5,0



Na podstawie 2 opinii
Mulino Bianco 8076809572873, Ciastko, Naturalny, 350 g, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), Środek konserwujący, 486 kcal, 2036 kJ
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,17 zł
26,20 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ciastka Molinetti pełnoziarniste 800g - Mulino Bianco29,99 zł/1kg
24,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mulino Bianco 8076809518581, Ciastko, Naturalny, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ29,84 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym64,35 zł/1kg
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mulino Bianco 8076809580694, Ciastko, Figa, 300 g, Sztuczny kolor, Syntetyczny barwnik, Środek konserwujący, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), 413 kcal, 1735 kJ53,30 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Ritornelli kakao i migdały 700 g
30,49 zł/1kg
24,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572897, Ciastko, Mleko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
24,05 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Tarallucci, Ciastko, Naturalny, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
28,56 zł/1kg
22,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Abbraci z kremem i kakao
44,14 zł/1kg
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
34,86 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572828, Ciastko, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
25,65 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Herbatniki miodowe Rigoli 800 g Mulino Bianco
26,49 zł/1kg
22,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
33,03 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka BisBawełnae 700g - Mulino Bianco
32,90 zł/1kg
23,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
33,72 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809573757, Ciastko, Czekolada, 330 g, 483 kcal, 2020 kJ, 7,6 g
39,47 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809571487, Ciastko, 350 g, 452 kcal, 1897 kJ, 8,7 g, 63,3 g
31,43 zł/1kg
11,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
73,95 zł/1kg
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809517706, Ciastko, Orzech laskowy, Kakao, 336 g, 2130 kcal, 8 g, 58,8 g
62,17 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ciastka mleczne z cukrem Galetti 350g - Mulino Bianco
Pyszne kruche ciastka mleczne z cukrem włoskiej marki Mulino Bianco. Produkt naturalny, bez oleju palmowego czy syropu glukozowego w składzie.
- Typ produktu:
- Ciastko
- Smak:
- Naturalny
- Pojemność:
- 350 g
- Nie zawiera:
- Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), Środek konserwujący
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 486 kcal
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 2036 kJ
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 7,4 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 65 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 19 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 21 g
- Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
- 2 g
- Zawartość błonnika pokarmowego (na 100 g):
- 3,5 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,9 g
- Waga produktu:
- 350 g
Ciastka wykonane z wysokiej jakości świeżego mleka.
Producent: Barilla G. e R. Fratelli
Składniki: mąka pszenna 68%, olej słonecznikowy, cukier, pasteryzowane świeże mleko 3%, cukier kryształ, substancje spulchniające (wodorowęglan amonu, węglan sodu), sól, skrobia ziemniaczana, miód, białko mleka, aromat waniliowy.
Informacja o alergenach: Może zawierać śladowe ilości orzechów, gorczycy, sezamu, soi i jaj.
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Wartości odżywcze w 100g
Wartość energetyczna: 2036kj/486 kcal
Tłuszcz: 21 g
w tym tłuszcze nasycone: 2,0 g
Węglowodany: 65 g
w tym cukry: 19 g
Białko: 7,4 g
Błonnik: 3,5 g
Sól: 0,90 g
- Zawartość
- 0.35 l
- Lista składników
- Składniki: Mąka pszenna, olej słonecznikowy, cukier, mleko pasteryzowane świeże 3%, kryształki cukru 3%, środek spulchniający: wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, sól, skrobia pszenicy, miód , białko mleka, aromat wanilinowy . Może zawierać śladowe ilości orzechów, sezamu, soi i jajek. Wartość odżywcza dla 7,2 g (1 herbatnik): Energia: 143 kJ/ 34 kcal; Tłuszcze: 1,3 g, w tym nasycone: 0,2 g; Węglowodany: 4,9 g, w tym cukier: 1,4 g; Błonnik: 0,2 g; Białko: 0,5 g; Sól: 0,068 g Masa netto: 350g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dostępu do światła słonecznego Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 350 g
- Firma spożywcza
- Mulino Bianco
- Nazwa handlowa
- Ciastka mleczne z cukrem Galetti 350g - Mulino Bianco
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- NEW-11016
- EAN
- 8076809572873
- Zawartość
- 0.35 l
- Lista składników
- Składniki: Mąka pszenna, olej słonecznikowy, cukier, mleko pasteryzowane świeże 3%, kryształki cukru 3%, środek spulchniający: wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, sól, skrobia pszenicy, miód , białko mleka, aromat wanilinowy . Może zawierać śladowe ilości orzechów, sezamu, soi i jajek. Wartość odżywcza dla 7,2 g (1 herbatnik): Energia: 143 kJ/ 34 kcal; Tłuszcze: 1,3 g, w tym nasycone: 0,2 g; Węglowodany: 4,9 g, w tym cukier: 1,4 g; Błonnik: 0,2 g; Białko: 0,5 g; Sól: 0,068 g Masa netto: 350g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dostępu do światła słonecznego Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 350 g
- Firma spożywcza
- Mulino Bianco
- Nazwa handlowa
- Ciastka mleczne z cukrem Galetti 350g - Mulino Bianco
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- NEW-11016
- EAN
- 8076809572873
Pasuje również do tego

