5,0



Na podstawie 1 opinii
Homann sos jogurtowy kremowy delikatnie zbalansowany z jogurtem 4000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
103,05 zł
25,76 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy do sałatek i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kraft Yoghurt Dressing Standard bez konserwantów 5000ml25,37 zł/1l
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kuehne Salata Dressing ziołowy pikantny z butelki 750ml14,71 zł/1l
11,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kraft yoghurt herb dressing fine herbs gotowy do podania 5000ml25,37 zł/1l
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kraft yoghurt dressing kremowy jogurt z delikatnymi przyprawami 5000ml25,37 zł/1l
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann sos jogurtowy łagodny kremowy z 35% jogurtu 875ml
32,70 zł/1l
28,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mr Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tłuszczu 240ml
56,21 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dressing francuski Homann z musztardą i miodem drobno zmielony 4000ml
25,73 zł/1l
102,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann dressing miodowo-musztardowy kremowo-słodki fine tuned 4000ml
25,76 zł/1l
103,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Dressing miodowo-musztardowy kremowo-słodki o łagodnym smaku 875ml
32,70 zł/1l
28,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Salatfix dressing z jogurtem o łagodnym kremowym smaku 1000ml
28,34 zł/1l
28,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Kitchen Herbs Clear Sos sałatkowy 5x 8g 5er
17,76 zł/1l
8,26 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos sałatkowy Hellmann's Balsamic Vinaigrette 1000ml
77,08 zł/1l
77,08 zł
Sprzedawca: somnia24

