Torebki filtrujące z zieloną herbatą owsianą Salus VOLLMERS, 40 kapsułek Torebka filtrująca

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

39,17 zł

483,58 zł / 1kg

+ 19,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Detoksykująca herbata ziołowa DETOX
Detoksykująca herbata ziołowa DETOX
2 509,00 zł/1kg
75,27 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
Zdjęcie produktu dla Herbata ziołowa Pokrzywa i Wiśnia 20 torebek
Herbata ziołowa Pokrzywa i Wiśnia 20 torebek
229,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Salus, zielona herbata bezkofeinowa, 40 torebek filtrujących, organiczna
Salus, zielona herbata bezkofeinowa, 40 torebek filtrujących, organiczna
488,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
51,24 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla SIDROGA SPITZWEGERICH, 20 szt. Worek filtrujący
SIDROGA SPITZWEGERICH, 20 szt. Worek filtrujący
447,73 zł/1kg
33,58 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla VOLLMERS gotowa zielona herbata owsiana, 15 szt. Torebki filtracyjne
VOLLMERS gotowa zielona herbata owsiana, 15 szt. Torebki filtracyjne
812,81 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,01 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Salus, Zielona Herbata z Jaśminem, Organiczna, 15 torebek filtrujących
Salus, Zielona Herbata z Jaśminem, Organiczna, 15 torebek filtrujących
480,16 zł/1kg
29,77 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Zielona herbata owsiana Salus, organiczna 75g
Zielona herbata owsiana Salus, organiczna 75g
305,60 zł/1l
30,56 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Salus, Zielona Herbata Sencha, Organiczna, 40 torebek filtrujących
Salus, Zielona Herbata Sencha, Organiczna, 40 torebek filtrujących
380,57 zł/1kg
39,96 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Herbata uspokajająca Bombastus, 20 kapsułek Torebka filtracyjna
Herbata uspokajająca Bombastus, 20 kapsułek Torebka filtracyjna
505,69 zł/1kg
29,33 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Salus Lapacho, herbata, 15 torebek filtrujących, organiczna
Salus Lapacho, herbata, 15 torebek filtrujących, organiczna
586,46 zł/1kg
28,15 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Ekologiczna herbata owocowa Salus Karkade - 15 torebek filtracyjnych
Ekologiczna herbata owocowa Salus Karkade - 15 torebek filtracyjnych
497,32 zł/1kg
27,85 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Samahan herbata ziołowa 10x4g
Samahan herbata ziołowa 10x4g
375,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
15,00 zł
Sprzedawca: Polanatea
Zdjęcie produktu dla Lipton Zielona Herbata Miętowa 25 torebek orzeźwiający smak
Lipton Zielona Herbata Miętowa 25 torebek orzeźwiający smak
444,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
34,70 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Herbata zielona Loyd o smaku cytryny 25 torebek
Herbata zielona Loyd o smaku cytryny 25 torebek
72,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Dilmah Napar Owocowy Korzenne Jagody 20 Torebek