Ciastka Ritornelli kakao i migdały 700 g
30,49 zł/1kg
24,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Herbatniki miodowe Rigoli 800 g Mulino Bianco
26,49 zł/1kg
22,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Abbraci z kremem i kakao
44,14 zł/1kg
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809518581, Ciastko, Naturalny, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ
29,84 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

La Molisana Orecchiette pugliesi n.30, Orecchiette, Krótki makaron, 500 g, 11 min, Włochy
12,74 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Tarallucci, Ciastko, Naturalny, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
28,56 zł/1kg
22,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
44,03 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572897, Ciastko, Mleko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
24,05 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572828, Ciastko, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
25,65 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
34,86 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809585576, Ciastko, Malina, Jagodowy, Cherry, 300 g, 394 kcal, 1658 kJ, 5,6 g
59,32 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka BisBawełnae 700g - Mulino Bianco
32,90 zł/1kg
23,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Batticuori 350 g
36,59 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Kinder 8000500357347, 192 g, 136 kcal, 1777 kJ, 424 kcal, 19,6 g, 3,3 g
44,83 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
33,03 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809571487, Ciastko, 350 g, 452 kcal, 1897 kJ, 8,7 g, 63,3 g
31,43 zł/1kg
11,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Mulino Bianco 8076809527033, Sztuczny smak, Syntetyczny barwnik, Środek konserwujący, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO)
39,97 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Przenośne radio cyfrowe Retekess V115 (FM/AM/SW), akumulator 1000 mAh 48H, pamięć 100 stacji, funkcja nagrywania, idealne do kuchni lub ogrodu
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Retevis_Official_Shop

Poduszka do spania bocznego 190 cm - Długa poduszka do spania i pozycjonowania z pokrowcem, idealna do ciąży i przytulania
68,60 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Bauli Pandoro Di Verona Włoskie ciasto drożdżowe z cukrem pudrem 500g
90,29 zł/1kg
52,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500385807, Ciastko, Czekolada mleczna, Biała czekolada, 150 g, 524 kcal, 2190 kJ, 7,2 g
119,53 zł/1kg
17,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

- Paluszki chlebowe Sgranocchi 220g - Mulino Bianco
65,68 zł/1kg
14,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572972, Ciastko, Naturalny, 400 g, Środek konserwujący, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), Syntetyczny barwnik, Sztuczny kolor, 461 kcal, 1935 kJ
34,72 zł/1kg
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
64,35 zł/1kg
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Flauti Latte 280 g Mulino Bianco
54,11 zł/1kg
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
70,95 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciasteczka czekoladowe Scacchieri Mulino Bianco 300 g
40,95 zł/1kg
15,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Rabat 5% od 2 szt.






Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Bestseller
Bestseller





Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg

OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg

OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg

Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg