Makaron Udon 200g - Ita-San

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

4,19 zł

19,05 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Quadrotto n88 500g - La Molisana
Makaron Quadrotto n88 500g - La Molisana
15,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
19,92 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla spaghetti numer 5 z pszenicy durum Makaron 500g opakowanie 12 sztuk
Barilla spaghetti numer 5 z pszenicy durum Makaron 500g opakowanie 12 sztuk
16,04 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
96,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Miyako - Japoński gotowany makaron Sanuki Udon - 200g
Miyako - Japoński gotowany makaron Sanuki Udon - 200g
25,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ita-San Instant Ramen Noodle 200g
Ita-San Instant Ramen Noodle 200g
18,14 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Udon świeży 200g - Asia Kitchen
Makaron Udon świeży 200g - Asia Kitchen
18,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron z mąką gryczaną Soba 300g - Chunsi
Makaron z mąką gryczaną Soba 300g - Chunsi
25,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla House Of Asia makaron ramen 300g
House Of Asia makaron ramen 300g
38,34 zł/1kg
12,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla [400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
[400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
39,15 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
8,11 zł
-3%
7,83 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Longlife Quick Cooking Nudel, mit Ei 500g
Longlife Quick Cooking Nudel, mit Ei 500g
21,52 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
11,17 zł
-3%
10,76 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Diamond - makaron szklany - 100g
Diamond - makaron szklany - 100g
34,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Gorący kurczak Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
Gorący kurczak Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
70,17 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
45,61 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla 6 porcji po 240 g miseczek z makaronem udon w sosie teriyaki z sezamem Obento
6 porcji po 240 g miseczek z makaronem udon w sosie teriyaki z sezamem Obento
109,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla House Of Asia makaron udon 300g
House Of Asia makaron udon 300g
40,78 zł/1kg
13,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
MAKARON UDON BIO 300 g - JUST TASTE
MAKARON UDON300 g - JUST TASTE
60,27 zł/1kg
18,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla USUI Makaron konjac nitki bez węglowodanów | 270 g (5 kcal)
USUI Makaron konjac nitki bez węglowodanów | 270 g (5 kcal)
225,52 zł/1kg
60,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Hakubaku Organic Udon Noodles 270g – Japoński makaron pszenny premium, 100% organiczny, wegański
Hakubaku Organic Udon Noodles 270g – Japoński makaron pszenny premium, 100% organiczny, wegański
103,85 zł/1kg
36,26 zł
-22%
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Makaron Udon 200g - Ita-San

Makaron Udon 200g - Ita-San ``.

Ciesz się autentycznym doświadczeniem smaków Dalekiego Wschodu dzięki naszemu wyjątkowemu makaronowi Udon 200g od Ita-San! To prawdziwe japońskie danie, które rozpali Twoje kubki smakowe. Zamów już dziś i zafunduj sobie niezapomnianą kulinarną przygodę.

Nasz makaron udon charakteryzuje się doskonałą jakością składników. Są one wytwarzane w 100% z naturalnej mąki pszennej najwyższej jakości, co gwarantuje smakowity i zdrowy przysmak. Ponadto nasz makaron udon jest bogaty w składniki odżywcze, takie jak białko i błonnik, co czyni go idealnym dodatkiem do codziennej diety.

Przygotowanie naszego makaronu udon jest szybkie i łatwe, dzięki czemu można zaoszczędzić cenny czas i jeszcze szybciej cieszyć się jego smakiem. Wystarczy dodać go do wrzącej, osolonej wody i gotować przez około 4-5 minut. Dzięki idealnej teksturze makaron udon zachowuje jędrność i przyjemną konsystencję nawet po ugotowaniu.

Nie czekaj dłużej! Zamów makaron Udon 200g od Ita-San już teraz i zafunduj sobie prawdziwe kulinarne doświadczenie. Oferujemy doskonały produkt, szybką dostawę i konkurencyjne ceny. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i odkryj prawdziwą esencję Japonii w swojej kuchni już dziś!

