4,7



Na podstawie 38 opinii
Bloomique - Zestaw 3 sztuk - Róża pomarańczowa doniczkowa - Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz - Rośliny doniczkowe - Rośliny ogrodowe - Rośliny tarasowe - Odporne na zimę - Wysokość 20-30 cm - Doniczka 12 cm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
109,25 zł
+ 25,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe rośliny doniczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw 4 roślin Sansevieria, wysokość 20 cm, roślina do uprawy w pomieszczeniach94,53 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Więcej informacji o reklamie
Euphorbia, zestaw 2 sztuk, roślina doniczkowa111,76 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Mieszanka roslin domowych ii zestaw 3, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (palma górska) 1x Dracena marginata (smocze drzewo), doniczka 10-12 cm
68,92 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Kwiat flaminga "Lila Fiorino" fioletowy Anthurium andreanum 12cm
68,92 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Bloomique - Mix 4 - Mieszanka oczyszczająca powietrze - Dracena - Dypsis - Chamaedorea - Chlorophytum - Rośliny doniczkowe - Wysokość 20-40 cm - Doniczka 12 cm
100,50 zł
Sprzedawca: Bloomique

Bloomique - Polyscias Fabian - Aralia - Roślina doniczkowa - Oczyszczająca powietrze - Przyjazna dla zwierząt - Łatwa w utrzymaniu - Wysokość 30-40 cm - Doniczka 12 cm
69,90 zł
Sprzedawca: Bloomique

Bloomique - Polyscias Fruticosa - Aralia - Rośliny doniczkowe - Oczyszczające powietrze - Przyjazne dla zwierząt - Rośliny doniczkowe - Wysokość 50-70 cm - Doniczka 17 cm
113,60 zł
Sprzedawca: Bloomique

Biophytum sensitivum - Palma z Morza Poludniowego - 9 cm gliniana doniczka - Roslina, która sie porusza - Idealna dla dzieci - Mini palma
43,06 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Egzotyczne serce - kwiat trójramienny - Tradescantia "Nanouk" - latwa w pielegnacji wiszaca roslina doniczkowa - doniczka 9 cm - rózowa
32,29 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Róża jerychońska PREZENT GADŻET
15,10 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,78 zł
Sprzedawca: SEMPLER

Gynura Purple Passion - aksamitny lisc - aksamitna pokrzywa - fioletowa roslina - 8cm
30,13 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Peperomia argyreia Watermelon - arbuzowa papryka karlowata - w doniczce 12 cm
51,68 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Adenium arabskie - Adenium obesum 'Pink Star' - Wysokość 30-45cm - ⌀13cm
91,75 zł
Sprzedawca: Bloomique

Bloomique - Zestaw 2 szt. - Passiflora Caerulea - Męczennica - Niebieska, Biała - Rośliny pnące - Rośliny ogrodowe - Odporne na zimę - Wysokość 50-70 cm - Doniczka 15 cm
100,50 zł
Sprzedawca: Bloomique

Bloomique - Zestaw 2 szt. - Roślina aloesowa - Rośliny doniczkowe - Sukulenty - Bardzo łatwa w utrzymaniu - Wysokość 30-40 cm - Doniczka 12 cm
65,50 zł
Sprzedawca: Bloomique

Zestaw 3 roślin: Hortensja ogrodowa 'Ayesha', wysokość 20–30 cm, różowa – Hydrangea macrophylla, idealna do ogrodu, donic, tarasu i balkonu
49,40 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Bloomique - Philodendron Scandens - Roślina zwisająca - Nadaje się również jako roślina pnąca - Roślina doniczkowa - Oczyszcza powietrze - Łatwa w utrzymaniu - Wysokość 15-20 cm - Doniczka 12 cm
61,15 zł
Sprzedawca: Bloomique

Bloomique - Zestaw 2 sztuk - Spathiphyllum - Skrzydłokwiat - Rośliny doniczkowe - Oczyszczające powietrze - 30-40 cm wysokości - doniczka 12 cm
113,60 zł
Sprzedawca: Bloomique

Bloomique - Zestaw 2 sztuk - Epipremnum Aureum - Bluszcz pospolity - Roślina wisząca - Nadaje się również jako roślina pnąca - Rośliny doniczkowe - Oczyszcza powietrze - Łatwe w utrzymaniu - Wysokość 15-20 cm - Doniczka 12 cm
74,25 zł
Sprzedawca: Bloomique
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Trafiony w dziesiątkę z różą doniczkową Oranje - Rosa! Bukiet róż jest wspaniały, ale niestety nie trwa długo. Dzięki tym łatwym w pielęgnacji różom doniczkowym możesz cieszyć się różami przez dłuższy czas w domu, a nawet w ogrodzie. Czy wiesz, że nasza róża doskonale sprawdza się również w doniczce na balkonie lub tarasie? Nie tylko możesz cieszyć się jej pięknymi pomarańczowymi kwiatami, ale również wspaniałym zapachem. Dzięki róży bling dosłownie i w przenośni będziesz siedzieć na różach! Pomarańczowy nie jest Twoim kolorem? Nie ma problemu, róża doniczkowa jest również dostępna w kolorze czerwonym, żółtym, a nawet różowym.
Specyfikacje
- Dostarczana w zestawie po 3 sztuki
- Wysokość dostawy tej rośliny wynosi 20-30 cm (mierząc od spodu doniczki do wierzchołka rośliny).
- Dostarczana w doniczce o średnicy ⌀12 cm
- Łatwa w pielęgnacji
- Okres kwitnienia: czerwiec - październik
Pielęgnacja
- Podlewanie: duże zapotrzebowanie na wodę: latem, zimą: 2 razy w tygodniu ¼ wody (gleba powinna być zawsze lekko wilgotna).
- Stanowisko: słoneczne. Zalecamy umieszczenie produktu w odległości około 2 metrów od okna wychodzącego na południe, zachód lub wschód (wymaga co najmniej 5 godzin światła słonecznego dziennie).
- Pielęgnacja: Moje dzikie włosy można przycinać w marcu, wtedy należy mnie mocno przyciąć – latem można wyciąć moje przekwitłe kwiaty – wtedy nagradzam Cię bujnym nowym kwitnieniem.
Jak wysyłamy
Dzięki naszej sprytnej technice pakowania Twoje rośliny pozostają na swoim miejscu i docierają do miejsca przeznaczenia bez zgnieceń. Używamy opakowań specjalnie zaprojektowanych do transportu roślin. Dzięki temu mają one jak najwięcej światła, a korzenie, liście i kwiaty rośliny pozostają chronione podczas podróży od hodowcy do Ciebie.
Każda roślina jest wyjątkowa. Różne warunki wzrostu mogą spowodować, że efekt końcowy będzie inny niż na zdjęciu. Dlatego przed zakupem sprawdź, czy rośliny te są odpowiednie dla Twojego domu lub ogrodu.
- Wymiary
- 12 x 12 x 30 cm
- Wysokość
- 30 cm
- Rozmiar doniczki – średnica
- 12 cm
- Mrozoodporność
- Tak
- Stanowisko rośliny
- Słoneczne
- Kolor
- Pomarańczowy
- Kwitnienie
- Tak
- Liczba sztuk
- 3
- Zakres dostawy
- 3 x Róża bling „Corsica Star”
- EAN
- 8720153503990
- Numer producenta
- BL-317
- Producent
- Herbie
- Wymiary
- 12 x 12 x 30 cm
- Wysokość
- 30 cm
- Rozmiar doniczki – średnica
- 12 cm
- Mrozoodporność
- Tak
- Stanowisko rośliny
- Słoneczne
- Kolor
- Pomarańczowy
- Kwitnienie
- Tak
- Liczba sztuk
- 3
- Zakres dostawy
- 3 x Róża bling „Corsica Star”
- EAN
- 8720153503990
- Numer producenta
- BL-317
- Producent
- Herbie
Pasuje również do tego

Bloomique - Mix 3 - Róża doniczkowa - Czerwona, Żółta, Różowa - Nadaje się do wnętrz i na zewnątrz - Rośliny doniczkowe - Rośliny ogrodowe - Rośliny tarasowe - Odporna na zimę - Wysokość 20-30 cm - Doniczka 12 cm
100,50 zł
Sprzedawca: Bloomique

Bloomique - Zestaw 3 sztuk - Róża doniczkowa żółta - Nadaje się do wnętrz i na zewnątrz - Rośliny doniczkowe - Rośliny ogrodowe - Rośliny tarasowe - Odporne na zimę - Wysokość 20-30 cm - Doniczka 12 cm
109,25 zł
Sprzedawca: Bloomique

Bloomique - Zestaw 3 sztuk - Róża doniczkowa czerwona - Nadaje się do wnętrz i na zewnątrz - Rośliny doniczkowe - Rośliny ogrodowe - Rośliny tarasowe - Odporne na zimę - Wysokość 20-30 cm - Doniczka 12 cm
109,25 zł
Sprzedawca: Bloomique

Bloomique - Zestaw 3 sztuk - Róża doniczkowa różowa - Nadaje się do wnętrz i na zewnątrz - Rośliny doniczkowe - Rośliny ogrodowe - Rośliny tarasowe - Odporne na zimę - Wysokość 20-30 cm - Doniczka 12 cm
109,25 zł
Sprzedawca: Bloomique

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Fastryga z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Felicitas) – zasłona z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
41,61 zł/1m
60,33 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Bloomique - Zestaw 6 szt. - Ilex Crenata Jenny - Ostrokrzew japoński - Zimozielony - Mrozoodporny - Rośliny balkonowe - 10-20 cm wysokości - Doniczka 10 cm
104,85 zł
Sprzedawca: Bloomique

Frytura z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Monique) – frytura z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
44,36 zł/1m
77,63 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Męczennica trwała Passiflora Purple Haze ok. 30 cm - egzotyczne piękno - wieloletnia roślina pnąca
19,67 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Ziemia uniwersalna 20l - Biovita
0,69 zł/1l
13,78 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
362,70 zł
Sprzedawca: Green_Country

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Zestaw 4 drzewek owocowych – 1 Jabłoń, 1 Grusza, 1 Wiśnia, 1 Śliwa – Wysokość 70/100 cm – Doniczka 11 cm – Mix A
200,60 zł
Sprzedawca: Schramas

Mieszanka roslin domowych ii zestaw 3, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (palma górska) 1x Dracena marginata (smocze drzewo), doniczka 10-12 cm
68,92 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Palma daktylowa kanaryjska 120-150 cm - Phoenix canariensis - Palma Phoenix
100,11 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Citrus limon Lunario 140–170 cm – prawdziwe drzewo cytrynowe – cytryna czterosezonowa, owocująca przez cały rok, śródziemnomorska roślina doniczkowa
325,23 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Goldfruchtpalme 130-150 cm Areca Palme Chrysalidocarpus lutescens
135,52 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Odporna palma karłowata ok. 60 cm Chamaerops humilis Jeden z najbardziej odpornych na zimno gatunków palm w Europie
86,29 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Egzotyczne serce - kwiat trójramienny - Tradescantia "Nanouk" - latwa w pielegnacji wiszaca roslina doniczkowa - doniczka 9 cm - rózowa
32,29 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Ziemia ogrodowa uniwersalna do warzyw i kwiatów 40L Beztorfowa z kompostem
0,90 zł/1l
35,88 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Drzewo cytrynowe Meyer -Lisa- 30 cm bez owoców Citrus Meyer Lemon
32,78 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Borówka syberyjska - Honeyberry - Lonicera caerulea kamtschatica 30 cm
19,67 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Hydrangea macrophylla Early Pink 20-30 cm / doniczka 10,5 - Hortensja o okazałych kwiatach
15,30 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Bloomique - Zestaw 2 sztuk - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa z Wysp Kanaryjskich - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 50-70 cm wysokości - Doniczka 15 cm
179,20 zł
Sprzedawca: Bloomique

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Ziemia do palm juk i dracen 5l - Biovita
1,45 zł/1l
7,26 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super jakość
Zamówiłam róże doniczkowe 03.05.22 i miały być dostarczone przez DPD 09.05.22. Niestety kwiaty wylądowały w paczkomacie, ponieważ kurier nawet nie próbował dostarczyć przesyłki pod nasz adres, tylko po prostu pojechał dalej. Ponieważ miałem czas na odbiór paczki tylko w weekend (moje godziny pracy i godziny otwarcia paczkomatu), mogłem odebrać paczkę dopiero dzisiaj. W domu właściwie spodziewałam się kompletnie uschniętych róż w doniczkach i miałam nadzieję, że uda mi się je jakoś uratować... Aaaaber nix tam, wszystkie trzy róże nadal wyglądają świetnie, zregenerują się w mgnieniu oka. Bardzo dziękuję za super jakość. Z przyjemnością ponownie zamówię u Was rośliny. Mam tylko nadzieję, że następnym razem przewoźnik paczki z DPD wykona swoją pracę prawidłowo. Wszystkiego najlepszego i zdrowia.
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładne róże
Jak już wielokrotnie zamawiałem, bardzo dobry towar, zgodny z opisem i zdjęciami. Z przyjemnością ponownie skorzystam z Kauflandu!
Oceniono dnia 2 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu super!
Wszystko zgodnie z obietnicą, TOP rośliny o super jakości. Bardzo dobrze zapakowane i nic nie uszkodzone przy dostawie. Absolutna rekomendacja.
Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Róże doniczkowe
Róże mają jaskrawoczerwony, piękny kolor i wspaniale się rozwijają Zamówiłbym więcej
Oceniono dnia 20 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Dostawa w ciągu kilku dni, róże wyglądają bardzo ładnie.
Oceniono dnia 20 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Dostawa w ciągu kilku dni, róże wyglądają bardzo ładnie.
Oceniono dnia 28 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Róże karłowe
Wszystko poszło bardzo dobrze z późniejszą dostawą, jeszcze raz dzięki, super rośliny
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cudownie! Dziękuję bardzo!
Dobrze zapakowany, zgodny produkt. Dziękuję
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Niesamowita, kwitnąca storczyka Vanda, bardzo duża, w kolorze fioletowym, w wazonie
301,26 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Niesamowita, kwitnąca storczyka Vanda, fioletowa, bardzo duża
301,26 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Niesamowita, kwitnąca storczyka Vanda, różowa, bardzo duża, w wazonie
301,26 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Trendyplants - Chamaerops Humilis krzew - Wysokość 120-140 cm - Europejska palma karłowata - Odporna - Roślina ogrodowa - Rozmiar doniczki Ø24cm
354,55 zł
Sprzedawca: Trendyplants

Niesamowita, kwitnąca storczyka Vanda, różowa, bardzo duża
258,19 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Zestaw 3 drzewek smoczych Dracaena 70 cm XXL
236,65 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Wieża hydroponiczna SucceBuy z 45 miejscami na rośliny, 9 poziomami, systemem uprawy z oświetleniem LED, sterowaniem za pomocą aplikacji i kółkami, 20-litrowym zbiornikiem na wodę i pompą, idealna do uprawy ziół, owoców i warzyw



1,5Średnia ocena: 1,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
601,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

18 roślin sukulentów Echeveria



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
215,12 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Zestaw 5 roślin doniczkowych
215,12 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Rośliny doniczkowe mieszane Easy Care Mix, zestaw 5 sztuk
184,97 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Rośliny doniczkowe Zestaw 4 sztuk XXL
184,97 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

4 sztuki klonu japońskiego o wysokości 40 cm
163,44 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Palma Yucca XXL 90 cm
172,05 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Wieża hydroponiczna SucceBuy z 30 pojemnikami, 6 poziomami, systemem uprawy hydroponicznej sterowanym za pomocą aplikacji, 20-litrowym zbiornikiem na wodę i pompą, idealna do uprawy ziół, owoców i warzyw



1,5Średnia ocena: 1,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
320,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Washingtonia filifera, zestaw 2 sztuk, wysokość 75 cm, palmy
215,12 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

SucceBuy System hydroponiczny do uprawy roślin z 3 poziomami, 108 miejscami, systemem rur UPVC i zegarem sterującym, zestaw do uprawy warzyw, owoców i ziół, biały
417,99 zł
-56,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
361,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Zestaw 2 sztuk Polyscias z doniczką 40 cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
141,90 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Zestaw 4 sztuk Polyscia z doniczką 40 cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
232,35 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber

Wieża hydroponiczna SucceBuy z oświetleniem i 30 miejscami do sadzenia do uprawy w pomieszczeniach
530,99 zł
-176,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
354,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

3 sztuki klonu japońskiego, 40 cm
128,98 zł
Sprzedawca: OnlinehandelGruber