5,0



Na podstawie 1 opinii
Ahmad Tea – Rumianek i trawa cytrynowa 30 g, 20 torebek
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
94,99 zł
2 374,75 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea – Lemon & Lime Twist 40 g, 20 torebek2 424,75 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea - Herbata owocowa z dzikiej róży, hibiskusa i wiśni 40 g, 20 torebek2 474,75 zł/1kg
98,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea - Mango & Lychee 30g, 20 saszetek3 199,67 zł/1kg
95,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea - Herbata owocowa cytryna i imbir 40g, 20 torebek2 449,75 zł/1kg
97,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Peach&Passion Fruit Ahmad Tea 20 torebek aluminiowych
239,63 zł/1kg
19,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

English Breakfast Ahmad Tea 100tb*2g b/zawieszki
118,29 zł/1kg
36,76 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,39 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Napar owocowo-ziołowy Ahmad Tea Fruits & Herbs Winter Charm 40g - korzenny
359,75 zł/1kg
14,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Herbatka Rooibos Loyd Miód i Wanilia 20 torebek
56,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Herbata Lipton Rumiankowa z Trawą Cytrynową 20 torebek
305,75 zł/1kg
12,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ahmad Tea - Rumianek, Miód i Wanilia 30 g, 20 saszetek
95,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Herbatka ziołowa rumianek i gruszka 20 torebek
5,38 zł/1kg
107,61 zł
Sprzedawca: Katomix

Twinings Green Tea Lemon, 50 torebek, 100 g, aromatyzowana, orzeźwiająca
820,30 zł/1kg
82,03 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Herbata Pickwick Rooibos, 20 torebek
300,97 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Herbatka owocowa Loyd Malina i Cytryna 20 torebek
9,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ahmad Tea - herbata cejloska 40g, 20 torebek
1 075,50 zł/1kg
43,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Rumianek suszony w torebkach ekspresowych
6,21 zł/1kg
6,21 zł
Sprzedawca: Katomix

Herbata z werbeny cytrynowej - 15 torebek 27g
521,56 zł/1kg
23,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Herbata ziołowa - rumianek i wanilia, 15 torebek, 30g | HIGHER LIVING
447,00 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Herbata Pickwick Rooibos z owocami cytrusowymi, 20 torebek
311,00 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ahmad Tea – Rumianek i trawa cytrynowa 30 g
Napój z rumianku i trawy cytrynowej to cudownie relaksująca herbata ziołowa, która uspokaja z każdym łykiem. W tej delikatnie pachnącej mieszance trawa cytrynowa nadaje popularnemu rumiankowi egzotyczny cytrusowy akcent.
Główną rolę odgrywa tu kojąca rumianek. Nasi mistrzowie herbaty pozyskują najlepsze liście rumianku seryjskiego i łączą je z egzotycznie pachnącą trawą cytrynową. Ta miodowa herbata ziołowa ma przyjemny aromat późnoletnich łąk i pikantnych cytrusów. Dzięki rumiankowi, znanemu ze swoich właściwości uspokajających, w każdej filiżance poczujesz relaksujący napar.
Wskazówki i sposób przygotowania
Każda torebka naparu z rumianku i trawy cytrynowej jest pakowana osobno w folię, dzięki czemu każda filiżanka jest pełna w 100% świeżych, naturalnych aromatów. Zalecamy zaparzać tę herbatę ziołową wyłącznie w gorącej wodzie, zawsze gdy potrzebujesz chwili na odpoczynek. Ponieważ nie zawiera kofeiny, jest to doskonały gorący napój na wieczory i późne noce.
- Produkt: Ahmad Tea
- Smak: herbata ziołowa
- Zawartość: 20 torebek po 1,5 grama
- Wyprodukowano w: Sri Lanka
- Lista składników
- Liść rumianku, trawa cytrynowa
- Waga
- 40 g
- Firma spożywcza
- Leon GmbH Steinmannweg 5, 53844 Troisdorf
- Nazwa handlowa
- Ahmad Tea – Rumianek i trawa cytrynowa 30 g, 20 torebek
- Producent
- Sonstiges
- Liczba sztuk
- 20
- Numer producenta
- 2003588
- EAN
- 054881000062548810000620054881000062
- Lista składników
- Liść rumianku, trawa cytrynowa
- Waga
- 40 g
- Firma spożywcza
- Leon GmbH Steinmannweg 5, 53844 Troisdorf
- Nazwa handlowa
- Ahmad Tea – Rumianek i trawa cytrynowa 30 g, 20 torebek
- Producent
- Sonstiges
- Liczba sztuk
- 20
- Numer producenta
- 2003588
- EAN
- 054881000062548810000620054881000062
Pasuje również do tego

Ahmad Tea Jasmine Green Tea 40g, 20 torebek
1 097,00 zł/1kg
43,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Ahmad Tea - Czarna herbata o smaku brzoskwiniowym 40g, 20 torebek
2 149,75 zł/1kg
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Peach&Passion Fruit Ahmad Tea 20 torebek aluminiowych
239,63 zł/1kg
19,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

English Breakfast Ahmad Tea 100tb*2g b/zawieszki
118,29 zł/1kg
36,76 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,39 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
1 625,33 zł/1kg
48,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Kamille, wanilia i miód Manuka - 20 torebek, 32g | PUKKA
722,81 zł/1kg
23,13 zł
Sprzedawca: taleoo

Ahmad Tea – Mango Magic, czarna herbata, 40 g, 20 torebek
2 424,75 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Creano 072-e, Biała herbata, Jaśmin, Owoc dzikiej róży
414,61 zł/1kg
74,63 zł
Sprzedawca: BioCare

Ahmad Tea - Zielona herbata 100 szt. Torebka zielonej herbaty o wadze 2 gramów ze wstążką
1 229,95 zł/1kg
245,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Ahmad Tea - Mixed Berries & Hibiscus 40g, 20 Beutel
1 075,50 zł/1kg
43,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Ahmad Tea Rooibos & Cinnamon, herbata owocowa 30g, 20 torebek
1 434,00 zł/1kg
43,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Ahmad Tea - Czarna herbata o smaku cynamonu 40g, 20 torebek
2 449,75 zł/1kg
97,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Ahmad Tea – smak jabłkowy 40 g, 20 saszetek
2 424,75 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Green Tea Ahmad Tea 20 torebek aluminiowych
231,50 zł/1kg
18,52 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Napar owocowo-ziołowy Ahmad Tea Fruits & Herbs Winter Charm 40g - korzenny
359,75 zł/1kg
14,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Ahmad Tea - 4 różne odmiany herbaty owocowej 40g, 20 torebek
1 075,50 zł/1kg
43,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Ahmad Tea - Dzikie truskawki 40g, 20 torebek
1 075,50 zł/1kg
43,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Ahmad Tea - Pomegranates & Raspberries 40g, 20 torebek
1 097,00 zł/1kg
43,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Organiczna mieszanka herbat Classic, 37,4 g
326,20 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Herbata Rooibos o smaku waniliowym Bünting, aromatyzowana wanilią, 200 g
114,60 zł/1kg
22,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sonnentor 02256, Herbata ziołowa, 27 g, 18 szt.
0,74 zł/1kg
14,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Relax - 20 torebek, 40g | PUKKA
578,25 zł/1kg
23,13 zł
Sprzedawca: taleoo

Lipton - Herbata Lipton Balance Green Tea Orient 25x1,5gr | Opakowanie 25 sztuk | 6 sztuk
77,19 zł/1kg
154,37 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Cupper Tee 378116, Herbata owocowa, 30 g, Papierowe pudełko, EU organic
496,67 zł/1kg
14,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Meßmer Apple Strudel słodko-kwaśna herbata owocowa 18 torebek 40g
433,33 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 5558 teeflott herbata miętowa 25 torebek po 3,5 g
65,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Organiczna kurkuma Amber Sun, 41,4 g
1 599,28 zł/1kg
66,21 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Czajniczek 7032 Owocowa rozkosz - 100 butelek à 2g
459,30 zł/1kg
91,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Turmeric Chai 17 torebek (35 g)
358 823,52 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka herbaty imbirowo-pomarańczowej z wanilią, 30,6 g
398 692,81 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg