RINTI Singlefleisch, Dorosły, Każda rasa, Turkey (bird), 400 g, Bez soi

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,90 zł

9,99 zł-37%

2,08 zł / 1kg

+ 10,90 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Mokra karma dla psów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Josera 30002464, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, 400 g
Josera 30002464, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, 400 g
79,12 zł/1kg
31,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Pedigree 5900951017322, Dorosły, Kurczak, 100 g
Pedigree 5900951017322, Dorosły, Kurczak, 100 g
20,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla animonda Vom Feinsten 82321, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, Kurczak, 150 g, Bez soi
animonda Vom Feinsten 82321, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, Kurczak, 150 g, Bez soi
7,45 zł/1kg
24,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla RINTI 92542, Junior, Każda rasa, Kurczak, 400 g, Bez soi
RINTI 92542, Junior, Każda rasa, Kurczak, 400 g, Bez soi
55,70 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,28 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla RINTI 4000158940438, Dorosły, Wołowina, 400 g
RINTI 4000158940438, Dorosły, Wołowina, 400 g
29,97 zł/1kg
14,76 zł
-18%
11,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla RINTI Filetto, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Kaczka, 100 g
RINTI Filetto, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Kaczka, 100 g
144,00 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
14,40 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla RINTI Kennerfleisch Beef - mokra karma dla psów - 400 g
RINTI Kennerfleisch Beef - mokra karma dla psów - 400 g
2,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,75 zł
-27%
9,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Karma dla psów Dehner Premium, karma mokra bezzbożowa, dla starszych psów, wołowina / jagnięcina / ziemniaki, 6 puszek po 800 g (4,8 kg)
Karma dla psów Dehner Premium, karma mokra bezzbożowa, dla starszych psów, wołowina / jagnięcina / ziemniaki, 6 puszek po 800 g (4,8 kg)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
152,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla RINTI 92026, Dorosły, Każda rasa, Królik, Turcja, 100 g, Bez soi
RINTI 92026, Dorosły, Każda rasa, Królik, Turcja, 100 g, Bez soi
3,12 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,36 zł
-32%
4,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Wołowina Rinti Kennerfleisch - 800 g
Wołowina Rinti Kennerfleisch - 800 g
18,11 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,51 zł
-35%
14,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla PEDIGREE Z Wołowiną 12x1200g W Galaretce Dla Dorosłych Psów Mokra Karma
PEDIGREE Z Wołowiną 12x1200g W Galaretce Dla Dorosłych Psów Mokra Karma
12,25 zł/1kg
176,40 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla animonda GranCarno 82804, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 800 g, Bez cukru, Bez soi
animonda GranCarno 82804, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 800 g, Bez cukru, Bez soi
28,12 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,50 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Mokra karma premium dla psów, monobiałkowa, bezzbożowa, jakość BARF (czysta jagnięcina, 6 x 400 g), kompletna karma dla dorosłych psów
Mokra karma premium dla psów, monobiałkowa, bezzbożowa, jakość BARF (czysta jagnięcina, 6 x 400 g), kompletna karma dla dorosłych psów
40,88 zł/1kg
98,11 zł
Sprzedawca: Wildfang
Zdjęcie produktu dla animonda 4017721824293, Dorosły, Koń, 400 g
animonda 4017721824293, Dorosły, Koń, 400 g
41,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla PEDIGREE® Multipack Giant Pack Adult Mixed Selection w galaretce 4 odmiany z kurczakiem, wołowiną + wątróbką, drobiem, jagnięciną + wątróbką 80 x 100g
PEDIGREE® Multipack Giant Pack Adult Mixed Selection w galaretce 4 odmiany z kurczakiem, wołowiną + wątróbką, drobiem, jagnięciną + wątróbką 80 x 100g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
382,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla RINTI 91002, Dorosły, Każda rasa, Gęś, 185 g, Bez soi
RINTI 91002, Dorosły, Każda rasa, Gęś, 185 g, Bez soi
3,60 zł/1kg
12,52 zł
-36%
7,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla RINTI 91076, Dorosły, Każda rasa, Jagnięcina, 800 g, Bez soi
RINTI 91076, Dorosły, Każda rasa, Jagnięcina, 800 g, Bez soi
21,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,72 zł
-21%
16,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla BELCANDO® Wołowina ze szpeclami i cukinią 6x 300g
BELCANDO® Wołowina ze szpeclami i cukinią 6x 300g
143,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
258,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla RINTI Filetto, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Jagnięcina, 100 g
RINTI Filetto, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Jagnięcina, 100 g
144,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,40 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla animonda 86400, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 150 g
animonda 86400, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 150 g
37,44 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Smak karmy:
Turkey (bird)
Wiek zwierzęcia:
Dorosły
Pojemność:
400 g
Rasa psa:
Każda rasa
Typ dozownika:
Łatwo otwieralna puszka
Nie zawiera ziarna:
Tak
Bez soi:
Tak
Brak sztucznych barwników:
Tak
Zawiera witaminy:
Witamina D3, Witamina E
Wartość energetyczna (na 100 g):
109 kcal
Białko:
10%
Zawartość tłuszczu:
8%
Włókna surowe:
0,5%
Popiół surowy:
2%
Zawartość wilgoci:
79%
Zawartość witaminy D3:
200 IU/kg
Zawartość witaminy E:
40 IU/kg
Zawartość cynku:
30 mg/kg
Ilość na paczkę:
1 szt.


Rinti Singlefleisch Pute Pur 800g | Karma pełnoporcjowa dla psów uczulonych na niektóre składniki pożywienia


SINGLE MEAT - unikalna kompozycja mięsa i podrobów z jednego gatunku zwierząt. Dla wrażliwych psów z problemami tolerancji, czyste odmiany bez węglowodanów, bez zbóż. Dla alergików pokarmowych. Zwiększona zawartość mięsa: Rinti Singlefleisch zawiera więcej mięsa. Rezultatem jest wysoce strawna kompletna karma, która jest jeszcze lepiej akceptowana przez wrażliwe psy.


Skład:

65% indyk (mięso mięśniowe, serca, wątroba), woda pitna, minerały

Składniki analityczne:

Białko surowe 10%, zawartość tłuszczu 8%, włókno surowe 0,5%, popiół surowy 2%, wilgotność 79%

Dodatki:

brak

Zalecenia żywieniowe:

8kg masy ciała - 400g dziennie, 19kg masy ciała - 2x400g/dzień.

Dzienne zapotrzebowanie różni się w zależności od wieku, aktywności i rasy.



Psy - Karma mokra RINTI Adult Single Meat Exclusive Pure Turkey

SINGLE MEAT EXCLUSIVE - unikalna kompozycja mięsa i podrobów ze szczególnie ekskluzywnych gatunków zwierząt.

RINTI SINGLE MEAT EXCLUSIVE oferuje zbilansowaną dietę dla psów o specjalnych wymaganiach, bez dodatku węglowodanów i zbóż, z tylko jednym źródłem białka.

Zastosowane ekskluzywne gatunki zwierząt są idealne dla psów, które mogą reagować wrażliwie na częściej używane gatunki zwierząt.

Dla wrażliwych / wybrednych psów. Rinti Singlefleisch Exclusive wyłącznie ze 100% CZYSTEGO MIĘSA w zawartości mięsa.

Kompletna karma dla dorosłych psów


Skład

  • 60% indyk (mięso mięśniowe, wątroba, serce, żołądek), woda pitna, minerały, olej lniany, włókno buraczane.

Składniki analityczne

  • Białko surowe 10%, zawartość tłuszczu 8%, włókno surowe 0,5%, popiół surowy 2%, wilgotność 79%, zawartość kalorii / 100 g: 109 kcal.

Dodatki odżywcze i fizjologiczne

  • Witamina D3: 300 I.U., witamina E (jako octan all-rac-alfa-tokoferylu): 40 mg, cynk (jako tlenek cynku): 30 mg, jod (jako jodan wapnia (bezwodny)): 0,25 mg, mangan (jako siarczan manganu (II), jednowodny): 2 mg, miedź (jako pięciowodny siarczan miedzi (II)): 3 mg.

Zalecenia żywieniowe

Waga psa:

  • 8 kg: ok. 400 g / dzień
  • 19 kg: ok. 800 g / dzień
  • 49 kg: ok. 1600 g / dzień

Dzienne zapotrzebowanie różni się w zależności od wieku, aktywności i rasy. Należy zawsze zapewnić wystarczającą ilość świeżej wody pitnej.



RINTI EXCLUSIVE SINGLEFLEISCH Z INDYKIEM 400G Odkryj wyjątkowy smak i najwyższą jakość karmy Rinti Singlefleisch Exclusive z indykiem. Ta pełnowartościowa karma dla psów została stworzona z myślą o zapewnieniu Twojemu pupilowi zdrowego i zbilansowanego odżywiania. Delikatne mięso z indyka to doskonałe źródło białka, które wspiera rozwój mięśni i utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Karma Rinti Singlefleisch Exclusive to idealny wybór dla psów z wrażliwym układem pokarmowym oraz dla tych, które preferują wyrafinowane smaki. - Wysoka zawartość mięsa: Karma zawiera aż 70% mięsa z indyka, co gwarantuje doskonałe źródło białka. - Bez dodatku zbóż: Idealna dla psów z nietolerancją zbóż i alergiami pokarmowymi. - Naturalne składniki: Receptura oparta na naturalnych składnikach, bez sztucznych barwników i konserwantów. - Monobiałkowa: Zawiera tylko jedno źródło białka zwierzęcego, co minimalizuje ryzyko alergii. - Wsparcie dla trawienia: Delikatne mięso z indyka jest łatwo przyswajalne i nie obciąża układu pokarmowego. - Bogata w witaminy i minerały: Zapewnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla zdrowia i witalności Twojego psa. Rinti to niemiecka marka z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości karm dla psów. Wszystkie produkty Rinti są starannie opracowywane przez zespół ekspertów, aby zapewnić psom optymalne odżywianie na każdym etapie życia. Wybierając Rinti, wybierasz to, co najlepsze dla swojego psa. Karma Rinti Singlefleisch Exclusive z indykiem to doskonały wybór dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Może być podawana jako samodzielny posiłek lub jako dodatek do suchej karmy. Dzięki swojej monobiałkowej formule, jest szczególnie polecana dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Regularne spożywanie karmy Rinti Singlefleisch Exclusive z indykiem przyczynia się do poprawy kondycji skóry i sierści, wzmacnia układ odpornościowy oraz zapewnia energię do codziennych zabaw i aktywności. Unikalna receptura karmy Rinti Singlefleisch Exclusive z indykiem oparta jest na starannie wyselekcjonowanych składnikach, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Mięso z indyka jest bogate w aminokwasy, które są niezbędne do budowy i regeneracji tkanek. Dodatkowo, karma zawiera naturalne witaminy i minerały, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu psa. Dzięki temu, Twój pies otrzymuje wszystko, czego potrzebuje, aby cieszyć się zdrowiem i witalnością przez długie lata. Wybierz Rinti Singlefleisch Exclusive z indykiem i podaruj swojemu psu to, co najlepsze. Zapewnij mu zdrowie, energię i radość z każdego dnia. Przekonaj się sam, jak wiele korzyści może przynieść Twojemu psu odpowiednio zbilansowana dieta. CARUNO-2025-12-22-14:05:36 cu
Wymiary
7,57,511
Waga
4800 g
Zawartość
4.8 l
Zawartość wilgoci
7,8%
Rodzaj paszy
Pasza mokra
Określone gatunki zwierząt
Psy
Dodatki
brak
Liczba sztuk
12
Zakres dostawy
400
EAN
4000158940506
Numer producenta
94050
Producent
Rinti
Numer zezwolenia
--

Wymiary
7,57,511
Waga
4800 g
Zawartość
4.8 l
Zawartość wilgoci
7,8%
Rodzaj paszy
Pasza mokra
Określone gatunki zwierząt
Psy
Dodatki
brak
Liczba sztuk
12
Zakres dostawy
400
EAN
4000158940506
Numer producenta
94050
Producent
Rinti
Numer zezwolenia
--
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla RINTI 92542, Junior, Każda rasa, Kurczak, 400 g, Bez soi
RINTI 92542, Junior, Każda rasa, Kurczak, 400 g, Bez soi
55,70 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,28 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Deska Sedesowa Dark Bamboo Lumarko
Deska Sedesowa Dark Bamboo Lumarko
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
393,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Karma tłuszczowa 25 kg, karma dla ptaków, karma na ściółkę, karma dla dzikich ptaków, mieszanka dla dzikich ptaków
Karma tłuszczowa 25 kg, karma dla ptaków, karma na ściółkę, karma dla dzikich ptaków, mieszanka dla dzikich ptaków
5,86 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
146,40 zł
Sprzedawca: boni-shop
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ciasto Baumkuchen w polewie z mleka pełnotłustego, 100g | HAMMERMÜHLE
Ciasto Baumkuchen w polewie z mleka pełnotłustego, 100g | HAMMERMÜHLE
218,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla vidaXL Nadmuchiwany Ojciec Gwiazdka 240 cm
vidaXL Nadmuchiwany Ojciec Gwiazdka 240 cm
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
291,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla afp Interaktywna zabawka dla psa Fetch'N Treat
afp Interaktywna zabawka dla psa Fetch'N Treat
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
120,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Mokra karma premium dla psów, monobiałkowa, bezzbożowa, jakość BARF (czysta jagnięcina, 6 x 400 g), kompletna karma dla dorosłych psów
Mokra karma premium dla psów, monobiałkowa, bezzbożowa, jakość BARF (czysta jagnięcina, 6 x 400 g), kompletna karma dla dorosłych psów
40,88 zł/1kg
98,11 zł
Sprzedawca: Wildfang
Zdjęcie produktu dla Belcando 556415, Adult, dowolna rasa, średnia (11-25 kg), mała (5-10 kg), mini (≤4 kg), olej z kryla, jagnięcina, drób, 4 kg
Belcando 556415, Adult, dowolna rasa, średnia (11-25 kg), mała (5-10 kg), mini (≤4 kg), olej z kryla, jagnięcina, drób, 4 kg
58,38 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
233,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,41 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hubert 15 kg
Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade
Zdjęcie produktu dla INF Konwerter SCART na HDMI 1080p
INF Konwerter SCART na HDMI 1080p
791,00 zł/1m
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
71,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop
Zdjęcie produktu dla Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
5 243,33 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 166
471,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla RINTI Kennerfleisch, Dorosły, Każda rasa, Dzik, 800 g, Bez soi
RINTI Kennerfleisch, Dorosły, Każda rasa, Dzik, 800 g, Bez soi
28,92 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,14 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla Uchwyt maski "Comfort" czarny
Uchwyt maski "Comfort" czarny
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
16,96 zł
Sprzedawca: elasto
Zdjęcie produktu dla RINTI 92026, Dorosły, Każda rasa, Królik, Turcja, 100 g, Bez soi
RINTI 92026, Dorosły, Każda rasa, Królik, Turcja, 100 g, Bez soi
3,12 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,36 zł
-32%
4,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Przysmak dla psa HILTON patyczki kurczak z ryżem 500g
Przysmak dla psa HILTON patyczki kurczak z ryżem 500g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
21,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie serowo-śmietanowym 62g
Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie serowo-śmietanowym 62g
163,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy A13 , 16,8 cm (6.6"), 1080 x 2408 px, 4 GB, 64 GB, 50 MP, Czarny
Samsung Galaxy A13 , 16,8 cm (6.6"), 1080 x 2408 px, 4 GB, 64 GB, 50 MP, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 200
2 139,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
48,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla RINTI 91002, Dorosły, Każda rasa, Gęś, 185 g, Bez soi
RINTI 91002, Dorosły, Każda rasa, Gęś, 185 g, Bez soi
3,60 zł/1kg
12,52 zł
-36%
7,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Przekąska dla psów Dokas – paski z piersi kurczaka
Przekąska dla psów Dokas – paski z piersi kurczaka
257,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
128,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla LED - Pawilon ogrodowy 3x4m Minzo Pawilon słoneczny Namiot ogrodowy Designerski pawilon
LED - Pawilon ogrodowy 3x4m Minzo Pawilon słoneczny Namiot ogrodowy Designerski pawilon
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 168
1 390,00 zł
-300,00 zł
1 090,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Zdjęcie produktu dla Termometr na podczerwień Cyfrowy termometr kliniczny Bezdotykowy termometr do ciała dla niemowląt i dorosłych Jasność Czoło LED Retoo
Termometr na podczerwień Cyfrowy termometr kliniczny Bezdotykowy termometr do ciała dla niemowląt i dorosłych Jasność Czoło LED Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 671
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Wentylator sufitowy Jayseuw Ø 50 cm z lampą sufitową LED, oświetleniem i pilotem
Wentylator sufitowy Jayseuw Ø 50 cm z lampą sufitową LED, oświetleniem i pilotem
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 145
425,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SA-WLONG
Zdjęcie produktu dla ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 205
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Mokra karma dla psa Dolina Noteci Superfood kangur i wołowina puszka 800 g
Mokra karma dla psa Dolina Noteci Superfood kangur i wołowina puszka 800 g
186,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
232,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mokra karma dla psa Dolina Noteci RAFI Adult bez zbóż 32x400g MIX smaków
Mokra karma dla psa Dolina Noteci RAFI Adult bez zbóż 32x400g MIX smaków
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
169,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla RAFI Karma Mokra dla Psów 40 × 300 g w saszetkach – Mix 4 Smaków, Saszetki: Jagnięcina, Wołowina, Indyk, Dziczyzna, Obraz wygenerowany przez AI
RAFI Karma Mokra dla Psów 40 × 300 g w saszetkach – Mix 4 Smaków, Saszetki: Jagnięcina, Wołowina, Indyk, Dziczyzna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
178,00 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Brit VD Dog GF konz. Gastrointestinal Low Fat 400g
Brit VD Dog GF konz. Gastrointestinal Low Fat 400g
169,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
423,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Uniszki Unismak 24x400g Bezzbożowa Mokra Karma dla Psa Mix Smaków Jagnięcina Królik Wołowina
Uniszki Unismak 24x400g Bezzbożowa Mokra Karma dla Psa Mix Smaków Jagnięcina Królik Wołowina
184,48 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Veterinary VHN Dog Hepatic 24x200g Mokra Karma Pasztet Dla Psów z Niewydolnością Wątroby
Royal Canin Veterinary VHN Dog Hepatic 24x200g Mokra Karma Pasztet Dla Psów z Niewydolnością Wątroby
181,92 zł
-6,48 zł
175,44 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Mokra karma premium dla psów, monobiałkowa, bezzbożowa, jakość BARF (czysta wołowina, 6 x 400 g), kompletna karma dla dorosłych psów
Mokra karma premium dla psów, monobiałkowa, bezzbożowa, jakość BARF (czysta wołowina, 6 x 400 g), kompletna karma dla dorosłych psów
85,31 zł
Sprzedawca: Wildfang
34,12 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rafi - Mokra karma dla psów, 16×400 g (puszki), 8 smaków
Rafi - Mokra karma dla psów, 16×400 g (puszki), 8 smaków
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
89,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
11,24 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ANIMAL ISLAND Everyday Wołowina, kurczak, indyk i biała ryba w bulionie - mokra karma dla kotów - 40 x 85g
ANIMAL ISLAND Everyday Wołowina, kurczak, indyk i biała ryba w bulionie - mokra karma dla kotów - 40 x 85g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
102,49 zł
-2,99 zł
99,50 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
99,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dolina Noteci Premium Mokra Karma Dla Psa Jagnięcina 12x400g
Dolina Noteci Premium Mokra Karma Dla Psa Jagnięcina 12x400g
86,40 zł
-3%
83,64 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Royal Canin VHN Dog Gastrointestinal Loaf 12x200g Karma Mokra Pasztet Dla Psa Ograniczenie Zaburzeń Wchłaniania Jelitowego
Royal Canin VHN Dog Gastrointestinal Loaf 12x200g Karma Mokra Pasztet Dla Psa Ograniczenie Zaburzeń Wchłaniania Jelitowego
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
97,92 zł
Sprzedawca: Unizoo
40,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin VHN Dog Gastrointestinal Loaf 6x400g Karma Mokra Pasztet Dla Psa Ograniczenie Zaburzeń Wchłaniania Jelitowego
Royal Canin VHN Dog Gastrointestinal Loaf 6x400g Karma Mokra Pasztet Dla Psa Ograniczenie Zaburzeń Wchłaniania Jelitowego
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
99,96 zł
Sprzedawca: Unizoo
41,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla RAFI Karma Mokra dla Psów 12 × 300 g w saszetkach – Mix 4 Smaków, Saszetki: Jagnięcina, Wołowina, Indyk, Dziczyzna, Obraz wygenerowany przez AI
RAFI Karma Mokra dla Psów 12 × 300 g w saszetkach – Mix 4 Smaków, Saszetki: Jagnięcina, Wołowina, Indyk, Dziczyzna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
18,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mokra karma dla psa RAFI z WOŁOWINĄ saszetka 10x500 g, ZESTAW 10 saszetki WOŁOWINA 5kg
Mokra karma dla psa RAFI z WOŁOWINĄ saszetka 10x500 g, ZESTAW 10 saszetki WOŁOWINA 5kg
65,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Pedigree Junior Saszetka 48x100g Mokra Karma W Galaretce Dla Psa Mix Czterech Smaków
Pedigree Junior Saszetka 48x100g Mokra Karma W Galaretce Dla Psa Mix Czterech Smaków
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
97,80 zł
Sprzedawca: Unizoo
20,37 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla RAFI Karma Mokra dla Psa Zestaw 8x300g  Mix 4 Smaki Saszetki, Obraz wygenerowany przez AI
RAFI Karma Mokra dla Psa Zestaw 8x300g Mix 4 Smaki Saszetki
49,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Baltica Królik z Marchewką 6x400g Monoproteinowa Hipoalergiczna Bezzbożowa Mokra Karma Dla Psa
Baltica Królik z Marchewką 6x400g Monoproteinowa Hipoalergiczna Bezzbożowa Mokra Karma Dla Psa
85,20 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla OPTIVITAL Kęs z wołowiną, dziczyzną i marchewką w sosie - mokra karma dla psów - 1250 g
OPTIVITAL Kęs z wołowiną, dziczyzną i marchewką w sosie - mokra karma dla psów - 1250 g
8,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
6 610,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla RAFI Mokra Karma dla Psów 10 × 300 g w saszetkach – Wołowina, Saszetki Dolina Noteci z Wołowiną, Obraz wygenerowany przez AI
RAFI Mokra Karma dla Psów 10 × 300 g w saszetkach – Wołowina, Saszetki Dolina Noteci z Wołowiną
56,00 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w pstrąga zestaw 10 x 500 g
Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w pstrąga zestaw 10 x 500 g
76,70 zł
-2%
75,00 zł
Sprzedawca: Unizoo
15,00 zł/1kg