5,0



Na podstawie 1 opinii
Biokats 8L Diamond Care MultiCat świeży
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
73,74 zł
9,22 zł / 1l
+ 16,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żwirki dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żwirek Dla Kota Silikonowy Do Kuwety 3,8 L Niezbrylający Bezpyłowy8,25 zł/1l
31,36 zł
Sprzedawca: EDANTI

Więcej informacji o reklamie
CATSAN Hygiene plus, Granulat, 20 l, Biały, Papierowa torba11,74 zł/1l
234,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 163,57 zł/1l
216,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
![Zdjęcie produktu dla Żwirek Vitakraft Compact Ultra Plus 8kg [16079]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/8c5da6508a17bbafe469314f59cf6abd.webp)
Więcej informacji o reklamie
Żwirek Vitakraft Compact Ultra Plus 8kg [16079]19,51 zł/1kg
156,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Żwirek Biokat's Diamond Care Fresh 8l
8,21 zł/1kg
120,91 zł
-57,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,31 zł
Sprzedawca: STREFA

Żwirek Biokat's Classic Fresh 18l
3,87 zł/1kg
83,00 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,37 zł
Sprzedawca: STREFA

Gimborn 613 246, Glina, 20 l, Jasny Szary, Papierowa torba
18,60 zł/1kg
371,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

HILTON Żwirek Bentonit zbrylający Lawenda 5L
5,65 zł/1kg
24,30 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Biokats Classic 3 in 1 Fresh Bawełna Blossom 10 Liter
6,01 zł/1kg
59,92 zł
Sprzedawca: TR8

Żwirek dla kota bentonitowy bezzapachowy Tropi mocno zbrylający 5L
4,93 zł/1l
24,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Biokats 14L Classic 3w1 extra
16,28 zł/1kg
225,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Żwirek Biokat's Diamond Care Classic 8l
7,99 zł/1kg
95,20 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,55 zł
Sprzedawca: VISO

Żwirek Biokat's Classic 10l
0,00 zł/1kg
41,26 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,94 zł
Sprzedawca: STREFA

Vitakraft 14035, Granulat, 2,2 kg, 5 l, Niebieski, Zielony, Biały
23,17 zł/1l
115,86 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MrPackage

Podściółka Cats Best Original 10l/4,3kg
6,09 zł/1l
60,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Żwirek Biokat's Micro Fresh 14l
5,17 zł/1kg
83,00 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,37 zł
Sprzedawca: STREFA

Dehner Premium, żwirek dla kotów, typu zbrylającego, Klumpend Ultra, 12 kg
12,35 zł/1kg
148,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Żwirek dla kota ekologiczny naturalny Tofu zbrylający DIAMENTIQ 2,5 kg
8,40 zł/1kg
20,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Flamingo Bentonitowy żwirek dla kota z talkiem 12 kg, jeden rozmiar
14,17 zł/1kg
170,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Żwirek dla wielu kotów
Zbryla się na płasko - łatwy do usunięcia
Maksymalna retencja zapachów i świeży zapach
Wyjątkowo chłonny
Bezpyłowy dla lepszej kompatybilności
Higieniczna kuweta to podstawa, jeśli chodzi o zapewnienie komfortu ludziom i zwierzętom domowym. Właściwy wybór żwirku dla kota jest tym ważniejszy, jeśli masz u boku kilku mruczących towarzyszy. Żwirek dla kota Biokat z naturalnym węglem aktywnym jest wyjątkowo chłonny i zapewnia maksymalną kontrolę zapachu dzięki formule 2w1 FreshLock. Formuła AromaProtect wydziela długotrwały, ale subtelny świeży zapach. Żwirek jest bezpyłowy i dlatego nadaje się również do wrażliwych aksamitnych łap. Ponadto po wyjściu kota do toalety tworzą się płaskie grudki, które można łatwo usunąć za pomocą małej szufelki. Kuweta - uszczęśliwia koty!
Biokat Diamond Care Multicat 8 LTR to zbrylający się żwirek dla kotów zaprojektowany specjalnie dla wielu kotów. Zapewnia maksymalne zatrzymywanie zapachów i higienę. Dzięki formule Freshlock 2 w 1, składającej się z formuły Aromaprotekt i naturalnego węgla aktywnego, nieprzyjemne zapachy są maksymalnie wiązane. Rezultatem jest świeżo pachnąca litrowa kuweta i duża higiena, idealna dla gospodarstw domowych z kilkoma kotami
- Żwirek do kuwety dla kota - szczególnie odpowiedni dla gospodarstw domowych z kilkoma kotami
- Naturalna glina tworzy bardzo wytrzymałe grudki
- Bardzo skuteczna kontrola zapachu dzięki formule Freshlock z aktywnym węglem
- Bezpyłowy, odpowiedni również dla wrażliwych kotów
Pojemność: 8 litrów
- Długość
- 16 cm
- Zawartość
- 8 l
- Kolor
- Szary
- EAN
- 4002064613475
- Numer producenta
- 613475
- Producent
- Biokat's
- Długość
- 16 cm
- Zawartość
- 8 l
- Kolor
- Szary
- EAN
- 4002064613475
- Numer producenta
- 613475
- Producent
- Biokat's
Pasuje również do tego

Feliway Classic Starter-Set Verdampfer + Flakon 48ml
185,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

Żwirek Biokat's Diamond Care Fresh 8l
8,21 zł/1kg
120,91 zł
-57,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,31 zł
Sprzedawca: STREFA

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

HILTON Żwirek Bentonit zbrylający Lawenda 5L
5,65 zł/1kg
24,30 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Poduszka z mikrofibry - Poduszka do wszystkich pozycji spania 80x80
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Drapak FEANDREA 3 miejsca do leżenia i jaskinia, zmywalne poduszki brązowe
406,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kerbl Katzenspielzeug 2in1 Catch the TailFeather (70x53x5cm) gelb/grau 81666
125,02 zł
Sprzedawca: TR8

Jopassy LED lampki choinkowe 12 gwiazdek IP44 ciepły biały
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Yuet-Chi

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Mata Wycieraczka Do Kuwety Dla Kota Antypoślizgowa
58,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Żwirek Biokat's Micro Fresh 14l
5,17 zł/1kg
83,00 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,37 zł
Sprzedawca: STREFA

Drapak Feandrea, z szafką na kuwetę, podwyższonym stojakiem na miski, zmywalnymi poduszkami w kolorze vintage brown
869,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Eleganckie czarne pojemniki kuchenne na kawę, herbatę i cukier
86,73 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kuweta dla kota Flamingo Lexie 39x56x9,5cm 39x56x9,5cm
208,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Savic kuweta dla kota "Nestor" limitowana niebiesko-biała 56 x 39 x 38,5 cm
78,57 zł/1kg
130,27 zł
-6,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,75 zł
Sprzedawca: PolisElectro

2x Nowoczesna lampa ścienna LED Czarna Wewnętrzna lampa ścienna z pilotem Oświetlenie ścienne do salonu Sypialnia Przedpokój, Kolor światła: RGB
111,91 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Karnisz srebrny, rozciągalny, 115–200 cm, zestaw stylowy wraz z akcesoriami, 3 wsporniki, stal nierdzewna, karnisz z końcówkami
38,27 zł
Sprzedawca: Bestlivings

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
97,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Drapak KARLIE sizalowy narożnik 28 x 80 cm, beżowy
67,79 zł
Sprzedawca: Easytoys

UISEBRT 5-częściowy zestaw kominkowy akcesoria kominkowe ze stali nierdzewnej sztućce z sitem, miotła, szczypce, pogrzebacz, szufelka do popiołu klasyczny zestaw czarny
126,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

dziurkacz pavo 8006786, pojemność dziurkowania: 10 arkuszy, czarny
73,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Długopis zmazywalny - zwierzęta 4 szt.
17,90 zł
Sprzedawca: Velizo

Szczotka do kłaczków z rolką do ubrań 3 dozowniki +9 zapasowych rolek
26,36 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,72 zł/1kg
9,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dehner Premium, żwirek dla kotów, typu zbrylającego, Klumpend Ultra, 12 kg
12,35 zł/1kg
148,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Stolik boczny VASAGLE, na kółkach, w kształcie litery C, mobilny stolik kawowy, vintage brązowy
113,06 zł
Sprzedawca: Houseland

Lustro kosmetyczne LED składane podświetlane lustro Hollywood z oświetleniem 2X 3X powiększenie lustro stołowe lustro powiększające Retoo
35,89 zł
-30%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,79 zł
Sprzedawca: Retoo

Wodoodporny ochraniacz na materac 140 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
184,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowolone koty
Robi to, co powinien Jestem zadowolony
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

NOWOŚĆ CARLOS Bezwonny silikonowy żwirek dla kota 16 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
209,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,45 zł/1l

CARLOS Silikonowy bezwonny żwirek dla kota 8 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny i chłonny
109,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,62 zł/1l

Żwirek Dla Kota Silikonowy Do Kuwety 3,8 L Niezbrylający Bezpyłowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
31,36 zł
Sprzedawca: EDANTI
8,25 zł/1l

CARLOS Silikonowy żwirek dla kota bezzapachowy 6 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
79,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,51 zł/1l

CARLOS Silikonowy bezwonny żwirek dla kotów 4 x 3,8 litra Bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
69,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
4,60 zł/1l

Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 16



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
216,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
3,57 zł/1l

PETKIT 5 w 1 Tofu żwirek dla kota 2 worki 7,2 kg - węgiel aktywny, spłukiwalny
472,11 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
65,57 zł/1l

Silikonowy żwirek dla kotów o zapachu lawendy Caitti Crystals Lavender 3,8L x 16



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
217,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
3,59 zł/1l

CARLOS Silikonowy bezzapachowy żwirek dla kota 3 x 3,8 litra bezpyłowy i bezwonny, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
37,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,33 zł/1l

Golden Grey Master bentonitowy żwirek dla kota 14 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
89,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
12,86 zł/1l

Złoty Szary Biały żwirek bentonitowy dla kota 14kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
87,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
87,99 zł/1kg

Super Benek Corn Cat zbrylający i naturalny żwirek kukurydziany dla kotów do kuwety o naturalnym zapachu 25l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
3,64 zł/1l

Certech Super Benek Economic żwirek dla kota zbrylający 25 litrów
72,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
2,92 zł/1l

Skuteczny żwirek dla kotów zapewniający maksymalną neutralizację zapachów, 30 l
80,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
2,70 zł/1l

Wielozadaniowa żwirka dla kotów (5 w 1): nadaje się do spłukiwania, neutralizuje zapachy, zawiera węgiel aktywny, wyjątkowo dobrze wchłania wilgoć. Opakowanie zawiera 4 worki po 3,6 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
521,89 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
34,33 zł/1kg

Naturalny Żwirek Dla Kota Bentonitowy 5L Lawendowy Zbrylający Do Kuwet
19,90 zł
Sprzedawca: Memfis
3,98 zł/1l

STOLMAK Żwirek drewniany dla kota 15 kg 30 l, Pellet Sosnowy, Chłonny
69,99 zł
Sprzedawca: Stolmak_pl
4,67 zł/1kg

5x Kuweta jednorazowa, żwirek bentonitowy dla kota PH CONTROL z tacką 5x2,7l + 5x szufelka
99,90 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
6,73 zł/1kg

Żwirek dla kota ekologiczny Tofu zbrylający DIAMENTIQ 4 kg NATURALNY
31,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
7,90 zł/1kg

Żwirek silikonowy dla kota Mersjo Neutral 8x3,8L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
79,92 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
2,63 zł/1l