5,0



Na podstawie 1 opinii
Ubena Virginia mieszanka przyprawowa do mięsa 450g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
51,27 zł
113,93 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe przyprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kotanyi, Bez mięsa. Mieszanka przypraw do wegetariańskich kotletów, 630g172,90 zł/1kg
108,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Professional mieszanka przypraw do kebaba z rożna 1000g56,72 zł/1kg
56,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Uniwersalna mieszanka przypraw Wiberg Asia Style 300g143,90 zł/1kg
43,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mieszanka ziołowa Magenrebell do likierów ziołowych 450g16,74 zł/1l
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
98,66 zł/1kg
67,09 zł
Sprzedawca: somnia24

UBENA 712213000 UBENA Knoblauchsalz Gewürz, 900,0 g
73,28 zł/1kg
90,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kotanyi Harissa mieszanka 215g
113,14 zł/1kg
32,81 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

UBENA 217590 UBENA Dillspitzen Gewürz, 200,0 g
197,94 zł/1kg
67,30 zł
Sprzedawca: somnia24

WIBERG 1093785009 WIBERG Tomaten Gewürz, 650,0 g
112,88 zł/1kg
103,96 zł
Sprzedawca: somnia24

WIBERG 1093562008 WIBERG Paprika edelsüß Gewürz, 600,0 g
153,12 zł/1kg
130,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kamis Koperek 6 G
399,00 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kamis Przyprawa Do Mięsa Wieprzowego Mieszanka Przyprawowa 20 G
205,00 zł/1kg
4,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

UBENA 712227009 UBENA Muskatnus gemahlen Gewürz, 500,0 g
205,53 zł/1kg
150,04 zł
Sprzedawca: somnia24

WIBERG 1093989009 WIBERG Senfkörner ganz 380,0 g
198,32 zł/1kg
75,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

UBENA 712232001 UBENA Paprika scharf Gewürz, 500,0 g
131,82 zł/1kg
65,91 zł
Sprzedawca: somnia24

WIBERG 2072605000 WIBERG KurKuma gemahlen Gewürz, 280,0 g
318,61 zł/1kg
89,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kamis Zioła Sycylijskie Mieszanka Przyprawowa 10 g
552,00 zł/1kg
5,52 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

WIBERG 3082904004 WIBERG Koriander gemahlen Gewürz, 200,0 g
270,50 zł/1kg
54,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

KOTÁNYI 902349 KOTÁNYI Pfeffermühle Gewürz, 36,0 g
536,91 zł/1l
52,08 zł
Sprzedawca: somnia24

Prymat Curry mieszanka przypraw 900 g
36,92 zł/1kg
45,43 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,81 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ubena Virginia mieszanka przypraw do mięs aromatyczna 450g
Mieszanka przypraw do mięsa Ubena Virginia w opakowaniu 450 g to aromatyczna i wszechstronna mieszanka, która została opracowana specjalnie do aromatyzowania potraw mięsnych. Ten preparat przyprawowy oferuje zrównoważone połączenie ziół i przypraw, które idealnie nadaje się do nadawania potrawom mięsnym wyjątkowego i pysznego smaku.
Charakterystyka produktu:
Złożona mieszanka przypraw: Preparat ten zawiera starannie dobraną mieszankę przypraw i ziół, które są doskonale zbilansowane, aby nadać potrawom mięsnym bogaty i pełny smak.
Wszechstronne zastosowanie: Doskonały do różnych dań mięsnych, w tym steków, pieczeni, mięs duszonych i grillowanych.
Wysokiej jakości składniki: Ubena jest znana z używania wysokiej jakości przypraw, a ta przyprawa do mięsa nie jest wyjątkiem.
Duże opakowanie: Dzięki zawartości 450 g, to opakowanie oferuje dobry stosunek jakości do ceny, idealny dla częstych konsumentów lub profesjonalnego cateringu.
Łatwość użycia: Przyprawę można stosować bezpośrednio na mięso lub jako składnik marynat i sosów.
Wskazówki dotyczące stosowania:
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy natrzeć mięso preparatem przyprawowym przed gotowaniem lub grillowaniem. Mieszankę można również wykorzystać do przygotowania aromatycznych marynat.
O firmie Ubena:
Ubena to renomowany producent przypraw i mieszanek przyprawowych, charakteryzujący się szeroką gamą wysokiej jakości i aromatycznych produktów. Firma oferuje różnorodne rozwiązania przyprawowe dla profesjonalnej i domowej kuchni.
Fuchs GmbH & Co KGIndustriestraße 25
49201 Dissen a.T.W., Niemcy
| Nazwa | Ubena Virginia preparat przyprawowy do mięsa 450g |
| Waga: 450g | 450g |
| Zastosowanie i instrukcja użycia | Do wszystkich rodzajów mięs i dań z grilla |
| Składniki | Papryka, maltodekstryna, natka pietruszki, sól, pieprz, liście szczypiorku, ekstrakt drożdżowy, majeranek, tymianek, cebula, czosnek |
| Odpowiedzialna firma spożywcza | Fuchs Foodservice GmbH |
| Adres: D-49198 Dissen | D-49198 Dissen |
| średnia wartość odżywcza | na 100g |
| Wartość opałowa (kJ/kcal) | 1109kJ/263kcal |
| Tłuszcz | 3,1g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,6g |
| Węglowodany | 41,9g |
| w tym cukier | 23,0g |
| Białko | 10,3g |
| Sól | 10,1g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Papryka, maltodekstryna, natka pietruszki, sól, pieprz, liście szczypiorku, ekstrakt drożdżowy, majeranek, tymianek, cebula, czosnek.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 264 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1109 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 41,9 g Węglowodany, w tym cukier: 23 g Tłuszcz: 3,1 g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,6 g Błonnik: 13,4 g Białko: 10,3 g Sól: 10,1 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 450 g
- Firma spożywcza
- Fuchs GmbH & Co. KGIndustriestraße 25 49201 Dissen a.T.W., Deutschland
- Nazwa handlowa
- Przygotowanie przyprawy do steków Virginia
- Producent
- Ubena
- Numer producenta
- 36638
- EAN
- 4009600035937
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Papryka, maltodekstryna, natka pietruszki, sól, pieprz, liście szczypiorku, ekstrakt drożdżowy, majeranek, tymianek, cebula, czosnek.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 264 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1109 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 41,9 g Węglowodany, w tym cukier: 23 g Tłuszcz: 3,1 g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,6 g Błonnik: 13,4 g Białko: 10,3 g Sól: 10,1 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 450 g
- Firma spożywcza
- Fuchs GmbH & Co. KGIndustriestraße 25 49201 Dissen a.T.W., Deutschland
- Nazwa handlowa
- Przygotowanie przyprawy do steków Virginia
- Producent
- Ubena
- Numer producenta
- 36638
- EAN
- 4009600035937
Pasuje również do tego

Ubena przyprawa do kotletów sól zrównoważona opakowanie przypraw 800g
51,91 zł/1kg
41,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Uniwersalna mieszanka przypraw Wiberg Asia Style 300g
143,90 zł/1kg
43,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

UBENA 712271006 UBENA Steak & Grill Würzmischung Gewürz, 600,0 g
111,35 zł/1kg
66,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Ubena Gyros sól przyprawowa o typowych smakach śródziemnomorskich 700g
68,01 zł/1kg
47,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ubena mieszanka przyprawowa z solą wędzoną o intensywnym smaku 1100g
35,99 zł/1kg
39,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

UBENA 658373008 Knoblauch Pfeffer Gewürz, 600,0 g
173,97 zł/1kg
104,38 zł
Sprzedawca: somnia24

Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g
495,80 zł/1kg
24,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Poszewka na poduszkę z bawełny éthérée Renforcé, 70 x 90 cm
42,35 zł
Sprzedawca: magita

6 sadzonek lawendy 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, prawdziwa lawenda, odporna na mróz, aromatyczna roślina do ogrodu, balkonu i doniczek
34,10 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Pościel z mikrofibry Magita, niebiesko-biała w kwiaty, z zamkiem błyskawicznym, poszewka na kołdrę i poszewka na poduszkę, komplet pościeli, 135 x 200 cm
67,78 zł
Sprzedawca: magita

Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare Hx3651/11
399,97 zł/1kg
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Zestaw 2 poduszek 80x80 cm Wypełnienie: 1500 gramów pierza, pierze gęsie 100% naturalne Poszewka poduszki: 100% bawełna Poduszka pierzasta 80 x 80 cm
239,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

INF Zestaw do szydełkowania (33 części) z szydełkami, markerami i miarką
91,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
99,91 zł/1kg
99,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Przyprawa do szaszłyka 200g Brat.pl
33,29 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

20 * 4,0 cala LCD Składany rower elektryczny E-Rower górski Rower elektryczny 13Ah 100km SHIMANO 7 25km/h E-Rower składany z koszykiem, rower elektryczny składany dla mężczyzn kobiet
3 899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Szafa SONGMICS Szafa z 2 drążkami i 12 przegrodami
259,00 zł
Sprzedawca: homerci

Maggi Fondor 200g
89,40 zł/1kg
17,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Block House Steak Pepper Special Seasoning w puszce 200 g
299,55 zł/1kg
59,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ubena China preparat przyprawowy autentyczne smaki opakowanie 570g
86,61 zł/1kg
49,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiśnia laurowa 'Novita' 30-50 cm - 1 Pflanze - Prunus laurocerasus 'Novita' - Topfgewachsen
7,38 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

UBENA 712178008 UBENA Chili Gewürz, 500,0 g
149,12 zł/1kg
74,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Ubena sól zmiękczająca do szczególnie delikatnego mięsa 1100g
51,76 zł/1kg
56,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Plantop Decor Mulch ceglastoczerwony 50l
1,84 zł/1l
92,20 zł
Sprzedawca: Eoshop

UBENA 640743 Steak + Grill Gewürz, 1,1 kg
95,08 zł/1kg
104,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Gimi Glory Suszarka do prania 18 M 167722
71,78 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Ankerkraut 4260347899040, Przyprawy w proszku, 90 g, Czarny pieprz, Seler, Dried carrot, Czosnek, Lubczyk, Gałka muszkatołowa, Cebula, Pietruszka,..., 178 kcal, 746 kJ, 2,4 g
32,84 zł/1kg
32,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

tonies 03-0012, Zabawka pozytywka, 3 lat(a), Niebieski
941,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
748,71 zł
Sprzedawca: PHRoyal
7 487,10 zł/1l

Cynamon cejloński mielony 1 kg – słodki, oryginalny, aromatyczny, prawdziwy 1000 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l

Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
575,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
11 519,80 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
261,99 zł/1kg

Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
167,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
335,98 zł/1l

EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
92,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
845,36 zł/1l

Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
76,49 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 529,80 zł/1l

Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal
773,09 zł/1l

Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 279,80 zł/1l

PASTA WANILIOWA100 g - ROYAL BRAND
55,26 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Szafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 239,80 zł/1l

Bób tonka 100g (bób tonka)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Suszone, mielone kurki 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 139,80 zł/1l

Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Mielona wanilia w proszku 50 g świeżej, 1 odmiana



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Zestaw: Anyż Gwiazdki 120g i Cynamon laski 120g
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
10,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,40 zł/1l

Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
759,80 zł/1l

Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,48 zł/1l

Suszone, mielone kurki 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
699,80 zł/1l