4,8



Na podstawie 5 opinii
plast team 27800801 Pojemnik do przechowywania PROBOX RECYCLE, 53,0 litry
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
101,06 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Pojemniki do przechowywania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
LOFT42 Pudełko do przechowywania, duże – metalowe – czarne – 40 x 60 x 35383,23 zł
Sprzedawca: LOFT42

Więcej informacji o reklamie
relaxdays 10031603_111 2 relaxdays Aufbewahrungsbox 25,0 l grau 34,5 x 42,0 x 20,5 cm123,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Więcej informacji o reklamie
Vevor Zestaw 3 Składanych Pudełek Z Pp 65L Czarne Mocne I Ergonomiczne309,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Więcej informacji o reklamie
zestaw 6 pojemników do przechowywania 45 L z klipsami, Iris Ohyama, pokój dzienny, sypialnia, garaż -515,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

plast team 27790801 Pojemnik do przechowywania PROBOX RECYCLE 32,0 litry
55,68 zł
Sprzedawca: VISO

plast team 22420800 plast team pojemnik do przechowywania HOME BOX, 40 litrów, przezroczysty
76,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

ORTHEX Aufbewahrungsbox "SmartStore Classic" 14 l, (LxBxH): 40x30x18 cm transparent – 10er Vorteilset
31,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pojemnik na kółkach Compact Eco DIN A3 70l cappuccino
99,30 zł
Sprzedawca: Eoshop

plast team27750801 Pojemnik do przechowywania PROBOX SLANTED 58 litrów
117,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Pojemniki do przechowywania z pokrywą 300393, plastikowe pojemniki do przechowywania, 4 szt., 45 l
691,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

IRIS OHYAMA Zestaw 2 hermetycznych pudełek do przechowywania - Hermetyczne pudełko - AT-L - Czarne i przezroczyste - 50 L - 59 x 39 x 29 cm
500,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

smartstore 3196090 smartstore Pojemnik do przechowywania PRO 49 l, 49 litrów, czarny
282,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Obrotowy pojemnik sztaplowany PP szary L590xW380xH202mm
150,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

plast team 22320805 plast team pojemnik do przechowywania HOME BOX, 30 litrów, szary-
61,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

ONDIS24 – zestaw 4 pojemników na kółkach z pokrywą, 80 l, solidna konstrukcja
735,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

smartstore 3462050 pudełko do przechowywania smartstore DRY 45, 50 litrów, antracytowe
288,90 zł
Sprzedawca: Sotel

tectake® zestaw 12 pudełek na buty z pokrywką 33 x 23 x 12 cm
558,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw 3 sztuk ONVAYA® Alubox – skrzynki aluminiowe z pokrywą | Skrzynki aluminiowe | Skrzynka transportowa | Skrzynka aluminiowa | Skrzynka z aluminium
1 544,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ALUTEC Aluminiumbox BASIC 80 (750x355x300mm, staub-/spritzwassergeschützt)
728,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pojemnik do przechowywania BigDean 80 litrów z pokrywą i kółkami, duży, seria Budget Line | Pojemniki do przechowywania, plastikowe pudełko z pokrywą, rozmiar XXL
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Plast team PROBOX RECYCLE 27800801 to wysokiej jakości pojemnik do przechowywania, który łączy w sobie funkcjonalność i zrównoważony rozwój. Jest on częścią siedmioczęściowej serii, która została opracowana z myślą o różnych potrzebach związanych z przechowywaniem.
Najważniejsze cechy w skrócie:
Zrównoważony materiał: pojemnik jest w 100% wykonany z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu (regranulat), bez utraty jakości.
Praktyczne zamknięcie: pokrywa jest wyposażona w solidne zatrzaski, które zapewniają bezpieczne przechowywanie zawartości i chronią ją przed kurzem.
Możliwość układania w stosy, oszczędzając miejsce: wszystkie pudełka z tej serii można bezpiecznie układać w stosy. Wgłębienia i rowki w pokrywie zapobiegają przesuwaniu się podczas układania w stosy, co pozwala optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń do przechowywania.
Inteligentna organizacja: w zestawie znajduje się etykieta wielokrotnego użytku. Dodatkowo pojemnik posiada białą tabliczkę z unikalnym kodem QR. Dzięki bezpłatnej aplikacji BoxPointer (dla systemów iOS i Android) można cyfrowo organizować przestrzeń do przechowywania i śledzić zawartość każdego pojemnika.
Prosty design: pudełko przekonuje funkcjonalnym, skandynawskim, prostym designem w całkowicie czarnym kolorze.
️ Dane techniczne
| Właściwość | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | plast team PROBOX RECYCLE |
| Model / numer producenta | 27800801 |
| EAN | 5707672727291 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | 100% tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu (PP – polipropylen); etykieta i klipsy z PPC |
| Pojemność | 53,0 litry |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | ok. 510 x 390 x 435 mm |
| Waga | ok. 2 kg |
| Zakres dostawy | 1 pojemnik do przechowywania z pokrywką i zatrzaskami, 1 etykieta wielokrotnego użytku |
| Cechy | Możliwość układania w stosy, kod QR dla aplikacji BoxPointer, wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu |
Pracujemy nad opisem.
- Wysokość
- 43.5 cm
- Szerokość
- 39 cm
- Głębokość
- 0.435 m
- Waga
- 2 kg
- Pojemność
- 53 l
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Czarny
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5707672727291
- Numer producenta
- 27800801
- Producent
- UN
- Wysokość
- 43.5 cm
- Szerokość
- 39 cm
- Głębokość
- 0.435 m
- Waga
- 2 kg
- Pojemność
- 53 l
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Czarny
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5707672727291
- Numer producenta
- 27800801
- Producent
- UN
Pasuje również do tego

plast team27820801 plast team pojemnik do przechowywania PROBOX RECYCLE, 70 litrów
118,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Proszek Do Prania Pudełko 3 Kg 4,5 L Rotho
32,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

plast team 27790801 Pojemnik do przechowywania PROBOX RECYCLE 32,0 litry
55,68 zł
Sprzedawca: VISO

esco Streusalz 09450621 12,5kg
6,32 zł/1kg
78,95 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Olympia 40138, Lampa płomieniowa, Biały, CE, LED, Bateria, CR2025, AAA
77,53 zł
Sprzedawca: somnia24

AREBOS Składany wózek ręczny z dachem Szary | z siatką i kieszeniami zewnętrznymi
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Wiltec wybieg dla królików 180 x 75 x 75 cm, wybieg i klatka dla małych zwierząt dla królików, zajęcy, świnek morskich, wybieg jako klatka dla królików
189,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

JOHO z półką, zestaw prysznicowy z szyną chromowaną, zestaw prysznicowy ze stali nierdzewnej bez baterii, głowica prysznicowa 30x30cm
382,36 zł
Sprzedawca: DylinGmbH

SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
121,00 zł
-17,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko

Pudełka do przechowywania z pokrywą 300391, plastikowe pudełka do przechowywania, 4 szt., 30 l
188,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Lampki choinkowe LED 2 sztuki ciepłe białe lampki choinkowe LED wiszące lampki choinkowe na baterie dekoracja świąteczna dekoracja drzwi domu dekoracja na imprezę
97,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Zestaw 25 kołków do ubrań
29,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

plast team 22420800 plast team pojemnik do przechowywania HOME BOX, 40 litrów, przezroczysty
76,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

LG CM2460, System micro domowego audio, Czarny, 100 W, 2-drożny, Zaciski, 6 Ω
846,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

smartstore 3196090 smartstore Pojemnik do przechowywania PRO 49 l, 49 litrów, czarny
282,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

VILDE szklana karafka karafka 1,4 L | dzbanek szklana karafka na wodę z pokrywką i wylewką, dzbanek na wodę dzbanek na wodę karafka na herbatę karafka z wkładem na owoce
19,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Miska silikonowa - składany kosz na bieliznę
45,00 zł
Sprzedawca: POKKA

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pudełko na tabletki Relaxdays na 7 dni, 2 przegródki, rano, wieczorem, tygodniowy pojemnik na tabletki do domu i w podróży, biało-niebieski
66,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA - MoMi ESTELLE CZARNY - MAŁY LEKKI WALIZKA
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

ORYGINALNY - Blacha do pieczenia Bosch / Siemens / Neff 00662999 - oryginał - 465 x 375 x 29 - emalia
145,74 zł
Sprzedawca: SUM24

Rival 363100, Schowek, Niebieski, Zielony, Przezroczysty, Prostokątny, Plastik, Monochromatyczny, Uniwersalne
168,19 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
108,75 zł
-2,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Deubois pluszowy miś XL kremowy
129,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
8,56 zł/1kg
213,99 zł
Sprzedawca: boni-shop

Komplet pościeli 135x200 cm w kolorze antracytowym z wzorem w paski i zamkiem błyskawicznym, wykonany z polibawełny - pościel dwustronna
130,88 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
191,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SanDisk Ultra, 128 GB, MicroSDXC, Klasa 10, UHS-I, 100 MB/s, Class 1 (U1)
138,62 zł
-5,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
133,29 zł
Sprzedawca: Mycotech
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam
Kolor Czarny
Jakość pudełka jest bardzo dobra, jest przestronne, a zatrzaski zamykają się idealnie. Zawartość pudełka jest bezpiecznie zapakowana z dala od np. zapachów piwnicznych. Polecam te pudełka innym i kupię więcej, aby bezpiecznie przechowywać rzeczy, które nie są często używane w piwnicy, chronione przed kurzem i zapachami.
Oceniono dnia 20 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały stosunek ceny do jakości!
Kolor Czarny
Używam tego pudełka do przechowywania karmy dla ptaków i innych dzikich zwierząt. Super! Nigdy więcej dziwnych gryzoni! Doskonale uszczelnione. Dobra jakość. bardzo dobra obsługa !
Oceniono dnia 1 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko było super
Kolor Czarny
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 14 kwietnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami.
Kolor Czarny
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami i oczekiwaniami.
Oceniono dnia 10 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Czarny
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka8% zniżki
Darmowa wysyłka8% zniżki
Bestseller










Darmowa wysyłka10% zniżki
4% zniżki
4% zniżki

SucceBuy Aluminiowa skrzynia na dyszel 660 x 330 x 305 mm, skrzynia na narzędzia z zamkiem i kluczami, wytrzymała skrzynia do przyczep, SUV-ów i samochodów terenowych, czarna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
331,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Aluminiowa walizka transportowa Wiltec, walizka do przechowywania z 2 kluczami, uniwersalna walizka na narzędzia, hobby, pracę, wielofunkcyjna walizka z wewnętrznym podziałem



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
248,99 zł
Sprzedawca: WilTec

Szafa COSTWAY 421 L, przenośna szafa plastikowa z 10 wieszakami, szafa składana



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
456,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

LZQ 20 x pudełko do przechowywania naturalne pudełko na buty pudełko na buty pudełko na buty pudełko na buty przezroczyste przezroczyste okienko sztaplowane wykonane z kartonu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
216,99 zł
Sprzedawca: HKGaga

LZQ 10 x pudełko do przechowywania naturalne pudełko na buty pudełko na buty pudełko na buty pudełko na buty przezroczyste przezroczyste okienko sztaplowane wykonane z kartonu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
144,99 zł
Sprzedawca: HKGaga

Pojemnik Do Przechowywania Rotho Tworzywo Sztuczne Biały Rozmiar L Opakowanie
44,56 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,90 zł
Sprzedawca: Octoplus

Pojemnik do przechowywania drewniany, 31 x 31 cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
51,64 zł
Sprzedawca: Fernity
21,70 zł/1kg

Organizer TAMON IV czarno-czerwony 28,4x19,5 cm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,78 zł
Sprzedawca: EDANTI

Drewniany schowek na biurko schowek szuflada uchwyt na długopis + szuflada biurowa
70,56 zł
Sprzedawca: Easybuy

24-gniazdowe pudełko na biżuterię pudełko na okulary pudełko na okulary pudełko na zegarki pudełko na okulary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
252,84 zł
Sprzedawca: Easybuy

Pojemnik tekstylny do przechowywania, pudełko na ubrania, 31 x 15 cm
23,31 zł
Sprzedawca: Fernity
66,41 zł/1kg

34 przegródki 3-warstwowe pudełko na długopisy pudełko na długopisy pudełko na długopisy witryna organizer na długopisy organizer na długopisy z szufladami, czerwony



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
245,10 zł
Sprzedawca: Easybuy

4X Pojemnik Pudełko Box Plastikowe Z Pokrywą
107,94 zł
Sprzedawca: EDANTI

Pióro kulkowe, pióro wieczne, 34 pióra, drewniane pudełko na pióra, 3-poziomowe pudełko prezentowe, pudełko do przechowywania piór wiecznych z szufladami, czarne



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
227,90 zł
Sprzedawca: Easybuy

Przenośny schowek fryzjerski Stylista Salon Narzędzie Organizer 40 * 28 * 16 cm Złoty
267,80 zł
Sprzedawca: Easybuy

Pokrowiec na pościel, ubrania - materiałowy, 105 x 45 x 16 cm
25,54 zł
Sprzedawca: EDANTI

Wytrzymały organizer na 54 baterie AA/AAA
79,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,99 zł
Sprzedawca: Raptor

3-poziomowa półka do przechowywania, przezroczysty regał podłogowy, regał akrylowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
375,82 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Wieszak na klucze - szafka bambusowa, ZELLER



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
71,10 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Wielofunkcyjny regał na książki, stolik nocny z odwracalną powierzchnią do podnoszenia, funkcjonalny obrotowy stolik nocny z 2 szufladami
346,23 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021