Przyprawa do frytek - frytki 200g | LEBENSBAUM
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
19,07 zł
95,35 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kotanyi mieszanka przypraw czosnkowych granulowana i suszona 52g198,00 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g495,80 zł/1kg
24,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mieszanka przypraw Al Amier Ras el Hanout431,00 zł/1kg
8,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
UBENA 712250009 UBENA Pommes Frites Gewürzsalz Gewürzmischung, 1,0 kg27,19 zł/1kg
38,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

La Chinata La Vera Papryka Wędzona Ostra DOP 70g
588,00 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ankerkraut Magic Dust, Przyprawy w proszku, Smoked jalapeno, Czarny pieprz, Pieprz cayenne, Kmin rzymski, Czosnek, Ground mustard, Surowa..., Środek konserwujący, 230 g, Plastikowy słoik, 1 szt.
174,43 zł/1kg
40,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ubena sól zmiękczająca do szczególnie delikatnego mięsa 1100g
51,76 zł/1kg
56,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut 4260347893574, Przyprawy, 233 kcal, 977 kJ, 2,2 g, 10 g, 22 g
471,09 zł/1kg
25,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi sól przyprawowa do chrupiącego pieczonego kurczaka 76g
123,75 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380795004 Fuchs Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
133,40 zł/1kg
66,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Ankerkraut 4260347894472, Przyprawy w proszku, 215 kcal, 901 kJ, 4,9 g, 7,9 g, 25 g
323,70 zł/1kg
32,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

PRZYPRAWA DO WARZYW I ZIEMNIAKÓW W DOZOWNIKU150 g - LEBENSBAUM
92,40 zł/1kg
13,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka przyprawowa do ziemniaków w mundurkach - saszetka 15 g
414,00 zł/1kg
6,21 zł
Sprzedawca: taleoo

CHILI (PIEPRZ CAYENNE)50 g - LEBENSBAUM
200,80 zł/1kg
10,04 zł
Sprzedawca: taleoo

Przyprawa kebab-gyros klasyczna 36g - Prymat
44,50 zł/1l
2,22 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,78 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ostmann papryka wędzona mielona opakowanie 50g
262,40 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka przypraw do makaronu Aglio Olio e Peperoncino, 80 g
214,38 zł/1l
17,15 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Kamis Sól Ziołowa 35 G
122,75 zł/1kg
4,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przyprawa Kucharek 200G Prymat
14,95 zł/1l
2,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Mieszanka przypraw - Przyprawa do jajecznicy 100g
174,10 zł/1kg
17,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ta pikantna sól jest pięknie pikantna i idealna do chipsów. Smakuje ognistym chili i owocową kurkumą z wyraźną nutą papryki.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- Sól morska* (66%), papryka*, cebula*, kurkuma*, kozieradka*, seler*, lubczyk*, chili*, pieprz* zawiera następujące składniki alergenne: seler*z certyfikowanej produkcji ekologicznej
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- LEBENSBAUM
- Nazwa handlowa
- Przyprawa do frytek - frytki 200g | LEBENSBAUM
- Producent
- Lebensbaum
- Numer producenta
- 9T-UU73-O0KZ
- EAN
- 4012346160108
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- Sól morska* (66%), papryka*, cebula*, kurkuma*, kozieradka*, seler*, lubczyk*, chili*, pieprz* zawiera następujące składniki alergenne: seler*z certyfikowanej produkcji ekologicznej
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- LEBENSBAUM
- Nazwa handlowa
- Przyprawa do frytek - frytki 200g | LEBENSBAUM
- Producent
- Lebensbaum
- Numer producenta
- 9T-UU73-O0KZ
- EAN
- 4012346160108
Pasuje również do tego

La Chinata La Vera Papryka Wędzona Ostra DOP 70g
588,00 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mieszanka przypraw Al Amier Ras el Hanout
431,00 zł/1kg
8,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TRS Mild Madras Curry Powder 100g, Łagodne curry w proszku Madras
130,50 zł/1kg
13,05 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

CYNAMON CEJLOŃSKI MIELONY50 g - LEBENSBAUM
267,80 zł/1kg
13,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Ankerkraut 4260347894472, Przyprawy w proszku, 215 kcal, 901 kJ, 4,9 g, 7,9 g, 25 g
323,70 zł/1kg
32,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi mieszanka przypraw czosnkowych granulowana i suszona 52g
198,00 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut 4260347893574, Przyprawy, 233 kcal, 977 kJ, 2,2 g, 10 g, 22 g
471,09 zł/1kg
25,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi sól przyprawowa do chrupiącego pieczonego kurczaka 76g
123,75 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LOBO Mieszanka przypraw do wieprzowiny 100 GR
1,17 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Uchwyt na papier toaletowy Maximex 2 w 1, z półką na mokre chusteczki toaletowe
61,50 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

WENKO Zasłona drzwiowa, zasłona z nitek, parawan, zasłona w paski, moskitiera, 90 x 200 cm
43,50 zł/1m
86,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Ostmann papryka wędzona mielona opakowanie 50g
262,40 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

tellofix Classic Klare Brühe 540g
155,48 zł/1kg
83,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Bestron AF357B, 3,5 l, 1 kg, Pojedyńczy, Czarny, 2000 W, 220 - 240 V
230,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Fuchs 380795004 Fuchs Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
133,40 zł/1kg
66,70 zł
Sprzedawca: somnia24

GOURMETmaxx szklane pojemniki do przechowywania żywności click-it zestaw 4 Doskonałe do zmywarki kuchenki mikrofalowej zamrażarki hermetyczne szczelne
100,75 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Blender ręczny TURBO 1200W LEHMANN CHOPSUI mikser, blender ze stali nierdzewnej trzepaczka,, trzepaczka zestaw 9w1, tarcze do ścierania ziemniaków
154,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Mieszanka przypraw do makaronu Aglio Olio e Peperoncino, 80 g
214,38 zł/1l
17,15 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Darbo mix dżemów do smarowania owoców 100 sztuk 2500g
69,60 zł/1kg
174,01 zł
Sprzedawca: somnia24

CHILI (PIEPRZ CAYENNE)50 g - LEBENSBAUM
200,80 zł/1kg
10,04 zł
Sprzedawca: taleoo

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Przyprawa do zup Fuchs Professional do bulionów warzywnych i klarownych 400g
82,50 zł/1kg
33,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,14 zł/1kg
97,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
135,75 zł/1l
143,15 zł
-34,55 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ankerkraut Magic Dust, Przyprawy w proszku, Smoked jalapeno, Czarny pieprz, Pieprz cayenne, Kmin rzymski, Czosnek, Ground mustard, Surowa..., Środek konserwujący, 230 g, Plastikowy słoik, 1 szt.
174,43 zł/1kg
40,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380779002 Fuchs Oregano gerebelt Gewürz, 250,0 g
473,40 zł/1kg
118,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bomann Kombi SBS, Wolnostojący, Typ amerykański, Czarny, Dotyk, LED, Na drzwiach
2 259,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
142,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
118,82 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,42 zł/1kg

Wiberg Grill Argentina Style mieszanka przypraw w pojemniku smakowym 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
100,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,84 zł/1kg

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Pasta Harissa 135g - Le Phare Du



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,67 zł/1l

Magenrebell Rumtopf mieszanka do likierów ziołowych 420g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Magenrebell chocolate chilli liqueur blend likier ziołowy 430g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Likier ziołowy Magenrebell Strawberry Margarita 460g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,07 zł/1l

Aromax mieszanka przypraw do tajskiego czerwonego curry opakowanie 77g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,89 zł/1kg

Magenrebell Amaretto mieszanka do likierów ziołowych 460g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,07 zł/1l

Magenrebell Caipirinha mieszanka do likierów ziołowych 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Drogheria & Alimentari AGLIO MACINATO, Przyprawy w proszku, 35 g, Czosnek, Słoik, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,60 zł/1kg

Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
24,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
495,80 zł/1kg