4,0



Na podstawie 4 opinii
Kulki z gumy balonowej o cytrynowym wyglądzie z nadzieniem z sorbetu w proszku 1000g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
69,85 zł
+ 64,95 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Gumy do żucia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Guma do żucia Wrigley's Big Red 150 sztuk (10x15 pasków)355,08 zł/1kg
173,99 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Intense Spearmint Gum bezcukrowe pastylki do żucia 30g324,00 zł/1kg
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g0,27 zł/1kg
26,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kolorowy dozownik gumy do żucia 40g136,00 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Kulki z gumy balonowej o wyglądzie arbuza z sorbetem w proszku 1000g
42,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Booom Watermelon 1100g
84,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma balonowa o smaku owocowym Fruit Salad Gum 1000g
50,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Carribean Fruit Mix Bubble Gum owocowa mieszanka gum do żucia 1600g
60,30 zł/1kg
104,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma do żucia Kwaśna arbuzowa guma balonowa 300 sztuk puszka 1600g
53,05 zł/1kg
84,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fini Tennis Balls Gum 200 kulek gumy do żucia - pakowane pojedynczo
110,54 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Guma do żucia Fini Bubble Gum Fizzy 4 Gums Range Fruit Mix Fruits 20g
120,50 zł/1kg
2,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma do żucia Mentos o pełnym owocowym smaku w świetnej zakrzywionej puszce 70g
196,74 zł/1kg
16,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubble Gum Boom Tennis Balls Piłki tenisowe z gumy do żucia 200 sztuk display
0,38 zł/1kg
76,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hubba Bubba 355741 Hubba Bubba Fancy Fruit Kaugummis 20 Packs à 5 Stück
139,63 zł/1kg
97,74 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Chupa Chups Big Babol Tongue Painter smak gumy do żucia w kostkach 27g
53,00 zł/1kg
1,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma do żucia Spearmint 25g - Brooklyn
218,00 zł/1kg
5,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cool Milk – słomka do napojów o smaku gumy balonowej, 5 sztuk, 30 g
219,33 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.
248,86 zł/1kg
17,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kwaśna arbuzowa guma balonowa Fini z nadzieniem z kwaśnego sorbetu Display
53,62 zł/1kg
71,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WĘŻYKI OWOCOWE BEZ ŻELATYNY BEZGLUTENOWE100 g - BIOMINKI
162,40 zł/1kg
16,24 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kulki z gumy balonowej o cytrynowym wyglądzie z nadzieniem z sorbetu 1000g
Cytrynowe kulki w formacie gumy balonowej. Jeśli uwielbiasz owocowe gumy do żucia, cytrynowa guma do żucia Fini jest właśnie dla Ciebie. Guma do żucia jest wzorowana na owocach takich jak cytryny i smakuje równie pysznie. Nikt, kto lubi kwaśny smak, nie będzie w stanie się jej oprzeć.
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe części: Zalecany nadzór osoby dorosłej.
Fini Golosinas Espana, S.L.U..Ctra Madrid, Km 38530500 Molina de Segura Región de Murcia, Murcia, Hiszpania (E)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, baza gumowa (SOJAlecithin), aromaty, zakwaszacz (E296), substancja utrzymująca wilgoć (E422), substancje glazurujące (E901, E903), barwnik (E100).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 1411,00 kj 332,00 kcal Węglowodany 83,00 g w tym: cukier 74,00 g Białko 0,00 g Tłuszcz 0,00 g w tym: kwasy tłuszczowe nasycone 0,00 g Sól 0,20 g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Fini Golosinas Espana, S.L.U..Ctra Madrid, Molina de Segura Región de Murcia, Spanien
- Nazwa handlowa
- Guma do żucia
- Producent
- Fini Golosinas
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- V-24-3614-1-kilo
- EAN
- 8410525205187
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, baza gumowa (SOJAlecithin), aromaty, zakwaszacz (E296), substancja utrzymująca wilgoć (E422), substancje glazurujące (E901, E903), barwnik (E100).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 1411,00 kj 332,00 kcal Węglowodany 83,00 g w tym: cukier 74,00 g Białko 0,00 g Tłuszcz 0,00 g w tym: kwasy tłuszczowe nasycone 0,00 g Sól 0,20 g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Fini Golosinas Espana, S.L.U..Ctra Madrid, Molina de Segura Región de Murcia, Spanien
- Nazwa handlowa
- Guma do żucia
- Producent
- Fini Golosinas
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- V-24-3614-1-kilo
- EAN
- 8410525205187
Pasuje również do tego

Kulki z gumy balonowej o wyglądzie arbuza z sorbetem w proszku 1000g
42,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma do żucia Kwaśna arbuzowa guma balonowa 300 sztuk puszka 1600g
53,05 zł/1kg
84,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Booom Watermelon 1100g
84,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma balonowa o smaku owocowym Fruit Salad Gum 1000g
50,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma do żucia Spearmint 25g - Brooklyn
218,00 zł/1kg
5,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Carribean Fruit Mix Bubble Gum owocowa mieszanka gum do żucia 1600g
60,30 zł/1kg
104,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma do żucia Fini Bubble Gum Fizzy 4 Gums Range Fruit Mix Fruits 20g
120,50 zł/1kg
2,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma bąbelkowa do żucia burger z płynnym nadzieniem 200 sztuk display
84,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubble Gum Boom Tennis Balls Piłki tenisowe z gumy do żucia 200 sztuk display
0,38 zł/1kg
76,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
0,27 zł/1kg
26,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gumy do żucia średnie
81,98 zł/1kg
204,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Fini Bubble Gum Camel Balls 200 sztuk - wyjątkowo kwaśne i bezglutenowe
110,54 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Guma balonowa Fini Giant Watermelon pakowana pojedynczo 50 sztuk 750g
99,98 zł/1kg
84,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pop Rocks Magic Gum Tutti Frutti 50Stk. im Display
461,43 zł/1kg
161,50 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Chupa Chups Big Babol Tongue Painter smak gumy do żucia w kostkach 27g
53,00 zł/1kg
1,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fini Tennis Balls Gum 200 kulek gumy do żucia - pakowane pojedynczo
110,54 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tri D`Aix Fini Dino Eggs guma balonowa
66,00 zł/1kg
0,33 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

CENTER SHOCK 116380 Guma do żucia Centre Shock Mystery 100 sztuk po 4 g każda
66,77 zł/1kg
26,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fini Bubble Gum Spinner Battle z płynnym rdzeniem i wyświetlaczem 1000 g
16 402,00 zł/1kg
82,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti Geschmack Kaugummiwürfel 27g
58,89 zł/1kg
1,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubble Gum Boom Bottles wypełnione butelki coli bezglutenowe pojedyncze 5g
198,00 zł/1kg
0,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hubba Bubba 355741 Hubba Bubba Fancy Fruit Kaugummis 20 Packs à 5 Stück
139,63 zł/1kg
97,74 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Guma do żucia papierosy z efektem palenia 24 paczki po 43 g każda 24-pak
1 084,84 zł/1kg
47,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

DOK Wunderschnuller barwnik do języka 60 cukierków z gumą do żucia 1680g
78,00 zł/1kg
131,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tri Fini Dino eggs guma do żucia 200 sztuk w pudełku
46,21 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

CENTER™ 140805004 SHOCK SPLASHING COLA Guma do żucia 100 St.
63,22 zł/1kg
25,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bip Tubble Gum Tutti Frutti guma do żucia o smaku owocowym 35g
142,57 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Intense Cinnamon Gum bezcukrowe pastylki do żucia 30g
324,00 zł/1kg
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GUMA DO ŻUCIA Z KSYLITOLEM O SMAKU CYNAMONOWYM (10 szt.) 15 g - CHEWSY
674,67 zł/1kg
10,12 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Guma do żucia Bubble Gum Mojito bez alkoholu bezglutenowa 200 sztuk display
0,38 zł/1kg
76,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
25%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
smakują tak dobrze, jak wyglądają!
Waga 1 kg
smakują tak dobrze, jak wyglądają! Wszystkie oczekiwania spełnione!
Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Waga 1 kg
Super produkt
Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 1 kg
Oceniono dnia 22 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 1 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Guma do żucia Wrigley's Big Red 150 sztuk (10x15 pasków)



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
173,99 zł
Sprzedawca: Heartforcards
355,08 zł/1kg

Wystawa kompletna, 40 sztuk: Fini Jumbo Tornado 6, kolor Sauer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
65,84 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
32,92 zł/1kg

Display Complete 12 x Mini automat z gumami do żucia 13 cm do wielokrotnego napełniania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,71 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
46,04 zł/1kg

DOK Wunderschnuller barwnik do języka 60 cukierków z gumą do żucia 1680g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
78,00 zł/1kg

Tri Fini Dino eggs guma do żucia 200 sztuk w pudełku



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
46,21 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Wyświetlacz Kompletny 200 sztuk: Spinner "Bubble Gum" z płynnym rdzeniem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
46,21 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
46,21 zł/1kg

Wyświetlacz z kompletem 200 gumowych cukierków "Vidal Blood Balls" o wadze 5 g każdy, o smaku truskawkowym, kwaśne, z nadzieniem
39,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,50 zł/1kg

Piłki tenisowe 4szt 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,56 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Miradent Xylitol guma do żucia Spearmint 200 sztuk
76,18 zł
Sprzedawca: apohealth
337,08 zł/1kg

Guma bąbelkowa do żucia burger z płynnym nadzieniem 200 sztuk display



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
84,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kolorowy dozownik gumy do żucia 40g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
136,00 zł/1kg

Extra® 463354 Extra® Refreshers STRAWBERRY LEMON Kaugummis 35 Stück



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
266,79 zł/1kg

Guma do żucia Spearmint 25g - Brooklyn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
218,00 zł/1kg

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
30,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
433,14 zł/1kg

Extra® 452097 Extra® PROFESSIONAL FRESH MELON MINT Kaugummis 50 Dragees



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
20,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
2 231,11 zł/1kg

Airwaves 442846 Airwaves STRONG guma do żucia 50 pastylek do ssania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
248,86 zł/1kg

AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
252,00 zł/1kg

AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
17,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
248,86 zł/1kg

Miradent Xylitol guma do żucia truskawkowa 30 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
27,11 zł
Sprzedawca: apohealth
180,73 zł/1kg

Carribean Fruit Mix Bubble Gum owocowa mieszanka gum do żucia 1600g
104,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,30 zł/1kg