Składniki: Mąka pszenna, woda, modyfikowana skrobia z tapioki, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna (E422); sól, regulatory kwasowości: kwas mlekowy (E270), kwas octowy (E260), mleczan sodu (E325) Masa netto: 200g Wartości odżywcze na 100g: Energia 583kj/ 137kcal Tłuszcz <0,5g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2g Węglowodany 28g w tym cukry <0,5g Białko 4,9g Sól 0,28g Kraj pochodzenia: Korea Południowa Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego Data ważności:

Makaron udon Itamae


Makaron udon to gruby, biały makaron pszenny. Makaron ma miękką, żującą konsystencję, można go używać do zup lub smażenia, ale można go również podawać na zimno.

Składniki:

Mąka pszenna, woda, modyfikowana skrobia z tapioki, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, sól, regulatory kwasowości: kwas mlekowy, kwas octowy, mleczan sodu. Może zawierać jajko.

Informacje dla alergików:

Pszenica, gluten Może zawierać jajko.

Masa netto/ zawartość netto:

200g

Importer/producent:

Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industrietsraße 40-42, 28876 Oyten, DE

Przechowywanie/wymagania dotyczące przechowywania:

Nieotwarte przechowywać w temperaturze pokojowej w ciemnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu jednego dnia.

Kraj pochodzenia:

Korea Południowa

Termin przydatności do spożycia:

MFG=manufacturing date=data produkcji
Data produkcji jest wydrukowana na wielu produktach, nie należy jej mylić z datą przydatności do spożycia.
Co najmniej 3 miesiące od wysyłki. Zwykle dłużej. Prosimy o o dokładną datę.

Sposób przygotowania:

Dodać makaron Udon do wrzącej wody i gotować przez 3 minuty.

Informacje ogólne:

Drodzy klienci, wszyscy producenci zmieniają opakowania i etykiety (naklejki) swoich produktów co kilka lat. Może się zdarzyć, że nie zawsze będziemy na bieżąco, ale zawsze natychmiast to zaktualizujemy.

Średnie informacje o wartościach odżywczych na 100 g

Wartość kaloryczna583 kJ
137 kcal
Tłuszcz
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe
<0,5 g
<0,2 g
Węglowodany
- w tym cukier
28 g
<0,5 g
Błonnik pokarmowyg
Białko4,9 g
Sól0,28 g
Dodatek 1g/mg
Ekstra 2g/mg
Ekstra 3g/mg
Lista składników
Składniki: mąka pszenna, woda, modyfikowana skrobia z tapioki, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol (E422); Sól, regulatory kwasowości: kwas mlekowy (E270), kwas octowy (E260), mleczan sodu (E325)Masa netto: 200gWartości odżywcze w 100g: Energia 583kj/ 137kcalTłuszcz <0,5g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2gWęglowodany 28g w tym cukry <0,5gBiałko 4,9gSól 0,28gKraj pochodzenia: Korea PołudniowaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
220 g
Firma spożywcza
Ita-San
Nazwa handlowa
Makaron Udon 200g - Ita-San
Producent
ITA-SAN
Numer producenta
1520260001
EAN
4316734191485

