5,0



Na podstawie 1 opinii
Löwensenf średnio ostra musztarda kremowa łagodnie pikantna w tubce 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,77 zł
48,72 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Musztardy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
LOEWENSENF Extra gorący w wiaderku gotowy do podania 5000g25,73 zł/1l
128,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tuba 200ml 12 pack42,38 zł/1l
101,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Musztarda Thomy hot extra spicy classic w tubce 200ml opakowanie 12 sztuk42,50 zł/1l
102,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kühne musztarda średnio ostra klasyczna kremowo-pikantna 250ml opakowanie 10 sztuk48,08 zł/1l
120,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Löwensenf średnio ostra musztarda kremowa łagodna w tubce 200ml 6-pak
43,90 zł/1l
52,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Thomy Delicatessen 100ml
64,90 zł/1l
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Löwensen ekstra gorąca z tubki, gotowa do podania 200 ml
36,54 zł/1kg
8,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Löwensenf Medium (tuba 200 ml)
36,54 zł/1kg
8,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen musztarda średnio ostra kremowa pikantna zrównoważona łagodna 1000ml
12,52 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Löwensenf extra hot w 6 opakowaniach po 200 ml każde
43,90 zł/1l
52,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Medium Hot Mustard Vegan Mild Spicy w tubce 200ml
40,65 zł/1l
8,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda grillowa Händlmaier pikantna i ostra w tubce Vegan 200ml
36,55 zł/1l
7,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier oryginalna bawarska kiełbasa cielęca musztarda słodka wegańska 200ml
64,10 zł/1l
12,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne średnio ostra musztarda klasyczna kremowa w tubce 875ml
18,90 zł/1l
16,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Maille Dijon Oryginalny unikalny mocny smak 200ml
72,90 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Podawać Löwensenf średnio ostra musztarda w tubce 100ml
48,00 zł/1kg
6,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Löwensen średnio ostra łagodna organiczna w słoiku 250ml
43,16 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Hot Dog Musztarda łagodna gotowa do podania w słoiku 250ml
48,64 zł/1l
12,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen musztarda średnio ostra kremowo-pikantna w praktycznym wiaderku 1000ml
14,15 zł/1l
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda - średnio ostra 200ml
43,50 zł/1l
8,70 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Löwensenf – musztarda o średniej ostrości, kremowa, łagodnie pikantna, w tubce 200 ml
Löwensenf to idealny wybór dla wszystkich miłośników pikantnej musztardy o delikatnej ostrości. Delikatnie doprawiona wyselekcjonowanymi przyprawami, dzięki czemu jest intensywna i aromatyczna, ale nie za ostra. Dzięki tej musztardzie zwłaszcza sosy musztardowe i delikatne marynaty stają się wyjątkowym doznaniem smakowym.
Löwensenf GmbH
Kieshecker Weg 240
40468 Düsseldorf
| Zawartość: | 200ml |
| Składniki: | Woda, gorczyca*, ocet spirytusowy*, sól morska, cukier*, syrop z cukru karmelizowanego*, przyprawy* *=z certyfikowanego rolnictwa ekologicznegoDE-005-Öko-Kontrollstelle |
Składniki
SKŁADNIKI: Woda pitna, NASIONA SMAKOWE, ocet spirytusowy, sól, cukier, przyprawy.
Zastrzeżenie
Opakowanie produktu i związane z nim dokumenty mogą zawierać informacje wykraczające poza i/lub różniące się od informacji podanych na naszej stronie internetowej. Dlatego zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na informacjach wyświetlanych na naszej stronie internetowej, ale zawsze uważnie czytać etykiety, ostrzeżenia i instrukcje dołączone do towarów przed ich użyciem.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- Woda pitna, NASIONA MUSZTARDY*, ocet spirytusowy, sól morska, cukier, syrop z cukru karmelizowanego, przyprawy. Składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych zgodnie z przepisami rozporządzenia WE w sprawie rolnictwa ekologicznego.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 435 kJ Wartość kaloryczna 105 kcal Tłuszcz 5,8 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,8 g Węglowodany 3,6 g w tym cukier 3,1 g Białko 6,0 g Sól 4,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 180 g
- Firma spożywcza
- Löwensenf GmbHKieshecker Weg 240 40468 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Löwensen mustard medium hot tube
- Producent
- Löwensenf
- Zakres dostawy
- 200 ml.
- Numer producenta
- ls-00664
- EAN
- 4041131000664
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- Woda pitna, NASIONA MUSZTARDY*, ocet spirytusowy, sól morska, cukier, syrop z cukru karmelizowanego, przyprawy. Składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych zgodnie z przepisami rozporządzenia WE w sprawie rolnictwa ekologicznego.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 435 kJ Wartość kaloryczna 105 kcal Tłuszcz 5,8 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,8 g Węglowodany 3,6 g w tym cukier 3,1 g Białko 6,0 g Sól 4,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 180 g
- Firma spożywcza
- Löwensenf GmbHKieshecker Weg 240 40468 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Löwensen mustard medium hot tube
- Producent
- Löwensenf
- Zakres dostawy
- 200 ml.
- Numer producenta
- ls-00664
- EAN
- 4041131000664
Pasuje również do tego

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Bautzen musztarda średnio ostra kremowa pikantna zrównoważona łagodna 1000ml
12,52 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Löwensenf extra hot w 6 opakowaniach po 200 ml każde
43,90 zł/1l
52,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LOEWENSENF Extra gorący w wiaderku gotowy do podania 5000g
25,73 zł/1l
128,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Thomy Delicatessen 100ml
64,90 zł/1l
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
43,60 zł/1l
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
62,50 zł/1kg
300,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Kellogg Company Smacks, Płatki pszenne, 400 g, Naturalny
21,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Organiczna musztarda Loewen Dijon pikantna klasyczna musztarda delikatesowa 250ml
53,00 zł/1l
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen musztarda średnio ostra klasyczna w niebieskim naczyniu 200ml
15,75 zł/1kg
3,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czysty olej rzepakowy Rapso z kontrolowanych upraw w Austrii 750ml
152,60 zł/1kg
38,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Händlmaier musztarda kiełbasiana średnio ostra aromatyczno-pikantna w tubce 200ml
46,00 zł/1l
9,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pasztet Rolnik - Pasztet drobiowo-wieprzowy 130g
15,43 zł/1kg
2,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Musztarda grillowa Händlmaier pikantna i ostra w tubce Vegan 200ml
36,55 zł/1l
7,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
61,13 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Löwensenf średnio ostra musztarda kremowa łagodna w tubce 200ml 6-pak
43,90 zł/1l
52,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Löwensen ekstra gorąca z tubki, gotowa do podania 200 ml
36,54 zł/1kg
8,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Löwensenf Medium (tuba 200 ml)
36,54 zł/1kg
8,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tuba 200ml 12 pack
42,38 zł/1l
101,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Medium Hot Mustard Vegan Mild Spicy w tubce 200ml
40,65 zł/1l
8,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Domowa musztarda Händlmaiers słodka w wyciskanej butelce Vegan 400ml
46,70 zł/1l
18,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne średnio ostra musztarda klasyczna kremowa w tubce 875ml
18,90 zł/1l
16,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Podawać Löwensenf średnio ostra musztarda w tubce 100ml
48,00 zł/1kg
6,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Löwensen średnio ostra łagodna organiczna w słoiku 250ml
43,16 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Hot Dog Musztarda łagodna gotowa do podania w słoiku 250ml
48,64 zł/1l
12,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda - średnio ostra 200ml
43,50 zł/1l
8,70 zł
Sprzedawca: taleoo

SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
518,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Original drobno starty chrzan naturalnie ostry 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
185,56 zł/1kg

Yildriz Mosterd-Dillesaus 265 ml – Pikantny sos musztardowo-koperkowy do ryb i sałatek
95,40 zł
Sprzedawca: Kpictiah
360,00 zł/1kg

Mostarda z mieszanych owoców 400g - Vergani



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
87,47 zł/1l

Musztarda American Classic Street Food 200g ROLESKI
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
13,71 zł/1kg

Ubena Rub malina musztarda przyprawa preparat pikantna ostrość 650g
102,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
157,06 zł/1kg

Develey American Style Yellow Mustard in der Squeezeflasche 250 ml
8,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,60 zł/1l

Kühne musztarda średnio ostra klasyczna kremowo-pikantna 250ml opakowanie 10 sztuk
120,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,08 zł/1l

Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tubka 100ml opakowanie 20 sztuk



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
129,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1l

Grashoff Quince Mustard Sauce słodko-pikantna musztarda delikatesowa 125ml
28,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
225,04 zł/1l

Grashoff morelowy sos musztardowy przyjemnie pikantny przysmak musztarda 125ml
25,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
202,96 zł/1l

Grashoff Sos musztardowy z zieloną figą do serów i dań mięsnych 200ml
25,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
128,80 zł/1kg

Develey – klasyczna, delikatna i pyszna musztarda do monachijskich białych kiełbasek, 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
94,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
18,86 zł/1l

Sos figowo-musztardowy Lacroix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
102,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,52 zł/1l

LOEWENSENF Extra gorący w wiaderku gotowy do podania 5000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,73 zł/1l

Clovis Dijon musztarda biała ostra mocna fine tuned w słoiczku 850g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,34 zł/1l

Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tuba 200ml 12 pack



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
101,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,38 zł/1l

Musztarda Thomy hot extra spicy classic w tubce 200ml opakowanie 12 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
102,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,50 zł/1l

Średnio ostra musztarda lion w kremowym, pikantnym wiaderku 5000 g
121,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,35 zł/1l

Händlmaiers domowa musztarda słodka saszetka 15ml 200 szt
125,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,98 zł/1l

Develey słodka biała kiełbasa musztarda saszetka 200x15ml opakowanie 3000ml
109,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,40 zł/1kg