4,8



Na podstawie 5 opinii
Hopser Funfood Kino Popcorn Set Kukurydza do popcornu i olej do popcornu o aromacie masła
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
59,35 zł
31,65 zł / 1kg
+ 19,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Popcorn i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy40,14 zł/1kg
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood22,51 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Olej do popcornu o smaku masła 500 ml do popcornu kinowego – Hopser Funfood
42,25 zł/1kg
36,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Olej do popcornu o smaku masła, 250 ml, do popcornu kinowego – Hopser Funfood
45,80 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek
11,32 zł/1kg
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier karmelowy klasy premium, słoik 150 g, do popcornu i deserów
187,27 zł/1kg
28,09 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg
54,50 zł/1kg
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Jimmy's - Popcorn Słodki - 21 mini torebek
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Werther’s® Original 932300 Werther’s® Original CARAMEL Popcorn 260,0 g
319,42 zł/1kg
85,08 zł
-2,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Tłuszcz do popcornu półpłynny 1 litr do popcornu kinowego Haase Food
58,55 zł/1kg
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Bakalland Popcorn O Smaku Serowym 90 G
49,56 zł/1kg
4,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bakalland Popcorn Maślany 90 G
46,00 zł/1kg
4,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bakalland Popcorn Solony 90 G
47,11 zł/1kg
5,48 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Felix Popcorn Do Mikrofalówki Solony 270 G (3 X 90 G)
52,48 zł/1kg
14,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bio popcorn, kukurydza, 1 kg
79,15 zł/1kg
79,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Felix Popcorn Solony Do Mikrofalówki 90 G
60,78 zł/1kg
5,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ziarna kukurydzy do popcornu 1 kg
28,99 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Felix Popcorn Maślany Do Mikrofalówki 90 G
62,22 zł/1kg
5,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Ten zestaw zawiera 2 × 500 g kukurydzy do popcornu oraz 1 × 500 ml oleju do popcornu o smaku masła i stanowi podstawę do przygotowania popcornu.
Z wykorzystaniem zawartych składników popcorn można łatwo przygotować w domu.
Najważniejsze cechy
• Odpowiedni do przygotowania popcornu słodkiego i słonego
• Połączenie kukurydzy do popcornu i oleju do popcornu
• Odpowiedni do maszyn do popcornu, garnka lub patelni
• Odpowiedni na wieczory filmowe i wydarzenia
• Odpowiedni jako pomysł na prezent lub do zestawów upominkowych
Kukurydza do popcornu
Kukurydza typu Butterfly podczas prażenia tworzy lekkie, nieregularne płatki o dużej powierzchni.
Taka struktura sprawia, że cukier, sól lub przyprawy dobrze przylegają do popcornu.
Kukurydza nadaje się szczególnie do przygotowania popcornu w maszynach do popcornu, w garnku lub na patelni.
Olej do popcornu
Dołączony olej do popcornu o smaku masła nadaje popcornowi charakterystyczny smak.
Nadaje się do przygotowania popcornu słodkiego i słonego.
Olej może być również do gotowania, smażenia lub pieczenia.
Zastosowanie
Podgrzać olej w maszynie do popcornu, garnku lub na patelni.
Dodać kukurydzę do popcornu oraz cukier w podanych proporcjach.
Pozwolić popcornowi całkowicie się uprażyć.
Następnie krótko wymieszać i podawać.
Wydajność
Objętość po prażeniu około 1 : 46.
Kukurydza typu Butterfly charakteryzuje się wysoką ekspansją objętości i lekką strukturą.
Z 1 kg kukurydzy powstaje około 41 litrów gotowego popcornu.
Odpowiada to około 41 porcjom popcornu po 1 litrze.
Zawartość zestawu
2 × Premium Butterfly kukurydza do popcornu
1 × olej do popcornu o smaku masła
Pasujące produkty i akcesoria
Składniki: cukier do popcornu, sól do popcornu
Akcesoria: torebki na popcorn, kubki na popcorn
Uwaga: składniki i akcesoria nie są zawarte w zestawie.
Informacja
Teksty i obrazy mogą być w całości lub częściowo tworzone przy użyciu AI.
- Lista składników
- Olej rzepakowy, olej z pestek winogron, naturalny aromat masła, barwnik: beta-karoten (E160a)) Kukurydza (kukurydza motylkowa)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 ml – olej do popcornuWartości odżywcze | IlośćEnergia 3404 kJ / 828 kcalTłuszcz 92 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone 7 gw tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone 61 gw tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone 24 gWęglowodany 0 gw tym cukry 0 gBłonnik 0 gBiałko 0 gSól 0 gWitamina E 30 mgWartości odżywcze na 100 g – kukurydza do popcornu (nieprażona)Wartości odżywcze | IlośćEnergia 1464 kJ / 350 kcalTłuszcz 3,5 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 gWęglowodany 68 gw tym cukry 2 gBiałko 10 gBłonnik 11 gSól 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1875 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Zestaw do popcornu
- Producent
- Hopser Funfood
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260663353080
- Lista składników
- Olej rzepakowy, olej z pestek winogron, naturalny aromat masła, barwnik: beta-karoten (E160a)) Kukurydza (kukurydza motylkowa)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 ml – olej do popcornuWartości odżywcze | IlośćEnergia 3404 kJ / 828 kcalTłuszcz 92 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone 7 gw tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone 61 gw tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone 24 gWęglowodany 0 gw tym cukry 0 gBłonnik 0 gBiałko 0 gSól 0 gWitamina E 30 mgWartości odżywcze na 100 g – kukurydza do popcornu (nieprażona)Wartości odżywcze | IlośćEnergia 1464 kJ / 350 kcalTłuszcz 3,5 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 gWęglowodany 68 gw tym cukry 2 gBiałko 10 gBłonnik 11 gSól 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1875 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Zestaw do popcornu
- Producent
- Hopser Funfood
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260663353080
Pasuje również do tego

Celexon CP1000, Przezroczysty, Czerwony, Biały, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
482,88 zł
Sprzedawca: Sotel

Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy
40,14 zł/1kg
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Maszyna do popcornu Spinel Cook, maszyna do popcornu z cukrem, olejem, masłem, duża maszyna do popcornu o pojemności 5 l do użytku domowego, z powłoką nieprzywierającą i wyjmowaną powierzchnią grzewczą, cicha i szybka maszyna do popcornu
240,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
22,51 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Relaxdays 4052025238544, Czerwony, Biały, Karton, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
115,66 zł
Sprzedawca: TR8

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg
54,50 zł/1kg
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Olej do popcornu o smaku masła 500 ml do popcornu kinowego – Hopser Funfood
42,25 zł/1kg
36,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Olej do popcornu o smaku masła, 250 ml, do popcornu kinowego – Hopser Funfood
45,80 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

WMF 0415470011, 250 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, Czarny, Stal nierdzewna, 2,2 l
372,14 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Unold 48535, Czerwony, Srebrny, 50 g, Plastik, Stal nierdzewna, Przyciski, 0,8 m, Czarny
400,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood
38,54 zł/1kg
65,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier karmelowy klasy premium, słoik 150 g, do popcornu i deserów
187,27 zł/1kg
28,09 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier karmelowy
62,79 zł/1kg
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Blender kielichowy TurboTronic szklany max 1400W kruszy lód poj. 1,5L Czarny
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
322,92 zł/1kg
77,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 500 g | Hopser Funfood
38,20 zł/1kg
19,10 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Urządzenie do waty cukrowej Gadgy Gadgy w stylu retro, z 10 patyczkami i miarką - Urządzenia do waty cukrowej - Słodycze
337,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier do waty cukrowej smak coli bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Zewnętrzna patelnia do popcornu do grilla czarna węglowa 70 cm x 18 cm x 9,3 cm
184,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier waniliowy klasy premium, słoik 150 g, do popcornu i deserów
187,27 zł/1kg
28,09 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Russell Hobbs 23581 036 002 Russell Hobbs 24630-56 Fiesta Popcornmaker
154,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Herma 3876 Naklejka DECOR króliczki, nostalgiczna
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Wolf Garten Siewnik Na Baterie We-B Rozsiewacz Ogrodowy Do Traw Nawozów Piasku Nasion Soli
186,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Star Trading 728-98, Lekki łańcuch do dekoracji, Czarny, Przezroczysty, IP44, 6 h, 18 h, Czarny
157,59 zł
Sprzedawca: Marketsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze smakuje
Świetnie smakuje razem
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
65,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
38,54 zł/1kg

Milho para pipocas Jumbo 1 kg sem OGM



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
40,14 zł/1kg

Mushroom PLUS Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,07 zł/1kg

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly, 22,68 kg w worku XXL



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg

Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg

MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
10,19 zł/1kg

Popcorn grzybowy 10 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,04 zł/1kg

Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,32 zł/1kg

Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,51 zł/1kg

Zestaw Hopser Funfood Popcorn – wysokiej jakości kukurydza do popcornu i tłuszcz do popcornu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
82,26 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,17 zł/1kg

Tłuszcz do popcornu półpłynny 1 litr do popcornu kinowego Haase Food



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
58,55 zł/1kg

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,50 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier waniliowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
63,18 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
47,50 zł/1kg

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Kukurydza do popcornu i olej do popcornu o aromacie masła



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,35 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,65 zł/1kg

Haase Food Popcorn sól mieszanka specjalna 1 kg torebka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,23 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier karmelowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
62,79 zł/1kg

Diamant Sól w proszku, puszka 1 kg – drobna sól do popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,54 zł/1kg