Lista składników
Składniki: mąka pszenna, woda, modyfikowana skrobia z tapioki, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol (E422); Sól, regulatory kwasowości: kwas mlekowy (E270), kwas octowy (E260), mleczan sodu (E325)Masa netto: 200gWartości odżywcze w 100g: Energia 583kj/ 137kcalTłuszcz <0,5g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2gWęglowodany 28g w tym cukry <0,5gBiałko 4,9gSól 0,28gKraj pochodzenia: Korea PołudniowaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
220 g
Firma spożywcza
Ita-San
Nazwa handlowa
Makaron Udon 200g - Ita-San
Producent
ITA-SAN
Numer producenta
1520260001
EAN
4316734191485
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Makaron z mąką gryczaną Soba 300g - Chunsi
Makaron z mąką gryczaną Soba 300g - Chunsi
25,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
36,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
34,22 zł
-47%
18,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
Zdjęcie produktu dla LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
87,57 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
18,39 zł
Sprzedawca: UJiaAsienmarkt
Zdjęcie produktu dla Ita-San Instant Ramen Noodle 200g
Ita-San Instant Ramen Noodle 200g
18,14 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla House Of Asia makaron ramen 300g
House Of Asia makaron ramen 300g
38,34 zł/1kg
12,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla [ 250 ml ] HENGSHUN Przyprawa do ryżu do sushi / Ocet do ryżu do sushi Ocet do sushi
[ 250 ml ] HENGSHUN Przyprawa do ryżu do sushi / Ocet do ryżu do sushi Ocet do sushi
62,60 zł/1l
15,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Pasta do zupy Miso ciemna 300g - Shinjyo Miso
Pasta do zupy Miso ciemna 300g - Shinjyo Miso
53,30 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 128
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO
Zdjęcie produktu dla Makaron Mezzi Rigatoni senza glutine n51 400g - Rummo
Makaron Mezzi Rigatoni senza glutine n51 400g - Rummo
11 670,00 zł/1kg
11,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Czajnik elektryczny bezprzewodowy LEHMANN 1,7 l z regulacją temperatury 45-100°C,  z funkcją utrzymywania ciepła i panelem dotykowym, czarny matowy
Czajnik elektryczny bezprzewodowy LEHMANN 1,7 l z regulacją temperatury 45-100°C, z funkcją utrzymywania ciepła i panelem dotykowym, czarny matowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 633
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla HIKARI Shinshu Miso Shiro Soup Paste, biała 400g | HELL Miso Paste | Miso Soup | Japonia
HIKARI Shinshu Miso Shiro Soup Paste, biała 400g | HELL Miso Paste | Miso Soup | Japonia
56,02 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Imbir marynowany różowy 1,5kg - Asia Kitchen
Imbir marynowany różowy 1,5kg - Asia Kitchen
11,32 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
518,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
Zdjęcie produktu dla Diamond - makaron szklany - 100g
Diamond - makaron szklany - 100g
34,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla WADAKYU Bonito Flocken 40g
WADAKYU Bonito Flocken 40g
747,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla HOME DELUXE - Nadmuchiwana łódź Pike Small - Materiał: wytrzymałe PVC - Wymiary: dł. x szer. ok. 230 x 128 cm - dla maksymalnie 3 osób I Ponton, motorówka, łódź wiosłowa
HOME DELUXE - Nadmuchiwana łódź Pike Small - Materiał: wytrzymałe PVC - Wymiary: dł. x szer. ok. 230 x 128 cm - dla maksymalnie 3 osób I Ponton, motorówka, łódź wiosłowa
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 52
1 087,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Zdjęcie produktu dla HP OneShred 8CC, Rozdrabnianie przez cięcie cząstek, 22 cm, 5 mm, 25 l, 68 dB, Przyciski
HP OneShred 8CC, Rozdrabnianie przez cięcie cząstek, 22 cm, 5 mm, 25 l, 68 dB, Przyciski
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
297,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla [500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty
[500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty
14,84 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron czarny spaghetti Nero di Seppia 500g - Molisana
Makaron czarny spaghetti Nero di Seppia 500g - Molisana
26,02 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
13,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla [LOBO Tom Ka pasta przyprawowa w stylu tajskim / Tom Kha Paste / pasta przyprawowa
[LOBO Tom Ka pasta przyprawowa w stylu tajskim / Tom Kha Paste / pasta przyprawowa
55,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
23,00 zł
-3%
22,14 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
32,38 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
21,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla kamera zewnętrzna 16 MP 1080P Wykrywanie pola Kamera na podczerwień 2,0-calowy kolorowy wyświetlacz TFT Kamera do użytku w dzień i w nocy Wodoodporność IP66 12 języków? Opcjonalnie
kamera zewnętrzna 16 MP 1080P Wykrywanie pola Kamera na podczerwień 2,0-calowy kolorowy wyświetlacz TFT Kamera do użytku w dzień i w nocy Wodoodporność IP66 12 języków? Opcjonalnie
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 373
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund
Zdjęcie produktu dla Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
78,35 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1216
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2190
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore
Zdjęcie produktu dla Miyako - Japoński gotowany makaron Sanuki Udon - 200g
Miyako - Japoński gotowany makaron Sanuki Udon - 200g
25,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
74,06 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg
MAKARON (SEMOLINOWY TRÓJKOLOROWY) DISNEY AUTA BIO 300 g - DALLA COSTA
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%
53,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,92 zł/1kg