Kiełbasa myśliwska w osłonce, 160g | ÖKOLAND
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,57 zł
103,56 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konserwy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Korniszony Kühne 75/8011,85 zł/1kg
118,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mięso kraba, 170 g182,79 zł/1kg
43,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Gotowa do spożycia soczewica gulaszowa28,20 zł/1kg
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Meica Rindswürstchen 180g129,00 zł/1kg
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Drobiowe mięso śniadaniowe - słoik 160g
139,94 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Krakus Gulasz z Kurczaka 300 g
54,83 zł/1kg
17,08 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,45 zł
Sprzedawca: Katomix

Coertjens Mięso duszone 2700 g Konserwowe (Tafelspitz)
89,55 zł/1kg
241,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Frankfurter, 6 sztuk, 180g | ÖKOLAND
51,65 zł/1kg
27,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Kiełbaski wieprzowe, 6 sztuk, 180g | ÖKOLAND
58,92 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Moje paszteciki - Burak ćwikłowy 160g
83,81 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Wieprzowina bez konserwantów 300 g Konserwa Krakus
32,20 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Pieczarki w plasterkach 280 g
59,68 zł/1kg
16,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos z kiełbasą Hauswurst, 212 ml - Mariolino
238,16 zł/1l
50,49 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Korniszony z ostrą musztardą
62,79 zł/1kg
13,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ogórki kiszone Kühne 330g
76,53 zł/1kg
14,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbasa krakowska Spichlerz Rusiecki 280 g
35,25 zł/1kg
17,83 zł
-44%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,87 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Ciecierzyca Bonduelle 150g
52,47 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kesbeke – słoik z cebulą (6 x 370 ml)
99,53 zł/1kg
220,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kiełbaski drobiowe 380g | ÖKOLAND
58,92 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Gulasz wieprzowy 800g MK
16,41 zł/1l
13,13 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
"Ökoland Jagdwurst" to tradycyjna wędlina, wytwarzana z wysokiej jakości, ekologicznego mięsa wieprzowego, charakteryzująca się wyjątkową jakością. Gruboziarnista struktura, zawierająca chude kawałki mięsa, oraz starannie dobrane przyprawy nadają jej niepowtarzalny smak. Wędlina jest zwarta, z lekkim sosem, dzięki czemu jest wyjątkowo soczysta. Opakowana w praktycznym, cylindrycznym szkle, co ułatwia jej wyjmowanie.
- Lista składników
- 84% wieprzowiny*, woda pitna, sól morska, przyprawy* (pieprz*, kolendra*, imbir*, czosnek*).*z upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 gEnergia 1 148 kJ / 274 kcalTłuszcz 25 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 10 gWęglowodany 1 g w tym cukier 0,40 gBiałko 12 gSól 0 g
- Waga
- 160 g
- Firma spożywcza
- ÖKOLAND
- Nazwa handlowa
- Kiełbasa myśliwska w osłonce, 160g | ÖKOLAND
- Producent
- ökoland
- Numer producenta
- 121187
- EAN
- 4031829231418
- Lista składników
- 84% wieprzowiny*, woda pitna, sól morska, przyprawy* (pieprz*, kolendra*, imbir*, czosnek*).*z upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 gEnergia 1 148 kJ / 274 kcalTłuszcz 25 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 10 gWęglowodany 1 g w tym cukier 0,40 gBiałko 12 gSól 0 g
- Waga
- 160 g
- Firma spożywcza
- ÖKOLAND
- Nazwa handlowa
- Kiełbasa myśliwska w osłonce, 160g | ÖKOLAND
- Producent
- ökoland
- Numer producenta
- 121187
- EAN
- 4031829231418
Pasuje również do tego

Pasztet wiejski – słoik 160g | ÖKOLAND
103,56 zł/1kg
16,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Ravioli z nadzieniem mięsnym w sosie pomidorowym, 400g | ÖKOLAND
44,75 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Drobiowe mięso śniadaniowe - słoik 160g
139,94 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Gulasz z wołowiny (Sauerbraten) w puszce, 400g
114,82 zł/1kg
57,41 zł
Sprzedawca: artbook-service

Hofgut sos jabłkowy drobno przecierany i słodzony w słoiku good food 720ml
11,71 zł/1l
8,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
9,37 zł/1l
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Smażony ryż Menzi
49,77 zł/1kg
19,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
26,92 zł/1kg
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst Wiśnie Morello bez pestki 850ml
36,32 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fasolka szparagowa Bonduelle 200g
37,12 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Chrupiąca kukurydza cukrowa Bonduelle Goldmais do najlepszych przepisów 570/600g
23,42 zł/1kg
19,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Małże na ostro z piri piri, 110 g
109,53 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zupa soczewicowa z plasterkami kiełbasy, 400g | ÖKOLAND
35,22 zł/1kg
14,09 zł
Sprzedawca: taleoo

Erasco Spirli makaron z klopsikami w sosie pomidorowym 800g
25,96 zł/1kg
20,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pomidory Oro di Parma odcedzone o pełnym owocowym smaku 1 opakowanie 400g
25,80 zł/1kg
10,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut agrest słodzony owocowy słodki w słoiku Good food 720ml
19,83 zł/1l
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gulasz warzywny - groszek i marchewka 400g | EDEN
36,90 zł/1kg
14,76 zł
Sprzedawca: taleoo

Hofgut śliwkowy pół owocowy słodki owocowy słodzony w szklance 720ml
15,76 zł/1l
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
72,50 zł/1kg
29,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,72 zł/1kg
9,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst morele obrane pół drobnych łagodnych owoców 850ml
20,39 zł/1l
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Oryginalna bawarska zupa z wątróbki spaetzle skoncentrowana 400ml
23,52 zł/1kg
11,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz CREAM OF TOMATO SOUP, Sos sugo, 400 g, 51 kcal, 215 kJ, 2,1 g, 0,2 g
45,10 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 800ml
46,82 zł/1l
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kiełbaski Böklunder Knacker 8 sztuk odsączone waga 720g słoik 1400g
49,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,83 zł/1kg

Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,20 zł/1l

Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg

La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg

Meica 6 małych chrupek



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg

Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
43,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,78 zł/1kg

Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l

Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,87 zł/1l

Meica 6 parówek wegetariańskich bezmięsna alternatywa 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,95 zł/1kg

Maggi Ravioli in pikanter Soße



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg

Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg

Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg

Maggi Ofen Spirelli do mamy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg

Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l

Passata al pomodoro 400gr Mutti



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,72 zł/1l

Mutti Sos do pizzy o smaku świeżych pomidorów 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,97 zł/1l

Ślimaki z winnicy La Comtesse ca2Dtz



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
58,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
489,17 zł/1kg

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,43 zł/1kg