4,8



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
PATAK'S Limetten Pickle Medium Lime Pickle Mild 283 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,79 zł
59,33 zł / 1kg
+ 10,49 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Sosy azjatyckie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g24,06 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sempio Bulgogi Marinade Sauce 300 Gr205,60 zł/1kg
61,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose53,31 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kikkoman Sos sojowy Ponzu Citrus 250ml303,64 zł/1l
75,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Pataks- Korma Paste 290 gramów
57,90 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

PATAK'S Rogan Josh Pasta 283 g | Pasta curry o średniej ostrości | Indyjska pasta curry
59,33 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Indyjska pasta curry "Biryani", 283g
59,33 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Pasta - Korma Curry 175g
105,24 zł/1kg
18,57 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Koningsvogel Sambal Badjak 280g
123,57 zł/1kg
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

DONGWON Algi nori wasabi 2,7 g
0,92 zł/1kg
2,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ketjap Manis 155ml
24,04 zł/1l
12,02 zł
Sprzedawca: taleoo

Shoyu 145ml
92,48 zł/1l
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

KONCENTRAT Z TAMARYNDOWCA120 g - YAKSO
133,33 zł/1kg
16,00 zł
Sprzedawca: taleoo

O 'Food Gochujang do bibimbapu 300 g
137,20 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos pomidorowy - mascarpone 340g
39,44 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

KONINGSVOGEL Surinaamse Sambal 270 g | Sambal Suriname | bardzo ostry sos | Very Spicy Sauce
128,15 zł/1l
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Conimex sambal oelek w woreczku (6 x 375 g)
113,76 zł/1kg
267,95 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
255,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Indyjska pasta curry „Kashmiri Masala”, 283 g
59,96 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Shoyu o obniżonej zawartości soli 250ml
82,04 zł/1l
20,51 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos przyprawowy - Mojo Rojo 125g
61,24 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Patak's Limetten Pickles (średnio pikantne) 283 g
Łagodna marynata z limonek
Pyszna mieszanka soczystych limonek i aromatycznych przypraw.
Składniki: limonki (65%), olej rzepakowy, sól, mielone przyprawy (3%) [przyprawy, papryka,gorczyca], substancja zakwaszająca (kwas octowy), rozgniecione nasiona gorczycy, rozgniecione nasiona kozieradki.
Alergeny: gorczyca, nasiona gorczycy.
Informacja dla alergików: może zawierać orzeszki ziemne i owoce z łupinami.
Zawartość: 283 g
Pochodzenie: Wielka Brytania
Producent:
AB Food Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 2,
67-100 Nowa Sol, Polska.
Importer: ASIA EXPRESS FOOD, Kilbystraat 1, 8263 CJ Kampen (NL)
Średnia wartość odżywcza na 100 g / Average Nutritional Values per 100g:
Wartość energetyczna / Energy 790 kJ / 191 kcal.
Tłuszcz / Fat 16,9 g.
w tym kwasy tłuszczowe nasycone /
z czego nasycone 1,2 g.
Węglowodany / Carbohydrates 3,3 g.
w tym cukry / of which sugar 2,1 g.
Białko / Protein 2,4 g.
Sól / Salt 8,8 g.
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Alergeny
- Gorczyca i produkty pochodne
- Waga
- 283 g
- Firma spożywcza
- Pataks
- Nazwa handlowa
- Ogórki konserwowe z limonką
- Producent
- PATAK'S
- Numer producenta
- 9757
- EAN
- 5011308307161
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Alergeny
- Gorczyca i produkty pochodne
- Waga
- 283 g
- Firma spożywcza
- Pataks
- Nazwa handlowa
- Ogórki konserwowe z limonką
- Producent
- PATAK'S
- Numer producenta
- 9757
- EAN
- 5011308307161
Pasuje również do tego

Pataks Medium Mango Pickle 283 g
59,33 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
![Zdjęcie produktu dla [ 283 g ] PATAK'S Pikantne pikle z limonki / Hot Lime Pickle](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a1e54d7c62a3c2ba6276779c478318d8.webp)
[ 283 g ] PATAK'S Pikantne pikle z limonki / Hot Lime Pickle
59,33 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

PATAK'S Tandoori Marinades Paste 312g | Pasta do marynaty
53,81 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
![Zdjęcie produktu dla [ 340 g ] Ostry sos mango Patak's](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/8b30e45d9ded87a47d1d2891c3366324.webp)
[ 340 g ] Ostry sos mango Patak's
52,88 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Patak's Garlic Pickle 300 g – średnia ostrość intensywny czosnkowy smak
46,10 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

PATAK'S HOT Mango Pickle 283g | Pikantne pikle z mango
59,33 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Pataks- Korma Paste 290 gramów
57,90 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Patak's Mixed Pickle 283 g – ostra mieszanka tradycyjne indyjskie pikle
51,37 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Pasta Patak's Mild Curry 283 g – łagodna aromatyczna baza smak curry
47,97 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Patak's Brinjal Pickle 312 g – średnia ostrość smak bakłażana pikle
56,19 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Indonezyjska pasta curry „Garam Masala”, 283 g
59,33 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

PATAK'S Rogan Josh Pasta 283 g | Pasta curry o średniej ostrości | Indyjska pasta curry
59,33 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
34,89 zł/1l
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pataks - pasta Jalfrezi 283 gramów
59,33 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Pasta PATAK'S VINDALOO OSTRA PASTA CURRY 283G
59,33 zł/1kg
19,98 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Sabita Garam Masala, mieszanka przypraw
458,50 zł/1l
9,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TRS – zielona soczewica 500 gramów,
16,78 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Pískavice (zioła) greckie, organiczne, 35 g, SONNENTOR
288,29 zł/1kg
10,09 zł
Sprzedawca: taleoo

Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
29,97 zł/1l
26,12 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Indyjska pasta curry "Biryani", 283g
59,33 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

COCK Żółta tajska pasta curry 400 GR
34,97 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE
17,42 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
13,58 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
31,27 zł/1l
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pasta z tamaryndowca Thai Dancer o słodko-kwaśnym smaku 250ml
57,74 zł/1kg
15,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
51,63 zł/1l
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Asian Home Gourmet Pasta przyprawowa do indyjskiego kurczaka na maśle 50 g
218,60 zł/1kg
10,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta przyprawowa Asian Home Gourmet do klasycznej tikka masala 50 g
219,60 zł/1kg
10,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Smakuje wyśmienicie
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 2 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Bardzo zadowolony
Oceniono dnia 2 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller




Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.












Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
126,27 zł/1kg

Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,98 zł/1l

Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
85,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,97 zł/1kg

Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,71 zł/1kg

Sos rybny Red Boat 250 ml
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,60 zł/1l

Sos sojowy Kikkoman naturalnie warzony w wiaderku do przechowywania 5000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
207,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,48 zł/1l

Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
89,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg

Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,27 zł/1l

Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,82 zł/1l

Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,58 zł/1l

Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,31 zł/1l

Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
141,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
31,47 zł/1l

Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,84 zł/1l

KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,89 zł/1l

Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,10 zł/1l

Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,27 zł/1l

Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,80 zł/1l

Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,89 zł/1l

Cock słodki sos chilli do kurczaka owocowy łagodny i delikatnie przyprawiony 4500ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
109,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,34 zł/1l