Pasta Patak's Mild Curry 283 g – łagodna aromatyczna baza smak curry

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

16,79 zł

47,97 zł / 1kg

+ 10,49 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Sosy azjatyckie i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
24,06 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sempio Bulgogi Marinade  Sauce 300 Gr
Sempio Bulgogi Marinade Sauce 300 Gr
205,60 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Ceren Tahini pasta sezamowa baza do deserów i dressingów 1000g
Ceren Tahini pasta sezamowa baza do deserów i dressingów 1000g
73,45 zł/1kg
73,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pataks- Korma Paste 290 gramów
Pataks- Korma Paste 290 gramów
57,90 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla COCK Żółta tajska pasta curry 400 GR
COCK Żółta tajska pasta curry 400 GR
34,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos słodko-kwaśny 240g marki Lee Kum Kee Sos słodko-kwaśny Asia Sauce Sweet & Sour
Sos słodko-kwaśny 240g marki Lee Kum Kee Sos słodko-kwaśny Asia Sauce Sweet & Sour
145,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
34,88 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour
Zdjęcie produktu dla PATAK'S Rogan Josh Pasta 283 g | Pasta curry o średniej ostrości | Indyjska pasta curry
PATAK'S Rogan Josh Pasta 283 g | Pasta curry o średniej ostrości | Indyjska pasta curry
59,33 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Cook Brand Pasta Curry czerwona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
Cook Brand Pasta Curry czerwona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
201,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Indyjska pasta curry "Biryani", 283g
Indyjska pasta curry "Biryani", 283g
59,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Pasta z tamaryndowca Thai Dancer o słodko-kwaśnym smaku 250ml
Pasta z tamaryndowca Thai Dancer o słodko-kwaśnym smaku 250ml
57,74 zł/1kg
15,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Indyjska pasta curry „Kashmiri Masala”, 283 g
Indyjska pasta curry „Kashmiri Masala”, 283 g
59,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pasta przyprawowa Asian Home Gourmet do indonezyjskiego curry warzywnego 50 g
Pasta przyprawowa Asian Home Gourmet do indonezyjskiego curry warzywnego 50 g
219,40 zł/1kg
10,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Asian Home Gourmet zielona pasta curry na ciepło Thai Kaang Kiew Wan 50g
Asian Home Gourmet zielona pasta curry na ciepło Thai Kaang Kiew Wan 50g
215,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Żółta pasta curry 50g - Rooster
Żółta pasta curry 50g - Rooster
79,80 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Listki wodorostów Yaki Nori prażone suszone do sushi Takaokaya 25g
Listki wodorostów Yaki Nori prażone suszone do sushi Takaokaya 25g
1 264,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
31,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tapioka perła drobna 454g THAI DENCER
Tapioka perła drobna 454g THAI DENCER
33,91 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sos curry "Tikka Masala" (320 ml) - produkt ekologiczny
Sos curry "Tikka Masala" (320 ml) - produkt ekologiczny
42,91 zł/1l
13,73 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Pasta Patak's Mild Curry Paste 283 g – łagodna, aromatyczna baza, tradycyjny smak curry

Patak’s Mild Curry Paste to delikatna i aromatyczna pasta stworzona jako baza do klasycznego, łagodnego curry. Jej smak opiera się na ciepłych przyprawach, takich jak kolendra, kumin, kurkuma, imbir i czosnek, połączonych z pomidorami i delikatną słodyczą papryki. Pasta tworzy harmonijny, gładki i przyjazny dla każdego profil smakowy – idealny zarówno dla dzieci, jak i dla osób unikających pikantnych potraw.

  • Ostrość: Mild (łagodna) – bardzo delikatna pikantność odpowiednia dla każdego.
  • Klasyczny aromat curry – kolendra, kumin i kurkuma pomagają zbudować tradycyjny smak kuchni indyjskiej.
  • Uniwersalna baza – świetnie sprawdza się do dań z kurczakiem, warzywami, soczewicą lub tofu.
  • Pełnia przypraw w jednym słoiku – idealna, gdy chcesz szybko uzyskać harmonijny smak bez mieszania wielu składników.
  • Dodać 1–2 łyżki pasty do podsmażonej cebuli, połączyć z mleczkiem kokosowym lub pomidorami i gotować 10–15 minut.

Pasta Mild Curry to świetny wybór do codziennego gotowania, pozwalający stworzyć łagodne, aromatyczne i kremowe curry bez skomplikowanych przygotowań. Idealna do rodzinnych obiadów i lekkich dań w indyjskim stylu.

Zawartość
0.283 l
Lista składników
koncentrat pomidorowy, woda, olej roślinny, przyprawy mielone (kolendra, kumin rzymski, kurkuma, papryka, imbir, czosnek), sól, mąka kukurydziana, kwas cytrynowy, naturalne aromaty; może zawierać gorczycę i orzechy.
Informacja o wartościach odżywczych
Na 100 g: Wartość energetyczna: 920 kJ / 220 kcal Tłuszcz: 14 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,5 g Węglowodany: 18 g w tym cukry: 9 g Białko: 3 g Sól: 8,5 g
Alergeny
Gorczyca i produkty pochodne
Może zawierać śladowe ilości owoców łupinowych.
Waga
350 g
Wymiary
-
Firma spożywcza
Pataks
Nazwa handlowa
Pasty chutney marynaty
Producent
PATAK'S
Zakres dostawy
-
Numer producenta
5756
EAN
5011308306362

Zawartość
0.283 l
Lista składników
koncentrat pomidorowy, woda, olej roślinny, przyprawy mielone (kolendra, kumin rzymski, kurkuma, papryka, imbir, czosnek), sól, mąka kukurydziana, kwas cytrynowy, naturalne aromaty; może zawierać gorczycę i orzechy.
Informacja o wartościach odżywczych
Na 100 g: Wartość energetyczna: 920 kJ / 220 kcal Tłuszcz: 14 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,5 g Węglowodany: 18 g w tym cukry: 9 g Białko: 3 g Sól: 8,5 g
Alergeny
Gorczyca i produkty pochodne
Może zawierać śladowe ilości owoców łupinowych.
Waga
350 g
Wymiary
-
Firma spożywcza
Pataks
Nazwa handlowa
Pasty chutney marynaty
Producent
PATAK'S
Zakres dostawy
-
Numer producenta
5756
EAN
5011308306362
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Pataks- Korma Paste 290 gramów
Pataks- Korma Paste 290 gramów
57,90 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Hengstenberg pasta paprykowo-pomidorowa prawdziwie uniwersalna tubka 100g
Hengstenberg pasta paprykowo-pomidorowa prawdziwie uniwersalna tubka 100g
118,30 zł/1kg
11,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla [ 340 g ] Ostry sos mango Patak's
[ 340 g ] Ostry sos mango Patak's
52,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Sos słodko-kwaśny 240g marki Lee Kum Kee Sos słodko-kwaśny Asia Sauce Sweet & Sour
Sos słodko-kwaśny 240g marki Lee Kum Kee Sos słodko-kwaśny Asia Sauce Sweet & Sour
145,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
34,88 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour
Zdjęcie produktu dla PATAK'S Tandoori Marinades Paste 312g | Pasta do marynaty
PATAK'S Tandoori Marinades Paste 312g | Pasta do marynaty
53,81 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Patak's Garlic Pickle 300 g – średnia ostrość intensywny czosnkowy smak
Patak's Garlic Pickle 300 g – średnia ostrość intensywny czosnkowy smak
46,10 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Pataks- Madras Paste 283 gr Paste Sauce Hot
Pataks- Madras Paste 283 gr Paste Sauce Hot
59,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Pataks Medium Mango Pickle 283 g
Pataks Medium Mango Pickle 283 g
59,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Indyjska pasta curry "Biryani", 283g
Indyjska pasta curry "Biryani", 283g
59,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla PATAK'S Limetten Pickle Medium Lime Pickle Mild 283 g
PATAK'S Limetten Pickle Medium Lime Pickle Mild 283 g
59,33 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mleko kokosowe Aroy-D naturalne mleko kokosowe do pieczenia i gotowania 1000ml
Mleko kokosowe Aroy-D naturalne mleko kokosowe do pieczenia i gotowania 1000mlJednorazowe
21,69 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pinata Sos serowy z serem cheddar – kremowy, pikantny, klasyczny – 3000 g
Pinata Sos serowy z serem cheddar – kremowy, pikantny, klasyczny – 3000 g
48,69 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
146,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla COCK Żółta tajska pasta curry 400 GR
COCK Żółta tajska pasta curry 400 GR
34,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Patak's Chilli Pickle 283 g – ostry intensywny smak indyjskie pikle chilli
Patak's Chilli Pickle 283 g – ostry intensywny smak indyjskie pikle chilli
47,97 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla PATAK'S Rogan Josh Pasta 283 g | Pasta curry o średniej ostrości | Indyjska pasta curry
PATAK'S Rogan Josh Pasta 283 g | Pasta curry o średniej ostrości | Indyjska pasta curry
59,33 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Pasta PATAK'S VINDALOO OSTRA PASTA CURRY 283G
Pasta PATAK'S VINDALOO OSTRA PASTA CURRY 283G
59,33 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
19,98 zł
-15%
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 118
334,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 350,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 2042
235,09 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Bestseller
Zdjęcie produktu dla 2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2124
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Zdjęcie produktu dla Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 731
1 608,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Cook Brand Pasta Curry czerwona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
Cook Brand Pasta Curry czerwona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
201,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
36,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
34,22 zł
-47%
18,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
Zdjęcie produktu dla Pasta przyprawowa Asian Home Gourmet do klasycznej tikka masala 50 g
Pasta przyprawowa Asian Home Gourmet do klasycznej tikka masala 50 g
219,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekolada dubajska ELIT - 90g
Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla COCK Tajska pasta curry PANANG 400 GR
COCK Tajska pasta curry PANANG 400 GR
355,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
35,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasta curry Cock Matsaman 400 g
Pasta curry Cock Matsaman 400 g
90,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
36,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sanchon Bio Currypaste Korma 190g
Sanchon Bio Currypaste Korma 190g
76,05 zł/1kg
14,45 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Rinatura pasta curry łagodna
Rinatura pasta curry łagodna
118,00 zł/1kg
14,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 5 opinii
Oceniono dnia 19 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Smakuje wyśmienicie
Oceniono dnia 2 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super
Oceniono dnia 2 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 listopada 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 lutego 2023 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
126,27 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
85,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
90,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
89,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos rybny Red Boat 250 ml
Sos rybny Red Boat 250 ml
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy Kikkoman naturalnie warzony w wiaderku do przechowywania 5000 ml
Sos sojowy Kikkoman naturalnie warzony w wiaderku do przechowywania 5000 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
207,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,48 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml
Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
141,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
31,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,82 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,58 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Cock słodki sos chilli do kurczaka owocowy łagodny i delikatnie przyprawiony 4500ml
Cock słodki sos chilli do kurczaka owocowy łagodny i delikatnie przyprawiony 4500ml
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
109,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,34 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Przyprawa do sushi 300ml - Kikkoman
Przyprawa do sushi 300ml - Kikkoman
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,80 zł/1l