Pasztet wiejski – słoik 160g | ÖKOLAND
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,57 zł
103,56 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konserwy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Delikatesy Dittmann Papryka czerwona po macedońsku 250g104,24 zł/1kg
13,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Korniszony Kühne 75/8011,85 zł/1kg
118,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Meica Snibbels plasterki kiełbasy do gulaszu ATG 207g słoik 380g70,63 zł/1kg
14,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kapary w occie średnie 290g - Citres31,98 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Ravioli z nadzieniem mięsnym w sosie pomidorowym, 400g | ÖKOLAND
44,75 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Drobiowe mięso śniadaniowe - słoik 160g
139,94 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
72,50 zł/1kg
29,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Kiełbasa krakowska Spichlerz Rusiecki 280 g
35,25 zł/1kg
17,83 zł
-44%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,87 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Spichlerz Rusiecki Kiełbasa Podwawelska 280 G
35,61 zł/1kg
9,97 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Korniszony z solonym koperkiem
50,11 zł/1kg
18,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbaski drobiowe 380g | ÖKOLAND
58,92 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Moje paszteciki - Burak ćwikłowy 160g
83,81 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasztet z dziczyzny, 180 g
195,56 zł/1l
35,20 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Ciecierzyca Bonduelle 150g
52,47 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wieprzowina bez konserwantów 300 g Konserwa Krakus
32,20 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Zupa z groszku z plasterkami kiełbasy, 800g | ÖKOLAND
31,46 zł/1kg
25,17 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ekologiczna pasztetowa kiełbasa, przygotowywana według tradycyjnej receptury, to specjalność wytwarzana z wysokiej jakości ekologicznego mięsa wieprzowego i ekologicznej wątroby wieprzowej. Bogaty smak zawdzięcza starannie dobranym ziołom i przyprawom, przypominając smaki z dawnych lat, jak u babci i dziadka. Wygodna, cylindryczna forma ułatwia wyjmowanie.
- Lista składników
- 41% wieprzowiny*, boczek wieprzowy*, 19% wątroby wieprzowej*, mięso z głowy wieprzowej*, skórki wieprzowe*, cebula*, sól morska, przyprawy*(pieprz*, gałka muszkatołowa*, ziele angielskie*), zioła*(majeranek*, tymianek*).*z rolnictwa ekologicznego
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 gEnergia 1,552 kJ / 371 kcalTłuszcz 35 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 14 gWęglowodany 1 g w tym cukier 0.40 gBiałko 14 gSól 0 g
- Waga
- 160 g
- Firma spożywcza
- ÖKOLAND
- Nazwa handlowa
- Pasztet wiejski – słoik 160g | ÖKOLAND
- Producent
- ökoland
- Numer producenta
- 121104
- EAN
- 4031829231135
- Lista składników
- 41% wieprzowiny*, boczek wieprzowy*, 19% wątroby wieprzowej*, mięso z głowy wieprzowej*, skórki wieprzowe*, cebula*, sól morska, przyprawy*(pieprz*, gałka muszkatołowa*, ziele angielskie*), zioła*(majeranek*, tymianek*).*z rolnictwa ekologicznego
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 gEnergia 1,552 kJ / 371 kcalTłuszcz 35 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 14 gWęglowodany 1 g w tym cukier 0.40 gBiałko 14 gSól 0 g
- Waga
- 160 g
- Firma spożywcza
- ÖKOLAND
- Nazwa handlowa
- Pasztet wiejski – słoik 160g | ÖKOLAND
- Producent
- ökoland
- Numer producenta
- 121104
- EAN
- 4031829231135
Pasuje również do tego

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbasa myśliwska w osłonce, 160g | ÖKOLAND
103,56 zł/1kg
16,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
88,17 zł/1l
88,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
238,92 zł
-13,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Bifi Carazza Pizza Snack wypełniona sosem do pizzy Ciasto pszenne 40g
134,50 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
29,97 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ravioli z nadzieniem mięsnym w sosie pomidorowym, 400g | ÖKOLAND
44,75 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
351,27 zł/1kg
52,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi Ravioli in pikanter Soße
26,15 zł/1kg
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Smażony ryż Menzi
49,77 zł/1kg
19,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli makaron z klopsikami w sosie pomidorowym 800g 3-pak
29,82 zł/1kg
71,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Szynka Premium w kawałku Krakus 300 g
36,57 zł/1kg
17,12 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,97 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
55,53 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
29,91 zł/1kg
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Drobiowe mięso śniadaniowe - słoik 160g
139,94 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
89,50 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kiełbaski Böklunder Knacker 8 sztuk odsączone waga 720g słoik 1400g
49,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,83 zł/1kg

Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg

La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg

Meica 6 małych chrupek



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg

Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
43,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,78 zł/1kg

Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l

Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,87 zł/1l

Meica 6 parówek wegetariańskich bezmięsna alternatywa 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,95 zł/1kg

Maggi Ravioli in pikanter Soße



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg

Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg

Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg

Maggi Ofen Spirelli do mamy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg

Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l

Passata al pomodoro 400gr Mutti



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,72 zł/1l

Mutti Sos do pizzy o smaku świeżych pomidorów 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,97 zł/1l

Ślimaki z winnicy La Comtesse ca2Dtz



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
58,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
489,17 zł/1kg

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,43 zł/1kg