Waga:

1661.2 g

Zawartość:

  • 1.5 l
    Pokaż dostępne warianty
  • 5 l
    Pokaż dostępne warianty

Farmina N&D Cat Pumpkin Quail & Pomegranate Neutered 1,5kg Sucha Karma z Przepiórką Dla Kotów Kastrowanych

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
96,42 zł

90,93 zł-5,49zł

54,74 zł / 1kg

+ 13,55 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Sucha karma dla kotów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Orijen Cat & Kitten, Kurczak, Indyk, 5,4 kg
Orijen Cat & Kitten, Kurczak, Indyk, 5,4 kg
42,59 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
229,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla ACANA Grasslands Cat - sucha karma dla kotów - 4,5 kg
ACANA Grasslands Cat - sucha karma dla kotów - 4,5 kg
38,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
176,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Kitten Sterilised, Kocięta, Drób, 3,5 kg
Royal Canin Kitten Sterilised, Kocięta, Drób, 3,5 kg
40,23 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
140,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Karma sucha dla kota Trovet RRD hypoalergiczna Królik 2,5 kg
Karma sucha dla kota Trovet RRD hypoalergiczna Królik 2,5 kg
40,60 zł/1kg
103,93 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Farmina N&D Cat Prime Chicken Pomegranate Kitten 1,5kg Sucha Karma Dla Kociąt Kurczak z Granatem
Farmina N&D Cat Prime Chicken Pomegranate Kitten 1,5kg Sucha Karma Dla Kociąt Kurczak z Granatem
67,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
101,56 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Farmina N&D Cat Prime Chicken Pomegranate Adult 1,5kg Sucha Karma Dla Kota Kurczak z Granatem
Farmina N&D Cat Prime Chicken Pomegranate Adult 1,5kg Sucha Karma Dla Kota Kurczak z Granatem
69,99 zł/1kg
104,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food 8010276036803, Dorosły, 5 kg
Farmina Pet Food 8010276036803, Dorosły, 5 kg
45,82 zł/1kg
229,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food 8010276035387, Dorosły, Każda rasa, Przepiórka, Dynia, Granat, 1,5 kg
Farmina Pet Food 8010276035387, Dorosły, Każda rasa, Przepiórka, Dynia, Granat, 1,5 kg
61,86 zł/1kg
95,52 zł
-2,73 zł
92,79 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sucha karma FARMINA N&D PRIME CAT LAMB&BLUEBERRY ADULT 300G
Sucha karma FARMINA N&D PRIME CAT LAMB&BLUEBERRY ADULT 300G
32,56 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Applaws Cat 7,5kg Bezzbożowa Sucha Karma Dla Kota Z Kurczakiem
Applaws Cat 7,5kg Bezzbożowa Sucha Karma Dla Kota Z Kurczakiem
29,67 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
225,22 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla Purina ONE Bifensis Sterilcat 3kg Sucha Karma z Wołowiną Dla Kota Sterylizowanego
Purina ONE Bifensis Sterilcat 3kg Sucha Karma z Wołowiną Dla Kota Sterylizowanego
25,46 zł/1l
63,64 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Purina ONE Bifensis Adult 1,1kg Sucha Karma Dla Kota z Łososiem
Purina ONE Bifensis Adult 1,1kg Sucha Karma Dla Kota z Łososiem
38,86 zł/1kg
42,75 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Purina One Bifensis Adult 9,75kg Sucha Karma Dla Kota Z Kurczakiem
Purina One Bifensis Adult 9,75kg Sucha Karma Dla Kota Z Kurczakiem
19,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
186,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla EUKANUBA Adult Chicken - sucha karma dla kotów - 2 kg
EUKANUBA Adult Chicken - sucha karma dla kotów - 2 kg
36,83 zł/1kg
73,66 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Dolina Noteci Rafi Cat Karma Sucha Dla Kota Z Kurczakiem 7kg
Dolina Noteci Rafi Cat Karma Sucha Dla Kota Z Kurczakiem 7kg
72,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Farmina N&D Cat Ancestral Grain Chicken Neutered 5kg Karma Sucha Dla Kotów Kastrowanych Kurczak z Granatem
Farmina N&D Cat Ancestral Grain Chicken Neutered 5kg Karma Sucha Dla Kotów Kastrowanych Kurczak z Granatem
0,04 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
221,78 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Sucha karmaPURINA CAT CHOW Sterilized 1,5kg
Sucha karmaPURINA CAT CHOW Sterilized 1,5kg
20,64 zł/1kg
32,95 zł
-2%
31,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Farmina N&D Cat Ancestral Grain Lamb Adult 5kg Sucha Karma Dla Kota Jagnięcina z Borówką
Farmina N&D Cat Ancestral Grain Lamb Adult 5kg Sucha Karma Dla Kota Jagnięcina z Borówką
36,45 zł/1kg
182,26 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Karma IAMS Cat Adult Kurczak 2kg
Karma IAMS Cat Adult Kurczak 2kg
24,81 zł/1kg
49,62 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla Purina One Bifensis Sterilcat Karma Dla Kotów Bogata W Wołowinę 1,5 Kg
Purina One Bifensis Sterilcat Karma Dla Kotów Bogata W Wołowinę 1,5 Kg
43,19 zł/1kg
64,79 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Farmina N&D Cat Pumpkin Quail & Pomegranate Neutered 1,5kg Sucha Karma z Przepiórką
Dla Kotów Kastrowanych

→ Neutered - Receptura przepiórka, dynia i owoc granatu.

→ Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kastrowanych kotów.

Poznaj moc N&D Pumpkin, najwyższej jakości diety dla psów i kotów. Naukowo opracowane receptury zaspokajają potrzeby wszystkich grup wiekowych, zapewniając optymalne odżywianie.

Kluczowe cechy:
- 96% białka z wysokiej jakości pochodzenia zwierzęcego
- Pełnoporcjowa, zbilansowana dieta bez zbóż i sztucznych konserwantów.
- Wzbogacona dynią dla zdrowia układu trawiennego
- Niski indeks glikemiczny dla stopniowego uwalniania energii
- Regionalnie pozyskiwane składniki dla zapewnienia doskonałego zdrowia

Dlaczego warto wybrać N&D Pumpkin?
- , regionalne składniki
- Dostosowane żywienie przez specjalistów ds. żywienia zwierząt


Podnieś jakość żywienia swojego zwierzaka dzięki N&D Pumpkin.

Skład: przepiórka (32%), dehydratyzowane białko przepiórki (30%), skrobia grochowa, suszona dynia (5%), suszone jaja, tłuszcz z kurczaka, śledź, dehydratyzowane białko ze śledzia, olej rybny (ze śledzia), suszona marchew, mączka z lucerny, inulina z cykorii, fruktooligosacharydy, ekstrakt z drożdży (źródło mannooligosacharydów), suszony owoc granatu (0.5%), suszone jabłko, suszony szpinak, łuski i nasiona babki płesznik (0.3%), suszona pomarańcza, suszone borówki, chlorek sodu, suszone drożdże piwne, kurkumy (0.2%), wyciąg z aloesu.

Dodatki w 1 kg: Witaminy, prowitaminy i inne chemicznie zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: witamina A (3a672b) 18000j.m., witamina D3 (3a671) 1200j.m., witamina E (3a700) 600 mg, witamina C (3a300) 300 mg, niacyna (3a314) 150 mg, D-pantetonian wapnia (3a841) 50 mg, witamina B2 20 mg, witamina B6 (3a381) 8.1 mg, witamina B1 (3a820) 10 mg, biotyna (3a880) 1.5 mg, kwas foliowy (3a316) 1.5 mg, witamina B12 0.1 mg, chlorek choliny (3a890) 2800 mg, beta-karoten [3a160(a)] 1.5 mg. Mieszanki pierwiastków śladowych: cynk (chelat cynku z hydroksyanalogiem metioniny) (3b6.10): 163.8mg; mangan (chelat manganu z hydroksyanalogiem metioniny) (3b5.10): 64.6mg; żelazo [glicynowy chelat żelaza (II) hydrat] (3b108): 58.3mg; miedź (chelat miedzi z hydroksyanalogiem metioniny (3b4.10): 15.8mg. Aminokwasy, ich sole i podobne produkty: DL-metionina czysta technicznie (3c301) 5000 mg, Tauryna (3a370) 5000 mg, L-karnityna (3a910) 300 mg. Dodatki sensoryczne: wyciąg z zielonej herbaty 100 mg, wyciąg z rozmarynu. Przeciwutleniacze: ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych (1b306(i)).

Analiza: Białko surowe 46.00%; Tłuszcz surowy 11.00%; Włókno surowe 5.50%; wilgotność 8.00%; Popiół surowy 8.70%; Wapń 1.10%; Fosfor 0.90%; Magnez 0.09%; Omega-6 2.00%; Omega-3 0.45%; DHA 0.30%; EPA 0.10%.

Wartość energetyczna: EM Kcal/Kg 3631



Farmina N&D Pumpkin Feline Neutered Recipe Quail Pumpkin&Pomegranate 1,5kgFarmina

Farmina N&D Pumpkin Feline Neutered Recipe Quail Pumpkin&Pomegranate 1,5kg - Opis Produktu

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kastrowanych kotów. Receptura przepiórka, dynia i owoc granatu.

Skład

  • Świeże mięso z przepiórki (32%)
  • Suszone mięso z przepiórki (30%)
  • Skrobia grochowa
  • Suszona dynia (5%)
  • Suszone całe jaja
  • Tłuszcz z kurczaka
  • Świeże mięso ze śledzia
  • Suszone mięso ze śledzia
  • Olej rybny (ze śledzia)
  • Suszona marchew
  • Suszona lucerna
  • Inulina
  • Fruktooligosacharydy
  • Ekstrakt drożdżowy (źródło mannanoligosacharydów)
  • Suszony owoc granatu (0.5%)
  • Suszone jabłko
  • Suszony szpinak
  • Babka płesznik (0.3%)
  • Suszona słodka pomarańcza
  • Suszone borówki
  • Chlorek sodu
  • Suszone drożdże piwne
  • Kurkuma (0.2%)
  • Glukozamina
  • Siarczan chondroityny

Analiza Składu

  • Białko surowe 46.00%
  • Oleje i tłuszcze surowe 11.00%
  • Włókno surowe 5.50%
  • Wilgotność 8.00%
  • Popiół surowy 8.70%
  • Wapń 1.50%
  • Fosfor 1.30%
  • Kwasy tłuszczowe Omega‐6 2.00%
  • Kwasy tłuszczowe Omega‐3 0.45%
  • DHA 0.30%
  • EPA 0.10%
  • Glukozamina 1200mg/kg
  • Siarczan chondroityny 900mg/kg

Dodatki Na 1kg

    • Witamina A (E672) 18000 j.m.
    • Witamina D3 (E671) 1200 j.m.
    • Witamina E (E306) 600mg
    • Witamina C (E300) 300mg
    • Niacyna 150mg
    • Kwas pantotenowy 50mg
    • Witamina B2 20mg
    • Witamina B6 8,1mg
    • Witamina B1 10mg
  • Witamina H 1,5mg
  • Kwas foliowy 1,5mg
  • Witamina B12 0,1mg
  • Chlorek choliny 2800mg
  • Beta‐karoten 1,5mg
  • Chelat cynku z hydroksyanalogiem metioniny (E6) 910mg
  • Chelat manganu z hydroksyanalogiem metioniny (E5) 380mg
  • Chelat żelaza wodzianu glicyny (E1) 250mg c
  • Celat miedzi z hydroksyanalogiem metioniny (E4) 88mg
  • Drożdże inaktywowane wzbogacone selenem 0,40mg
  • DL‐metionina 5000mg
  • Tauryna 4000mg
  • L-Karnityna 300mg
  • Wyciąg z Aloe Vera 1000mg
  • Wyciąg z zielonej herbaty 100mg
  • Wyciąg z rozmarynu
  • Bogate w tokoferol ekstrakty naturalnego pochodzenia

Dawkowanie

Adult cat weight

2kg

2.5kg

3kg

3.5kg

4kg

4.5kg

5kg

5.5kg

6kg

6.5kg

Min-Max Recommended Daily Quantity

25-33g

30-40g

32-44g

36-48g

40-52g

42-56g

45-60g

48-65g

52-68g

55-72g

Dodatkowe Informacje

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA:

EM Kcal/Kg 3631 - Mj/Kg 15,19

Mięsożerna natura naszych czworonożnych domowników od zawsze wyznaczała kierunek naszych badań naukowych nad najbardziej odpowiednim oraz zgodnym z ich naturalnym systemem żywienia. Koty w naturalnym środowisku, jedząc dużą ilość mięsa, nie potrzebują dużej ilości węglowodanów.
Wierni tej filozofii opracowaliśmy innowacyjną linię N&D Pumpkin, gamę karm bezzbożowych z wysoką zawartością najwyższej jakości składników, zawierającą 96% białka pochodzenia zwierzęcego, z dodatkiem dyni i warzyw o wyjątkowych właściwościach odżywczych.

DLACZEGO DYNIA?

Dynia charakteryzuje się unikalnymi właściwościami żywieniowymi i wykazuje wiele ch działań:

Posiada niski indeks glikemiczny.
Jest źródłem beta-karotenu (witaminy A) i innych naturalnych antyoksydantów.
Wspomaga układ odpornościowy.
Zwalcza wolne rodniki wykazując w ten sposób działanie przeciwnowotworowe.
Wspomaga ochronę układu sercowo-naczyniowego.
Reguluje motorykę jelit.
Działa przeciwzapalnie i przeciwpasożytniczo.
N&D Pumpkin, innowacyjna karma stworzona przy wykorzystaniu unikalnych technologii:
Technologia Vacuum Coater to bogactwo witamin najwyższej jakości, które dzięki wtłaczaniu „na zimno”, lepiej zachowują swoje właściwości. Witaminy są dodawane po obróbce termicznej, gwarantując ich wyższą trwałość.
Karmy utrwalane w ochronnej atmosferze: w fazie pakowania, do środka opakowań karmy zostaje wpuszczony azot (naturalnie występujący w powietrzu) który zastępuje tlen, zapobiegając tym samym utlenianiu tłuszczy. Ta technika jest często stosowana także w produkcji żywności dla ludzi, gdyż pozwala na naturalne utrwalenie i utrzymanie świeżości produktu.
Cruelty Free Research - szacunek jest podstawą naszych badań naukowych.

  • Waga: 1500
  • Specjalna potrzeba(filtr): Kastracja
  • Specjalna potrzeba: Kastracja
  • Smak(filtr): Przepiórka|Dynia|Granat
  • Smak: Przepiórka z dynią i owocem granatu
  • Faza życia: Dorosły


N&D Grain Free Pumpkin Quail & Pomegranate NEUTERED Cat
NEUTERED - Przepiórka, d&yacute nia i granat, tovéwka, jabłko.
Kompletna karma dla dorosłych kotów.

Skład: Przepiórka (32%), odwodnione&yacute, białko z przepiórki (30%), groszek&yacute, &scaron,skrobia, su&scaron,en&aacute, d&yacute(5%), su&scaron,en&aacute, jajko, kurczak&yacute, tłuszcz, śledź, odwodnione&yacute, białko ze śledzia, olej rybny (ze śledzia), marchew, lucerna, inulina, fruktooligosacharydy, ekstrakt drożdżowy (źródło mannanoligosacharydów), marchew, granulat, jabłko (0,5%), jabłko (0,5%).5%), su&scaron,en&eacute, apple, su&scaron,en&yacute, &scaron,pen&aacute,t, Psyllium husk seeds (0.3%), su&scaron,en&yacute, sweet&yacute, pomarańcza, su&scaron, en&eacute, jagody, chlorek sodu, su&scaron, en&eacute, drożdże piwne, kurkuma (0,2%).

Witamina A 18000IU, Witamina D3 1200IU, Witamina E 600mg, Witamina C 300mg, Niacyna 150mg, Wapń D-Pantoten 50mg, Witamina B2 20mg, Witamina B6 8.1mg, witamina B1 10mg, biotyna 1,50mg, kwas foliowy 1,50mg, witamina B12 0.1mg, Chlorek choliny 2800mg, Beta karoten 1.5mg, Cynk (chelat hydroksyanalogu cynku metioniny): 163.8mg, Mangan (chelat hydroksyanalogu manganu metioniny): 64.6mg, Żelazo (chelátowa forma żelaza(II), hydroksyanalog metioniny): 58,3mg, Miedź (chel&aacute towy hydroksyanalog miedzi): 15,8mg, DL-metionina, technicznie czysta, 5000mg, Tauryna 5000mg, L-karnityna 400mg. Suplementy sensoryczne: ekstrakt z zielonej herbaty 100 mg, ekstrakt z rozmarynu 100 mg. Przeciwutleniacze: ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych.

Składniki analityczne: białko surowe 46,00%, tłuszcz surowy 11,00%, tłuszcz surowy 5,50%, wilgotność 8.00%, popiół surowy 8,70%, V&aacute,pn&iacute,k 1,10%, fosfor 0,90%, magnez 0,09%, Omega-6 2,00%, Omega-3 0,45%, DHA 0,30%, EPA 0,10%.
&nbsp,



N&D Cat Pumpkin Neutered Quail & Pomegranate 1,5kg




FARMINA N&D Przepiórka z dynią i granatem dla kotów kastrowanych

Receptura z przepiórką, dynią i granatem. Kompletna karma dla dorosłych, wysterylizowanych lub wykastrowanych kotów.

SKŁAD

Przepiórka (32%), odwodnione białko z przepiórki (30%), skrobia grochowa, suszona dynia (5%), suszone jajko, tłuszcz z kurczaka, śledź, suszone białko ze śledzia, olej rybny (ze śledzia), suszona marchew, suszona lucerna, inulina, fruktooligosacharydy, ekstrakt z drożdży (źródło oligosacharydów mannanu), suszony granat (0.5%), suszone jabłko, suszony szpinak, psyllium (0,3%), suszona słodka pomarańcza, suszona borówka, chlorek sodu, suszone drożdże piwne, korzeń kurkumy (0,2%), glukozamina, siarczan chondroityny.

SKŁADNIKI I WARTOŚCI ODŻYWCZE

DODATKI NA KG

Dodatki odżywcze: Witamina A 18000IU; Witamina D3 1200IU; Witamina E 600mg; Witamina C 300mg; Niacyna 150mg; Kwas pantotenowy 50mg; Witamina B2 20mg; Witamina B6 8,1mg; Witamina B1 10mg; Biotyna 1,5mg; Kwas foliowy 1,5mg; Witamina B12 0.1mg; chlorek choliny 2800mg; beta-karoten 1,5mg; chelat cynku hydroksyanalogu metioniny 910mg; chelat manganu hydroksyanalogu metioniny 380mg; hydrat chelatu żelaza glicyny 250mg; chelat miedzi hydroksyanalogu metioniny 88mg; DL-metionina 5000mg; tauryna 4000mg; L-karnityna 400mg. Dodatki organoleptyczne: ekstrakt z aloesu 1000mg; ekstrakt z zielonej herbaty 100mg; ekstrakt z rozmarynu. Przeciwutleniacze: naturalne ekstrakty zawierające tokoferol.

ANALIZA

Białko surowe 46,00%; Tłuszcz surowy 11,00%; Włókno surowe 5,50%; Wilgotność 8,00%; Popiół surowy 8,70%; Wapń 1,50%; Fosfor 1,30%; Omega-6 2,00%; Omega-3 0,45%; DHA 0,30%; EPA 0,10%; Glukozamina 1200mg/kg; Siarczan chondroityny 900mg/kg.

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA

EM Kcal/kg 3631 - Mj/kg 15.19






Farmina N&D Pumpkin Grain Free Quaglia, Dynia i Granat to pełnoporcjowa karma dla dorosłych wykastrowanych kotów






Granulki dla kotów dorosłych o normalnej aktywności, odpowiednie dla wykastrowanych zwierząt, smak przepiórczy, waga opakowania 1,5 kg, suche, tłuszcz (kurczak) 20%, z odżywianiem stawów, bez zbóż, specyficzny skład z przeciwutleniaczami - 359,33 CZK/1 kg

Opis
Waga
1661.2 g
Zawartość wilgoci
NA
Rodzaj paszy
Pasza sucha
Określone gatunki zwierząt
Kot
Dodatki
Bez konserwantów; Bez sztucznych substancji zapachowych; Bez sztucznych barwników; Bez sztucznych aromatów; Bez glutenu; Bez zbóż; Hipoalergiczny; Specjalne potrzeby
Liczba sztuk
1
EAN
8010276035424
Numer producenta
0123200
Producent
Numer zezwolenia
NA

Waga
1661.2 g
Zawartość wilgoci
NA
Rodzaj paszy
Pasza sucha
Określone gatunki zwierząt
Kot
Dodatki
Bez konserwantów; Bez sztucznych substancji zapachowych; Bez sztucznych barwników; Bez sztucznych aromatów; Bez glutenu; Bez zbóż; Hipoalergiczny; Specjalne potrzeby
Liczba sztuk
1
EAN
8010276035424
Numer producenta
0123200
Producent
Numer zezwolenia
NA
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food 8010276035387, Dorosły, Każda rasa, Przepiórka, Dynia, Granat, 1,5 kg
Farmina Pet Food 8010276035387, Dorosły, Każda rasa, Przepiórka, Dynia, Granat, 1,5 kg
61,86 zł/1kg
95,52 zł
-2,73 zł
92,79 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Farmina N&D Cat Prime Chicken Pomegranate Kitten 1,5kg Sucha Karma Dla Kociąt Kurczak z Granatem
Farmina N&D Cat Prime Chicken Pomegranate Kitten 1,5kg Sucha Karma Dla Kociąt Kurczak z Granatem
67,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
101,56 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Sucha karma FARMINA N&D PRIME CAT LAMB&BLUEBERRY ADULT 300G
Sucha karma FARMINA N&D PRIME CAT LAMB&BLUEBERRY ADULT 300G
32,56 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food 8010276036803, Dorosły, 5 kg
Farmina Pet Food 8010276036803, Dorosły, 5 kg
45,82 zł/1kg
229,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Farmina N&D Cat Prime Chicken Pomegranate Adult 1,5kg Sucha Karma Dla Kota Kurczak z Granatem
Farmina N&D Cat Prime Chicken Pomegranate Adult 1,5kg Sucha Karma Dla Kota Kurczak z Granatem
69,99 zł/1kg
104,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Automatyczny fontannella do picia dla kotów i psów, pojemność 2 litry, z filtrem węglowym i dozownikiem wody. Fontannella dla kotów, fontannella do picia, miska do picia, Retoo
Automatyczny fontannella do picia dla kotów i psów, pojemność 2 litry, z filtrem węglowym i dozownikiem wody. Fontannella dla kotów, fontannella do picia, miska do picia, Retoo
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 81
86,99 zł
-25%
64,59 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla CLEANmaxx mop w sprayu - zbiornik 600 ml - turkusowy
CLEANmaxx mop w sprayu - zbiornik 600 ml - turkusowy
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 86
85,48 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 75
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla Farmina N&D Pumpkin Kaczka z Dynią - mokra karma dla kota - 70 g
Farmina N&D Pumpkin Kaczka z Dynią - mokra karma dla kota - 70 g
188,78 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Cichy, mały i pomysłowy mini wentylator elektryczny z czterema prędkościami do biura lub domu, przenośny wentylator biurkowy bezłopatkowy z zasilaniem USB
Cichy, mały i pomysłowy mini wentylator elektryczny z czterema prędkościami do biura lub domu, przenośny wentylator biurkowy bezłopatkowy z zasilaniem USB
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
261,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund
Zdjęcie produktu dla Fastryga z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Felicitas) – zasłona z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
Fastryga z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Felicitas) – zasłona z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
41,61 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 144
60,33 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food N&D Quinoa, Dorosły, Jagnięcina, 1,5 kg, Nie zawiera ziarna, Nie zawiera aromatów żywnościowych, Zawiera przeciwutleniacze
Farmina Pet Food N&D Quinoa, Dorosły, Jagnięcina, 1,5 kg, Nie zawiera ziarna, Nie zawiera aromatów żywnościowych, Zawiera przeciwutleniacze
69,93 zł/1kg
104,89 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 630
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Parawan balkonowy T811, parawan z żywopłotu bukowego parawan wiatrochronny do ogrodzenia patio ~ 300x100cm światło
Parawan balkonowy T811, parawan z żywopłotu bukowego parawan wiatrochronny do ogrodzenia patio ~ 300x100cm światło
84,67 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
254,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: heute-wohnen
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food N&D Prime, Dorosły, Jagodowy, Jagnięcina, 1,5 kg, Nie zawiera ziarna, Zawiera przeciwutleniacze
Farmina Pet Food N&D Prime, Dorosły, Jagodowy, Jagnięcina, 1,5 kg, Nie zawiera ziarna, Zawiera przeciwutleniacze
65,23 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
97,84 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Doniczka Prosperplast HEOS antracyt 46,8 cm
Doniczka Prosperplast HEOS antracyt 46,8 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
112,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Materac z zimnej pianki 90 x 200 cm - wysokość 15 cm - H2 i H3 - ergonomiczny, oddychający i elastyczny punktowo
Materac z zimnej pianki 90 x 200 cm - wysokość 15 cm - H2 i H3 - ergonomiczny, oddychający i elastyczny punktowo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 2440
429,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food 8010276042200, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Owoce, 1,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Farmina Pet Food 8010276042200, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Owoce, 1,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
49,21 zł/1kg
73,82 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla MjAMjAM 1102M3, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, Jagodowy, Marchewkowy, Kurczak, Kaczka, Serce, Dynia, Królik, Turcja, 200 g, Nie zawiera ziarna
MjAMjAM 1102M3, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, Jagodowy, Marchewkowy, Kurczak, Kaczka, Serce, Dynia, Królik, Turcja, 200 g, Nie zawiera ziarna
94,79 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
113,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 77
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Bateria kuchenna Coree z 2 rodzajami strumienia - Wyciągana wylewka - Główka prysznicowa - Bateria mieszająca - Obrotowa 360° - Stal nierdzewna - KF11
Bateria kuchenna Coree z 2 rodzajami strumienia - Wyciągana wylewka - Główka prysznicowa - Bateria mieszająca - Obrotowa 360° - Stal nierdzewna - KF11
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
124,40 zł
Sprzedawca: Connected-Living
An open wooden garden cabinet with two shelves, placed on a white background. There are gardening gloves on top of the cabinet and two potted plants behind it.
Szafa narzędziowa Melko szopa ogrodowa + 2 drzwi szafa wielofunkcyjna - brązowa
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
433,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: melko24
Zdjęcie produktu dla REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – dla psów i kotów, z prawdziwą bylicą pospolitą (Artemisia Absinthium) w recepturze opartej na składnikach roślinnych, odpowiedni dla wszystkich zwierząt domowych
REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – dla psów i kotów, z prawdziwą bylicą pospolitą (Artemisia Absinthium) w recepturze opartej na składnikach roślinnych, odpowiedni dla wszystkich zwierząt domowych
2 845,40 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
284,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Torba transportowa dla psów i kotów - 30 × 25 × 50 cm
Torba transportowa dla psów i kotów - 30 × 25 × 50 cm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
53,90 zł
Sprzedawca: Velizo
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food 8010276038852, Kocięta, Każda rasa, Dorsz, Dynia, Krewetka, 1,5 kg
Farmina Pet Food 8010276038852, Kocięta, Każda rasa, Dorsz, Dynia, Krewetka, 1,5 kg
60,67 zł/1kg
91,00 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla REAVET Olej z łososia Psy, Koty 500ml - Bogaty w Omega 3 i 6, olej rybny dla psów w wysokiej dawce I Oryginalna jakość żywności bez dodatków I Świeżo butelkowane w Niemczech
REAVET Olej z łososia Psy, Koty 500ml - Bogaty w Omega 3 i 6, olej rybny dla psów w wysokiej dawce I Oryginalna jakość żywności bez dodatków I Świeżo butelkowane w Niemczech
537,82 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
268,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla TRESKO® Kojec dla szczeniąt o wysokości 80 cm z dachem i kotwami gruntowymi | wybieg dla szczeniąt 8-częściowy | składany kojec dla psa z drzwiczkami | montaż bez użycia narzędzi | kojec dla psa odporny na warunki atmosferyczne
TRESKO® Kojec dla szczeniąt o wysokości 80 cm z dachem i kotwami gruntowymi | wybieg dla szczeniąt 8-częściowy | składany kojec dla psa z drzwiczkami | montaż bez użycia narzędzi | kojec dla psa odporny na warunki atmosferyczne
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 92
335,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Zdjęcie produktu dla Kołdra 2 gatunek 200x220 cm biała całoroczna
Kołdra 2 gatunek 200x220 cm biała całoroczna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 293
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 182
191,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Waga 5,12 T
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Purina Pro Plan Delicate OPTIDigest, Dorosły, Indyk, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Purina Pro Plan Delicate OPTIDigest, Dorosły, Indyk, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
