3,7



Na podstawie 3 opinii
Hela ketchup przyprawowy curry lekko ostry i pikantny 300ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,48 zł
34,93 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Keczupy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hela ketchup przyprawowy do szaszłyków oryginalny o pikantnym smaku 10000ml17,22 zł/1l
172,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hela Curry Spice Ketchup Delikatny z oryginalną przyprawą 10000ml14,29 zł/1l
142,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.19,07 zł/1l
190,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ketchup pomidorowy Hela o naturalnym owocowym smaku 800ml 6-pak147,60 zł/1l
118,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup z przyprawą curry Hela ekstra ostry dla wszystkich miłośników przypraw 800ml
20,63 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Whole Curry G.Ketchup D.800ml
18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 300ml
35,43 zł/1l
10,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 800ml
18,75 zł/1kg
18,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup przyprawowy curry lekko ostry z oryginalną przyprawą Hela 800ml
20,63 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup z przyprawami Hela do szaszłyków ze specjalną przyprawą 800ml
23,21 zł/1l
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce lekko pikantny sos przyprawowy do currywurst 300ml
44,00 zł/1l
13,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Ketchup pomidorowy owocowy oryginalny z dojrzałych pomidorów 300ml
50,77 zł/1l
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Ketchup Mayo Mix Czosnkowy z wegańskim majonezem 300ml
37,86 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Oryginalny Ketchup Pomidorowy bez dodatku cukru Butelka 300ml
50,77 zł/1l
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup z przyprawą curry ekstra ostry smak 800ml opakowanie 6 sztuk
23,20 zł/1l
111,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup pomidorowy Hela o naturalnie owocowym, pysznym smaku 800ml
29,62 zł/1l
23,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela - Ketchup z przyprawami curry - Sos - 800 ml
36,91 zł/1l
29,53 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Hela ketchup przyprawowy szaszłyk pikantny butelka 300ml
40,23 zł/1l
12,63 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,07 zł
Sprzedawca: Katomix

