Wywar z drobiu Johann Lafer, 400 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,65 zł
+ 42,64 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Produkty fix i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg83,94 zł/1kg
83,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Zupa instant AnSung TangMyun 125g - Nongshim37,46 zł/1kg
4,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Plastry Maggi Brühe79,80 zł/1kg
7,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix Nudel Schi.Gratin28g194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fond do pieczenia Johann Lafer, 400 ml
21,65 zł
Sprzedawca: artbook-service

Bulion cielęcy od Johanna Lafera, 400 ml
21,65 zł
Sprzedawca: artbook-service

Wywar z gęsi i kaczek Johann Lafer, 400 ml
21,65 zł
Sprzedawca: artbook-service

Langbeins Daily Meal Fonds Wywar drobiowy do sosów i zup 400 ml
12,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Johann Lafer, baza bulionowa rybna.
21,65 zł
Sprzedawca: artbook-service

Knorr Bulion z Kury 10 g
1,20 zł/1l
7,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Rosół z kurczaka - kostki rosołowe, 66g | ERNTESEGEN
121,67 zł/1kg
8,03 zł
Sprzedawca: taleoo

Knorr Sos Grzybowy 46 g
158,00 zł/1kg
10,02 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Esencja dzika Johann Lafer.
21,65 zł
Sprzedawca: artbook-service

Tomatensauce - Ratatouille 340g | ZWERGENWIESE
14,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Knorr® DELIKATESS sos do pieczeni 1,0 kg
84,05 zł/1kg
84,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Sos pomidorowy - Arrabbiata, 340g | PPURA
43,68 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Liakada Pipero-Salata
44,76 zł/1kg
15,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

So Food Kurczak W Sosie Tikka Masala Z Ryżem 330 G
72,79 zł/1kg
24,94 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Knorr Fix Żurek w proszku 54 g
105,40 zł/1kg
10,12 zł
-47%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Vom Bruderhahn - Zupa z kurczaka 500ml
89,66 zł/1kg
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wywar drobiowy według receptury Johannesa Lafera jest przygotowywany z gotowanych kości drobiowych, świeżych warzyw i starannie dobranych przypraw, w delikatny sposób. Dzięki temu powstaje aromatyczna, wszechstronna baza, która w wyjątkowy sposób wzbogaca zupy, potrawki i jasne sosy, nadając każdej potrawie intensywny i zrównoważony smak. Wywar szczególnie dobrze nadaje się do delikatnego gotowania warzyw: wystarczy zagotować go z kieliszkiem białego wina, a następnie umieścić w nim warzywa, aby się w nim "przegotowały", a na koniec wzbogacić wywar śmietaną i masłem – w ten sposób powstają delikatne, pełne smaku dania, które wzbogacą zarówno klasyczne, jak i kreatywne potrawy.
W przypadku bulionu drobiowego tuszki kurczaka są delikatnie duszone z warzywami. Jest to klasyczna baza w każdej dobrej kuchni do zup drobiowych, frykasów i jasnych sosów, a także do gotowania warzyw w wyrafinowany sposób.
W przypadku bulionu drobiowego tuszki kurczaka są delikatnie duszone z warzywami. Jest to klasyczna baza w każdej dobrej kuchni do zup drobiowych, frykasów i jasnych sosów, a także do gotowania warzyw w wyrafinowany sposób.
- Lista składników
- Wywar z kurczaka (woda, wywar z kurczaka, marchew, pasternak, por, CEBULA, cebula suszona, pietruszka, trybula), tłuszcz z kurczaka, cukier, sos SOJOWY (woda, SOJA, sól kuchenna, mąka PSZENNA), sól kuchenna, przyprawy, CEBULA, zagęszczony sok z cebuli, zagęszczony sok z marchwi, zagęszczony sok z pietruszki, zagęszczony sok z pora, zagęszczony sok z cytryny, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (kJ): 109; Energia (kcal): 26; Tłuszcz (g): 1,7; w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g): 0,5; Węglowodany (g): 1,4; w tym cukier (g): 1,3; Białko (g): 1,4; Sól (g): 1,3
- Waga
- 651 g
- Firma spożywcza
- RILA Feinkost-Importe GmbH & Co. KG, Hinterm Teich 5, 32351 Stemwede-Levern, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kontekst
- Producent
- Johann Lafer
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 36710
- EAN
- 4260125367105
- Lista składników
- Wywar z kurczaka (woda, wywar z kurczaka, marchew, pasternak, por, CEBULA, cebula suszona, pietruszka, trybula), tłuszcz z kurczaka, cukier, sos SOJOWY (woda, SOJA, sól kuchenna, mąka PSZENNA), sól kuchenna, przyprawy, CEBULA, zagęszczony sok z cebuli, zagęszczony sok z marchwi, zagęszczony sok z pietruszki, zagęszczony sok z pora, zagęszczony sok z cytryny, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (kJ): 109; Energia (kcal): 26; Tłuszcz (g): 1,7; w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g): 0,5; Węglowodany (g): 1,4; w tym cukier (g): 1,3; Białko (g): 1,4; Sól (g): 1,3
- Waga
- 651 g
- Firma spożywcza
- RILA Feinkost-Importe GmbH & Co. KG, Hinterm Teich 5, 32351 Stemwede-Levern, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kontekst
- Producent
- Johann Lafer
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 36710
- EAN
- 4260125367105
Pasuje również do tego

