5,0



Na podstawie 1 opinii
Lorenz surowe chipsy ziemniaczane sól kamienna prażone w kotle 120g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,69 zł
139,08 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Chipsy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
funny frisch Kettle Chips Salt and Vinegar bezglutenowe wegańskie 120g105,67 zł/1kg
12,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
funny frisch Chipsfrisch Currywurst Style Chipsy ziemniaczane 150g78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lorenz Pommels Paprykowa przekąska ziemniaczana o delikatnym smaku 75g122,67 zł/1kg
9,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 71433 Lorenz Naturals Chips 95,0 g
720,95 zł/1kg
68,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Lorenz Crunchips WOW Chipsy z papryką i kwaśną śmietaną 110g
120,18 zł/1kg
13,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
152,40 zł/1kg
11,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Kettle Chips Cross Cut Ranch bezglutenowe wegetariańskie 120g
104,67 zł/1kg
12,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
131,00 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: M_plus_L

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
438,73 zł/1kg
65,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
64,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CHIPSY ZIEMNIACZANE SMAŻONE NA OLIWIE Z OLIWEK100 g - TRAFO
110,10 zł/1kg
11,01 zł
Sprzedawca: taleoo

funny fresh Pom Bear ketchup przekąska ziemniaczana bezglutenowy wegetariański wegański 75g
143,87 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
76,87 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh popchips przekąska ziemniaczana z czerwoną papryką 80g
167,63 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Kruspers miodowo-musztardowe chrupiące pikantne 120g
73,92 zł/1kg
8,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Chipsy z soczewicy z kwaśną śmietaną bezglutenowe wegetariańskie 90g
148,22 zł/1kg
13,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Funny świeże kangury Jumpys o delikatnym smaku papryki 75g
112,53 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Naturals łagodne paprykowe chipsy ziemniaczane prażone w łupinach 95g
151,68 zł/1kg
14,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lorenz Rohscheiben Chipsy ziemniaczane Sól kamienna prażona w kotle 120 g
Dlaczego chipsy Lorenz z surowych plasterków z solą kamienną?
Ponieważ czasami prostota smakuje najlepiej: te 120 g surowych plasterków jest delikatnie prażonych w tradycyjnym kotle, aby zachować pełny smak ziemniaków. Dodatek szczypty czystej soli kamiennej tworzy autentyczną, rustykalną przekąskę – idealną dla miłośników natury i wszystkich, którzy poszukują rustykalnej chrupkości.
Czego możesz się spodziewać
Duże, nieobrane plasterki ziemniaków dla intensywnego smaku
Prażone w kotle w wysokiej jakości oleju słonecznikowym – wyjątkowo chrupiące
Udoskonalone delikatną solą kamienną, bez sztucznych dodatków
Wegańskie i bez aromatów, ekstraktu drożdżowego i barwników
Opakowanie 120 g – idealne na przekąskę, przerwę podczas wędrówki lub po pracy
Jak można cieszyć się chipsami Lorenz Rohscheiben Steinsalz
Czy to jako przekąska, dodatek do sera i wędlin, czy też jako przekąska po przygodach na świeżym powietrzu – te chipsy zapewniają naturalny smak o każdej porze dnia. Dodane do pieczonych warzyw lub gulaszu zapewniają dodatkową chrupkość.
Podsumowanie
Rustykalne, proste, nieodparcie chrupiące – chips y Lorenz Rohscheiben Steinsalz to naturalna przekąska dla wszystkich, którzy cenią sobie prawdziwy smak ziemniaków.
The Lorenz Snack-World GmbH & Co KG GermanyRathenaustr. 54
D-63263 Neu-Isenburg
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Ziemniaki, olej słonecznikowy, sól kamienna (1,2%). MOŻE ZAWIERAĆ MLEKO.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 503.00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2,104.00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 26g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 2g Węglowodany: 59g w tym cukier: 0.5g Błonnik: 4g Białko: 6.3g Sól: 1.2g
- Waga
- 120 g
- Firma spożywcza
- The Lorenz Snack-World GmbH & Co KG GermanyRathenaustr. 54 D-63263 Neu-Isenburg
- Nazwa handlowa
- Chipsy ziemniaczane pieczone w skórce, solone
- Producent
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 68072
- EAN
- 4018077680588
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Ziemniaki, olej słonecznikowy, sól kamienna (1,2%). MOŻE ZAWIERAĆ MLEKO.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 503.00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2,104.00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 26g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 2g Węglowodany: 59g w tym cukier: 0.5g Błonnik: 4g Białko: 6.3g Sól: 1.2g
- Waga
- 120 g
- Firma spożywcza
- The Lorenz Snack-World GmbH & Co KG GermanyRathenaustr. 54 D-63263 Neu-Isenburg
- Nazwa handlowa
- Chipsy ziemniaczane pieczone w skórce, solone
- Producent
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 68072
- EAN
- 4018077680588
Pasuje również do tego