455,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
45,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CARNILOVE 512232, Kocięta, Każda rasa, Łososiowy, Indyk, 400 g
CARNILOVE 512232, Kocięta, Każda rasa, Łososiowy, Indyk, 400 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
159,55 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Ragdoll Adult, Dorosły, Ragdoll, Drób, 400 g, Zawiera przeciwutleniacze
Royal Canin Ragdoll Adult, Dorosły, Ragdoll, Drób, 400 g, Zawiera przeciwutleniacze
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
166,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Hepatic, Dorosły, 4 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Royal Canin Hepatic, Dorosły, 4 kg, Zawiera przeciwutleniacze
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
462,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
115,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hills 605877, Kurczak, Wołowina, 3 kg
Hills 605877, Kurczak, Wołowina, 3 kg
263,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
87,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Josera Naturelle, Dorosły, Marchewkowy, Drób, Słodki ziemniak, 10 kg, Nie zawiera ziarna
Josera Naturelle, Dorosły, Marchewkowy, Drób, Słodki ziemniak, 10 kg, Nie zawiera ziarna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
38,74 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla JosiCat Chrupiący kurczak 18kg
JosiCat Chrupiący kurczak 18kg
322,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Orijen Tundra, Dorosły, Koza, Dzik, Kaczka, 5,4 kg
Orijen Tundra, Dorosły, Koza, Dzik, Kaczka, 5,4 kg
371,56 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
68,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Digestive Care 10kg Karma Sucha Dla Kotów Dorosłych Wspomagająca Przebieg Trawienia
Royal Canin Digestive Care 10kg Karma Sucha Dla Kotów Dorosłych Wspomagająca Przebieg Trawienia
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
335,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
33,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Josicat Crunchy Poultry 10Kg
Josicat Crunchy Poultry 10Kg
202,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
19,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Ragdoll Adult, Dorosły, Ragdoll, Drób, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Royal Canin Ragdoll Adult, Dorosły, Ragdoll, Drób, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
357,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
35,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Orijen Cat & Kitten, Kurczak, Indyk, 5,4 kg
Orijen Cat & Kitten, Kurczak, Indyk, 5,4 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
229,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
42,59 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Sterilised 10kg + 12x85g Sucha i Mokra Karma Dla Sterylizowanych Dorosłych Kotów
Royal Canin Sterilised 10kg + 12x85g Sucha i Mokra Karma Dla Sterylizowanych Dorosłych Kotów
351,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Urinary Care, Dorosły, Każda rasa, Drób, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Royal Canin Urinary Care, Dorosły, Każda rasa, Drób, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
306,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
30,69 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Sterilised 7+, Senior, 10 kg
Royal Canin Sterilised 7+, Senior, 10 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
311,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
31,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Dzik, 1,8 kg
Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Dzik, 1,8 kg
184,79 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
102,66 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
307,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
30,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Orijen Regional Red, Każda rasa, Wołowina, Jagnięcina, Wieprzowina, 1,8 g
Orijen Regional Red, Każda rasa, Wołowina, Jagnięcina, Wieprzowina, 1,8 g
175,70 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
97 611,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla ACANA Grasslands Cat - sucha karma dla kotów - 4,5 kg
ACANA Grasslands Cat - sucha karma dla kotów - 4,5 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
176,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
38,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Applaws 5060333435653, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 7,5 kg
Applaws 5060333435653, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 7,5 kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
148,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
19,87 zł/1kg