Już tylko 1 sztuka w tej cenie
LIMA 41657000, 250 ml, Butelka, Soja, 1 szt., Tamari 64,8% (Water, SOYA, Sea Salt, AlcoholA.oryzae), Water, White wine vinegar, Corn starch,..., 65 kcal
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,94 zł
87,76 zł / 1l
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy azjatyckie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Yildriz – Sos Sambal Original – 535 ml195,91 zł/1kg
104,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Sos rybny Red Boat 250 ml174,60 zł/1l
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml51,27 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sos słodko-pikantny chilli 700ml - Asia Kitchen28,41 zł/1l
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

LIMA 183106, 250 ml, Butelka, Gluten, Soja, Pszenica, 1 szt., 155 kcal, 658 kJ
86,60 zł/1kg
21,65 zł
Sprzedawca: taleoo

LIMA Wasabi-Paste, 30 g, maltsyrup* (BARLEY*), water, horseradish*, MUSTERD*, sea salt, sunflower oil*, rice vinegar*,..., CE, 2,4 kcal
513,00 zł/1kg
15,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Saitaku Sushi Soy Sauce, 150 ml, Butelka, 1 szt.
100,73 zł/1kg
15,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kikkoman 100906, 150 ml, Butelka, 1 szt., 77 kcal, 325 kJ, 10 g
125,33 zł/1l
18,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Tamari - o obniżonej zawartości soli 250ml
120,84 zł/1l
31,37 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,21 zł
Sprzedawca: taleoo

Open Food 0711844115026, Soya, Salt, Water, Sauce, Sugar, E211, Pulse, Soya bean, Vegetable, Disaccharide, Legume, Wheat,..., 52 kcal, 5,9 g, 7 g, 9,25 g, 2 g
37,35 zł/1l
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos słodkie chilli 250ml - Exotic Food
50,36 zł/1l
12,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Saitaku White Roasted Sesame Seeds, Biały sezam prażony, 95 g, 1 szt.
154,50 zł/1kg
15,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Yamamori Roasted Sesame Dressing 500 ml - Pikantny, kremowy sos do sałatek i sushi
126,56 zł/1kg
63,28 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

LKK Sos chilli z bobem 368 ML
57,07 zł/1l
21,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

Conimex Woksaus Zoete Soja 175 ml – Aromatyczny słodki sos sojowy do dań z woka
144,11 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Tamari 500ml
61,84 zł/1l
30,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Tamari - Olejek cedrowy 250 ml | ARCHE
100,32 zł/1l
25,08 zł
Sprzedawca: taleoo

KONINGSVOGEL Sambal Oelek 270 g | pikantny sos | Spicy Sauce
128,15 zł/1kg
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Exotic Food - Mangosauce - 250ml
55,96 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kikkoman Original Soy Sauce szklana butelka sos przyprawowy w płynie 250ml
110,32 zł/1l
27,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 250 ml
- Typ dozownika:
- Butelka
- Nazwa typu alergenu:
- Soja
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Skład:
- Tamari 64,8% (Water, SOYA, Sea Salt, AlcoholA.oryzae), Water, White wine vinegar, Corn starch, Coriander seeds, Wasabi powde 1.4% (Horseradish,Wasabi).
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 65 kcal
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 277 kJ
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 7,9 g
- Zawartość błonnika pokarmowego (na 100 g):
- 1,7 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 6,7 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 9,4 g
W tradycyjnej kuchni japońskiej wasabi i sos sojowy stanowią idealne połączenie. W połączeniu z kolendrą tworzy aromatyczny sos.
Zastosowanie:
Bardzo łatwy w użyciu do marynat, dań z woka, sałatek oraz makaronów, ryżu, płatków zbożowych i warzyw.
- Zawartość
- 0.25 l
- Lista składników
- Tamari* 64,8% (woda, SOYA*, sól morska, alkohol*, A.Oryzae), woda, biały ocet winny*, skrobia kukurydziana*, nasiona kolendry* 1,8%, wasabi w proszku* 1,4% (chrzan*, wasabi).*z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 ml Energia kJ / kcal: 323 kJ / 76 kcal Węglowodany: 9g w tym cukier: 2,8g Błonnik: 1,9g Białko: 8g Sól: 8,5g
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- LIMA FOOD
- Nazwa handlowa
- Tamari - kolendra wasabi 250ml
- Producent
- LimaFood
- EAN
- 54117880474875411788068512
- Zawartość
- 0.25 l
- Lista składników
- Tamari* 64,8% (woda, SOYA*, sól morska, alkohol*, A.Oryzae), woda, biały ocet winny*, skrobia kukurydziana*, nasiona kolendry* 1,8%, wasabi w proszku* 1,4% (chrzan*, wasabi).*z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 ml Energia kJ / kcal: 323 kJ / 76 kcal Węglowodany: 9g w tym cukier: 2,8g Błonnik: 1,9g Białko: 8g Sól: 8,5g
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- LIMA FOOD
- Nazwa handlowa
- Tamari - kolendra wasabi 250ml
- Producent
- LimaFood
- EAN
- 54117880474875411788068512
Pasuje również do tego

Mori Nu Tofu miękkie wzbogaca różnorodne dania 305g
68,79 zł/1kg
20,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrat warzywny CHEF idealny do zup i sosów 1000ml
108,74 zł/1kg
129,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos truflowy (Salsa Tartufata), 500 g
214,00 zł/1l
107,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Conimex – Ketjap Manis (słodki sos sojowy) – 1 l
57,10 zł/1l
57,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
24,06 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
126,27 zł/1kg
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
31,27 zł/1l
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Exotic Food - Mangosauce - 250ml
55,96 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Shibanuma Tamari sos sojowy tradycyjny japoński opakowanie 1000ml
29,13 zł/1l
29,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
13,58 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Oryginalny sos chili Sambal Asli 335ml - ABC
66,90 zł/1l
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

S&B Curry w proszku 85 g | Orientalna mieszanka curry | Oriental Curry Powder
358,35 zł/1kg
30,46 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos sojowy Kikkoman bezglutenowy i odpowiedni dla wegan 1000ml
0,08 zł/1l
79,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kikkoman Ponzu sos sojowy o smaku cytrynowym z Japonii 1000ml
74,71 zł/1l
74,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
21,98 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos do steków W&S Tiptree.
133,35 zł/1l
34,67 zł
Sprzedawca: artbook-service

Lukull sos pieprzowy kremowo-pikantny do uszlachetniania dań mięsnych 1000ml
48,26 zł/1l
48,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samyang | Ostry sos Buldak o smaku carbonara – 165 ml – ostry – koreański – pikantny
91,74 zł/1kg
21,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Remia Satésaus Hot 325g – Pikantny kremowy sos orzechowy, gotowy do spożycia
66,06 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
102,72 zł/1kg
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Hikari Miso Shiro light 1 kg
20,70 zł/1kg
20,70 zł
Sprzedawca: Katomix

Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy1 L - Lima
62,25 zł/1l
62,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos rybny 700ml - Squid
25,56 zł/1l
17,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, ciemny | Sos sojowy
20,57 zł/1l
12,81 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Nadler Remoulade – kremowa, łagodna, pikantna, klasyczna, delikatna, pyszna – 875 ml
30,05 zł/1l
26,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
39,82 zł/1l
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
![Zdjęcie produktu dla [ 368 g ] LEE KUM KEE Sos teriyaki bezglutenowy / LKK Sos teriyaki bezglutenowy](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)
[ 368 g ] LEE KUM KEE Sos teriyaki bezglutenowy / LKK Sos teriyaki bezglutenowy
117,34 zł/1l
43,18 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

PATAK'S Limetten Pickle Medium Lime Pickle Mild 283 g
59,33 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Kikkoman Teriyaki marynata i sos 975ml
67,87 zł/1l
66,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller



Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.














Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,98 zł/1l

Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
126,27 zł/1kg

Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
85,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,97 zł/1kg

Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,71 zł/1kg

Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
89,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg

Sos rybny Red Boat 250 ml
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,60 zł/1l

Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,27 zł/1l

Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,82 zł/1l

Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,58 zł/1l

Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,31 zł/1l

Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
141,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
31,47 zł/1l

Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,10 zł/1l

KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,89 zł/1l

Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,84 zł/1l

Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,27 zł/1l

Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,80 zł/1l

Przyprawa do sushi 300ml - Kikkoman
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,97 zł/1l

Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,89 zł/1l

Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
26,12 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,97 zł/1l