5,0



Na podstawie 1 opinii
Mulino Bianco Flauti Cioccolato, 280 g, Środek konserwujący, Sztuczny kolor, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), 356 kcal, 1490 kJ, 15,2 g, 44,8 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,00 zł
50,00 zł / 1kg
+ 51,20 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kinder 8000500357347, 192 g, 136 kcal, 1777 kJ, 424 kcal, 19,6 g, 3,3 g44,83 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mulino Bianco 8076809518581, Ciastko, Naturalny, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ29,84 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mulino Bianco 8076809572873, Ciastko, Naturalny, 350 g, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), Środek konserwujący, 486 kcal, 2036 kJ26,20 zł/1kg
9,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ciastka kruche Pannocchie 350g - Mulino Bianco39,97 zł/1kg
14,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Flauti Latte 280 g Mulino Bianco
54,11 zł/1kg
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Abbraci z kremem i kakao
44,14 zł/1kg
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809571517, Ciastko, 280 g, 382 kcal, 1599 kJ, 7,8 g, 45 g
57,06 zł/1kg
17,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
34,86 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
70,95 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciasteczka czekoladowe Scacchieri Mulino Bianco 300 g
40,95 zł/1kg
15,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
64,35 zł/1kg
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Biszkopty Plum Cake z Mąki Pełnoziarnistej Mulino Bianco 330 g
63,64 zł/1kg
21,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Ciastka BisBawełnae 700g - Mulino Bianco
32,90 zł/1kg
23,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Kekse Pan die Stelle: 100% świeże włoskie mleko • Bez oleju palmowego
54,24 zł/1kg
20,07 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Mulino Bianco 8076809576635, Ciastko, Naturalny, 350 g, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), Środek konserwujący, Sztuczny kolor, Syntetyczny barwnik, 466 kcal, 1955 kJ
37,11 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572972, Ciastko, Naturalny, 400 g, Środek konserwujący, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), Syntetyczny barwnik, Sztuczny kolor, 461 kcal, 1935 kJ
34,72 zł/1kg
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809525633, 240 g, Środek konserwujący, Sztuczny kolor, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), 312 kcal, 1306 kJ, Torba, 1 szt.
68,75 zł/1kg
16,50 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Mulino Bianco 8076809580694, Ciastko, Figa, 300 g, Sztuczny kolor, Syntetyczny barwnik, Środek konserwujący, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), 413 kcal, 1735 kJ
53,30 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 280 g
- Ilość porcji w opakowaniu:
- 8
- Nie zawiera:
- Środek konserwujący, Sztuczny kolor, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO)
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 356 kcal
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 1490 kJ
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 15,2 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 44,8 g
- Zawartość błonnika pokarmowego (na 100 g):
- 4,2 g
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 7,8 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,313 g
- Rodzaj opakowania:
- Torba
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Ciastka flauti ciocciolato 280g - Mulino Bianco
Wyjątkowy, włoski produkt. Flauti marki Mulino Bianco to włoskie rureczki z miękkiego ciasta nadziewane kremem czekoladowym.
- Lista składników
- Składniki: Krem czekoladowy 39,6% [woda, syrop glukozowy, masło kakaowe, cukier, odtłuszczone mleko w proszku, dekstroza, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, błonnik roślinny (inulina), czekolada 1,4% (pasta kakaowa, cukier, emulgator: lecytyna sojowa), orzechy laskowe, skrobia, emulgatory (mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych)], mąka pszenna, woda, jogurt (z mleka), cukier, olej słonecznikowy, żółtko jaja 4,2%, drożdże mateczne 2% (pszenica), aromaty, emulgatory (mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych), masło(z mleka), drożdże, gluten pszenny, sól. Może zawierać śladowe ilości: innych orzechów i sezamu. Średnie wartości odżywcze na 100 g: Energia: 1490 kJ/ 356 kcal; Tłuszcze: 15,2 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 6,5 g; Węglowodany: 44,8 g, w tym cukry: 17,4 g; Błonnik: 4,2 g, Białko: 7,8 g, Sól: 0,313 g.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 320 g
- Firma spożywcza
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A. Via Mantova 166 43122 Parma, Italien
- Nazwa handlowa
- Mürbegebäck
- Producent
- Numer producenta
- Mulino-Bianco-Biskuit-Cioccolato-Flauti-8x35g
- EAN
- 8076809524308
- Lista składników
- Składniki: Krem czekoladowy 39,6% [woda, syrop glukozowy, masło kakaowe, cukier, odtłuszczone mleko w proszku, dekstroza, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, błonnik roślinny (inulina), czekolada 1,4% (pasta kakaowa, cukier, emulgator: lecytyna sojowa), orzechy laskowe, skrobia, emulgatory (mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych)], mąka pszenna, woda, jogurt (z mleka), cukier, olej słonecznikowy, żółtko jaja 4,2%, drożdże mateczne 2% (pszenica), aromaty, emulgatory (mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych), masło(z mleka), drożdże, gluten pszenny, sól. Może zawierać śladowe ilości: innych orzechów i sezamu. Średnie wartości odżywcze na 100 g: Energia: 1490 kJ/ 356 kcal; Tłuszcze: 15,2 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 6,5 g; Węglowodany: 44,8 g, w tym cukry: 17,4 g; Błonnik: 4,2 g, Białko: 7,8 g, Sól: 0,313 g.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 320 g
- Firma spożywcza
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A. Via Mantova 166 43122 Parma, Italien
- Nazwa handlowa
- Mürbegebäck
- Producent
- Numer producenta
- Mulino-Bianco-Biskuit-Cioccolato-Flauti-8x35g
- EAN
- 8076809524308
Pasuje również do tego

Ciastka Flauti Latte 280 g Mulino Bianco
54,11 zł/1kg
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Abbraci z kremem i kakao
44,14 zł/1kg
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572873, Ciastko, Naturalny, 350 g, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), Środek konserwujący, 486 kcal, 2036 kJ
26,20 zł/1kg
9,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Canestrini z cukrem pudrem/Puderzucker 200 gr.
71,85 zł/1kg
14,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
46,34 zł/1kg
17,61 zł
Sprzedawca: foodperium

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Włoskie ciasto drożdżowe Bauli z kremem cytrynowym Limoncello 400 g
90,60 zł/1kg
36,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciastka BisBawełnae 700g - Mulino Bianco
32,90 zł/1kg
23,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
141,08 zł/1kg
26,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath delikatne kruche wiedeńskie krążki piaskowe bez cukru 200g
71,40 zł/1kg
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bauli Croissant Cacao 6 St. Gallen
51,57 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciastka Mulino Bianco Kekse Pan die Stelle: 100% świeże włoskie mleko • Bez oleju palmowego
54,24 zł/1kg
20,07 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Mulino Bianco 8076809525633, 240 g, Środek konserwujący, Sztuczny kolor, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), 312 kcal, 1306 kJ, Torba, 1 szt.
68,75 zł/1kg
16,50 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
34,86 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809571517, Ciastko, 280 g, 382 kcal, 1599 kJ, 7,8 g, 45 g
57,06 zł/1kg
17,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
64,35 zł/1kg
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809507110, Ciastko, Kremowy, 800 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
27,49 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
70,95 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
44,03 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bauli 113559, Croissant, Morela, 1714 kcal, 409 kJ, 5,8 g, 55 g
51,47 zł/1kg
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
33,03 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kinder 8000500357347, 192 g, 136 kcal, 1777 kJ, 424 kcal, 19,6 g, 3,3 g
44,83 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
51,57 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Miękkie i czekoladowe
Bardzo smaczne!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg

OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg

OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg

Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg