4,9



Na podstawie 17 opinii
Gourmet White Butterfly Popcornmais 1 kg do przygotowania popcornu
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
25,11 zł
24,62 zł / 1kg
+ 19,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Popcorn i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy40,14 zł/1kg
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy11,34 zł/1kg
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg10,19 zł/1kg
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Chio popcorn do mikrofalówki słodki bezglutenowy wegetariański wegański 120g
50,70 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haase Food Popcorn sól mieszanka specjalna 1 kg torebka
39,23 zł/1kg
39,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Olej do popcornu o smaku masła 500 ml do popcornu kinowego – Hopser Funfood
42,25 zł/1kg
36,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Olej do popcornu o smaku masła, 250 ml, do popcornu kinowego – Hopser Funfood
45,80 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier waniliowy do popcornu 1 kg do popcornu waniliowego i deserów
42,50 zł/1kg
42,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Felix Popcorn Do Mikrofalówki Solony 270 G (3 X 90 G)
52,48 zł/1kg
14,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bakalland Popcorn O Smaku Serowym 90 G
49,56 zł/1kg
4,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bakalland Popcorn Solony 90 G
47,11 zł/1kg
5,48 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kukurydza Popcorn 1 kg Ziarno do Prażenia
7,99 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Popcorn - słodki 50g
178,60 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Felix Popcorn Solony Do Mikrofalówki 90 G
60,78 zł/1kg
5,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bakalland Popcorn Maślany 90 G
46,00 zł/1kg
4,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Popcorn ziarno do prażenia 250g - Bakalland
15,72 zł/1kg
4,09 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,93 zł
Sprzedawca: Katomix

Felix Popcorn Maślany Do Mikrofalówki 90 G
62,22 zł/1kg
5,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kubek do popcornu 85 oz 3 litry
70,50 zł/1kg
7,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Gourmet White Butterfly Popcornmais 1 kg do przygotowania popcornu
Kukurydza Gourmet White Butterfly jest przeznaczona do przygotowania klasycznego popcornu.
Podczas prażenia powstają wyjątkowo jasne, puszyste płatki popcornu o typowym kształcie motyla.
Kukurydza nadaje się do przygotowywania w maszynach do popcornu, a także do użytku prywatnego i komercyjnego.
Najważniejsze cechy
Kukurydza do popcornu Butterfly o jasnej, puszystej strukturze płatków.
Duża powierzchnia zapewniająca dobre przyleganie cukru, soli lub przypraw.
Nadaje się do przygotowywania słodkiego i pikantnego popcornu.
Proporcje mieszanki
3 części kukurydzy popcornowej · 1 część oleju do popcornu · 1 część cukru.
Sposób użycia
Rozgrzać olej w maszynie do popcornu.
Dodaj kukurydzę do popcornu i cukier w podanych proporcjach.
Pozwól popcornowi całkowicie się uprażyć.
Następnie krótko wymieszać i podawać.
Całkowita ilość na 1 kg kukurydzy do popcornu
Kukurydza do popcornu: 1 kg.
Olej: ok. 350 ml.
Cukier: ok. 350 g.
Wydajność
Objętość po prażeniu ok. 1 : 43.
Z jednego kilograma kukurydzy powstaje około 39 litrów gotowego popcornu.
W przypadku 1 kg odpowiada to wydajności około 39 porcji popcornu po 1 litrze.
Informacja dotycząca sztucznej inteligencji
Teksty i zdjęcia mogą być w całości lub częściowo tworzone przy pomocy sztucznej inteligencji.
- Lista składników
- Ale
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 g (nieprażone) Wartość energetyczna 1507 kJ / 360 kcal Tłuszcz 2,5 g – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g Węglowodany 74 g – w tym cukry 0,0 g Białko 10 g Błonnik pokarmowy 20 g Sól 0,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1020 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Kukurydza popcorn
- Producent
- Hopser Funfood
- EAN
- 4260663351901
- Lista składników
- Ale
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 g (nieprażone) Wartość energetyczna 1507 kJ / 360 kcal Tłuszcz 2,5 g – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g Węglowodany 74 g – w tym cukry 0,0 g Białko 10 g Błonnik pokarmowy 20 g Sól 0,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1020 g
- Firma spożywcza
- Hopser Funfood
- Nazwa handlowa
- Kukurydza popcorn
- Producent
- Hopser Funfood
- EAN
- 4260663351901
Pasuje również do tego

Celexon CP1000, Przezroczysty, Czerwony, Biały, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
474,69 zł
Sprzedawca: Sotel

Cukier karmelowy klasy premium, słoik 150 g, do popcornu i deserów
187,27 zł/1kg
28,09 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO worek 1 kg
43,24 zł/1kg
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Gourmetmaxx 07329, Czerwony, Biały, Plastik, Stal nierdzewna, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
196,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
22,51 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cukier do waty cukrowej smak coli bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Maszyna do popcornu 900 W Popcorn Maker Popcorn Machine Świeża kukurydza Maszyna do popcornu Beztłuszczowy olej Gorące powietrze Domowa kuchnia Retoo
274,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Maszyna do popcornu Spinel Cook, maszyna do popcornu z cukrem, olejem, masłem, duża maszyna do popcornu o pojemności 5 l do użytku domowego, z powłoką nieprzywierającą i wyjmowaną powierzchnią grzewczą, cicha i szybka maszyna do popcornu
240,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy
40,14 zł/1kg
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg
10,19 zł/1kg
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Amerykańska kukurydza popcornowa Butterfly 200 g Popcorn kinowy
21,60 zł/1kg
4,32 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Olej do popcornu o smaku masła 500 ml do popcornu kinowego – Hopser Funfood
42,25 zł/1kg
36,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 500 g | Hopser Funfood
38,20 zł/1kg
19,10 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy
11,34 zł/1kg
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu
22,45 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Chio popcorn do mikrofalówki słodki bezglutenowy wegetariański wegański 120g
50,70 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kino Premium Popcornmais 500 g – bez GMO
38,10 zł/1kg
19,43 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Relaxdays 4052025238544, Czerwony, Biały, Karton, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
115,66 zł
Sprzedawca: TR8

Unold Classic, Czerwony, Srebrny, Biały, 100 g, Plastik, Przyciski, 0,85 m, CE;REACH;LFBG;ROHS
143,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Kukurydza do popcornu i olej do popcornu o aromacie masła
31,65 zł/1kg
59,35 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood
38,54 zł/1kg
65,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg
54,50 zł/1kg
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek
11,32 zł/1kg
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Girlanda świetlna "Eisregen", ciepła biel, 10 metrów. Świecące kryształki imitujące szron. Lampki LED. 8 trybów świecenia, timer i funkcje pamięci. Idealna do dekoracji okien, rynien, balkonów, ogrodów, na Boże Narodzenie
131,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly, 22,68 kg w worku XXL
11,34 zł/1kg
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
12%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Popcorn kukurydziany
wygląda dobrze i smakuje tak samo, prawie wszystkie ziarna wyskakują
Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko doskonałe
Wszystko doskonałe
Oceniono dnia 11 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller




















Olej do popcornu o smaku masła 1 litr do popcornu kinowego – Hopser Funfood



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
65,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
38,54 zł/1kg

MEGA Jumbo kukurydza popcornowa 22,68 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
231,22 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
10,19 zł/1kg

Premium popcorn kukurydziany Mushroom PLUS - 22,68 kg - Idealny do karmelizowanego popcornu dla smakoszy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly, 22,68 kg w worku XXL



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
257,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,34 zł/1kg

Milho para pipocas Jumbo 1 kg sem OGM



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do Popcornu Kukurydza do Popcornu Olej do Popcornu Cukier Waniliowy i Cukier Karmelowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
67,04 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
40,14 zł/1kg

Popcorn grzybowy 10 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,04 zł/1kg

Premium Butterfly Mais Kinopcorn 10 kg worek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
113,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
11,32 zł/1kg

Tłuszcz do popcornu półpłynny 1 litr do popcornu kinowego Haase Food



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
58,55 zł/1kg

Smart Pop Wanilia Gotowa mieszanka cukrowa 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,50 zł/1kg

Cinema Premium Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Haase Food Popcorn sól mieszanka specjalna 1 kg torebka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,23 zł/1kg

Cinema Mushroom Kukurydza do popcornu 1 kg bez GMO do przygotowania popcornu



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
22,90 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,45 zł/1kg

Diamant Sól w proszku, puszka 1 kg – drobna sól do popcornu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,12 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,54 zł/1kg

Łopatka aluminiowa 130 ml 21 cm z czerpakiem – Łopatka do żywności
34,58 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
576,33 zł/1kg

Zestaw Hopser Funfood Popcorn – wysokiej jakości kukurydza do popcornu i tłuszcz do popcornu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
82,26 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,17 zł/1kg

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,51 zł/1kg

Torba na popcorn Lausbub Torba foliowa 100 sztuk 1,4 litra
26,55 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
80,45 zł/1kg

Hopser Funfood Zestaw do popcornu Kukurydza do popcornu Olej do popcornu Aromat masła i cukier waniliowy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
63,18 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
47,50 zł/1kg

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Kukurydza do popcornu i olej do popcornu o aromacie masła



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,35 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,65 zł/1kg