5,0



Na podstawie 1 opinii
LOBO Mieszanka przypraw do wieprzowiny 100 GR
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,72 zł
1,17 zł / 1kg
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Foodservice BBQ mieszanka przyprawowa do steków 1500g65,15 zł/1kg
97,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Chmeli Suneli Oryginalna gruzińska przyprawa w słoiczku 240 G Fine509,60 zł/1l
25,48 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Cape Herb and Spice Rub Louisiana Cajun mieszanka soli z przyprawami 100g195,50 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mieszanka przypraw Al Amier Ras el Hanout430,50 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380756009 Fuchs Fisch Gewürz, 1,0 kg
83,14 zł/1kg
83,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Ankerkraut Magic Dust, Przyprawy w proszku, Smoked jalapeno, Czarny pieprz, Pieprz cayenne, Kmin rzymski, Czosnek, Ground mustard, Surowa..., Środek konserwujący, 230 g, Plastikowy słoik, 1 szt.
174,43 zł/1kg
40,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kimchi przyprawa organiczna 80 g, opakowanie
280,00 zł/1kg
22,40 zł
Sprzedawca: taleoo

Grill&Wok - Marynata w stylu śródziemnomorskim, 3 sztuki, 29,4g | BELTANE
379,93 zł/1kg
11,17 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka przypraw Vegeta, torebka 200g
98,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

KMIN RZYMSKI NASIONA40 g - LEBENSBAUM
299,50 zł/1kg
11,98 zł
Sprzedawca: taleoo

HIKARI Shinshu Miso Shiro Soup Paste, biała 400g | HELL Miso Paste | Miso Soup | Japonia
56,02 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

La Chinata La Vera Papryka Wędzona Ostra DOP 70g
588,00 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kotanyi sól przyprawowa do chrupiącego pieczonego kurczaka 76g
123,75 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta przyprawowa Asian Home Gourmet do klasycznej tikka masala 50 g
219,40 zł/1kg
10,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przyprawa do chleba - mielona 50g
184,80 zł/1kg
9,24 zł
Sprzedawca: taleoo

MDH-Pulao Masala mieszanka przypraw do warzyw i ryżu 50 gr.
191,80 zł/1kg
9,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Przyprawa do kebaba 200g Brat.pl
39,95 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Kotanyi ostra gałka muszkatołowa mielona i suszona 37g
247,50 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przyprawa do potraw Kucharek 1000 g
15,18 zł/1kg
15,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mieszanka przypraw do steków, 100 g
171,50 zł/1l
17,15 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lobo Roast Red Pork Seasoning Mix 100g to mieszanka przypraw stworzona z myślą o przygotowywaniu pysznych, aromatycznych dań mięsnych, szczególnie wieprzowiny. Produkt ten jest popularny w kuchni azjatyckiej, zwłaszcza w Tajlandii, gdzie używa się go do przyprawiania mięsa wieprzowego przed pieczeniem lub grillowaniem, aby uzyskać wyjątkowy smak i intensywny kolor.
Zastosowanie:
Lobo Roast Red Pork Seasoning Mix 100g jest idealnym rozwiązaniem do przygotowywania pieczonej wieprzowiny, szczególnie w wersji "roast red pork", która jest znana ze swojego intensywnie czerwonego koloru i wyrazistego smaku. Można go również używać do marynowania mięsa przed smażeniem lub grillowaniem, co nadaje potrawom charakterystyczną głębię smaku.
Mieszanka ta jest szczególnie polecana do przyrządzania potraw takich jak pieczona wieprzowina w stylu chińskim czy tajskim, ale również do innych dań mięsnych wymagających intensywnych przypraw, takich jak stir-fry czy BBQ. Dzięki temu produktowi, uzyskasz smaki zbliżone do tradycyjnych azjatyckich potraw, bez konieczności szukania rzadkich składników.
Składniki:
Skład mieszanki Lobo Roast Red Pork Seasoning Mix zazwyczaj zawiera:
Czerwony proszek chili
Czosnek w proszku
Cukier
Sól
Kumin
Koriander
Imbir
Przyprawy ziołowe (np. pieprz, goździki)
Monosodium glutamin (MSG) dla wzmocnienia smaku (czasami)
Te składniki łączą się, aby stworzyć wyjątkowy, aromatyczny i lekko pikantny smak, idealny do mięsa wieprzowego, szczególnie przed pieczeniem lub grillowaniem. Mieszanka ta jest wygodnym i szybkim rozwiązaniem dla osób, które pragną uzyskać autentyczny, azjatycki smak w swojej kuchni.
Składniki:
cukier, sól, hydrolizat białka roślinnego (soja, kukurydza, maltodekstryna), przyprawy (anyż, cynamon), substancja przeciwzbrylająca: E341, aromat, barwnik: E160c.
Przygotowanie:
Pokroić około 1 kg wieprzowiny na długie cienkie paski. Zawartość torebki wymieszać w 250 ml wody. Umieść mięso w przygotowanej marynacie i pozostaw do marynowania na 2-3 godziny. Następnie piecz mięso przez 20 minut w temperaturze 200°C, możesz je też grillować lub smażyć. Podawać jako przystawkę lub danie główne ze smażonym ryżem lub makaronem.
Wartości odżywcze na 100 g produktu:
Energia 299 kcal / Tłuszcz 0,9 g nasycony 0 g / Węglowodany 70 g w tym cukry 67 g / Białko 1,9 g / Sól 19,8 g.
Przechowywanie:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Char siu to oryginalnie chińskie danie z pieczoną wieprzowiną. Sos char siu jest jednym z najpopularniejszych sosów na świecie, co wynika z jego wyjątkowego smaku. Aby zamarynować mięso, użyj mieszanki marynaty do wieprzowiny Char Siu firmy Lobo, która nadaje mięsu dodatkową kruchość, smak i intensywny czerwony kolor. Grillowaną lub pieczoną w piekarniku wieprzowinę podawaj z aromatycznym ryżem jaśminowym i sosem Char Siu Lobo.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przygotowanie: Pokroić ½ kg wieprzowiny w cienkie, długie paski. Rozpuścić 50 g mieszanki marynaty wieprzowej w 125 ml wody. Umieść mięso w marynacie i pozostaw do zamarynowania na 2-3 godziny. Piecz mięso przez 20 minut w temperaturze 200°C. Można je również grillować lub piec. Podawać jako przystawkę lub dodatek do kotletów, smażonego makaronu i smażonego ryżu.
- Lista składników
- Czerwony proszek chili, Czosnek w proszku, Cukier, Sól, Kumin, Koriander, Imbir, Przyprawy ziołowe (np. pieprz, goździki), Monosodium glutamin (MSG) (czasami)
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Alergeny
- Soja i produkty pochodne
- Waga
- 10000 g
- Firma spożywcza
- LOBO
- Nazwa handlowa
- LOBO Mieszanka przypraw do wieprzowiny
- Producent
- Lobo
- Numer producenta
- 657
- EAN
- 8850030112318
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przygotowanie: Pokroić ½ kg wieprzowiny w cienkie, długie paski. Rozpuścić 50 g mieszanki marynaty wieprzowej w 125 ml wody. Umieść mięso w marynacie i pozostaw do zamarynowania na 2-3 godziny. Piecz mięso przez 20 minut w temperaturze 200°C. Można je również grillować lub piec. Podawać jako przystawkę lub dodatek do kotletów, smażonego makaronu i smażonego ryżu.
- Lista składników
- Czerwony proszek chili, Czosnek w proszku, Cukier, Sól, Kumin, Koriander, Imbir, Przyprawy ziołowe (np. pieprz, goździki), Monosodium glutamin (MSG) (czasami)
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Alergeny
- Soja i produkty pochodne
- Waga
- 10000 g
- Firma spożywcza
- LOBO
- Nazwa handlowa
- LOBO Mieszanka przypraw do wieprzowiny
- Producent
- Lobo
- Numer producenta
- 657
- EAN
- 8850030112318
Pasuje również do tego

