Loacker Quadratini Dark Chocolate wafle w kostkach 125g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,62 zł
148,96 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies z kawałkami ciemnej czekolady 200g61,95 zł/1kg
12,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath Classic Dark Choco Caramel Shortbread 250g47,84 zł/1kg
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lambertz Aachener Dominos ciemna czekolada mleczna 125g113,20 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lambertz Aachen Dominos oblane mleczną czekoladą 150g142,47 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Quadratini Napolitan plastry waflowe w formie kostki 125g
116,38 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Quadratini Lemon delikatne wafelki o smaku cytrynowym 125g
148,96 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Cocoa & Milk, Kruchy wafel, Kakao, Mleko, 175 g, Brązowy, Biały, Wielobarwny, 175 g, 1 szt.
79,94 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lambertz Gebäckmischung Lieblingsstücke 10901 250g
438,28 zł/1kg
109,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Lambertz Speculoos Chocolate Shortbread z masłem czekoladowym 200g
99,05 zł/1kg
19,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wafelki Wafer Napolitaner 180g - Loacker
78,17 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dominosteine Kinkartz 250g
87,96 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Manner Gebäck Knuspino Schokolade 233231000 110g
235,45 zł/1kg
25,90 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Loacker Chrupiące Wafle Przekładane Kremem Z Ciemnej Czekolady 25 G
86,67 zł/1kg
2,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Loacker Quadratini czekoladowe 250 g
84 500,00 zł/1kg
21,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wicklein Burggraf Wafle norymberskie piernikowe w czekoladzie 200g
97,90 zł/1kg
19,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nuss Knuspertraum Kekse 100g
218,20 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Loacker wafle w czekoladzie gorzkiej 118 g
223,17 zł/1kg
26,78 zł
Sprzedawca: Katomix

Wafle z ciemnej czekolady 100g
139,20 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Wafle orkiszowe - naturalne 125g
84,54 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Roshen Wafers Wafelek O Smaku Kakakowym 216 G
40,77 zł/1kg
8,97 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wafelki Loacker Quadratini Dark Chocolate w formie kostek 125 g
Cztery warstwy rozpływającego się w ustach kremu z 8% ciemnej czekolady otoczone pięcioma chrupiącymi, jasnymi płatkami waflowymi.
Loacker Germany GmbHObere Straße 787700 Memmingen- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy.
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, olej kokosowy, syrop glukozowy, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, gorzka czekolada (masa kakaowa, cukier) 8% w śmietanie, MĄKA SOJOWA, SŁODKI MLEKO W PROSZKU (MLEKO), ODTŁUSZCZONY MLEKO W PROSZKU, EKSTRAKT Z MLEKA JĘCZMIENNEGO, ORZECHY JAŁOWE, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy), sól, emulgator SOJALECYTYNA, koncentrat soku jabłkowego, przyprawy, laski wanilii Bourbon. Może zawierać orzeszki ziemne i migdały.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ 2106 Wartość kaloryczna w kcal 504 Tłuszcz w g 26 Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone w g 21 Węglowodany w g 58 Węglowodany, w tym cukier w g 26 Białko w g 8,1 Sól w g 0,33
- Waga
- 125 g
- Firma spożywcza
- Loacker Deutschland GmbHObere Straße 7 87700 Memmingen
- Nazwa handlowa
- Chrupiące kostki waflowe z kremem z ciemnej czekolady (74%)
- Producent
- Numer producenta
- 10598-107
- EAN
- 8000380142460
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy.
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, olej kokosowy, syrop glukozowy, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, gorzka czekolada (masa kakaowa, cukier) 8% w śmietanie, MĄKA SOJOWA, SŁODKI MLEKO W PROSZKU (MLEKO), ODTŁUSZCZONY MLEKO W PROSZKU, EKSTRAKT Z MLEKA JĘCZMIENNEGO, ORZECHY JAŁOWE, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy), sól, emulgator SOJALECYTYNA, koncentrat soku jabłkowego, przyprawy, laski wanilii Bourbon. Może zawierać orzeszki ziemne i migdały.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ 2106 Wartość kaloryczna w kcal 504 Tłuszcz w g 26 Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone w g 21 Węglowodany w g 58 Węglowodany, w tym cukier w g 26 Białko w g 8,1 Sól w g 0,33
- Waga
- 125 g
- Firma spożywcza
- Loacker Deutschland GmbHObere Straße 7 87700 Memmingen
- Nazwa handlowa
- Chrupiące kostki waflowe z kremem z ciemnej czekolady (74%)
- Producent
- Numer producenta
- 10598-107
- EAN
- 8000380142460
Pasuje również do tego

Loacker Quadratini Lemon delikatne wafelki o smaku cytrynowym 125g
148,96 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Wafle Czekoladowe Double Choc 175 g
47,78 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Loacker Quadratini Napolitan plastry waflowe w formie kostki 125g
116,38 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Classic Double Choc wafle kakaowe z kremem czekoladowym 135g
107,85 zł/1kg
14,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Cocoa & Milk, Kruchy wafel, Kakao, Mleko, 175 g, Brązowy, Biały, Wielobarwny, 175 g, 1 szt.
79,94 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Loacker Quadratini czekoladowe 250 g
84 500,00 zł/1kg
21,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Loacker Cremkakao, Kruchy wafel, Kakao, Czekolada, 175 g, Niebieski, 175 g, 1 szt.
77,09 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Loacker Peanut Butter, Kruchy wafel, Masło orzechowe, 175 g, Pomarańczowy, 175 g, 1 szt.
62,80 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Manner Oryginalny wafel neapolitański 086526 75g 12 szt/opak.
66,13 zł/1kg
59,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lu - Bastogne Original - 6x 260g
495,96 zł/1kg
128,95 zł
Sprzedawca: Candyspot

Bezprzewodowy odkurzacz Regulus PowerVac
757,85 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Ferrero Tronky Nocciola wafelek 90 g
119,91 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Stolik konsolowy Tribesigns 105 cm, styl industrialny, 3-poziomowy stolik z półkami i zakrzywioną ramą do salonu, strefy wejściowej, rustykalny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tribesigns

Manner 445100008 Ciastka Manner Wiener Gruß 400,0 g
52,77 zł/1kg
21,11 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
137,85 zł/1kg
32,30 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,57 zł
Sprzedawca: Katomix

Ritter Sport Alpine Milk Chocolate, Czekolada mleczna, 100 g, Mleko, 1 szt., Alpine milk chocolate. Milk chocolate: cocoa solids 30 % minimum, milk solids 18 % minimum. ..., Sztuczny smak
137,00 zł/1kg
13,70 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lindt Alpenvollmilch extra fine klasyczny baton czekoladowy zamykany 100g
545,50 zł/1kg
54,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Choco Thins 151 g
122,52 zł/1kg
18,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 343572, Czekolada mleczna, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
118,59 zł/1kg
18,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
358,63 zł/1kg
41,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Milka Bonbons Confetti Alpine mleczna czekolada z nadzieniem z mlecznego kremu 86g
187,10 zł/1kg
18,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz Herbatniki z kremem mlecznym Herbatniki kakaowe z kremem mlecznym 190g
90,53 zł/1kg
17,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Leibniz Minis herbatniki maślane oblane czekoladą 125g
130,80 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Balconi 8001585001088, Ciasteczkowy, Pomarańczowy, 350 g, 35 g, Biały, Pomarańczowy, Prostokąt
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ritter SPORT KOKOS Schokolade 100,0 g
205,40 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Henry Lambertz Best Selection Mieszanka herbatników 1000g
102,53 zł/1kg
102,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
373,64 zł/1kg
48,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Bahlsen Butter Sheets najlepsze kruche i delikatne herbatniki maślane 125g
113,84 zł/1kg
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport 49563, Czekolada mleczna, 100 g, Migdał, 2069 kJ, 496 kcal, 27 g
186,60 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Loacker Quadratini Waniliowe wafelki w formie kostki 125g
149,28 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Rabat 5% od 2 szt.






Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Bestseller
Bestseller





Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg

OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg

OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg

Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg