5,0



Na podstawie 1 opinii
Fuchs 380792005 Fuchs schwarzer Pfeffer geschrotet Gewürz, 1,0 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
172,22 zł
172,22 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pieprze i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pieprz Czarny Mielony Winoszarnia 1kg przyprawa z Wietnamu aromatyczny26,00 zł/1l
52,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA

Więcej informacji o reklamie
Pieprz Cayenne Winoszarnia 1kg Ostra Papryka Pikantna Przyprawa Mielona26,00 zł/1l
52,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Bunter Pfeffer cały zielony biały czarny pieprz 1000g181,37 zł/1kg
181,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Pieprz czarny mielony 1kg Brat.pl45,26 zł/1kg
46,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Fuchs 380791002 Fuchs Pfeffer weiß gemahlen Gewürz, 1,0 kg
185,11 zł/1kg
185,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Mielony pieprz syczuański 25 g
0,36 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Młynek do przypraw Brecht Pieprz Cayenne (chilli) mielony, 35 g
484,57 zł/1kg
16,96 zł
Sprzedawca: taleoo

Młynek do pieprzu syczuańskiego 20 g
379,80 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Pieprz czarny mielony 1 kg
49,99 zł/1kg
49,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

HELLMA Pfeffer-Sticks, im Displaykarton
348,87 zł/1kg
52,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pieprz cytrynowy 900G Prymat Gastroline
81,47 zł/1kg
79,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Raps – mielona przyprawa z ziele angielskie, torebka 500 g
273,48 zł/1kg
136,74 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop

Pieprz Czarny Ziarno 1 kg
49,99 zł/1kg
49,99 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Prymat Gastroline Pieprz Czarny Ziarnisty 900g - do mięsa i sosów
145,24 zł/1kg
160,57 zł
-19,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
140,88 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pieprz cayenne 1 kg
34,99 zł/1kg
34,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Pieprz czarny mielony 1kg Prymat Gastroline
118,36 zł/1kg
126,65 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

CYK Pieprz Czarny Mielony 20 g
121,50 zł/1kg
2,43 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Fuchs Professional pieprz czarny, kruszony i dozowany 1000g
Łagodna ostrość czarnego pieprzu i nuta owocowego, cytrusowego smaku pasuje do niemal każdego obfitego posiłku. Niezależnie od tego, czy jest to stek z pieprzem, pikantna marynata do zup czy marynata, pieprz jest niezbędnym składnikiem w każdej kuchni w tym kraju.
Fuchs Foodservice GmbHIndustriestrasse 2549201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald| Nazwa | Fuchs pieprz czarny mielony 1kg |
| Waga | 1kg |
| Składniki | Pieprz czarny mielony |
| Odpowiedzialna firma spożywcza | Fuchs fine spices |
| Adres: D | D-49198 Dissen |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem i światłem słonecznym.
- Zawartość
- 0.001 l
- Lista składników
- Pieprz
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1298 kj Energia kcal 308 kcal Tłuszcz 3.3GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.9GRM Węglowodany 52GRM Węglowodany, w tym cukier 49.4GRM Białko 11GRM Sól 0.1GRM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Fuchs Foodservice GmbHIndustriestraße 25 49201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald
- Nazwa handlowa
- Czarny pieprz
- Producent
- Zakres dostawy
- 1000g
- Numer producenta
- 814308
- EAN
- 4027900614744
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem i światłem słonecznym.
- Zawartość
- 0.001 l
- Lista składników
- Pieprz
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1298 kj Energia kcal 308 kcal Tłuszcz 3.3GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.9GRM Węglowodany 52GRM Węglowodany, w tym cukier 49.4GRM Białko 11GRM Sól 0.1GRM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Fuchs Foodservice GmbHIndustriestraße 25 49201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald
- Nazwa handlowa
- Czarny pieprz
- Producent
- Zakres dostawy
- 1000g
- Numer producenta
- 814308
- EAN
- 4027900614744
Pasuje również do tego

Fuchs 380788006 Fuchs Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 1,0 kg
162,34 zł/1kg
162,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
99,73 zł/1kg
99,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Fuchs 380787003 Fuchs Pfeffer schwarz ganz Gewürz, 1000,0 g
169,92 zł/1kg
169,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Fuchs 380791002 Fuchs Pfeffer weiß gemahlen Gewürz, 1,0 kg
185,11 zł/1kg
185,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Fuchs Professional papryka różana owocowa ostra mielona 1000g
71,01 zł/1kg
71,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380785007 Fuchs bunter Pfeffer geschroten Gewürz, 1,0 kg
191,59 zł/1kg
191,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Block House Steak Pepper Special Seasoning w puszce 200 g
299,55 zł/1kg
59,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional Pepper czarne całe ziarna pieprzu ostre 500g
176,90 zł/1kg
88,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional pieprz czarny mielony owocowy ostry 550g
177,51 zł/1kg
97,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ziele angielskie Fuchs Professional delikatnie rafinowane i suszone 500g
108,20 zł/1kg
54,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg a la Carte Steak Pepper gruboziarnista mocna mieszanka przypraw 650g
200,63 zł/1kg
130,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

trendteam garderoba szafa lustro biała melamina 74 x 191 x 34 cm
1 743,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Generator zimnego dymu Generator zimnego dymu Generator zimnego dymu Cewka wędzarnicza Sparbrand - 4-kanałowa
306,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Mucola klatka dla królików 6 pudełek klatka dla królików drewniana zagroda zewnętrzna klatka dla królików klatka dla małych zwierząt klatka dla królików XXL klatka dla królików klatka dla kurczaków klatka dla chomików klatka dla królików
898,90 zł
-103,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
795,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Fuchs Professinonal mieszanka przypraw do ciemnych sosów 1000g
134,50 zł/1kg
134,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BBQ-Toro Dutch Oven DO12A, 10,7 l, garnek żeliwny Alpha, garnek żeliwny
240,23 zł
Sprzedawca: CS-Trading

Prasa do wycierania Leifheit Profi XL z kółkami i wycieraczką podłogową
208,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

pieprz cytrynowy 70 g, SONNENTOR
296,14 zł/1kg
20,73 zł
Sprzedawca: taleoo

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przyprawa naturalna w płynie 204 g
8,97 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Peklosól (sól peklowa) 1 kg
4,99 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

GNCC P1 Wewnętrzna kamera monitorująca WLAN z aplikacją, 360°, 1080P, noktowizor, śledzenie ruchu, dwukierunkowe audio
114,24 zł
Sprzedawca: Connected-Living

OSRAM NIGHT BREAKER LED SPEED Zgodna ze StVZO lampa modernizacyjna LED H7 (opakowanie 2 szt.)
610,79 zł
Sprzedawca: KupZarovky

Fuchs Professional Pepper białe całe ziarna pieprzu special 1000g
191,14 zł/1kg
191,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

System prysznicowy Homelody mosiądz 4 tryby wydatku wody, kompletny zestaw armatury prysznicowej,zestaw prysznicowy cyfrowy wyświetlacz temperatury z oświetleniem atmosferycznym,kompletny prysznic
663,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
198,40 zł/1kg
59,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Fuchs 380795004 Fuchs Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
133,40 zł/1kg
66,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Oczyszczacz wody G21 Osmo z odwróconą osmozą, 4stopniowa filtracja
1 259,00 zł
Sprzedawca: PENTA
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Steak Pepper Special Seasoning w puszce 200 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
59,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
299,55 zł/1kg

Chilli Guajillo 200g i Chilli del Arbol, całe kawałki, suszone na słońcu, 200g
194,12 zł
Sprzedawca: LaProve
485,30 zł/1kg

Pieprz Cayenne Winoszarnia 1kg Ostra Papryka Pikantna Przyprawa Mielona
52,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
26,00 zł/1l

Pieprz Czarny Mielony Winoszarnia 1kg przyprawa z Wietnamu aromatyczny
52,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
26,00 zł/1l

Pieprz Czarny Winoszarnia Ziarnisty 1kg Naturalny z Wietnamu Aromatyczny
52,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
26,00 zł/1l

Pieprz czarny młotkowany grys - 1kg
49,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
24,50 zł/1l

Fuchs Professional Pepper białe całe ziarna pieprzu special 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
191,14 zł/1kg

Fuchs 380788006 Fuchs Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 1,0 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
162,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,34 zł/1kg

Fuchs Bunter Pfeffer cały zielony biały czarny pieprz 1000g
181,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
181,37 zł/1kg

Aromatyzowany pieprz z czarnego kminku w słoiku wielokrotnego użytku 500G klasa 1
51,00 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 020,00 zł/1l

Pieprz czerwony ziarno 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
93,06 zł/1kg

Pieprz zielony ziarno 500g Brat.pl
52,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
100,94 zł/1kg

Pieprz Timut z Nepalu 100 g Cytrusowy „pieprz syczuański” Zanthoxylum
42,50 zł
Sprzedawca: PHRoyal
850,00 zł/1l

Pieprz czarny mielony 1kg Brat.pl
46,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
45,26 zł/1kg

Pieprz kolorowy ziarno EKO w młynku 80g
32,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32 090,00 zł/1l

Pieprz kubeb 80g
33,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
679,80 zł/1l

Pieprz czarny ziarno EKO w młynku 90g
30,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
30 590,00 zł/1l

Pieprz biały ziarno 500g Brat.pl
38,29 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
67,87 zł/1kg

Fuchs pieprz cayenne mielony z drobno zmielonych odmian chili 1000g
102,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,00 zł/1kg

Pieprz Cayenne Winoszarnia 500g Ostra Papryka Pikantna Przyprawa Mielona
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
33,33 zł/1l