Dilmah Napar Owocowy Korzenne Jagody 20 Torebek
51,32 zł/1kg
12,83 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Organiczne liście szałwii Salus - 15 torebek filtracyjnych
Organiczne liście szałwii Salus - 15 torebek filtracyjnych
521,87 zł/1kg
25,05 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Herbata zielona Loyd z pigwą opuncją 20 torebek
Herbata zielona Loyd z pigwą opuncją 20 torebek
73,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Herbata Chai Lipton 20 torebek
Herbata Chai Lipton 20 torebek
276,20 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
13,81 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Herbata z wiesiołka WELTECKE, 25 szt. Worek filtrujący
Herbata z wiesiołka WELTECKE, 25 szt. Worek filtrujący
1 043,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,60 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Herbata zielona Lipton Pigwa 20 torebek
Herbata zielona Lipton Pigwa 20 torebek
40,76 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Vollmers® Przygotowana zielona herbata owsiana Wspiera pracę nerek w wydalaniu produktów przemiany materii, takich jak kwas moczowy. Wspomaga proces odwadniania. Zalecenia dotyczące spożycia / Instrukcja dawkowania: Prosimy o przestrzeganie zaleceń dotyczących dawkowania, ponieważ w przeciwnym razie przygotowana zielona herbata owsiana Vollmers może nie działać prawidłowo! Dawkowanie: Dorośli spożywają od 3 do 6 filiżanek dziennie. Przygotowanie: Zagotować 1 filiżankę (ok. 150 ml) wody w garnku. Umieścić torebkę filtrującą, przykryć i gotować na małym ogniu przez 10 minut. Ostudzić do temperatury pokojowej i wyjąć torebkę. Nie ma wystarczających danych dotyczących konkretnych zaleceń dotyczących dawkowania w przypadku ograniczonej funkcji wątroby i/lub nerek. Sposób użycia: Do spożycia po przygotowaniu naparu. Czas stosowania: Czas stosowania w samoobsludze nie powinien przekraczać 2 do 4 tygodni. Prosimy również zapoznać się z informacjami pod nagłówkiem „2.2 Ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania”. Składniki (zgodnie z ulotką): 1 torebka filtrująca (odpowiadająca 1,2 g herbaty ziołowej) zawiera: Substancje czynne: 0,90 g pokrzywy zwyczajnej (ziele), posiekane 0,12 g pokrzywy zwyczajnej (liście), posiekane 0,06 g krwawnika pospolitego (ziele), posiekane. Pozostałe składniki: liście malin, posiekane. Wskazówki dotyczące przechowywania i trwałości: Nie należy używać leku po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu (data po "do użycia"). Lek należy przechowywać w miejscu niem dla dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, aby chronić zawartość przed światłem i wilgocią.
Lista składników
Ziele pokrzywy, Rubus idaeus, Avena sativa, ziele babki alpejskiej
Waga
81 g
Firma spożywcza
SALUS Haus GmbH & Co. KG, Bahnhofstraße 24, 83052 Bruckmühl, Deutschland
Nazwa handlowa
Koszulka
Producent
SALUS Haus GmbH & Co. KG
Liczba sztuk
40
Numer producenta
05371899
EAN
4004148322488
04004148322488

Lista składników
Ziele pokrzywy, Rubus idaeus, Avena sativa, ziele babki alpejskiej
Waga
81 g
Firma spożywcza
SALUS Haus GmbH & Co. KG, Bahnhofstraße 24, 83052 Bruckmühl, Deutschland
Nazwa handlowa
Koszulka
Producent
SALUS Haus GmbH & Co. KG
Liczba sztuk
40
Numer producenta
05371899
EAN
4004148322488
04004148322488
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla VOLLMERS gotowa zielona herbata owsiana, 15 szt. Torebki filtracyjne
VOLLMERS gotowa zielona herbata owsiana, 15 szt. Torebki filtracyjne
812,81 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,01 zł
Sprzedawca: apohealth
A bag of oat flakes labeled as 'Hafer wie Reis' (Oats like Rice).
Owies jak ryż Demeter 500g
37,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,67 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
266,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla cherry plus 100% Montmorency sour cherry kapsułki, 60 kapsułek
cherry plus 100% Montmorency sour cherry kapsułki, 60 kapsułek
1 609,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
124,97 zł
-4,28 zł
120,69 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Schwarzkopf, Brillance. Krem Koloryzujący, Ultraviolett 860, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
Schwarzkopf, Brillance. Krem Koloryzujący, Ultraviolett 860, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
822,00 zł/1kg
57,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
137,85 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
32,30 zł
-14%
27,57 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Sól ziołowa Herbamare® - Original 250g
Sól ziołowa Herbamare® - Original 250g
89,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
22,39 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla LINDOR praliny Ciemna czekolada 70% 200g
LINDOR praliny Ciemna czekolada 70% 200g
274,50 zł/1kg
54,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Ritter Sport Pistazie, Czekolada mleczna, 100 g, Pistacja, 1 szt., Mleko, Soja, 2252 kJ
Ritter Sport Pistazie, Czekolada mleczna, 100 g, Pistacja, 1 szt., Mleko, Soja, 2252 kJ
141,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Biolectra Magnez 400 mg ultra bezpośredni smak cytrynowy, 40 szt. Saszetka
Biolectra Magnez 400 mg ultra bezpośredni smak cytrynowy, 40 szt. Saszetka
1 214,58 zł/1kg
100,81 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Heidelberger's 7 Herbs Star Organic Tea, herbata 100 g
Heidelberger's 7 Herbs Star Organic Tea, herbata 100 g
395,89 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
55,82 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów Teisseire Grenadine 0% - 600 ml (1 opakowanie)
Syrop do napojów Teisseire Grenadine 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe
57,28 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Oferty kuchenne
Zdjęcie produktu dla frytownica na gorące powietrze 23L Mini piekarnik, Emphsism Dwustrefowa frytownica na gorące powietrze XXL z ekranem dotykowym LED 15 programów
frytownica na gorące powietrze 23L Mini piekarnik, Emphsism Dwustrefowa frytownica na gorące powietrze XXL z ekranem dotykowym LED 15 programów
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 208
622,41 zł
-12,45 zł
609,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH
Zdjęcie produktu dla Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g
Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g
57,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
28,61 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
84,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
16,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Herbata lecznicza z jemioły Salus wspomagająca krążenie, 100 g herbaty
Herbata lecznicza z jemioły Salus wspomagająca krążenie, 100 g herbaty
280,17 zł/1kg
32,22 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1424226490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1424226490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
78,52 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
34,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.
AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.
252,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Schronisko Bukowina Śliwki suszone 1kg.
Schronisko Bukowina Śliwki suszone 1kg.
29,69 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop Pink Grapefruit 6x440ml bez cukru z witaminami
SodaStream Syrop Pink Grapefruit 6x440ml bez cukru z witaminamiJednorazowe
45,49 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Open Food 4030300022071, 46 g, C, e160a, e160ai, e330, e953, e955, Menthol, E160A, Fruit Juice, Fruit, Sweetener, Acid, Ace, E955, E160Ai, Concentrated Lemon Juice,..., 1%, 1%
Open Food 4030300022071, 46 g, C, e160a, e160ai, e330, e953, e955, Menthol, E160A, Fruit Juice, Fruit, Sweetener, Acid, Ace, E955, E160Ai, Concentrated Lemon Juice,..., 1%, 1%
250,43 zł/1kg
11,52 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
78,35 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka łubinowa 1kg Brat.pl
Mąka łubinowa 1kg Brat.pl
28,60 zł/1kg
28,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees
Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees
433,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
30,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJ
SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazowe
94,73 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop cola koncentrat 2x440ml syrop do napojów o obniżonej zawartości cukru
SodaStream syrop cola koncentrat 2x440ml syrop do napojów o obniżonej zawartości cukruJednorazowe
59,08 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla HERBATKA SAMAHAN W SASZETKACH (25 x 4 g) 100 g - SATTVA (FOODS)
HERBATKA SAMAHAN W SASZETKACH (25 x 4 g) 100 g - SATTVA (FOODS)
346,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
34,60 zł
Sprzedawca: BioCare
Zdjęcie produktu dla Manuka Health MGO 100+, Miód manuka, 250 g, Nowa Zelandia, 100 mg/kg, Słoik
Manuka Health MGO 100+, Miód manuka, 250 g, Nowa Zelandia, 100 mg/kg, Słoik
314,52 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
78,63 zł
Sprzedawca: taleoo

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fohow Liuwei Cha
Fohow Liuwei Cha
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.
Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate
Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote
Zdjęcie produktu dla Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Herbata owoce leśne 37,5g koperty  - Rioba
Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841
Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ
Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g
Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bünting zielone złoto 175g
Bünting zielone złoto 175g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk
Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g
Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg