5,0



Na podstawie 1 opinii
Synbiotyk D-C 50 kapsułek dla psów i kotów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
178,33 zł
8 916,50 zł / 1kg
+ 86,09 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cosequin Joint suplement diety dla psów, 180 tabletek do żucia2,00 zł/1kg
620,07 zł
-20,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
599,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions

Więcej informacji o reklamie
Viacutan plus vet, 40 kapsułek1 313,85 zł/1kg
68,32 zł
Sprzedawca: apohealth

ZYLKENE 450 mg kapsułki suplement dla psów i kotów, 100 kapsułek
1 294,06 zł
-67,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 226,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Enteropro ® 250 kapsułek - Karma uzupełniająca dla psów i kotów
1 940,38 zł/1kg
252,25 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

PHA GelenkStick dla psów
19,59 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Epato 1500 32tbl pies
256 199,99 zł/1l
262,30 zł
-6,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
256,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

cdVet SeniorDog 70 g
892,00 zł/1kg
62,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Cdprotect Dog forte+ proszek vet. 75 g
770,80 zł/1kg
57,81 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Feligum Struvit krople do żucia dla kotów/małych psów 160 g
633,75 zł/1kg
101,40 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Krakersy dla psów Sizzles
413,20 zł/1kg
30,99 zł
Sprzedawca: Ghoda

PHA DarmPaste dla psów i kotów 15 ml
4 924,67 zł/1l
73,87 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

PHA GastroPaste dla psów 100 ml
21,96 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

HYALORAL dla dużych psów (tabletki)
432,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kingvet, 30 ml (Kaszel u psów)
3 066,33 zł/1l
91,99 zł
Sprzedawca: HerbsHelp

Flexadin - Vetoquinol
262,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

cdVet SeniorDog 250 g
465,84 zł/1kg
116,46 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Suplement dla psa VetFood Thyroforce na tarczyce 120 kapsułek
1 406,14 zł/1kg
196,86 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Canina Pharma Lievi Tabetten 800g
125,44 zł/1kg
100,35 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

PHA ZahnSchutz Plus dla psów i kotów, 60 g PUL
355,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Vetfood Amylactiv Balance na trawienie dla psów i kotów, 60 kapsułek
151,39 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Synbiotic D-C Diätfuttermittel Kps.f.Hunde/katzen 50 St - Temat: Artykuły weterynaryjne
- Waga
- 20 g
- Zawartość
- 0.1 l
- Zawartość wilgoci
- 6%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Liczba sztuk
- 50
- Zakres dostawy
- 50 kapsułek
- EAN
- 5027314502636
- Numer producenta
- 2010310
- Producent
- Dechra
- Numer zezwolenia
- 2010310
- Waga
- 20 g
- Zawartość
- 0.1 l
- Zawartość wilgoci
- 6%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Liczba sztuk
- 50
- Zakres dostawy
- 50 kapsułek
- EAN
- 5027314502636
- Numer producenta
- 2010310
- Producent
- Dechra
- Numer zezwolenia
- 2010310
Pasuje również do tego

Chłodziarko-zamrażarka Merax retro BCD-102, chłodziarko-zamrażarka vintage z metalowym uchwytem drzwi, regulowaną półką i nóżkami, podwójnymi drzwiami i oświetleniem LED, 101 cm wysokości, 41 cm szerokości, 92 L, czarna
1 418,99 zł
-203,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 215,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: MERAX

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Yaheetech 16-częściowy kojec dla szczeniąt, ogrodzenie dla szczeniąt, 2 drzwi, 60 cm wys
591,35 zł
Sprzedawca: Yaheetech

Hubert 15 kg
16,07 zł/1kg
240,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Musa Basjoo – banan odporny na zimę, 100–140 cm odporny na zimę szybko rosnący egzotyczna roślina ogrodowa wytrzymała roślina bananowa
174,43 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Kojec dla dziecka Bramka zabezpieczająca 150 x 150 cm Centrum aktywności Antypoślizgowa podstawa, oddychająca siatka Bezpieczny plac zabaw, szary
196,00 zł
-12,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,30 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Yanwin

Odkurzacz automatyczny Roborock QV 35A z funkcją mopowania i mopem podnoszonym, 8000 Pa (aktualizacja z Qrevo/Qrevo S/Qrevo plus), szczotka zapobiegająca matowieniu, uniwersalna stacja dokująca
1 644,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

nabbi Plastikowa donica balkonowa DRL500PW 49,2 cm - antracyt
30,09 zł
Sprzedawca: VISO

LED - Pawilon ogrodowy 3x4m Minzo Pawilon słoneczny Namiot ogrodowy Designerski pawilon
1 390,00 zł
-300,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 090,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Gorenje GV 520 E 10 EB, W pełni wbudowany, Wąski (45 cm), Czarny, Standard (80 - 85 cm), Przyciski, Zimny
1 953,80 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Eoshop

Hello Animal® granulat na robaki - kuracja odrobaczająca - dla psów, kotów, królików i drobiu - na inwazję robaków - odrobaczanie - na żołądek i jelita
7 552,86 zł/1kg
211,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Livingwalls panel samoprzylepny Pop.up Panel 2 beżowy niebieski szary 2,50 m x 0,35 m 300771
91,51 zł/1m²
80,07 zł
Sprzedawca: DIMEX-ART

Bomann Kombi SBS, Wolnostojący, Typ amerykański, Czarny, Dotyk, LED, Na drzwiach
2 259,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: hatservice

FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

PKM S23-60 ABPX Range bonnet, 60 cm szerokości, 258 m³/h, wywiew i recyrkulacja, 3 poziomy mocy, technologia odciągu krawędziowego, czarny z aplikacją ze stali nierdzewnej
434,55 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A++ do ESprzedawca: Stuebinger-Online

Beko BBIM12300X, Średni, Kuchenka elektryczna, 72 l, 2500 W, 72 l, Para kombi
1 195,37 zł
-57,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 137,75 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Eoshop

Szafa SONGMICS Szafa z 2 drążkami i 12 przegrodami
259,00 zł
Sprzedawca: homerci

Masseno Narożnik CASONE L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt U, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, MONOLITH 04
4 149,00 zł
Sprzedawca: masseno

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Doniczka Donica Ratanowa Kwadratowa Do Ogrodu Domu
32,90 zł
Sprzedawca: Vayox

Duży kojec dla dzieci kojec dla dzieci kojec dla dzieci, 1,81 x 1,22 x 0,61 m
229,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

COSTWAY 3 TLG. Zestaw do siedzenia dla dzieci, stolik dziecięcy z 2 krzesłami, schowkiem, tablicą do pisania kredą i tablicą, zestaw do siedzenia dla dzieci w wieku 3-7 lat
227,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Damska modna pleciona jesienno-zimowa ciepła czapka narciarska z dzianiny na szydełku
62,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dzięki temu mój pies nie ma już bólu brzucha
Jestem bardzo zadowolony z tego leku
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
104,95 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 457,64 zł/1kg

Cosequin Joint suplement diety dla psów, 180 tabletek do żucia
620,07 zł
-20,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
599,99 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2,00 zł/1kg

Vetoquinol Caniviton Forte Plus 90szt



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
344,61 zł
Sprzedawca: superbrandshop
1 740,45 zł/1kg

APTUS Apto-flex - suplementy stawowe dla psów i kotów – 500 ml
128,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
257,90 zł/1l

POKUSA RawDietLine Olej z łososia atlantyckiego - suplementy dla psów i kotów - 1000 ml
147,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Artipet, suplement diety dla psów na stawy | 180 tabletek po 550 mg z MSM, czarcim pazurem, chondroityną, glukozaminą |
134,45 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 920,71 zł/1kg

Vet Expert ArthroVet Complex 90 tabl. Preparat Na Stawy Dla Psów i Kotów
99,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Suplement na stawy dla psów i kotów, 120 tabletek: Glukozamina, Chondroityna, Czarci Pazur i MSM. Wysoka jakość Italy.
105,33 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
10,53 zł/1kg

Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów 



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
73 890,00 zł/1kg

cdVet Propolis Herbal 20 g
68,97 zł
Sprzedawca: apohealth
3 448,50 zł/1kg

Olej łososiowy Animille 1000 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
39,99 zł/1l

Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,00 zł
Sprzedawca: Animille_com
25,60 zł/1l

Olej łososiowy Animille 100 ml dla kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, z aplikatorem, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
12,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
122,90 zł/1l

Olej łososiowy Animille 250 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
63,96 zł/1l

Olej łososiowy Animille 500 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
51,98 zł/1l

BRIT Witaminy Probiotyk dla psów - suplement dla Twojego psa - 150 g
37,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
249,93 zł/1kg

Canina V25 tabletki witaminowe 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
46,45 zł
Sprzedawca: apohealth
464,50 zł/1kg

Olej z łososia dla psa i kota Irodori Vet 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l

Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l