Przysmak dla kota GimCat Gastro Intestinal Paste Na Trawienie Jelita 50 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
24,90 zł

21,90 zł-12%

312,86 zł / 1kg

+ 10,90 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Smakołyki dla kotów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla kota - Mini sushi z kaczką i dorszem 50g
Przysmak dla kota - Mini sushi z kaczką i dorszem 50g
3,89 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
Zdjęcie produktu dla GimCat Extra, Kot, Pasta (substancja), Zdrowie oczu, Witamina A, Tiamina, Witamina B12, Witamina B2, Witamina B6, Witamina C, Witamina D3, Witamina E,..., Tubka, 50 g, Obraz wygenerowany przez AI
GimCat Extra, Kot, Pasta (substancja), Zdrowie oczu, Witamina A, Tiamina, Witamina B12, Witamina B2, Witamina B6, Witamina C, Witamina D3, Witamina E,..., Tubka, 50 g
334,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,38 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla Vitakraft Liquid Snack, Junior, Kurczak, Ryba, Wieprzowina, 90 g
Vitakraft Liquid Snack, Junior, Kurczak, Ryba, Wieprzowina, 90 g
90,75 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Vitakraft Crispy Crunch, Przekąski, Kot, Dorosły, Mięta pieprzowa, 60 g, Bez cukru
Vitakraft Crispy Crunch, Przekąski, Kot, Dorosły, Mięta pieprzowa, 60 g, Bez cukru
8,04 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,10 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla Kota GimCat Nutri Pockets Country Mix 150 g Poduszeczki
Przysmak dla Kota GimCat Nutri Pockets Country Mix 150 g Poduszeczki
55,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla Kota GimCat Pudding Classic 150 g Deser Mleczny, Obraz wygenerowany przez AI
Przysmak dla Kota GimCat Pudding Classic 150 g Deser Mleczny
41,56 zł/1kg
17,92 zł
-62%
6,65 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Dreamies 4008429037894, Przekąski, Kot, Dorosły, Kurczak, 60 g
Dreamies 4008429037894, Przekąski, Kot, Dorosły, Kurczak, 60 g
329,50 zł/1kg
19,77 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Przysmak Vitakraft Cat Yums z łososiem 40g
Przysmak Vitakraft Cat Yums z łososiem 40g
134,44 zł/1kg
8,79 zł
-31%
6,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla INABA CHURU KITTEN Tuńczyk - przysmak dla kociąt 4 x 14 g
INABA CHURU KITTEN Tuńczyk - przysmak dla kociąt 4 x 14 g
23,16 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Przysmak Dla Kota Dreamies Z Pysznym Łososiem 8x10g
Przysmak Dla Kota Dreamies Z Pysznym Łososiem 8x10g
15,94 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla DREAMIES przysmak dla kota Kocimiętka 60g
DREAMIES przysmak dla kota Kocimiętka 60g
114,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla kota GimCat Crunchy Snacks 50 g Indyk Żurawina
Przysmak dla kota GimCat Crunchy Snacks 50 g Indyk Żurawina
222,67 zł/1kg
13,36 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla kota DREAMIES z wołowiną 60g
Przysmak dla kota DREAMIES z wołowiną 60g
114,14 zł/1kg
9,36 zł
-14%
7,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla kota INABA CAT CHURU TIDBITS  tuńczyk łosoś 3x12g
Przysmak dla kota INABA CAT CHURU TIDBITS tuńczyk łosoś 3x12g
12,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Vitakraft 23520, Przekąski, Kot, Drób, Wieprzowina, Kaczka, 90 g
Vitakraft 23520, Przekąski, Kot, Drób, Wieprzowina, Kaczka, 90 g
99,92 zł/1kg
12,35 zł
-2%
11,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Przysmak CHURU Pops Tuńczyk&Kurczak dla kota 4x14g
Przysmak CHURU Pops Tuńczyk&Kurczak dla kota 4x14g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,16 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla HILTON Liofilizowany przysmak z wątróbki wołowej dla kota 30g
HILTON Liofilizowany przysmak z wątróbki wołowej dla kota 30g
118,75 zł/1kg
4,75 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Vitakraft 58000, Przekąski, Kot, Junior, Wątróbka, Łososiowy, 240 g
Vitakraft 58000, Przekąski, Kot, Junior, Wątróbka, Łososiowy, 240 g
75,83 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Przysmaki dla kota GimCat Nutri Vitamin Bites 40 g Witaminy, Obraz wygenerowany przez AI
Przysmaki dla kota GimCat Nutri Vitamin Bites 40 g Witaminy
357,75 zł/1kg
14,31 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla kota INABA DASHI DELIGHTS Kurczak 70g
Przysmak dla kota INABA DASHI DELIGHTS Kurczak 70g
432,70 zł/1kg
43,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Przysmak dla kota GimCat Gastro Intestinal Paste Na Trawienie Jelita 50 g

GimCat Gastro Intestinal Pasta 50 g to karma uzupełniająca dla kotów, opracowana z myślą o wsparciu układu trawiennego i prawidłowej pracy jelit. Dzięki zawartości psyllium, TGOS (prebiotyku), kory wiązu, beta-glukanu oraz mączki z trawy wspomaga florę bakteryjną, reguluje trawienie i poprawia komfort przewodu pokarmowego.

Regularne stosowanie pomaga utrzymać zdrowe jelita i wspiera dobre samopoczucie kota.

Najważniejsze zalety

  • Wspiera prawidłowe trawienie i pracę jelit
  • Psyllium (babka płesznik) pomaga regulować pracę przewodu pokarmowego
  • TGOS wspiera rozwój korzystnej flory bakteryjnej jelit
  • Beta-glukan, kora wiązu i mączka z trawy wspomagają funkcjonowanie układu pokarmowego
  • Bez konserwantów, sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku
  • Polecana przez lekarzy weterynarii
  • Smaczna pasta podawana bezpośrednio z tubki lub z karmą

Skład

Pochodne pochodzenia roślinnego (psyllium 5%, kora mielonego wiązu 2%), oleje i tłuszcze, mączka z trawy 5%, drożdże (zawierające 1% beta-glukanu), pochodna laktozy z TGOS 3% (trans-galaktooligosacharydy).

Składniki analityczne

  • Białko surowe: 5,0%
  • Tłuszcz surowy: 37,5%
  • Popiół surowy: 5,5%
  • Włókno surowe: 2,0%
  • Wilgotność: 12,0%

Sposób podawania

Podawać 6 cm pasty dziennie (1 cm = ok. 0,5 g) bezpośrednio z tubki lub jako dodatek do karmy. Najlepiej podawać w temperaturze pokojowej.



Pasta GimCat Gastro Intestinal 50g


Pasta GimCat Gastro Intestinal to karma uzupełniająca przeznaczona do wspierania zdrowego układu trawiennego kota. Receptura pomaga utrzymać zrównoważoną mikroflorę jelitową i przyczynia się do ogólnego dobrostanu zwierzęcia. Smaczną pastę łatwo podawać bezpośrednio z tubki lub na łapę. Jest szczególnie odpowiednia dla kotów z wrażliwym trawieniem lub po zmianie karmy. Praktyczne opakowanie 50 g jest łatwe w przechowywaniu i odpowiednie także w podróży. GimCat oferuje szeroką gamę funkcjonalnych past dostosowanych do szczególnych potrzeb kotów.

GIMBORN Gim Cat Pasta ExpertLine INTESTINAL 50gGimborn

Smakowity przysmak, który korzystnie wpływa na pracę układu pokarmowego. GimCat Gastro Intestinal pasta dla kota zawiera naturalne składniki, które wspomagają trawienie: rozpuszczalne włókna z łupin babki płesznik, które regulują pracę jelit, oraz prebiotyk TGOS, odbudowujący florę bakteryjną. Kora wiązu czerwonego, suszona trawa oraz beta-glukan przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania jelit i sprzyjają lepszemu trawieniu.

Skład:
produkty uboczne pochodzenia roślinnego (babka płesznik 5%, zmielona kora wiązu czerwonego 2%), oleje i tłuszcze, drożdże (zawierają 1% beta-glukanu), proszek z młodych zbóż (5%), pochodne laktozy z prebiotykiem TGOS* (3%).

Dodatki na 1 kg:
Zawiera antyoksydanty.

Składniki analityczne:

Białko surowe6%
Tłuszcz surowy37,5%
Popiół surowy5,5%
Włókno surowe2%
Wilgotność12%

Zalecenia żywieniowe:
Należy podawać 6 cm pasty dziennie, bezpośrednio z tubki lub jako dodatek do jedzenia (1 cm pasty = ok. 0,5 g). Podawać w temperaturze pokojowej.

GimCat Gastro Intenstinal Paste jest pożywieniem uzupełniającym dla kotów.


Parametry

Wiek zwierzęciakoty dorosłe

 

  • Faza życia: Dorosły|Kocię
  • Kraj pochodzenia: Niemcy
  • Kraj dostawcy: Polska
  • Długość towaru w centymetrach: 64
  • Szerokość towaru w centymetrach: 38
  • Wysokość towaru w centymetrach: 41
  • Waga gabarytowa w gramach: 16618.67
Waga
70 g
Zawartość
0.001 l
Zawartość wilgoci
12%
Rodzaj paszy
Pasza mokra
Liczba sztuk
1
EAN
4002064417462
Numer producenta
0214738
Producent
GimCat
Numer zezwolenia
nie dotyczy

Waga
70 g
Zawartość
0.001 l
Zawartość wilgoci
12%
Rodzaj paszy
Pasza mokra
Liczba sztuk
1
EAN
4002064417462
Numer producenta
0214738
Producent
GimCat
Numer zezwolenia
nie dotyczy
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Felix Tasty Shreds 44×80 g wołowina kurczak kaczka indyk – mokra karma dla kotów
Felix Tasty Shreds 44×80 g wołowina kurczak kaczka indyk – mokra karma dla kotów
31,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
79,00 zł
Sprzedawca: Prokesglass
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 143
72,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 8
Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 8
2,99 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 61
90,92 zł
Sprzedawca: 2Lucky
Zdjęcie produktu dla 2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1876
145,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Kattovit Gastro Multipack, Dorosły, Kurczak, Kaczka, Ryż, Łososiowy, Turcja, 85 g
Kattovit Gastro Multipack, Dorosły, Kurczak, Kaczka, Ryż, Łososiowy, Turcja, 85 g
44,63 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
58,07 zł
-13%
49,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl
Zdjęcie produktu dla Felix 12480628, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Kaczka, Jagnięcina, 85 g, Brak sztucznych barwników
Felix 12480628, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Kaczka, Jagnięcina, 85 g, Brak sztucznych barwników
27,48 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
109,90 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Calitti Crystals silikonowy żwirek 3,8 x 6
Calitti Crystals silikonowy żwirek 3,8 x 6
2,99 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 61
68,19 zł
Sprzedawca: 2Lucky
Zdjęcie produktu dla Gimborn 613 246, Glina, 20 l, Jasny Szary, Papierowa torba
Gimborn 613 246, Glina, 20 l, Jasny Szary, Papierowa torba
18,75 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
375,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 4
Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 4
3,12 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 61
47,36 zł
Sprzedawca: 2Lucky
Zdjęcie produktu dla 40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 233
39,99 zł
-12%
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade
Zdjęcie produktu dla GimCat Extra, Kot, Pasta (substancja), Zdrowie oczu, Witamina A, Tiamina, Witamina B12, Witamina B2, Witamina B6, Witamina C, Witamina D3, Witamina E,..., Tubka, 50 g, Obraz wygenerowany przez AI
GimCat Extra, Kot, Pasta (substancja), Zdrowie oczu, Witamina A, Tiamina, Witamina B12, Witamina B2, Witamina B6, Witamina C, Witamina D3, Witamina E,..., Tubka, 50 g
334,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,38 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla kota GimCat Malt-Soft Paste EXTRA pasta odkłaczająca 200 g
Przysmak dla kota GimCat Malt-Soft Paste EXTRA pasta odkłaczająca 200 g
133,87 zł/1kg
30,79 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Bomann WA 7175, Od przodu, 7 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Bomann WA 7175, Od przodu, 7 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 112
3 384,99 zł
-2 288,69 zł
1 096,30 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD
Zdjęcie produktu dla Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 738
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla GOURMET 12321177, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Królik, Łososiowy, 85 g
GOURMET 12321177, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Królik, Łososiowy, 85 g
19,61 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
114,99 zł
-15,00 zł
99,99 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 870
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Vitakraft Liquid Snack, Junior, Kurczak, Ryba, Wieprzowina, 90 g
Vitakraft Liquid Snack, Junior, Kurczak, Ryba, Wieprzowina, 90 g
90,75 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla Kota GimCat Nutri Pockets Country Mix 150 g Poduszeczki
Przysmak dla Kota GimCat Nutri Pockets Country Mix 150 g Poduszeczki
55,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – dla psów i kotów, z prawdziwą bylicą pospolitą (Artemisia Absinthium) w recepturze opartej na składnikach roślinnych, odpowiedni dla wszystkich zwierząt domowych
REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – dla psów i kotów, z prawdziwą bylicą pospolitą (Artemisia Absinthium) w recepturze opartej na składnikach roślinnych, odpowiedni dla wszystkich zwierząt domowych
2 845,40 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
284,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
58,10 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
149,89 zł
6% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 234
472,31 zł
-10,57 zł
461,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
176,80 zł
-3,54 zł
173,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 900
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo
Zdjęcie produktu dla Makita DCL180ZB, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Niebieski, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchy
Makita DCL180ZB, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Niebieski, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
267,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla Kota GimCat Pudding Classic 150 g Deser Mleczny, Obraz wygenerowany przez AI
Przysmak dla Kota GimCat Pudding Classic 150 g Deser Mleczny
41,56 zł/1kg
17,92 zł
-62%
6,65 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Rotho Kuweta BONNIE Eco green dla kota
Rotho Kuweta BONNIE Eco green dla kota
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
127,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
678,00 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
169,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 293
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla kota - Mini sushi z kaczką i dorszem 50g
Przysmak dla kota - Mini sushi z kaczką i dorszem 50g
3,89 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
Zdjęcie produktu dla Dreamies Przysmaki dla kota z Pysznym Serem, Dorosły, Ser, 60 g
Dreamies Przysmaki dla kota z Pysznym Serem, Dorosły, Ser, 60 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
174,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Catisfactions 5998749117774, Lekarstwo, Kot, Uniwersalne, Drób, 60 g
Catisfactions 5998749117774, Lekarstwo, Kot, Uniwersalne, Drób, 60 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Brit Care Grain Free Mini Hair & Skin 400g
Brit Care Grain Free Mini Hair & Skin 400g
38,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
96,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla kota - Lick & Purr: Salmon Mousse Mersjo 60g
Przysmak dla kota - Lick & Purr: Salmon Mousse Mersjo 60g
4,29 zł
-6%
3,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla kota - Lick & Purr: Soft Chicken Dream Mersjo 60g
Przysmak dla kota - Lick & Purr: Soft Chicken Dream Mersjo 60g
4,29 zł
-6%
3,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla kota - Mini plasterki z łososia 50g
Przysmak dla kota - Mini plasterki z łososia 50g
3,39 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla kotów – Lick & Purr: Creamy Tuna Moments Mersjo 60 g
Przysmak dla kotów – Lick & Purr: Creamy Tuna Moments Mersjo 60 g
4,29 zł
-6%
3,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla kota - Crunch & Purr: Soft Chicken Biscuits Mersjo 40g
Przysmak dla kota - Crunch & Purr: Soft Chicken Biscuits Mersjo 40g
2,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla kota - Wrap & Purr: Duck & Tuna Mersjo 40g (4x10g)
Przysmak dla kota - Wrap & Purr: Duck & Tuna Mersjo 40g (4x10g)
4,49 zł
-11%
3,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM