Clipper Green Lemon Tea 37g – organiczna herbata ziołowa o orzeźwiającym smaku cytryny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
34,60 zł
935,14 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Herbata Bünting mieszanka owocowo-ziołowa jabłko-cytryna 10 opakowań166,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Herba Fennel Tea Herbata ziołowa aromatyczno-przyprawowa 25 torebek 43g4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea – smak jabłkowy 40 g, 20 saszetek2 424,75 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Organiczna herbata werbena cytrynowa Teapot 20 torebek17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HERBATA CZARNA ENGLISH BREAKFAST FAIR TRADE(250 x 2,2 g) 550 g - CLIPPER
401,07 zł/1kg
220,59 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Clipper – ekologiczna zielona herbata malinowo-miętowa – 20 torebek
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Clipper – Koszulka „Zen again” – 20 torebek
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Zielona herbata Ahmad Tea | Zielona herbata cytrynowa | Aromatyzowana zielona herbata z dodatkiem skórki cytryny | 20 torebek
1 097,00 zł/1kg
43,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Twinings Green Tea Lemon, 50 torebek, 100 g, aromatyzowana, orzeźwiająca
820,30 zł/1kg
82,03 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Meßmer Mint Lemon 23 torebki intensywnie owocowa herbata ziołowa 34g
392,06 zł/1kg
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickwick Variatiebox Green Fruit Tea, 20 torebek, 30 g - aromatyczna mieszanka herbat
622,00 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Pickwick Pure Rooibos Herbata, 20 torebek, 30 g, bez kofeiny, herbata ziołowa
622,00 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

HERBATKA ROOIBOS(20 x 2 g) 40 g - CLIPPER
768,00 zł/1kg
30,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HERBATKA ROOIBOS(250 x 2,0 g) 500 g - CLIPPER
618,06 zł/1kg
309,03 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Pure Tee Himbeere Hibiskus 509962 25St.
911,87 zł/1kg
68,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Pickwick Green Tea Cranberry, aromatyzowana zielona herbata o smaku żurawiny, 20 torebek herbaty
321,72 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Organiczna herbata Bünting z hibiskusem 40g
237,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata Pickwick ziołowa - Rumianek
622,00 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Organiczna herbata Bünting Ginger Lemon 40g
237,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Clipper Green Lemon Tea, 37 g – organiczna herbata ziołowa o orzeźwiającym cytrynowym smaku. Jasnozielona herbata połączona ze świeżą skórką cytryny i naturalnym aromatem cytryny. 20 praktycznych torebek z herbatą, idealnych dla świadomych smakoszy herbaty. Naturalne i zrównoważone – teraz w Kaufland Germany.
- Lista składników
- Składniki: Herbata zielona*, naturalny aromat cytrynowy* (6%), skórka cytryny* (1%), *składnik organiczny.
- Waga
- 37 g
- Firma spożywcza
- Wessanen Benelux B.V., Postbus 12795, 1001 GS Amsterdam, NL
- Nazwa handlowa
- Clipper Zielona Cytryna
- Producent
- Clipper
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5021991942259
- Lista składników
- Składniki: Herbata zielona*, naturalny aromat cytrynowy* (6%), skórka cytryny* (1%), *składnik organiczny.
- Waga
- 37 g
- Firma spożywcza
- Wessanen Benelux B.V., Postbus 12795, 1001 GS Amsterdam, NL
- Nazwa handlowa
- Clipper Zielona Cytryna
- Producent
- Clipper
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5021991942259
Pasuje również do tego

HERBATA CZARNA ENGLISH BREAKFAST FAIR TRADE(250 x 2,2 g) 550 g - CLIPPER
401,07 zł/1kg
220,59 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Zielona herbata Ahmad Tea | Zielona herbata cytrynowa | Aromatyzowana zielona herbata z dodatkiem skórki cytryny | 20 torebek
1 097,00 zł/1kg
43,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Clipper Thee Happy Mondays(45 g)
393,18 zł/1kg
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Clipper – ekologiczna zielona herbata malinowo-miętowa – 20 torebek
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Teekanne, Herbata Green Tea Lemon, 20 torebek
127,67 zł/1kg
7,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Clipper – ekologiczna herbata cytrynowo-imbirowa – 20 saszetek
768,89 zł/1kg
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

HERBATA ZIELONA Z CYTRYNĄ FAIR TRADE(20 x 2 g) 40 g - CLIPPER
464,75 zł/1kg
18,59 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Lipton - Herbata Lipton Yellow Label bez opakowania 100x1,5gr | pudełko 100 sztuk
407,30 zł/1kg
81,46 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Lipton - Herbata Lipton Exclusive zielona herbata miętowa 25x2gr | Kup 25 sztuk
2 321,00 zł/1kg
116,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Fisher-Price FXC66, Wydra zabawka, 0 lat(a), Interaktywny, Brzmienie, AA, Baterie w zestawie
181,79 zł
Sprzedawca: Humbi

Czajniczek Serce Herbata Wiśniowa Romantyzm z całą jego słodką różnorodnością 45g
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Twinings Ceylon Orange Pekoe Tea, 25 torebek, 50g - aromatyczna herbata czarna
935,80 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lipton - Herbata Lipton Exclusive Green Tea Sencha 25x2gr | Opakowanie 25 sztuk | 6 sztuk
1 014,05 zł/1kg
265,68 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Lipton Yellow Label Herbata Czarna 100 G (50 Torebek)
105,20 zł/1kg
10,52 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

LOVARÉ Great Partea kol. 155g (90 torebek, kolekcja herbat)
424,52 zł/1kg
65,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Zawór termostatyczny do ciepłej wody z grzałką.
187,41 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+ do FSprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

HERBATKA Z MELISĄ I LAWENDĄ (SNORE & PEACE)(20 x 1,5 g) 30 g - CLIPPER
541,33 zł/1kg
16,24 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Czajniczek dzika jagoda owocowa i aromatyczna herbata owocowa 40 torebek 50g
234,80 zł/1kg
23,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata Pickwick Truskawka, aromatyzowana czarna herbata, Fruit Garden, 20 torebek
279,83 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

HERBATA ZIELONA Z TRUSKAWKĄ FAIR TRADE(20 x 2 g) 40 g - CLIPPER
489,75 zł/1kg
19,59 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Herbata Meßmer Rooibos Karmelowa aromatyczna słodka przyjemność 5 opak
88,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HERBATA CZARNA CHAI Z CYNAMONEM I GOŹDZIKAMI FAIR TRADE(20 x 2,5 g) 50 g - CLIPPER
375,20 zł/1kg
18,76 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Samsung Galaxy SM-G991B, 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 256 GB, 12 MP, Android 11, Szary
3 901,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata Czarna Earl Grey 25 Torebek
103,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
415,96 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg