4,0



Na podstawie 2 opinii
Bulls Eye Burger Sauce dymny pikantny sos BBQ barbecue 300ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,02 zł
66,73 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Sosy do potraw z grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g85,67 zł/1l
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose51,63 zł/1l
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
The Real Burger Sauce Sos słodko-kwaśny z kawałkami ogórka 2000ml38,69 zł/1l
77,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Develey Sos barbecue dymny 4-pak (4 x 875 ml) 3500 ml35,53 zł/1l
124,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Sweet Whiskey und Honig Tennessee Style BBQ Sauce 300ml
54,52 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Original z cebulą również do maczania 300ml
100,30 zł/1l
30,09 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Bulls Eye Steakhouse Sauce New York Style pikante BBQ Sauce 300ml
67,03 zł/1l
20,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
66,32 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Delikatnie kremowy z pikantną nutą 300ml
62,50 zł/1l
18,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen Burger Sauce zrównoważona mieszanka Butelka 300 ml
39,22 zł/1kg
14,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Original o przyjemnym cebulowym smaku 930g
43,76 zł/1kg
40,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz American Burger, 400 ml, 1535 kJ, 372 kcal, 2,1 g, 9,6 g, 35,5 g
130,12 zł/1l
52,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Develey 184862, Sos do burgerów, 250 ml
42,80 zł/1l
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original Barbecue Sauce Marynata do grillowania 1814ml
33,64 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Painmaker Liquid Smoke Hickory Style aromat dymu w płynie 240ml
134,58 zł/1l
32,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOT MAMAS Sunny Caribbean Chunky Garlic Sauce Knoblauchsoße 195ml
118,10 zł/1l
23,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
41,24 zł/1l
82,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SOS GRILL & BURGER BEZGLUTENOWY300 ml - BYODO
55,20 zł/1l
16,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Heinz French Fries Sauce Dutch Style kremowy lekko aromatyzowany 400ml
119,22 zł/1l
47,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Kuehne Barbecue Sauce dymny pikantny smak barbecue 250ml
39,16 zł/1l
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sos do burgerów Bulls Eye – wędzony, pikantny sos BBQ 300 ml
Przegląd produktu
Sos Bulls Eye Burger – wędzony, pikantny sos BBQ do grillowania 300 ml zachwyca intensywnym smakiem BBQ i precyzyjnie skomponowaną kompozycją przypraw. Połączenie wędzonego aromatu i pikantnych nut sprawia, że sos ten jest idealnym dodatkiem do burgerów i potraw z grilla. Poręczna butelka o pojemności 300 ml doskonale nadaje się do codziennego użytku w kuchni.
Najważniejsze cechy sosu
Ten sos do burgerów zachwyca mocnym smakiem, który charakteryzuje się typowym wędzonym aromatem BBQ. Zrównoważona receptura zapewnia harmonijną kompozycję przypraw, która doskonale uzupełnia smak wielu potraw. Kremowa konsystencja ułatwia stosowanie i sprawia, że sos dobrze się rozprowadza. Bulls Eye to synonim autentycznego smaku grillowego, dzięki czemu sos ten jest szczególnie popularny wśród miłośników BBQ. Praktyczny rozmiar idealnie nadaje się do użytku domowego i okazjonalnego.
Wskazówki dotyczące stosowania
Sos do burgerów Bulls Eye doskonale nadaje się jako klasyczny dodatek do burgerów, hot dogów lub kanapek i zapewnia pikantną nutę BBQ. Idealnie pasuje również do grillowanego mięsa lub warzyw i nadaje potrawom wędzoną głębię. W kuchni sos można stosować jako dip do frytek lub przekąsek. Dzięki intensywnemu smakowi nadaje się do wielu pikantnych potraw.
Często zadawane pytania dotyczące sosu
Po otwarciu sos do burgerów należy przechowywać w lodówce, aby zachować jego smak i jakość. Przed użyciem zaleca się dobrze wstrząsnąć sosem, aby składniki równomiernie się rozłożyły. Dzięki swojej wszechstronnej recepturze nadaje się do wielu zastosowań na co dzień lub podczas wieczorów przy grillu.
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
H. J. Heinz GmbH
Postfach 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Niemcy
Nazwa żywności
Dymny sos do burgerów z kawałkami warzyw.
Lista składników
Składniki: Woda, przecier pomidorowy, ocet spirytusowy*, olej rzepakowy, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia modyfikowana, EGG YOLK, papryka 2,5%, cebula 2%, korniszony 2%, sól, aromat dymu wędzarniczego, przyprawyprzyprawy, substancja zakwaszająca (kwas mlekowy), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), aromaty, barwnik (ekstrakt z papryki), przeciwutleniacz (wapń disodowy EDTA). *austria: ocet winny spirytusowy.
Ilość netto w opakowaniu jednostkowym
300,00 ml
Specjalne instrukcje dotyczące przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem.
Średnie wartości odżywcze na 100 ml
Wartość kaloryczna w kJ 819,00
Wartość kaloryczna w kcal 197,00
Tłuszcz w g 14,00
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 1,20
Węglowodany w g 16.00
Węglowodany, w tym cukry w g 12,00
Białko w g 1,00
Sól w g 1,50
Klasa dodatków
Przeciwutleniacz; barwnik; skrobia modyfikowana; zakwaszacz; zagęszczacz
Dodatki o numerach E
E160c ekstrakt z papryki (kapsantyna, kapsorubina); E270 kwas mlekowy; E385 disodowy etylenodiaminotetraoctan wapnia (disodowy EDTA); E415 guma ksantanowa
Alergeny zawarte
Jaja i produkty pochodne
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.3 l
- Lista składników
- Woda, przecier pomidorowy, ocet spirytusowy*, olej rzepakowy, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia modyfikowana, JABŁKO, papryka 2,5%, cebula 2%, korniszony 2%, sól, aromat dymu wędzarniczego, przyprawy, substancja zakwaszająca (kwas mlekowy), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), aromaty, barwnik (ekstrakt z papryki), przeciwutleniacz (sól wapniowa EDTA) *Austria: ocet spirytusowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 819 kj Energia kcal 197 kcal Tłuszcz 14GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1.2GRM Węglowodany 16GRM Węglowodany, w tym cukier 12GRM Białko 1GRM Sól 1.5GRM
- Waga
- 315 g
- Firma spożywcza
- H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)Postfach 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Dymny sos do burgerów z kawałkami warzyw.
- Producent
- Numer producenta
- 8281290
- EAN
- 8715700208640
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.3 l
- Lista składników
- Woda, przecier pomidorowy, ocet spirytusowy*, olej rzepakowy, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia modyfikowana, JABŁKO, papryka 2,5%, cebula 2%, korniszony 2%, sól, aromat dymu wędzarniczego, przyprawy, substancja zakwaszająca (kwas mlekowy), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), aromaty, barwnik (ekstrakt z papryki), przeciwutleniacz (sól wapniowa EDTA) *Austria: ocet spirytusowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 819 kj Energia kcal 197 kcal Tłuszcz 14GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1.2GRM Węglowodany 16GRM Węglowodany, w tym cukier 12GRM Białko 1GRM Sól 1.5GRM
- Waga
- 315 g
- Firma spożywcza
- H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)Postfach 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Dymny sos do burgerów z kawałkami warzyw.
- Producent
- Numer producenta
- 8281290
- EAN
- 8715700208640
Pasuje również do tego

Bulls Eye Spicy Garlic Cremige Chili Knoblauch BBQ Sauce 300ml
64,19 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Original BBQ Sauce o intensywnym dymnym smaku 300ml
56,06 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Sweet Whiskey und Honig Tennessee Style BBQ Sauce 300ml
54,52 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
66,32 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Smokey Chipotle to wędzony, pikantny sos BBQ 300 ml
58,29 zł/1kg
20,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Honey BBQ sos barbecue o słodkim, dymnym smaku 300ml
66,33 zł/1l
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Steakhouse Sauce New York Style pikante BBQ Sauce 300ml
67,03 zł/1l
20,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Original z cebulą również do maczania 300ml
100,30 zł/1l
30,09 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mississippi Burger Sauce Delikatnie kremowy z pikantną nutą 300ml
62,50 zł/1l
18,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
43,60 zł/1l
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Painmaker Liquid Smoke Hickory Style aromat dymu w płynie 240ml
134,58 zł/1l
32,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Aktenschrank >Trio< in Weiß - 57x113x34,5cm (BxHxT)
391,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Hydrangea macrophylla Early Pink 20-30 cm / doniczka 10,5 - Hortensja o okazałych kwiatach
15,30 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Homann Snack Sauce Holland Classic o kremowo-pikantnym smaku 875ml
34,23 zł/1l
29,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Używany
1 586,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: ScorpionElektro

Sos do burgerów Bulls Eye o kremowym, pikantnym smaku dymu wędzarniczego 2000 ml
35,19 zł/1kg
83,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Original o przyjemnym cebulowym smaku 930g
43,76 zł/1kg
40,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
85,67 zł/1l
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original Barbecue Sauce Marynata do grillowania 1814ml
33,64 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bautzen Burger Sauce zrównoważona mieszanka Butelka 300 ml
39,22 zł/1kg
14,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Bacon Burger Sauce o kremowej konsystencji butelka do góry dnem 220ml
58,63 zł/1kg
14,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey 184862, Sos do burgerów, 250 ml
42,80 zł/1l
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz American Burger, 400 ml, 1535 kJ, 372 kcal, 2,1 g, 9,6 g, 35,5 g
130,12 zł/1l
52,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

The Real Burger Sauce Sos słodko-kwaśny z kawałkami ogórka 2000ml
38,69 zł/1l
77,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi sos bbq oryginalny 510g
46,41 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
135,20 zł/1l
108,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
41,24 zł/1l
82,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Worcestershire Lea and Perrin mocno przyprawiony 150ml
111,40 zł/1l
16,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Hot Chili, Sos chili, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
66,95 zł/1l
14,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
50%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Bardzo smaczne, mogę tylko tęsknić za tym co koniec
Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nieporęczny i długi jak na dzisiejsze standardy. Dobra cena.
Sam produkt jest świetny.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,67 zł/1l

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,63 zł/1l

REMIA Sweet Dalton Smokey Honey Sauce 6er Pack (6x450ml Flasche) + usy Block + usy Block
219,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
81,11 zł/1l

Musztarda żółta Mississippi Barbecue do grillowania i maczania 266 ml
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,88 zł/1l

Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,16 zł/1l

Old Texas Traditionelle Chipotle BBQ Sauce im Texan Style 455ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,16 zł/1l

Old Texas wędzony i pikantny sos BBQ o smaku dymu wędzarniczego 455ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
86,88 zł/1l

Sos chilli sriracha 730ml - Flying Goose



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,58 zł/1l

Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,41 zł/1l

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,95 zł/1l

BBQUE Barbecue Smoker Sauce z drewna bukowego o delikatnym aromacie dymu wędzarniczego 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

BBQUE Barbecue Sauce Bacon Kirsch owocowy i dymny do grillowania 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
75,10 zł/1l

Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
10,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,40 zł/1l

Develey FoodTrip Sos sezamowy z dodatkiem sosu sojowego, delikatnie doprawiony, 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,82 zł/1kg

Develey FoodTrip Sos Sweet Chili Owocowa słodycz Opakowanie 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,02 zł/1kg

Develey sos słodko-kwaśny owocowy łagodny fine serve 875ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,68 zł/1l

Bautzen Burger Sauce zrównoważona mieszanka Butelka 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,22 zł/1kg

Develey Tex Mex Salsa Sauce smaczny sos pomidorowy z chili 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
34,65 zł/1kg

Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l