Homann Currygewuerzketchup owocowo-korzenny o delikatnym smaku 875ml
29,69 zł/1l
25,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ketchup curry Hela Gewürz, lekko pikantny, 300 ml
Opis produktu
Ketchup curry Hela Gewürz, lekko pikantny, 300 ml, łączy w sobie smakowite pomidory z subtelną nutą curry i przyjemną, delikatną ostrością. Harmonijna kompozycja słodyczy, aromatycznego curry i pikantnych przypraw zapewnia zrównoważone doznania smakowe, idealne do klasycznych przekąsek i potraw z grilla. Praktyczne opakowanie o pojemności 300 ml sprawia, że ten ketchup curry jest idealny do codziennego użytku, spotkań przy grillu i różnorodnych zastosowań w kuchni.
Najważniejsze cechy
Przepis łączy dojrzałe pomidory z charakterystycznym przyprawą curry Hela, co zapewnia zrównoważony smak z przyjemnie delikatną ostrością. Szczególnie dobrze komponuje się z wytrawnymi potrawami, tworząc harmonijną nutę curry, która wzbogaca smak wielu dań, nie będąc zbyt ostra.
Dzięki kremowej konsystencji, ketchup łatwo się rozprowadza i można go wykorzystać na wiele sposobów. Szczególnie dobrze sprawdza się do burgerów, currywurst lub frytek, dodając im dodatkowego smaku i subtelnej, pomidorowej nuty.
Przepis jest wytwarzany bez konserwantów i nadaje się do diety wegetariańskiej i wegańskiej. Jednocześnie, ketchup curry Hela Gewürz reprezentuje sprawdzoną jakość Hela, cenioną od pokoleń.
Praktyczne opakowanie o pojemności 300 ml umożliwia precyzyjne dozowanie i jest idealne do kuchni, spotkań przy grillu lub szybkich przekąsek.
Wskazówki dotyczące użycia
Ketchup curry Hela Gewürz, lekko pikantny, najlepiej smakuje z currywurst, frytkami lub grillowanym mięsem, gdzie jego subtelna nuta curry w pełni się ujawnia. Delikatna ostrość doskonale komponuje się z potrawami BBQ, dodając smaku podczas spotkań przy grillu lub jako dodatek do przekąsek.
Keczup z przyprawą curry idealnie pasuje do burgerów, kiełbasek lub przekąsek, dodając przyjemny, pikantny smak pomidorowy. Szczególnie podczas rodzinnych posiłków, poręczna butelka zapewnia szybkie i łatwe użycie.
Oprócz klasycznych zastosowań, keczup doskonale nadaje się jako dip lub do wzbogacania marynat i pikantnych sosów. Osoby, które lubią eksperymentować w kuchni, mogą również użyć go do urozmaicenia smaku dań mięsnych lub potraw z grilla.
Często zadawane pytania
Jak ostry jest keczup Hela z przyprawą curry? Czy jest lekko ostry?
Keczup ma przyjemnie łagodny smak z wyważoną nutą curry.
Do jakich potraw keczup jest szczególnie dobrze dopasowany?
Doskonale pasuje do kiełbaski curry, burgerów, mięs z grilla, frytek i przekąsek.
Czy keczup z przyprawą curry zawiera konserwanty?
Produkcja odbywa się bez użycia konserwantów.
Czy keczup jest odpowiedni dla wegan?
Tak, keczup z przyprawą curry jest odpowiedni dla diety wegetariańskiej i wegańskiej.
Czy keczup można używać jako dip?
Kremowa konsystencja doskonale nadaje się jako dip do przekąsek i kanapek.
Hela Gewürzwerke Hermann Laue Beimoorweg 1122926 Ahrensburg- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.3 l
- Lista składników
- Przetwór pomidorowy (woda pitna, przecier pomidorowy, ocet spirytusowy), cukier, dekstroza, curry (zawiera MUSZTARDĘ), sól kuchenna, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca (guma guar), wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), syrop z cukru karmelizowanego, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), zioła. Może zawierać śladowe ilości CELERYZMU.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 573 kj Energia kcal 137 kcal Tłuszcz 0,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1g Węglowodany 30,8g w tym cukier 29,4g Białko 0,8g Sól 2,2g
- Firma spożywcza
- Hela Gewürzwerke Hermann LaueBeimoorweg 11, 22926 Ahrensburg
- Nazwa handlowa
- Ketchup/ketchup z przyprawami
- Producent
- Zakres dostawy
- 300 ml
- Numer producenta
- 830232
- EAN
- 4251753763629
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.3 l
- Lista składników
- Przetwór pomidorowy (woda pitna, przecier pomidorowy, ocet spirytusowy), cukier, dekstroza, curry (zawiera MUSZTARDĘ), sól kuchenna, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca (guma guar), wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), syrop z cukru karmelizowanego, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), zioła. Może zawierać śladowe ilości CELERYZMU.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 573 kj Energia kcal 137 kcal Tłuszcz 0,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1g Węglowodany 30,8g w tym cukier 29,4g Białko 0,8g Sól 2,2g
- Firma spożywcza
- Hela Gewürzwerke Hermann LaueBeimoorweg 11, 22926 Ahrensburg
- Nazwa handlowa
- Ketchup/ketchup z przyprawami
- Producent
- Zakres dostawy
- 300 ml
- Numer producenta
- 830232
- EAN
- 4251753763629
Pasuje również do tego

Ketchup z przyprawą curry Hela ekstra ostry dla wszystkich miłośników przypraw 800ml
20,63 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup przyprawowy curry lekko ostry z oryginalną przyprawą Hela 800ml
20,63 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Whole Curry G.Ketchup D.800ml
18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

500 Ml Ketchupu Curry Delicatessen Laue
28,16 zł/1l
14,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen musztarda średnio ostra klasyczna w niebieskim naczyniu 200ml
15,75 zł/1kg
3,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 800ml
18,75 zł/1kg
18,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta curry Cock Matsaman 400 g
90,22 zł/1kg
36,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Hela ketchup przyprawowy curry delikatny z zieloną pokrywką 300ml
35,43 zł/1l
10,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

COCK Tajska pasta curry PANANG 50 GR
5,51 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ketchup z przyprawami Hela do szaszłyków ze specjalną przyprawą 800ml
23,21 zł/1l
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 300ml
35,43 zł/1l
10,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup przyprawowy curry lekko ostry oryginalna przyprawa 800ml 6-pak
23,49 zł/1l
112,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Curry Spice Ketchup Delikatny z oryginalną przyprawą 10000ml
14,29 zł/1l
142,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Ketchup Mayo Mix Czosnkowy z wegańskim majonezem 300ml
37,86 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Ketchup pomidorowy owocowy oryginalny z dojrzałych pomidorów 300ml
50,77 zł/1l
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce lekko pikantny sos przyprawowy do currywurst 300ml
44,00 zł/1l
13,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup pomidorowy Hela o naturalnie owocowym, pysznym smaku 800ml
29,62 zł/1l
23,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup pomidorowy Hela o naturalnym owocowym smaku 800ml 6-pak
147,60 zł/1l
118,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
43,60 zł/1l
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Oryginalny Ketchup Pomidorowy bez dodatku cukru Butelka 300ml
50,77 zł/1l
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup przyprawowy do szaszłyków oryginalny o pikantnym smaku 10000ml
17,22 zł/1l
172,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Currywurst Sauce owocowo-pikantny z subtelną nutą ciepła 500ml
35,08 zł/1l
17,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup z przyprawą curry Hela delikatna słodko-pikantna nuta 800ml 6-pak
23,20 zł/1l
111,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup z przyprawą curry ekstra ostry smak 800ml opakowanie 6 sztuk
23,20 zł/1l
111,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela - Ketchup z przyprawami curry - Sos - 800 ml
36,91 zł/1l
29,53 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Homann Currygewuerzketchup owocowo-korzenny o delikatnym smaku 875ml
29,69 zł/1l
25,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup do szaszłyków ze specjalnymi przyprawami 800ml opakowanie 4 szt
29,65 zł/1l
94,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup pomidorowy Homann 875ml
28,05 zł/1l
24,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
66,32 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup z przyprawą curry ekstra ostry smak 800ml opakowanie 12 sztuk
23,20 zł/1l
222,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
33%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostarczono niewłaściwy produkt
Ponieważ ketchup Hela "ostry" nie był dostępny od wielu miesięcy, byłam zachwycona, że mogę go wybrać tutaj. Niestety, moja radość nie trwała długo - został dostarczony tylko "lekko pikantny"! Bardzo dziwne. Żadnego komentarza ze strony dostawcy; ani jednej informacji! Wielka szkoda.
Oceniono dnia 24 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Roleski Sos z Trzema Paprykami 360 g
8,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,47 zł/1kg

Kraft Ketchup pomidorowy oryginalny bez wzmacniacza smaku 10000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
234,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,28 zł/1l

HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
190,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
19,07 zł/1l

Hela ketchup z przyprawą curry ekstra ostry smak 800ml opakowanie 12 sztuk



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
222,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
23,20 zł/1l

Ketchup Pikantny Premium 465g ROLESKI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
19,64 zł/1kg

Kraft ketchup przyprawowy w wiaderku bez wzmacniacza smaku 10000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
220,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,68 zł/1l

Kuehne ketchup pomidorowy owocowy luzem 10000g
175,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17 509,00 zł/1kg

Develey Curry Ketchup pikantny idealny dla konsumentów hurtowych 10000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
157,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,73 zł/1l

Hela Currywurst Sauce lekko pikantny sos przyprawowy do currywurst 10000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
205,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
20,58 zł/1l

Heinz Salsa pomidorowa w plastikowym dzbanku 2150ml opakowanie 2 szt
146,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,37 zł/1l

Hela ketchup przyprawowy do szaszłyków oryginalny o pikantnym smaku 10000ml
172,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17,22 zł/1l

Develey 2672752009 Develey CURRYWURST Sauce 5,0 l, 1 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
116,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
22,22 zł/1kg

Hela Curry Spice Ketchup Delikatny z oryginalną przyprawą 10000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
142,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 zł/1l

Ketchup pomidorowy DEVELEY, opakowanie 4 sztuki (4 x 875 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,70 zł/1l

Ketchup pomidorowy Hela o naturalnym owocowym smaku 800ml 6-pak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,60 zł/1l

Sos Pomidorowy Ze Smażonych Pomidorów 560G Cidacos
10,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
18,23 zł/1kg

Sos Tabasco Red 60 Ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
347,96 zł/1kg

Ketchup classico deliziosamente intenso 300 g - Mutti Parma



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,90 zł/1l

Hellmann's Ketchup Łagodny 485g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
59,48 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
114,38 zł/1kg

KONCENTRAT POMIDOROWY 22 % - 24 %185 g - PRIMAVIKA
15,03 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
81,24 zł/1kg