Develey sos sałatkowy jogurtowy z nutą octu cytrynowego 75ml
33,33 zł/1l
2,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's – Sos z delikatnymi ziołami i szczypiorkiem – 1 l
80,15 zł/1kg
80,15 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.
109,12 zł/1l
109,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Nadler wegański sos remoulade bez dodatku jajek, kremowa konsystencja, 875 ml
27,78 zł/1l
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne sos do sałatki ziemniaczanej kremowy łagodny fine tuned 250ml
56,88 zł/1l
14,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne sos do sałatki ziemniaczanej gotowy bez laktozy 250 ml
56,80 zł/1l
14,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos sałatkowy Remia o smaku miodowo-musztardowym (tubka 450 ml)
37,32 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Hellmann's sos jogurtowy lekka alternatywa butelka 1000ml
38,12 zł/1l
38,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sos jogurtowy Homann, kremowy, delikatny, wzbogacony jogurtem, 4000 ml
Opis produktu
Sos jogurtowy Homann, kremowy i delikatny, wzbogacony jogurtem, o pojemności 4000 ml, zachwyca swoim przyjemnie łagodnym smakiem i wyjątkową, kremową konsystencją. Ten gotowy do użycia sos jogurtowy nadaje świeżości sałatkom, warzywom i daniom z warzyw, zapewniając zrównoważone doznania smakowe. Dzięki praktycznemu, dużemu opakowaniu o pojemności 4000 ml, ten sos do sałatek jest idealny do gastronomii, cateringu, stołówek i dużych kuchni.
Najważniejsze cechy
Ten kremowy sos jogurtowy jest wzbogacony jogurtem i zachwyca harmonijną kompozycją smaków. Jego delikatna świeżość sprawia, że jest idealnym wyborem do wielu wariantów sałatek i zimnych dań.
Gotowa do użycia receptura oszczędza czas w profesjonalnej kuchni i umożliwia szybkie przygotowanie. Sos można używać bezpośrednio, zapewniając stałą jakość każdej porcji.
Ze względu na swoją wszechstronność, ten sos do sałatek nadaje się nie tylko do sałatek liściastych, ale także do warzyw, dań z warzyw i kreatywnych kompozycji w miskach.
Praktyczne opakowanie o pojemności 4000 ml stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla dużych konsumentów i umożliwia efektywne wykorzystanie w gastronomii i cateringu.
Wskazówki dotyczące stosowania
Sos Homann jogurtowy doskonale komponuje się ze świeżymi sałatkami liściastymi, sałatką z ogórków, talerzami z warzyw i mieszanymi sałatkami. Jego delikatny jogurtowy smak szczególnie harmonijnie uzupełnia świeże składniki.
Sos jogurtowy doskonale nadaje się jako baza do sosów ziołowych lub kremowych dipów. Dzięki świeżym ziołom, czosnkowi lub przyprawom można stworzyć indywidualne warianty.
Ponadto, sos ten może być jako dodatek do dań warzywnych, sałatek lub zimnych bufetów, dodając im świeżości.
Często zadawane pytania
Do jakich dań nadaje się sos jogurtowy Homann?
Sos idealnie nadaje się do sałatek liściastych, warzyw, dań warzywnych, sałatek i zimnych bufetów.
Czy sos jest gotowy do użycia?
Tak, sos jogurtowy jest gotowy do podania i można go używać bezpośrednio.
Jak smakuje sos?
Charakteryzuje się kremową konsystencją i łagodnym, świeżym smakiem jogurtu.
Dla kogo przeznaczony jest produkt w opakowaniu 4000 ml?
Duże opakowanie jest szczególnie odpowiednie dla gastronomii, cateringu, stołówek i dużych kuchni.
Czy sos można modyfikować według własnych preferencji?
Tak, można tworzyć własne kompozycje sosów, dodając zioła, przyprawy lub czosnek.
Homann Heinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad EssenOpakowanie: 1 szt.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 4 l
- Lista składników
- 35% JOGURT niskotłuszczowy (1,5% tłuszczu), woda, 20% olej rzepakowy, cukier, ocet brandy**, JABŁKO, skrobia modyfikowana, sól spożywcza, substancja zagęszczająca - guma ksantanowa, koncentrat soku cytrynowego. **Austria: ocet spirytusowy winny
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 986 kj Energia kcal 238 kcal Tłuszcz 21,6 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2 gM Węglowodany 8,6 gM Węglowodany, w tym cukier 7,1 gM Białko 1,5 gM Sól 1,59 gM
- Firma spożywcza
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Nazwa handlowa
- Joghurt Salatdressing mit 35% Joghurt besonders cremig
- Producent
- Homann Feinkost GmbH
- Numer producenta
- Joghurt Salatdressing mit 35 % Joghurt besonders cremig
- EAN
- 4030800009664
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 4 l
- Lista składników
- 35% JOGURT niskotłuszczowy (1,5% tłuszczu), woda, 20% olej rzepakowy, cukier, ocet brandy**, JABŁKO, skrobia modyfikowana, sól spożywcza, substancja zagęszczająca - guma ksantanowa, koncentrat soku cytrynowego. **Austria: ocet spirytusowy winny
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 986 kj Energia kcal 238 kcal Tłuszcz 21,6 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2 gM Węglowodany 8,6 gM Węglowodany, w tym cukier 7,1 gM Białko 1,5 gM Sól 1,59 gM
- Firma spożywcza
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Nazwa handlowa
- Joghurt Salatdressing mit 35% Joghurt besonders cremig
- Producent
- Homann Feinkost GmbH
- Numer producenta
- Joghurt Salatdressing mit 35 % Joghurt besonders cremig
- EAN
- 4030800009664
Pasuje również do tego

Homann sos jogurtowy łagodny kremowy z 35% jogurtu 875ml
32,70 zł/1l
28,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mr Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tłuszczu 240ml
56,21 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dressing francuski Homann z musztardą i miodem drobno zmielony 4000ml
25,73 zł/1l
102,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann dressing miodowo-musztardowy kremowo-słodki fine tuned 4000ml
25,76 zł/1l
103,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann jogurtowy dressing ziołowy z drobnymi ziołami 4000ml
25,77 zł/1l
103,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Yoghurt Dressing Standard bez konserwantów 5000ml
25,37 zł/1l
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Dressing miodowo-musztardowy kremowo-słodki o łagodnym smaku 875ml
32,70 zł/1l
28,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft yoghurt herb dressing fine herbs gotowy do podania 5000ml
25,37 zł/1l
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann dressing ziołowy z koperkiem pietruszką papryką 4000ml
25,75 zł/1l
103,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft yoghurt dressing kremowy jogurt z delikatnymi przyprawami 5000ml
25,37 zł/1l
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mr Lowcarb Honey Mustard Sos sałatkowy bez cukru i tłuszczu 240ml
56,21 zł/1l
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Salatfix dressing z jogurtem o łagodnym kremowym smaku 1000ml
28,34 zł/1l
28,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Sos Sałatkowy Ogrodowy 700 g
112,95 zł/1kg
89,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Hellmann's sos jogurtowy lekka alternatywa butelka 1000ml
38,12 zł/1l
38,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann, majonez wegański, na bazie roślin, kremowy, klasyczny, 875 ml
34,57 zł/1l
30,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Swirl M 40, Pomarańczowy, Biały, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Pudełko, 166 mm, 234 mm, 74 mm
48,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kühne dressing ziołowy pikantny z drobno posiekanymi ziołami 1000ml
28,34 zł/1l
28,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Sos Sałatkowy Koperkowy - aromatyczny, do sałatek i dipów, 800g
5,58 zł/1l
89,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Knorr Salatkrönung Sos cebulowo-ziołowy delikatny 5x 8g 5er
199,75 zł/1kg
8,26 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dressing malinowy pikantny i orzeźwiający, wytrawny i słodki 240ml
82,71 zł/1l
19,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's Caesar Dressing butelka smaczny sos 1000ml
37,58 zł/1l
37,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Kitchen Herbs Clear Sos sałatkowy 5x 8g 5er
17,76 zł/1l
8,26 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Francuski sos sałatkowy delikatny mocny gotowy do podania 1000ml
28,73 zł/1l
28,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Italy Dressing świeży łagodny sos sałatkowy z estragonem 800ml
34,20 zł/1l
27,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dressing do sałatek z ziołami ogrodowymi, 15g, marki Lebensbaum
409,33 zł/1kg
6,14 zł
Sprzedawca: taleoo

Develey Francuski sos sałatkowy łagodnie pikantny subtelna słodycz 75ml opakowanie 14 sztuk
474,40 zł/1l
35,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml
29,02 zł/1l
14,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos sałatkowy z ziołami ogrodowymi Develey lekko cierpki 75ml
33,33 zł/1l
2,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
85,67 zł/1l
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung zioła uniwersalne delikatny bezbarwny sos 500g
94,87 zł/1kg
66,88 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pasuje,
Smakuje bardzo dobrze!!!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kraft Yoghurt Dressing Standard bez konserwantów 5000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l

Mondamin Roux ciemny, klasyczny, wydajny, do sosów, 10 000 g
851,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,11 zł/1kg

Silphium Garum X Nowa wersja starożytnego rzymskiego sosu z meksykańskim chili, 280 ml
26,44 zł
Sprzedawca: LaProve
94,43 zł/1l

Kraft yoghurt herb dressing fine herbs gotowy do podania 5000ml
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l

Kraft French Dressing delikatny kremowy pikantny sos sałatkowy 5000ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l

Kraft Dressing Włoski delikatny ziołowy gotowy do podania w kanistrze 5000ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
127,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,54 zł/1kg

Kraft yoghurt dressing kremowy jogurt z delikatnymi przyprawami 5000ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l

Mr Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tłuszczu 240ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,21 zł/1kg

Dressing malinowy pikantny i orzeźwiający, wytrawny i słodki 240ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,71 zł/1l

Sos balsamiczny Didden z oliwą z oliwek 100% naturalny 240ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,71 zł/1l

Dressing pomarańczowo-rozmarynowy z oliwą z oliwek i miodem 240ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
20,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,63 zł/1l

Knorr Salatkrönung Sos cebulowo-ziołowy delikatny 5x 8g 5er



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
8,26 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
199,75 zł/1kg

Kühne Salata gotowa przyprawa do sałatek zioła pikantne kanister 10000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
71,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,13 zł/1l

Homann dressing miodowo-musztardowy kremowo-słodki fine tuned 4000ml
103,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,76 zł/1l

Homann dressing ziołowy z koperkiem pietruszką papryką 4000ml
103,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,75 zł/1l

Homann jogurtowy dressing ziołowy z drobnymi ziołami 4000ml
103,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,77 zł/1l

Mr Lowcarb Honey Mustard Sos sałatkowy bez cukru i tłuszczu 240ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,21 zł/1l

Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,02 zł/1l

Develey miodowo-musztardowy sos sałatkowy słodko-pikantny 75ml opakowanie 14 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
470,00 zł/1l

Develey zioła ogrodowe sos sałatkowy lekko cierpki 75ml opakowanie 14 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
474,40 zł/1l