Lorenz surowe chipsy ziemniaczane rozmaryn prażone w kotle 120g
136,50 zł/1kg
16,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Kettle Chips Salt and Vinegar bezglutenowe wegańskie 120g
105,67 zł/1kg
12,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
152,40 zł/1kg
11,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Crunchips WOW Chipsy z papryką i kwaśną śmietaną 110g
120,18 zł/1kg
13,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies kwaśne smocze języki lód wodny do samodzielnego zamrażania 10x40ml
263,17 zł/1kg
126,32 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pringles Salt Vinegar chrupki o smaku soli i octu 160g
64,03 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszko Pistachio Praliny 1 kg
59,74 zł/1kg
63,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

XOX Fusilli Papryka chrupiąca przekąska uszlachetniona pikantną przyprawą 125g
63,68 zł/1kg
7,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
146,86 zł/1kg
30,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

KuchenMeister biszkopt czekoladowy z kawałkami czekolady 400g
35,62 zł/1kg
14,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
132,64 zł/1kg
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

neutral 72180 Pomsticks Paprika 100,0 g
639,90 zł/1kg
63,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Funny świeże kangury Jumpys o delikatnym smaku papryki 75g
112,53 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Praliny orzechowe Ferrero Küsschen z mleczną i półsłodką czekoladą 44 g
190,91 zł/1kg
8,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Ciastka owsiane z żurawiną i płatkami owsianymi 150g
166,27 zł/1kg
24,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 71433 Lorenz Naturals Chips 95,0 g
720,95 zł/1kg
68,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ciasto Baumkuchen w polewie z mleka pełnotłustego, 100g | HAMMERMÜHLE
218,20 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
46,17 zł/1kg
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Choco Crossies Pralinen 12413681 150g
466,53 zł/1kg
69,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Żelki Ingwer Zitrone 160 g
42,44 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
64,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Trolli Pop Eye 75 g
640,13 zł/1kg
48,01 zł
Sprzedawca: Candyspot

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Kettle Chips Cross Cut Ranch bezglutenowe wegetariańskie 120g
104,67 zł/1kg
12,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CHIPSY ZIEMNIACZANE SMAŻONE NA OLIWIE Z OLIWEK100 g - TRAFO
110,10 zł/1kg
11,01 zł
Sprzedawca: taleoo

Superbon Chips Piments chipsy ziemniaczane gorące i pikantne chrupiące 135g
88,60 zł/1kg
13,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Chipsy z soczewicy z kwaśną śmietaną bezglutenowe wegetariańskie 90g
148,22 zł/1kg
13,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
91,46 zł
Sprzedawca: Heartforcards
248,53 zł/1kg

Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,52 zł/1kg

Nachosy o smaku serowym - worek 750 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
31,99 zł/1kg

Chrupiące skórki wieprzowe, 100g, opakowanie zawierające 6 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,10 zł/1kg

Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg

Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
217,00 zł/1kg

Nachos o smaku BBQ - Jak w kinie - worek 750 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
25,99 zł/1kg

Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
131,73 zł/1kg

CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
88,40 zł/1kg

CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE80 g - FIORENTINI
10,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
136,63 zł/1kg

Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1kg

San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,21 zł/1kg

Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
597,00 zł/1kg

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,32 zł/1kg

Pringles Mystery Flavour Chips 165g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o tajemniczym smaku
60,11 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
364,30 zł/1kg

Pringles Hot Mexican Chilli und Lime Stapelchips Packung 160g
14,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,00 zł/1kg

Pringles Hot & Spicy, Czipsy, 165 g, Papryczka chili, 30 g, 504 kcal, 2112 kJ
14,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,15 zł/1kg

Maretti Bruschette Chips pieczona w piecu Pizza mit Pizzageschmack 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,93 zł/1kg

Snyder's Pieces, paluszki brezelowe z jalapeno, 110g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
109,45 zł/1kg