2,5



Na podstawie 2 opinii
Fuchs Professional Kolendra czysta mielona o pikantnym smaku 1000g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
49,31 zł
49,31 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Foodservice BBQ mieszanka przyprawowa do steków 1500g65,15 zł/1kg
97,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g60,34 zł/1kg
120,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Professional pieprz ziarnisty zielony liofilizowany 200g650,30 zł/1kg
130,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Professional kurkuma mielona jakość i przyjemność 1000g102,19 zł/1kg
102,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional mieszanka pikantnych ziół z bazylią 150g
169,87 zł/1kg
25,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional Pietruszka nacierana pikantna pikantna świeża 500g
101,14 zł/1kg
50,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional szlachetna papryka słodka owocowa łagodna mielona 450g
99,96 zł/1kg
44,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional Włoskie zioła liofilizowane 60g
659,00 zł/1kg
39,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional Czosnek granulowany o ostrym smaku 600g
123,45 zł/1kg
74,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przyprawa do zup Fuchs Professional do bulionów warzywnych i klarownych 400g
82,50 zł/1kg
33,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

UBENA 713342000 UBENA Petersilie Gewürz, 500,0 g
142,46 zł/1kg
71,23 zł
Sprzedawca: somnia24

Fuchs Professional Estragon nacierany lekko gorzki 200g
340,20 zł/1kg
68,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Verstegen – mieszanka przypraw cajun mielonych z solą (2300 g)
118,24 zł/1kg
278,36 zł
-6,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
271,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kolendra - mielona 40g
271,00 zł/1kg
10,84 zł
Sprzedawca: taleoo

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
99,73 zł/1kg
99,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Cukier i Cynamon Młynek Kotányi 37 g
50,08 zł/1kg
19,11 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,52 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

UBENA 1228414004 UBENA Kurkuma gemahlen Gewürz, 600,0 g
238,00 zł/1kg
142,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
45,51 zł/1kg
68,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional chilli całe strąki o ognistym smaku 500g
247,36 zł/1kg
123,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 6672468009 Fuchs Salatkräuter Gewürzmischung, 500,0 g
134,80 zł/1kg
67,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Fuchs Professional Kolendra czysta mielona korzenny smak 1000g
Kolendra Fuchs o aromacie mieszanki skórki pomarańczowej, gałki muszkatołowej i cynamonu w postaci mielonej pochodzi ze wschodniej części basenu Morza Śródziemnego, gdzie jej słodki, korzenny, żywiczny smak był popularny już w przeszłości.
Fuchs GmbH & Co. KGIndustriestraße 25
49201 Dissen a.T.W., Niemcy
| Nazwa | Fuchs Kolendra mielona 1kg |
| Waga | 1kg |
| Składniki | Kolendra |
| Odpowiedzialna firma spożywcza | Fuchs fine spices |
| Adres: D | D-49198 Dissen |
- Lista składników
- Kolendra
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1543 kj Energia kcal 372 kcal Tłuszcz 17,8 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1 gM Węglowodany 25,9 gM Węglowodany, w tym cukier 1 gM Białko 12,4 gM Sól 0,1 gM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Fuchs GmbH & Co. KGIndustriestraße 25 49201 Dissen a.T.W., Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kolendra mielona
- Producent
- Fuchs Professional
- Numer producenta
- 814261
- EAN
- 4027900611774
- Lista składników
- Kolendra
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1543 kj Energia kcal 372 kcal Tłuszcz 17,8 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1 gM Węglowodany 25,9 gM Węglowodany, w tym cukier 1 gM Białko 12,4 gM Sól 0,1 gM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Fuchs GmbH & Co. KGIndustriestraße 25 49201 Dissen a.T.W., Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kolendra mielona
- Producent
- Fuchs Professional
- Numer producenta
- 814261
- EAN
- 4027900611774
Pasuje również do tego

Fuchs Professional Paprika Delikatess high red spicy free 1000g
95,93 zł/1kg
95,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380751004 Fuchs Curry Elefant Gewürz, 1,0 kg
79,45 zł/1kg
79,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
99,73 zł/1kg
99,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Fuchs Professional przyprawa do gulaszu mielona do dań pikantnych 1000g
68,97 zł/1kg
68,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi mieszanka przypraw czosnkowych granulowana i suszona 52g
198,00 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka przypraw Vegeta, torebka 200g
98,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Fuchs 380785007 Fuchs bunter Pfeffer geschroten Gewürz, 1,0 kg
191,59 zł/1kg
191,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
73,75 zł/1kg
73,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Homann sos jogurtowy łagodny kremowy z 35% jogurtu 875ml
32,70 zł/1l
28,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sanchon Sos Saté (340 g) - Produkt ekologiczny
53,16 zł/1l
17,01 zł
Sprzedawca: taleoo

Booom Watermelon 1100g
84,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CHILI (PIEPRZ CAYENNE)50 g - LEBENSBAUM
200,80 zł/1kg
10,04 zł
Sprzedawca: taleoo

Fuchs 380787003 Fuchs Pfeffer schwarz ganz Gewürz, 1000,0 g
169,92 zł/1kg
169,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Frischli Creme Double 45% Kremowa śmietanka dla maksymalnego smaku 1000g
60,64 zł/1kg
60,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Fine Milk Chocolate, Czekolada mleczna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole MILK powder (21 %), cocoa mass, emulsifier: lecithins (SOYA)., Sztuczny smak, 2377 kJ
162,70 zł/1kg
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut Magic Dust, Przyprawy w proszku, Smoked jalapeno, Czarny pieprz, Pieprz cayenne, Kmin rzymski, Czosnek, Ground mustard, Surowa..., Środek konserwujący, 230 g, Plastikowy słoik, 1 szt.
174,43 zł/1kg
40,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Arm & Hammer Soda oczyszczona 454g
238,52 zł/1kg
108,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Golden Turtle Oil Olej arachidowy o smaku orzechowo-owocowym 1000ml
57,90 zł/1l
40,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Płatki śniadaniowe 1000g
45,76 zł/1kg
45,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAILA Basmati Rice 5kg | Najwyższa jakość | Najlepszy stary i dojrzały ryż basmati
16,56 zł/1kg
82,80 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Przyprawa do zup Fuchs Professional do bulionów warzywnych i klarownych 400g
82,50 zł/1kg
33,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TRS Mild Madras Curry Powder 100g, Łagodne curry w proszku Madras
130,50 zł/1kg
13,05 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Ostmann papryka wędzona mielona opakowanie 50g
262,20 zł/1kg
13,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GOŹDZIKI CAŁE30 g - LEBENSBAUM
330,33 zł/1kg
9,91 zł
Sprzedawca: taleoo

HARIBO 10006831 HARIBO Chamallows Soft Kiss Marshmallows 200,0 g
320,30 zł/1kg
64,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Fasolka szparagowa Bonduelle 200g
37,12 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi sól przyprawowa do chrupiącego pieczonego kurczaka 76g
123,75 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fondor 200g
89,40 zł/1kg
17,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
50%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
144,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
120,67 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,34 zł/1kg

Wiberg Grill Argentina Style mieszanka przypraw w pojemniku smakowym 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
100,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,84 zł/1kg

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Pasta Harissa 135g - Le Phare Du



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,67 zł/1l

Magenrebell Rumtopf mieszanka do likierów ziołowych 420g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Magenrebell chocolate chilli liqueur blend likier ziołowy 430g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Likier ziołowy Magenrebell Strawberry Margarita 460g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,07 zł/1l

Aromax mieszanka przypraw do tajskiego czerwonego curry opakowanie 77g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,89 zł/1kg

Magenrebell Amaretto mieszanka do likierów ziołowych 460g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,07 zł/1l

Magenrebell Caipirinha mieszanka do likierów ziołowych 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Drogheria & Alimentari AGLIO MACINATO, Przyprawy w proszku, 35 g, Czosnek, Słoik, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,60 zł/1kg

Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
24,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
495,80 zł/1kg