Fond do pieczenia Johann Lafer, 400 ml
21,65 zł
Sprzedawca: artbook-service

Bulion cielęcy od Johanna Lafera, 400 ml
21,65 zł
Sprzedawca: artbook-service

Wywar z gęsi i kaczek Johann Lafer, 400 ml
21,65 zł
Sprzedawca: artbook-service

Jürgen Langbein Feine Küche Bulion warzywny do sosów i zup 500ml
35,10 zł/1l
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Feine Küche Bulion wołowy do sosów i zup 500ml
35,50 zł/1l
17,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Feine Küche Wywar drobiowy do sosów i zup 500ml
35,16 zł/1l
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix bulion drobiowy baza do zup lub sosów 400ml
43,95 zł/1l
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Johann Lafer, baza bulionowa rybna.
21,65 zł
Sprzedawca: artbook-service

Przezroczysty bulion warzywny Maggi na 18 litrów
74,16 zł/1kg
22,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrat drobiowy CHEF nadaje się do zup i sosów 1000ml
108,74 zł/1kg
129,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wywar wołowy Lacroix podstawa zup i sosów 400ml
43,95 zł/1l
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
87,57 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: UJiaAsienmarkt

Bulion warzywny Lacroix podstawa zup i sosów 400ml
43,95 zł/1l
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Suszona wołowina Beef Jerky Original 25 g
366,33 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Star Brodo Liquido Pollo 1L opk
11,17 zł/1l
11,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Langbeins Daily Meal Fonds Wywar drobiowy do sosów i zup 400 ml
12,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
29,97 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY280 g - DIET-FOOD
74,61 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Meica Rindswürstchen 180g
129,00 zł/1kg
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wywar z gęsi Menzi jako baza do delikatnych sosów i zup 400ml
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g
24,43 zł/1kg
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delicatessen Dittmann kapary łagodnie pikantne marynowane ATG 60g słoik 90 g
113,49 zł/1kg
12,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi sos do drobiu idealny do kaczki i indyka 2er za 2x 250ml
147,83 zł/1kg
8,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Hengstenberg pasta paprykowo-pomidorowa prawdziwie uniwersalna tubka 100g
118,30 zł/1kg
11,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wywar z pieczeni Lacroix podstawa zup i sosów 400ml
44,10 zł/1l
17,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Feine Küche Wywar z gęsi do sosów i zup 500ml
35,62 zł/1l
17,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sos pomidorowy z tuńczykiem Tonno 620 g Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,98 zł/1kg

Maggi – mieszanka przyprawowa do bulionu z ziaren, klasyczna, wydajna, 10 000 g
470,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,09 zł/1l

Pfanni granulat ziemniaczany Blitz puree z pełnym mlekiem 5 kg 1 opakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
382,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,47 zł/1kg

Wodorosty Nori Gold do sushi 50arkuszy/130g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,94 zł/1kg

NONGSHIM - Makaron błyskawiczny Chapagetti - 20 X 140 GR - Wielopak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
86,85 zł
Sprzedawca: Heartforcards
31,02 zł/1kg

Podawaj Sos Knorr z pieczenią, aby uzyskać obfity smak, po prostu odmierz 3000 g
228,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,32 zł/1kg

Knorr baza gulaszowa pikantna idealna do dań mięsnych 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
179,05 zł/1kg

Knorr klarowny sos błyskawiczny delikatny 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
169,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
169,18 zł/1kg

Kluski ziemniaczane Pfanni w torebce do gotowania 40 sztuk 1 opakowanie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
148,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,01 zł/1kg

Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg
83,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,94 zł/1kg

BRODO GRANULARE PESCE 150 GR - Knorr IT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,47 zł/1kg

Zupa cebulowa Knorr z pyszną smażoną cebulką na 3 talerze 46g
4,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,00 zł/1kg

Knorr 8710522984055, 175 g, 110 kcal, 462 kJ, 2,2 g, 0,3 g, 0,7 g
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,84 zł/1kg

Knorr 8710522983966, 175 g, 109 kcal, 458 kJ, 2,6 g, 0,2 g, 0,8 g
12,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,28 zł/1kg

Knorr 8710522983980, 175 g, 120 kcal, 490 kJ, 2,5 g, 0,4 g, 0,6 g
9,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,33 zł/1kg

Lukull Dessert Cherries Griottes opakowanie zbiorcze dla cateringu 2000g
134,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,33 zł/1kg

Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,13 zł/1kg

Kluski ziemniaczane włoskie małe Gnocchetti Patat 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,24 zł/1kg

Pasztety królowej Lacroix 4 sztuki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,50 zł/1kg

CHIPSY WARZYWNE SOLONE BEZGLUTENOWE90 g -ZENTRALE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,37 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
226,33 zł/1kg