Chmeli Suneli Oryginalna gruzińska przyprawa w słoiczku 240 G Fine
509,60 zł/1l
25,48 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Fuchs 380756009 Fuchs Fisch Gewürz, 1,0 kg
83,14 zł/1kg
83,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Przyprawa do kebaba 200g Brat.pl
39,95 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

La Chinata La Vera Papryka Wędzona Ostra DOP 70g
588,00 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Arm & Hammer Soda oczyszczona 454g
238,52 zł/1kg
108,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lee Kum Kee Sos chilli z czosnkiem 368 ML
90,43 zł/1l
33,28 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

TARO Barbecue Fish Snack 52g | Przekąska z owoców morza o smaku BBQ | pikantna przekąska rybna
339,81 zł/1kg
19,07 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,67 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Peklosól (sól peklowa) 1 kg
4,99 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Czarna Fasola Sos Czosnkowy Kuchnia Azjatycka Zawartość 368g
65,05 zł/1l
23,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mleko kokosowe Aroy-D naturalne mleko kokosowe do pieczenia i gotowania 1000mlJednorazowe
21,69 zł/1l
21,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lee Kum Kee Chiński Sos Ostrygowy Oyster Flavoured Sauce 510 ml
55,16 zł/1l
28,13 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang
23,52 zł/1kg
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
146,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
![Zdjęcie produktu dla [ 400 g ] BAMBOO TREE Wietnamskie makarony ryżowe / Bun Tuoi / Makaron ryżowy typu vermicelli](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/9ce4918a742caef65778423385a958fc.webp)
[ 400 g ] BAMBOO TREE Wietnamskie makarony ryżowe / Bun Tuoi / Makaron ryżowy typu vermicelli
65,40 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
19,92 zł/1kg
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Aromatyczna Marynata Do Kurczaka 410ml LEE KUM KEE
97,17 zł/1l
39,84 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

LEE KUM KEE Sos Char Siu 397 g | Chiński sos barbecue do marynowania | Marynata do grillowania BBQ
100,35 zł/1kg
39,84 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Asian Home Gourmet pasta przyprawowa do azjatyckiego smażenia Szechuan 50 g
215,80 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hauck Sport, Osłonka na nogi, Wózek o niskiej wadze, Dziewczyna, Pełne koła, Możliwość złożenia, Czarny, Czerwony
375,53 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Zestaw generatora solarnego EASYmaxx 4500mAh
218,13 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Bloomique - Polyscias Fruticosa - Aralia - Rośliny doniczkowe - Oczyszczające powietrze - Przyjazne dla zwierząt - Rośliny doniczkowe - Wysokość 50-70 cm - Doniczka 17 cm
113,50 zł
Sprzedawca: Bloomique

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
191,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie smakuje
Można do niego włożyć również kawałki wątróbki! Smakuje naprawdę świetnie, również z mięsem!!!! Myślę, że przyprawa jest świetna.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
144,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
120,67 zł/1kg

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,34 zł/1kg

Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
122,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,36 zł/1kg

Płatki czerwonego i zielonego pieprzu Fuchs Foodservice, opakowanie 800 g
108,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
135,94 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Wiberg Grill Argentina Style mieszanka przypraw w pojemniku smakowym 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
100,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,84 zł/1kg

Mieszanka przypraw do pieczeni z rożna i grilla Fuchs Foodservice 1500 g
105,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,33 zł/1kg

Fuchs BBQ Pork przyprawa do wieprzowiny opakowanie 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
94,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,51 zł/1kg

Fuchs BBQ Fish and Seafood sól przyprawowa do ryb i owoców morza 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
106,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
81,89 zł/1kg

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Kotanyi Young Line Avocado Love przyprawa opakowanie 60g
21,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,26 zł/1kg

Kotanyi Grill Argentina przyprawa ognista kompozycja przypraw 285g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
40,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,48 zł/1kg

Kotanyi Włoskie zioła oregano, rozmaryn i tymianek 63g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
281,17 zł/1kg

Kotanyi bazylia otarta liofilizowana delikatny smak 5g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg