5,0



Na podstawie 1 opinii
Schulte Feinste Auslese Prawdziwa odmiana w 11 wyśmienitych smakach 300g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
33,50 zł
111,67 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda132,64 zł/1kg
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Schulte Prinzess piernik z persipanem i gorzką czekoladą 2500g77,99 zł/1kg
194,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Marabou Cookies Daim334,40 zł/1kg
61,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g95,57 zł/1kg
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte Our Festive 9 ręcznie robionych pierników 250g
126,72 zł/1kg
31,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,68 zł/1kg
122,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Mieszanka herbatników Bahlsen Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
132,89 zł/1kg
60,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Talar z kruszonką jabłkową Schulte 2500g
42,26 zł/1kg
105,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Nuremberg Elisen piernik z pysznym kruchym migdałem 275g
207,38 zł/1kg
57,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nuss Knuspertraum Kekse 100g
218,20 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Glico Pocky o smaku truskawkowym 45g
185,33 zł/1kg
8,86 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,34 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Amaretti Classici 170g włoskie ciastka migdałowe
74,35 zł/1kg
14,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Werz Amarantus Migdał Talar organiczny 125g
143,20 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Wicklein Meistersinger Norymberskie wafle piernikowe z orzechami 600g
124,97 zł/1kg
74,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Gebäckmischung Lieblingsstücke 10901 250g
438,28 zł/1kg
109,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Cherchi Ladyfingers Savoiardi 300g – Klasyczne włoskie biszkopty
109,37 zł/1kg
32,81 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Masło migdałowe speculoos z pokrojonymi migdałami Schulte 200g
84,35 zł/1kg
16,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte mieszanka herbatników i wafli chrupiących 1500g
99,27 zł/1kg
148,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte Herbatniki anyżowe Drobne herbatniki o smaku anyżu 150g
84,53 zł/1kg
12,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Schulte Feinste Auslese Prawdziwa różnorodność w 11 wyśmienitych smakach 300g
Biszkoptowa przyjemność dla prawdziwych smakoszy
Herbatniki Feinste Auslese firmy Schulte to wszechstronny dodatek do stolika kawowego. Ta wykwintna mieszanka oferuje wysokiej jakości herbatniki na każdy gust. Urozmaicona uczta dla wszystkich, którzy kochają wyśmienite herbatniki.
Ta mieszanka zawiera
- Crêpinise - herbatniki waflowe z gorzką czekoladą i kruchymi ciasteczkami
- Talar z kremem mlecznym Mocha - kruche herbatniki z nadzieniem z kremu mlecznego i dekoracją czekoladową
- Nut nougat rolls - cienkie wafelki z orzechowym kremem nugatowym
- Almond Florentiner - migdałowe herbatniki w ciemnej czekoladzie
- Orange Thaler - kruche herbatniki o smaku pomarańczowym z mleczną czekoladą
- Hazelnut Thaler - kruche ciasteczka z orzechami laskowymi i polewą z mlecznej czekolady
- Butter-Chocolats - kruche ciasteczka z kawałkami czekolady
- Butter nut slice - kruche ciasteczka z kawałkami orzechów laskowych i polewą z mlecznej czekolady
- Tartaletki z czarną porzeczką - kruche ciasto z nadzieniem owocowym i gorzką czekoladą
- Ciasteczka kokosowe - kruche ciasteczka z polewą z mlecznej czekolady i startym kokosem
- Ucho świni - kruche ciasto francuskie z ciemną czekoladą
Doskonałe na każdą okazję
- Idealne do kawy, herbaty lub jako drobna przekąska między posiłkami
- Wyśmienita mieszanka dla gości lub na wyjątkowe chwile przyjemności
- Wygodne opakowanie 300 g - idealne do dzielenia się lub na prezent
Schulte - jakość z tradycją
- Wyprodukowane według sprawdzonej receptury zapewniającej najwyższą jakość
- Bez sztucznych barwników i konserwantów dla czystej przyjemności
- Idealne dla smakoszy i miłośników wyśmienitych herbatników
Schulte Feinste Auslese - 11 pysznych odmian dla wszechstronnej przyjemności z herbatników!
Conrad Schulte GmbH & Co KGBentelerstraße 9
33397 Rietberg
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, cukier, tłuszcz palmowy, masa kakaowa, masło kakaowe, migdały, MASŁO, MLEKO W PROSZKU, JAJKA KURCZAKA, TŁUSZCZ Z MASŁA, surowy cukier trzcinowy, ORZECHY JAŁOWE, Starty kokos, przecier jabłkowy, CREAM POWDER, CREAM, syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, WHEY PROCESSING, syrop cukru inwertowanego, SKIMMED MILK POWDER, miód, SKROBIA PSZENNA, EKSTRAKT SŁODOWY JĘCZMIENNY, BIAŁKO JAJKA KURCZAKA, MĄKA Z KURCZAKA, koncentrat soku z czarnej porzeczki, koncentrat soku z czarnego bzu, koncentrat soku z wiśni, kawa w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, olej rzepakowy, LAKTOZA, SŁODKI MĄKA PSZENNA, MĄKA SOJOWA, syrop cukru karmelizowanego, pomarańcze, substancja żelująca: Pektyna. Zakwaszacz: kwas cytrynowy. Emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny (zawiera SOYA). Substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu, difosforany. Barwnik: ekstrakt z kurkumy, naturalny aromat (zawiera MLEKO), sól. Może zawierać inne ORZECHY DRZEWNE i PEANUTS.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2176 kj Energia kcal 520 kcal Tłuszcz 28GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 17GRM Węglowodany 59GRM Węglowodany, w tym cukier 37GRM Białko 6.9GRM Sól 0.33GRM
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Conrad Schulte GmbH & Co.KGBentelerstraße 9, 33397 Rietberg
- Nazwa handlowa
- Schulte Feinste Auslese Prawdziwa odmiana w 11 wyśmienitych smakach 300g
- Producent
- Conrad Schulte
- Numer producenta
- STE/01494
- EAN
- 4008728014947
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, cukier, tłuszcz palmowy, masa kakaowa, masło kakaowe, migdały, MASŁO, MLEKO W PROSZKU, JAJKA KURCZAKA, TŁUSZCZ Z MASŁA, surowy cukier trzcinowy, ORZECHY JAŁOWE, Starty kokos, przecier jabłkowy, CREAM POWDER, CREAM, syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, WHEY PROCESSING, syrop cukru inwertowanego, SKIMMED MILK POWDER, miód, SKROBIA PSZENNA, EKSTRAKT SŁODOWY JĘCZMIENNY, BIAŁKO JAJKA KURCZAKA, MĄKA Z KURCZAKA, koncentrat soku z czarnej porzeczki, koncentrat soku z czarnego bzu, koncentrat soku z wiśni, kawa w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, olej rzepakowy, LAKTOZA, SŁODKI MĄKA PSZENNA, MĄKA SOJOWA, syrop cukru karmelizowanego, pomarańcze, substancja żelująca: Pektyna. Zakwaszacz: kwas cytrynowy. Emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny (zawiera SOYA). Substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu, difosforany. Barwnik: ekstrakt z kurkumy, naturalny aromat (zawiera MLEKO), sól. Może zawierać inne ORZECHY DRZEWNE i PEANUTS.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2176 kj Energia kcal 520 kcal Tłuszcz 28GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 17GRM Węglowodany 59GRM Węglowodany, w tym cukier 37GRM Białko 6.9GRM Sól 0.33GRM
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Conrad Schulte GmbH & Co.KGBentelerstraße 9, 33397 Rietberg
- Nazwa handlowa
- Schulte Feinste Auslese Prawdziwa odmiana w 11 wyśmienitych smakach 300g
- Producent
- Conrad Schulte
- Numer producenta
- STE/01494
- EAN
- 4008728014947
Pasuje również do tego

Schulte Our Festive 9 ręcznie robionych pierników 250g
126,72 zł/1kg
31,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte Sommerauslese bez czekolady 12 różnych smaków 235g
105,79 zł/1kg
24,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Feuer Röllchen Filety śledziowe w pikantnym sosie szaszłykowym 200g
56,10 zł/1l
11,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 315637, Chleb, 350 g, 399 kcal, 1669 kJ, 15 g, 15 g
57,06 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo

Czekolada mleczna Milka z żelkami, drażami kakaowymi i cukierkami strzelającymi 250g
102,40 zł/1kg
30,35 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter Sport Sweetn Salty Duo z karmelem i herbatnikiem maślanym 218g
136,06 zł/1kg
29,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Szynka wędzona, boczek, kawałek ok. 500 g - Sklep mięsny Hell
150,52 zł/1kg
75,26 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
61,66 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BRUNNEN 1064668 Książka adresowa "Virando" 10 x 14 cm czarna
60,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wędzona wątroba dorsza Probare
205,00 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker krem do tortów truskawkowy z kawałkami truskawek 70g
105,04 zł/1kg
11,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Plastry Maggi Brühe
79,80 zł/1kg
7,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ser kozi, ok. 950 g - Mleczarnia Algund
190,03 zł/1kg
180,53 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath bezcukrowe kruche herbatniki waniliowe 200g
81,05 zł/1kg
16,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakersy biszkoptowe Original 100g/pg
595,90 zł/1kg
59,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Henry Lambertz Best Selection Mieszanka herbatników 1000g
102,53 zł/1kg
102,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Dziecięca niespodzianka maxi jajko mleczna czekolada z zabawką 100g
28,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Melitta Bistro Coffee Pads mocna kawa drobno palona 100 sztuk 700g
152,47 zł/1kg
106,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kapsułki do prania Lavatrice Ecodosi Power Colore&Fibre 19szt - Dash
40,49 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
76,31 zł/1l
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
112,33 zł/1kg
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 414338, Chleb, 500 g, Oat flour* gluten-free 35%, cornstarch*, brown millet wholegrain flour*, sesame seeds*, oat bran*..., 375 kcal, 1577 kJ, 8,4 g
30,68 zł/1kg
15,34 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt
Bardzo zadowolony
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg

Wieńce kawowe Schulte 1600g
81,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,81 zł/1kg

WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
76,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,89 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
77,78 zł/1kg

Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,15 zł/1kg

Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1kg

Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,95 zł/1kg

Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,95 zł/1kg