5,0



Na podstawie 4 opinii
Lacroix wywar z kaczki baza do zup i sosów 400ml opakowanie 6 sztuk
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
106,40 zł
44,33 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe przyprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Koncentrat wywaru z kaczki CHEF nadaje się do zup i sosów 200 ml239,10 zł/1l
47,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sos grzybowy Knorr w postaci suchej mieszanki w opakowaniu 6000 ml48,01 zł/1l
288,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Roleski Musztarda stołowa 175g11,97 zł/1kg
3,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Oscar koncentrat bulionu z kaczki do zup i sosów 3 opakowania 200ml238,93 zł/1l
143,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix wywar z kaczki do zup i sosów słoik 400ml
43,95 zł/1l
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wywar z gęsi Lacroix delikatna baza do zup i sosów 400ml
44,20 zł/1l
17,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix bulion drobiowy baza do zup lub sosów 400ml
43,95 zł/1l
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix organiczny wywar drobiowy do zup i sosów 300ml
60,77 zł/1l
18,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Organiczny bulion warzywny Lacroix do zup i sosów 300ml
60,77 zł/1l
18,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Wild Fond delikatna baza do zup i sosów 400ml
43,95 zł/1l
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Harissa - Pasta
237,29 zł/1kg
16,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Majeranek tarty 160g opakowanie HoReCa
199,80 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Winiary Bulion Warzywny 160 G
68,75 zł/1kg
11,00 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jürgen Langbein Feine Küche Wywar z gęsi do sosów i zup 500ml
35,62 zł/1l
17,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Bulion Wołowy 160 G
79,56 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Katomix

Sos sojowy - indonezyjski, 250 ml | VITAQUELL
92,08 zł/1l
23,02 zł
Sprzedawca: taleoo

Knorr Professional skoncentrowany bulion z kurczaka do przyprawiania 1000ml
167,49 zł/1l
167,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kamis Przyprawa Do Kurczaka Po Węgiersku Mieszanka Przyprawowa 25 G
136,67 zł/1kg
4,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Winiary Sos Pieczeniowy Ciemny 30 G
109,00 zł/1kg
3,48 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wywar z kaczki Lacroix baza do zup i sosów 400ml opakowanie 6 sztuk
Wywar z kaczki Lacroix to wysokiej jakości baza do wielu dań z kaczki i aromatycznych sosów do pieczeni. Dzięki temu wywarowi można stworzyć aromatyczny sos do pieczonej kaczki.
doskonała baza do zup i sosów
Wyselekcjonowane składniki spełniające najwyższe standardy jakości
P.O. Box 12 11 62
D-23530 Lubeka
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 2.4 l
- Lista składników
- Bulion drobiowy (woda, mięso z kaczki, mięso z kurczaka), sól, tłuszcz z kurczaka, BIAŁKO Z JAJ KURCZAKA, maltodekstryna, dekstroza, cebula w proszku, olej palmowy, ekstrakt drożdżowy, aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ 24 kJ Wartość kaloryczna w kcal 6 kcal Tłuszcz 0,1 g Nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g Węglowodany 0,6 g Cukier 0,2 g Białko 0,5 g Sól 0,85 g Błonnik 0,0 g
- Firma spożywcza
- GB FOODs DEUTSCHLAND GmbHPostfach 12 11 62 D-23530 Lübeck
- Nazwa handlowa
- Stado kaczek
- Producent
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Numer producenta
- 28084-6
- EAN
- 4251753720004
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 2.4 l
- Lista składników
- Bulion drobiowy (woda, mięso z kaczki, mięso z kurczaka), sól, tłuszcz z kurczaka, BIAŁKO Z JAJ KURCZAKA, maltodekstryna, dekstroza, cebula w proszku, olej palmowy, ekstrakt drożdżowy, aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ 24 kJ Wartość kaloryczna w kcal 6 kcal Tłuszcz 0,1 g Nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g Węglowodany 0,6 g Cukier 0,2 g Białko 0,5 g Sól 0,85 g Błonnik 0,0 g
- Firma spożywcza
- GB FOODs DEUTSCHLAND GmbHPostfach 12 11 62 D-23530 Lübeck
- Nazwa handlowa
- Stado kaczek
- Producent
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Numer producenta
- 28084-6
- EAN
- 4251753720004
Pasuje również do tego

Jürgen Langbein Feine Küche Wywar z kaczki do sosów i zup 500ml
35,10 zł/1l
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wywar wołowy Lacroix podstawa zup i sosów 400ml
43,95 zł/1l
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix wywar z kaczki do zup i sosów słoik 400ml
43,95 zł/1l
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wywar z pieczeni Lacroix podstawa zup i sosów 400ml
44,10 zł/1l
17,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wywar z gęsi i kaczek Johann Lafer, 400 ml
21,65 zł
Sprzedawca: artbook-service

Jürgen Langbein Feine Küche Bulion wołowy do sosów i zup 500ml
35,50 zł/1l
17,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulion warzywny Lacroix podstawa zup i sosów 400ml
43,95 zł/1l
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wywar z gęsi Lacroix delikatna baza do zup i sosów 400ml
44,20 zł/1l
17,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oscar koncentrat bulionu z kaczki do zup i sosów 3 opakowania 200ml
238,93 zł/1l
143,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrat wywaru z kaczki CHEF nadaje się do zup i sosów 200 ml
239,10 zł/1l
47,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix bulion drobiowy baza do zup lub sosów 400ml
43,95 zł/1l
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix bulion ze skorupiaków do zup i sosów 400ml
44,27 zł/1l
17,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Feine Küche Bulion pieczeniowy do sosów i zup 500ml
35,10 zł/1l
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Podwójna płyta grzewcza na podczerwień TZS First Austria | Przenośna płyta grzewcza, 2500 W | Grillowanie, ogród, na zewnątrz, w pomieszczeniach *Towar z wady*
513,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lacroix bulion rybny delikatna baza do zup i sosów 400ml
43,95 zł/1l
17,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Exquisit KS16-V-040E, 127 l, N-ST, 39 dB, E, Biały
1 399,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Gastromark

Tefal Ingenio Emotion+ zestaw 3 patelni z odpinaną rączką L897S474
342,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Koncentrat bulionu wołowego CHEF jest idealny do zup i sosów 1000 ml
108,74 zł/1kg
129,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bomann VS 2185, 133 l, N-ST, 40 dB, E, Biały
2 041,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Solis 921.06, Elektryczna tarka, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Prąd przemienny, 350 W
547,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Green_Country

Mondamin Roux klasyczna zasmażka ciemna profesjonalna jakość 1000g
93,09 zł/1kg
93,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Wild Fond delikatna baza do zup i sosów 400ml opakowanie 6 sztuk
44,33 zł/1l
106,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi sos do drobiu idealny do kaczki i indyka 2er za 2x 250ml
148,00 zł/1kg
8,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Szary, Metaliczny
1 534,63 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie ma nic lepszego, pozycja obowiązkowa w kuchni
Lepszego zapasu jeszcze nie znalazłam. Na szczęście jest jeszcze dostępny w Kauflandzie. Dziękuję.
Oceniono dnia 15 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
748,71 zł
Sprzedawca: PHRoyal
7 487,10 zł/1l

Cynamon cejloński mielony 1 kg – słodki, oryginalny, aromatyczny, prawdziwy 1000 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l

Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
575,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
11 519,80 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
261,99 zł/1kg

Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
167,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
335,98 zł/1l

EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
92,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
845,36 zł/1l

Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
76,49 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 529,80 zł/1l

Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal
773,09 zł/1l

Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 279,80 zł/1l

PASTA WANILIOWA100 g - ROYAL BRAND
55,26 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Szafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 239,80 zł/1l

Bób tonka 100g (bób tonka)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Suszone, mielone kurki 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 139,80 zł/1l

Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Mielona wanilia w proszku 50 g świeżej, 1 odmiana



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Zestaw: Anyż Gwiazdki 120g i Cynamon laski 120g
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
10,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,40 zł/1l

Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
759,80 zł/1l

Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,48 zł/1l

Suszone, mielone kurki 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
699,80 zł/1l