1,0



Na podstawie 1 opinii
MAKARON (SEMOLINOWY) DLA DZIECI SAFARI300 g - ALB-GOLD (KID'S PASTA)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,41 zł
34,70 zł / 1kg
+ 21,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Seitz bezglutenowy dodatek do zup ABC z mąki kukurydzianej 250g25,64 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal34,70 zł/1kg
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Makaron drobny Pastina Semini 350g - Mellin30,53 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
MAKARON (ORKISZOWY) NOODLE INSTANT250 g - ALB-GOLD128,96 zł/1kg
32,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

MAKARON (SEMOLINOWY Z SUSZONYMI WARZYWAMI) DLA DZIECI FARMA250 g - BARTOLINI
30,60 zł/1kg
7,94 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,65 zł
Sprzedawca: Katomix

MAKARON (SEMOLINOWY) DLA DZIECI FARMA300 g - ALB-GOLD (KID'S PASTA)
34,70 zł/1kg
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAKARON (SEMOLINOWY Z SUSZONYMI WARZYWAMI) DLA DZIECI MOTOMANIAKI 250 g - BARTOLINI
105,64 zł/1kg
26,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Seitz organiczny makaron dla dzieci dinozaury bezglutenowy pyszny i zabawny 250g
45,76 zł/1kg
11,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Stelline 500g - Barilla
10,13 zł/1kg
5,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lubella Makaron alfabet 350 g
18,53 zł/1kg
6,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MAKARON (ORKISZOWY JAJECZNY) NITKI250 g - ALB GOLD
131,84 zł/1kg
32,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

MAKARON (KUKURYDZIANY Z SUSZONYMI WARZYWAMI) DLA DZIECI ZWIERZAKI BEZGLUTENOWY250 g - BARTOLINI
52,32 zł/1kg
13,59 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,08 zł
Sprzedawca: Katomix

Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
20,19 zł/1kg
100,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Lubella Makaron Dziecięcy Mini Cyferki Psi Patrol 350G
19,06 zł/1kg
6,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MAKARON (GRYCZANY) PENNE BEZGLUTENOWY250 g - ALB-GOLD
67,84 zł/1kg
16,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAKARON (ORKISZOWY JAJECZNY) WSTĄŻKI250 g - ALB-GOLD
135,08 zł/1kg
33,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

MAKARON (ORKISZOWY) ŚWIDERKI500 g - ALB-GOLD
75,14 zł/1kg
37,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

MAKARON (SEMOLINOWY JAJECZNY) TAGLIATELLE250 g - LAIDEA
54,04 zł/1kg
13,51 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAKARON (OWSIANY) ŚWIDERKI BEZGLUTENOWY250 g - BARTOLINI
71,08 zł/1kg
17,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Kinder Pasta - Makaron farfalle trójkolorowe, 32% pełnoziarniste, 500g | PPURA
20,38 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SKŁADNIKI
SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
gotować przez 8-10 minut
Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna: 1528 kJ / 360 kcal;
Tłuszcz: 1,50 g;
Nasycone kwasy tłuszczowe: 0,60 g;
Węglowodany: 73,0 g;
W tym cukier: 0,20 g;
Błonnik: 3,40 g;
Białko: 12,0 g;
Sól: 0,02 g
INFORMACJE O ALERGENACH
Może zawierać jaja.
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Przyjazny dla zwierząt makaron z dżungli! Dzięki temu jedzenie sprawia maluchom podwójną frajdę! Dzika, ale nieszkodliwa mieszanka Safari Kid's Pasta uwielbia odważne kreacje. Niezależnie od tego, czy jest pikantny, czy owocowy, głodni poszukiwacze przygód nie mogą się nacieszyć tym makaronem.
Instrukcja obsługi i przechowywania
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła.
Zastosowanie
Ekologiczny makaron jest wytwarzany z najlepszej włoskiej semoliny z pszenicy durum przy użyciu matryc z brązu zgodnie z tradycyjną recepturą w Trochtelfingen w Szwabii. Zwierzęcy makaron nadaje się jako dodatek do zup, sosu pomidorowego lub kolorowej mieszanki warzyw.
Składniki
TŁUSZCZ Z PSZENICY TWARDEJ*
Wartości odżywcze i wyniki analizy na podstawie 100 g
| Energia: | 1517 kJ / 358 kcal |
| Tłuszcz: | 1,7 g |
| - w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,4 g |
| Węglowodany: | 72 g |
| - w tym cukier: | 3,6 g |
| Błonnik pokarmowy: | 3,3 g |
| Białko: | 12 g |
| Sól: | 0,01 g |
(semolina) mąka z PSZENICY durum*. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA Gotować ok. 8-10 min. Wartość energetyczna: 1517 kJ/358 kcal Tłuszcz: 1,7 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,4 g Węglowodany: 72 g W tym cukry: 3,6 g Błonnik: 3,3 g Białko: 12 g Sól: <0,01 g INFORMACJA ALERGENNA Może zawierać JAJA, GORCZYCĘ, SOJĘ. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. BEZ CUKRU (w składnikach): TAK Orientacyjny termin przydatności: 31.03.2028 Wegański: TAK Wegetariański: TAK
- Lista składników
- (semolina) mąka z PSZENICY durum*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 1517 kJ/358 kcal Tłuszcz: 1,7 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,4 g Węglowodany: 72 g W tym cukry: 3,6 g Błonnik: 3,3 g Białko: 12 g Sól: <0,01 g
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- ALB-GOLD TEIGWAREN GMBH, POSTFACH 1138, 72814 TROCHTELFINGEN
- Nazwa handlowa
- MAKARON (SEMOLINOWY) DLA DZIECI SAFARI 300 g - ALB-GOLD (KID'S PASTA)
- Producent
- Alb Gold
- Zakres dostawy
- 300g.
- Numer producenta
- 136165-DE
- EAN
- 4018722302582
- Lista składników
- (semolina) mąka z PSZENICY durum*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 1517 kJ/358 kcal Tłuszcz: 1,7 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,4 g Węglowodany: 72 g W tym cukry: 3,6 g Błonnik: 3,3 g Białko: 12 g Sól: <0,01 g
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- ALB-GOLD TEIGWAREN GMBH, POSTFACH 1138, 72814 TROCHTELFINGEN
- Nazwa handlowa
- MAKARON (SEMOLINOWY) DLA DZIECI SAFARI 300 g - ALB-GOLD (KID'S PASTA)
- Producent
- Alb Gold
- Zakres dostawy
- 300g.
- Numer producenta
- 136165-DE
- EAN
- 4018722302582
Pasuje również do tego

MAKARON (SEMOLINOWY) DLA DZIECI DINOZAURY300 g - ALB-GOLD (KID'S PASTA)
14,57 zł/1kg
4,37 zł
Sprzedawca: taleoo

MAKARON (SEMOLINOWY) DLA DZIECI OCEAN300 g - ALB-GOLD (KID'S PASTA)
27,77 zł/1kg
8,33 zł
Sprzedawca: taleoo

MAKARON (SEMOLINOWY) DLA DZIECI FARMA300 g - ALB-GOLD (KID'S PASTA)
34,70 zł/1kg
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAKARON (SEMOLINOWY Z SUSZONYMI WARZYWAMI) DLA DZIECI MOTOMANIAKI 250 g - BARTOLINI
105,64 zł/1kg
26,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

MAKARON (SEMOLINOWY Z SUSZONYMI WARZYWAMI) DLA DZIECI FARMA250 g - BARTOLINI
30,60 zł/1kg
7,94 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,65 zł
Sprzedawca: Katomix

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
34,70 zł/1kg
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

Makaron Stelline 500g - Barilla
10,13 zł/1kg
5,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kocyk do wózka 90x90cm - uniwersalny kocyk do fotelika samochodowego kocyk do wózka na cały rok bawełna minky sowa jasnoszary
49,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Bramka ochronna 0-180cm bramka dla psa bramka dla dziecka bramka schodowa chowana, czarna
169,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Składany stolik na laptopa do stojaka na łóżko
102,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Wieszak na ubrania z 12 haczykami, wysokość 170 cm, wolnostojący, metalowy, idealny do przedpokoju lub salonu, kolor czarny, marka Retoo
32,89 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
58,10 zł/1kg
149,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Mijolnir, Piante Oval - Ecru, mata łazienkowa, wielokolorowa, bawełna, 60 x 100 cm
176,80 zł
Sprzedawca: Sterling

MERIDEN ASPIRO BABY Elektryczny aspirator do nosa Usuwacz śluzu z nosa
110,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERIDEN

SONGMICS Szafa składana z drążkami na ubrania
437,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Alb-Gold - Dziecięcy makaron orkiszowy Zoo - 300g
29,17 zł/1kg
8,75 zł
Sprzedawca: taleoo

Fotelik dziecięcy Baby Vivo z wielofunkcyjnym stolikiem i 2 drewnianymi krzesełkami - Moritz
379,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading

Doskonały organizer na buty Houseware, plastik/metal, 50x19x65 cm, czarny
32,83 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Dalla Costa Disney Mickey, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
34,97 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
382,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Makaron drobny Pastina Semini 350g - Mellin
30,53 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Plecak szkolny LOL Surprise z podświetleniem LED ok. 47x31x24cm
208,08 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Zestaw pościeli dla dzieci 100x135 + 40x60 cm – kołdra i poduszka z pikowaniem w kształcie misiów
86,90 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Astra Plecak Minecraft, 3 komory, 1 sztuka
211,83 zł
Sprzedawca: MATFEL

Forever Light lampka nocna dla dzieci Przyjazna dzieciom, ładowalna lampka nocna dla dzieci w kształcie gruszki
173,53 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
287,07 zł/1kg
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Choinka bożonarodzeniowa i ozdoby choinkowe (26 szt.), Filcowa choinka dla dzieci, Dekoracje świąteczne (114 cm) – FELTPINETREE
60,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Klamka Do Drzwi Na Szyldzie Zestaw Rozeta Komplet Loft Czarna
48,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg

Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg

Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg

Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg

Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg

Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg

Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,59 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg

Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg

Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg

Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg

Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg

Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg

Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg

Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,22 zł/1kg

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,92 zł/1kg