Bułka tarta Leimer do wiązania i uszlachetniania bułki tartej 5000g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
68,16 zł
13,63 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki do wypieków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Amizea Maisstärke 250g – młyn Chiavazza11,07 zł/1kg
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina35,05 zł/1l
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Muffiny 360g64,86 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker słodki posiłek Quarkschmarrn77,54 zł/1kg
8,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BUŁKA TARTA KETO BEZGLUTENOWA 200 g - BALVITEN
126,95 zł/1kg
25,39 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Schär mieszanka do pieczenia naleśników i gofrów 350g
12 700,00 zł/1l
16,25 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,70 zł
Sprzedawca: taleoo

Koopmans Omgekeerde Appeltaart Tarte Tatin 330g – gotowa mieszanka na szarlotkę
70,76 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Zakwas żytni do chleba30 g
148,00 zł/1kg
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo

ZAKWAS CHLEBOWY ŻYTNI W PROSZKU30 g - BIOVEGAN
336,00 zł/1kg
10,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Bułka tarta Pangrattato 400g - Mulino Bianco
19,98 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mieszanka Pinsateig – bezglutenowa, 350g | BAUCK MÜHLE
55,00 zł/1kg
19,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle 414438, Chleb, 500 g, 347 kcal, 1467 kJ, 6,6 g, 3 g
34,92 zł/1kg
17,46 zł
Sprzedawca: taleoo

Koopmans Tompoucecake 350g – gotowa mieszanka na pyszne ciasto Tompouce
93,49 zł/1kg
32,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Schär mieszanka do pieczenia chleba wiejskiego na zakwasie 450g
37,14 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka do pieczenia chleba - Moja ciabatta 500g
37,24 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka do przygotowania pizzy "Flammkuchen" bezglutenowa, 2 opakowania po 200g | BAUCK MÜHLE
38,15 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Koopmans Plaatcake Stroopwafel 450g – Holenderska mieszanka do ciasta stroopwafel
68,56 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

PANIERKA ORKISZOWA200 g - BAUCK HOF
44,65 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle 375748, Ciasto, 800 g, 350 kcal, 1484 kJ, 1,8 g, 0,4 g
31,95 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Gellwe Mieszanka do Ciasta Karpatka 340 g
24,25 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Leimer bułka tarta do panierowania i smażenia 5000g
Bułka tarta do panierowania i smażenia potraw w gorącym tłuszczu lub oleju.
Fabryka żywności Leimer KGKotzinger Str. 16D-83278 Traunstein| Nazwa | Leimer Semmelbroesel Ze świeżego białego chleba |
| Waga chleba | 5kg |
| Zastosowanie i instrukcje użytkowania | Odciąć krótko nić do szycia i naciągnąć ją |
| Okres trwałości i przechowywanie | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Składniki | MĄKA PSZENNA, drożdże, sól |
| Alergeny | Zboża zawierające gluten i produkty pochodne |
| Odpowiedzialna firma spożywcza | |
| Dalsze informacje | na 100g |
| średnia wartość odżywcza | 1.490kj/352kcal |
| Wartość opałowa (kJ/kcal) | 1,3g |
| Tłuszcz | 0,6g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 70,2g |
| Węglowodany | 4,0g |
| w tym cukier | 12,7g |
| Białko | 1,5g |
| Sól | 4,1g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, drożdże, sól
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1490 kj Energia kcal 352 kcal Tłuszcz 1,3 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,6 gM Węglowodany 70,2 gM Węglowodany, w tym cukier 4 gM Białko 12,7 gM Sól 1,5 gM
- Waga
- 5000 g
- Firma spożywcza
- LEIMER KGKotzinger Str. 16, 83278 Traunstein
- Nazwa handlowa
- Bułka tarta
- Producent
- Leimer
- Zakres dostawy
- 5 kg
- Liczba sztuk
- 5
- Numer producenta
- 32407
- EAN
- 4000186010707
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, drożdże, sól
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1490 kj Energia kcal 352 kcal Tłuszcz 1,3 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,6 gM Węglowodany 70,2 gM Węglowodany, w tym cukier 4 gM Białko 12,7 gM Sól 1,5 gM
- Waga
- 5000 g
- Firma spożywcza
- LEIMER KGKotzinger Str. 16, 83278 Traunstein
- Nazwa handlowa
- Bułka tarta
- Producent
- Leimer
- Zakres dostawy
- 5 kg
- Liczba sztuk
- 5
- Numer producenta
- 32407
- EAN
- 4000186010707
Pasuje również do tego

Bułka tarta Leimer 400g
13,00 zł/1kg
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LEIMER 3714995000 LEIMER Panko Paniermehl 1,0 kg, 1 St.
71,00 zł/1kg
71,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Bułka tarta Leimer złota 5000g
14,62 zł/1kg
73,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samlip Panko Breadcrumbs chrupiąca bułka tarta jak w Korei Południowej 1000g
31,70 zł/1kg
31,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bułka tarta Leimer
15,14 zł/1kg
15,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Maestro classic- chleb biały BEZGL. 300 g
102,83 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Tosty bezglutenowe 400g
62,25 zł/1kg
24,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
44,65 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb razowy słonecznikowy Mestemacher 13 kromek w puszce 500g
29,02 zł/1kg
14,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
76,87 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bułka tarta typu japońskiego Panko 1000 g
28,44 zł/1kg
29,01 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chleb razowy orkiszowy 375g
27,39 zł/1kg
10,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Suchar maślany - lekko słodzony 150g
82,53 zł/1kg
12,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Bułki orkiszowe 250g
89,56 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Schnitzer 4607, 250 g, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 g, 4,8 g
73,28 zł/1kg
18,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Baguettini - Bianco 200g
62,45 zł/1kg
13,45 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,49 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb tostowy z brązowego prosa - bezglutenowy 250g
70,56 zł/1kg
17,64 zł
Sprzedawca: taleoo

Takis Fuego Maestro-Corn Snacks o smaku chili i limonki, 18 opakowań (18 x 100 g)
138,44 zł/1kg
249,19 zł
Sprzedawca: Candyspot

Santa Maria Tortilla pełnoziarnista w stylu meksykańskim 320g
71,72 zł/1kg
22,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pieczywo chrupkie Light&Cross Vital
60,24 zł/1kg
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Le Pain Des Fleurs 380222, Wafle ryżowe, 150 g, Prostokąt, 372 kcal, 1576 kJ, Pudełko
77,93 zł/1kg
11,69 zł
Sprzedawca: taleoo

Mestemacher Westfalen Pumpernikiel regionalna specjalność chlebowa 500g
20,78 zł/1kg
10,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Chleb Razowy Klasyczny Bułka Oryginalna 250g
43,48 zł/1kg
10,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chleb krojony VK z ziarnami słonecznika 375g
23,81 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Dinkel Zwieback, 200g | PURAL
52,05 zł/1kg
10,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez smaku
65,55 zł
Sprzedawca: PolleoSport
131,10 zł/1kg

Dr. Oetker 709529006 Dr. Oetker Schokolade Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,90 zł/1kg

Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,27 zł/1kg

Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,05 zł/1l

Dr Oetker Krem bawarski 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
134,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,00 zł/1kg

Włoski zakwas do pizzy 500g - 5 Stagioni
23,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,25 zł/1kg

Dr. Oetker Pudding o smaku orzechowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
131,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka z łubinu 250 g – Schronisko Bukowina
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,22 zł/1l

Suszony zakwas pszenny 200 g – Schronisko Bukowina
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,96 zł/1kg

Proszek do pieczenia 150g - Schronisko Bukowina
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,39 zł/1kg

Pancakes Cameo 250g mieszanka włoska na naleśniki
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,95 zł/1kg

Gluten pszenny 500g - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,22 zł/1kg

Seitan z glutenu pszennego 350 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1kg

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,50 zł/1kg

Wicklein Fine Nuremberg Meistersinger Wafle Piernikowe 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
133,75 zł/1kg

Kasza Manna extra pszenna 1kg - Tota



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3,42 zł/1kg

Jogurtowe babeczki bez cukru Misura 6x31,7g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,04 zł/1kg

Topping al Pistacchio 200g - Toschi



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,48 zł/1kg

WAFLE GRYCZANE BEZGLUTENOWE100 g - FIORENTINI
13,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
131,00 zł/1kg

MIESZANKA NA FALAFEL BEZGLUTENOWA160 g - BAUCK HOF
14,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
91,81 zł/1kg