4,7



Na podstawie 9 opinii
Maoam Bloxx 10x5 indywidualnie pakowane cukierki do żucia 5 różnych 220g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
7,18 zł
32,64 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukierki do żucia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo Maoam Stripes cukierki do żucia częściowo z colą worek 7kg49,25 zł/1kg
344,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ludwig Fritt owoce - karton - 30x 70g111,32 zł/1kg
239,53 zł
-5,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
233,78 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Mentos Owocowe pastylki do żucia 1 rolka o pysznym owocowym smaku 38g4,51 zł/1kg
3,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
197,08 zł/1kg
49,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo KAUBONBON 5s, opakowanie 110 g
56,45 zł/1kg
6,21 zł
Sprzedawca: Katomix

MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
40,77 zł/1kg
14,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx cukierki do żucia 50 szt.
80,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 4001686535561, 25 g, 175 g, D, e330, e420, e420ii, e428, 1690 kJ, 400 kcal
47,71 zł/1kg
8,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 10051105 MAOAM KRACHER Kaubonbons 200,0 g
329,20 zł/1kg
65,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mamba® 117530 Mamba® Magic Sticks Kaubonbons 290,0 g
334,41 zł/1kg
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

12x MAOAM 10004350 KRACHER cukierki do żucia 60,0 g
16 325,83 zł/1kg
979,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Maoam Pinballs (28x 70gr)
84,72 zł/1kg
166,06 zł
Sprzedawca: Candyspot

MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
41,75 zł/1kg
8,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FRITT Vegan Fruit Chewy Candy Strips, 6 różnych 40x 70g
102,03 zł/1kg
285,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Hitschies Original Mix cukierki do żucia o smaku owocowym 210g
64,43 zł/1kg
13,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g
55,96 zł/1kg
7,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Maoam Bloxx Eisdiele, opakowanie 5 sztuk, waga 110g
36,00 zł/1kg
3,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Maoam Kracher TwoFruits – drażetki do żucia, opakowanie 200 g
44,10 zł/1kg
8,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g
40,40 zł/1kg
121,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Maoam Bloxx 10x5 indywidualnie pakowane cukierki do żucia 5x asortyment 220g
Klasyczny Maoam Bloxx to odpowiedni cukierek do żucia dla smakoszy. Dostępne w smakach truskawkowym, malinowym, cytrynowym, pomarańczowym, wiśniowym lub coli. Te cukierki do żucia mają owocowy smak i są orzeźwiające o każdej porze dnia.
Należy pamiętać, że to opakowanie zawiera 5 z 6 określonych smaków (2 kostki po 5 cukierków do żucia), więc skład może się różnić.
HARIBO GmbH & Co KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
Klasyk par excellence! MAOAM Bloxx - najlepiej sprzedający się cukierek do żucia w Niemczech - dzięki poręcznemu kształtowi małej kostki jest idealnym rozwiązaniem na szybką przekąskę między posiłkami. Puszka Bloxx na następne przyjęcie urodzinowe lub wszelkiego rodzaju uroczystości jest dostępna w popularnych smakach coli, wiśni, malin, truskawek, pomarańczy i cytryny.
Instrukcje przechowywania: Chronić przed ciepłem i wilgocią.
Hersteller-Artikelnummer: 4001686510032
Producent / Wyprodukowano dla:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Niemcy
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chronić przed ciepłem i wilgocią.
- Lista składników
- Cukier; syrop glukozowy; tłuszcz palmowy; substancja utrzymująca wilgoć: syrop sorbitolowy; żelatyna; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; aromat. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 394,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 666,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 6,40 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 3,20 Węglowodany: 84,00 Węglowodany, w tym cukier: 60,00 Białko: 1,00 Sól: 0,02
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 220 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Nazwa handlowa
- Cukierki do żucia, częściowo o smaku coli
- Producent
- Numer producenta
- 10004128
- EAN
- 4001686510032
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chronić przed ciepłem i wilgocią.
- Lista składników
- Cukier; syrop glukozowy; tłuszcz palmowy; substancja utrzymująca wilgoć: syrop sorbitolowy; żelatyna; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; aromat. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 394,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 666,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 6,40 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 3,20 Węglowodany: 84,00 Węglowodany, w tym cukier: 60,00 Białko: 1,00 Sól: 0,02
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 220 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Nazwa handlowa
- Cukierki do żucia, częściowo o smaku coli
- Producent
- Numer producenta
- 10004128
- EAN
- 4001686510032
Pasuje również do tego

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

STORCK 1.4032.3, 112 g, Czekolada mleczna, 4 szt., Mleko, Orzechy, Orzeszki ziemne, 557 kcal, 2324 kJ
387,68 zł/1kg
43,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
69,61 zł/1kg
69,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
34,62 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 4001686003039, Miękkie cukierki, 230 g, Owoce, Wielobarwny, 1525 kJ, 360 kcal
65,09 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
40,77 zł/1kg
14,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
197,08 zł/1kg
49,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
206,64 zł/1kg
119,85 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
383,00 zł/1kg
61,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g
55,96 zł/1kg
7,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 10051105 MAOAM KRACHER Kaubonbons 200,0 g
329,20 zł/1kg
65,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
230,18 zł/1kg
50,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
246,19 zł/1kg
52,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo OR02373, Żelka gumowa, 100 g, Owoce, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
52,90 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
0,27 zł/1kg
26,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Sour Glowworms Minis, Miękkie cukierki, 200 g, Wiśnia (owoc), Owoce, Winogrono, Cytryna, Limonka, Pomarańczowy, Truskawka, Wielobarwny, 1417 kJ, 333 kcal
64,50 zł/1kg
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dziecięce 4008400280127 Dziecięce Schoko-Bons Schoko-Bons, BIG PACK 300 g
202,77 zł/1kg
60,83 zł
Sprzedawca: somnia24

WAWI baton ryżowy w mlecznej czekoladzie 200g 8-pak
90,59 zł/1kg
144,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Batony Head Bangers Crazy Sour o smaku jabłkowo-truskawkowym 200g
90,75 zł/1kg
18,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx cukierki do żucia 50 szt.
80,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
91,75 zł
Sprzedawca: Candyspot
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Towar zgodny z ofertą, dostawa przebiegła bez problemów i szybko
Towar zgodny z ofertą, dostawa bez problemów i na czas
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mentos Mini Mint 120 pastylek do żucia o smaku miętowym w puszce 1260g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
73,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,23 zł/1kg

Haribo Maoam Stripes cukierki do żucia częściowo z colą worek 7kg
344,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,25 zł/1kg

Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
155,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,04 zł/1kg

MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
14,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,77 zł/1kg

Maoam Bloxx 10x5 indywidualnie pakowane cukierki do żucia 5 różnych 220g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
7,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,64 zł/1kg

MAOAM 10054723 MAOAM Brause Pause Kaubonbons 200,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,60 zł/1kg

Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
121,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,40 zł/1kg

Haribo Maoam Bloxx Eisdiele, opakowanie 5 sztuk, waga 110g
3,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,00 zł/1kg

Haribo Maoam Kracher TwoFruits – drażetki do żucia, opakowanie 200 g
8,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
44,10 zł/1kg

Haribo Maoam Kracher Berry Shake Limited Edition Packung 200g
8,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
44,25 zł/1kg

MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
8,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,75 zł/1kg

Maoam Mao Mixx cukierki rozpuszczalne 70g
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nawilżacz antygrawitacyjny Nawilżacz z kroplami wody Cicha praca Drobne nawilżanie Odporne na wycieki Nawilżacze mgły zasilane przez USB Zielony
157,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Fudge Old English Toffee Vanilla miękkie słodycze karmelowe 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
50,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,87 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Vanilla - miękkie słodycze karmelowe 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,03 zł/1kg

Open Food 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, Strawberry, E100, E901, E418, E414, E330, Juice, Starch, E473, Citrus Fruit, Fruit Juice,..., 389 kcal, 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
87,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,15 zł/1kg

Mentos Mint Dragees chrupiące cukierki do żucia o smaku świeżej mięty 38g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
3,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,68 zł/1kg

Mamba® 119442 Mamba® Beach SURFER Kaubonbons 160,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
34,13 zł/1kg