kg

MARLENKA® Duży Zestaw Miodowy Mix | Ciasto miodowe z orzechami włoskimi (800 g), 2 x Kuleczki miodowe (2 x 235 g), Rolada miodowa z jagodami (300 g) oraz Babeczka miodowa z orzechami włoskimi (100 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
142,78 zł
Sprzedawca: eMarlenka
57,81 zł/1kg

MARLENKA® Tort Miodowy z Kakao Pakiet Oszczędnościowy – Zestaw 3 szt., Ciasto miodowe, Tort, Ciasto (3 x 800 g)



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
141,08 zł
Sprzedawca: eMarlenka
58,78 zł/1kg

MARLENKA® Zestaw Degustacyjny | Ciasto wiedeńskie (800 g), Kuleczki miodowe kawowe (235 g) i Kuleczki miodowe cytrynowe (235 g) oraz Marlenka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
134,44 zł
Sprzedawca: eMarlenka
75,95 zł/1kg

MARLENKA Kulki miodowe MIX 6 x 235 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
134,42 zł
Sprzedawca: eMarlenka
9,53 zł/1kg

MARLENKA Zestaw bombek świątecznych 4 x 235 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
119,03 zł
Sprzedawca: eMarlenka
126,63 zł/1kg

MARLENKA® Duopak Tort Miodowy z Orzechami Włoskimi – Zestaw 2 szt., Ciasto miodowe, Tort, Ciasto (2 x 800 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,64 zł
Sprzedawca: eMarlenka
64,77 zł/1kg