MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI RICE 1 kg - DIET-FOOD

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,31 zł

26,30 zł-3%

26,30 zł / 1kg

+ 19,57 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo
Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo
37,46 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
23,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Caserecce 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Caserecce 400g - Garofalo
11 370,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla DIET-FOOD Rice Konjac Noodles - ryż błyskawiczny o niskiej zawartości węglowodanów - 270 g (1 opakowanie)
DIET-FOOD Rice Konjac Noodles - ryż błyskawiczny o niskiej zawartości węglowodanów - 270 g (1 opakowanie)
19,22 zł/1kg
7,46 zł
-3%
7,17 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Keto Pasta Konjac Konjac USUI bezglutenowy organiczny ryż konjac w zalewie | 270 g (5 kcal, 0 g węglowodanów)
Keto Pasta Konjac Konjac USUI bezglutenowy organiczny ryż konjac w zalewie | 270 g (5 kcal, 0 g węglowodanów)
225,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
60,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla [400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
[400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
39,15 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
8,11 zł
-3%
7,83 zł
Sprzedawca: Katomix
MAKARON (KONJAC) SPAGHETTI BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAC) SPAGHETTI BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
27,70 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,76 zł
-3%
7,48 zł
Sprzedawca: Katomix
MAKARON (KONJAC) NOODLE BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAC) NOODLE BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
27,70 zł/1kg
7,76 zł
-3%
7,48 zł
Sprzedawca: Katomix
MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY BIO 280 g - DIET-FOOD
MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY280 g - DIET-FOOD
74,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
20,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
MAKARON (JAGLANY) NOODLE BIO 250 g - DIET-FOOD
MAKARON (JAGLANY) NOODLE250 g - DIET-FOOD
55,28 zł/1kg
13,82 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla OSTROVIT Diet Spaghetti Konjac Noodles (400g)
OSTROVIT Diet Spaghetti Konjac Noodles (400g)
21,00 zł/1kg
8,73 zł
-3%
8,40 zł
Sprzedawca: Katomix
MAKARON (KONJAC) PENNE BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
MAKARON (KONJAC) PENNE BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,86 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Lubella Catering Makaron Łazanki 2 Kg
Lubella Catering Makaron Łazanki 2 Kg
17,10 zł/1kg
34,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
MAKARON (SUCHY KONJAC) FETTUCCINE BEZGLUTENOWY BIO 80 g - DIET-FOOD
MAKARON (SUCHY KONJAC) FETTUCCINE BEZGLUTENOWY80 g - DIET-FOOD
203,63 zł/1kg
16,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Czaniecki Makaron 5 Jajeczny Łazanka 250 G
Czaniecki Makaron 5 Jajeczny Łazanka 250 G
19,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
28,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lubella 4-Jajeczna Makaron Krajaneczka 200 G
Lubella 4-Jajeczna Makaron Krajaneczka 200 G
16,50 zł/1kg
3,30 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Lubella 5-Jajeczna Makaron Krajanka 400 G
Lubella 5-Jajeczna Makaron Krajanka 400 G
21,05 zł/1kg
8,42 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Orecchiette 250g - Farabella
Makaron bezglutenowy Orecchiette 250g - Farabella
12 990,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

POMAGA SCHUDNĄĆ: Organiczny ryż konjac Diet-Food pomaga schudnąć. Ma niską zawartość węglowodanów i wartość energetyczną 7,89 kcal na 100 gramów. Jest bogaty w błonnik i wodę oraz zapewnia uczucie sytości na dłużej.

DOBRE ROZWIĄZANIE: Dla wszystkich wegan, wegetarian i diabetyków, ponieważ jest w 100% wolny od soi, tłuszczu, pszenicy i glutenu, dzięki czemu jest bezpieczną i zdrową opcją dla każdego na diecie ketonowej, a także dla osób z nietolerancją glutenu i cukru.

UNIKALNY PRODUKT: Dietetyczny ryż to doskonały wybór dla każdego, kto pilnuje swojej diety. Wykonana z naturalnych i organicznych składników mąka konjac wspomaga odchudzanie, ponieważ zawiera 97% wody i 3% błonnika roślinnego.

SZYBKI W PRZYGOTOWANIU: Szybki posiłek gotowy do spożycia w zaledwie 2-3 minuty! Wystarczy odcedzić i przepłukać wodą, aby usunąć naturalny zapach mąki konjac, a następnie gotować lub smażyć przez 2-3 minuty.

NASZA MISJA: Misją Diet-Food jest uczynienie zdrowego odżywiania tak przyjemnym i satysfakcjonującym, jak to tylko możliwe. Niezależnie od tego, czy jesteś na długiej czy krótkiej diecie, nasz makaron jest gotowy, aby Ci służyć.






Skład i informacje dla alergików Składniki: Woda oczyszczona (96,6%) Ekologiczna mąka z rośliny konjac (3,4%) Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu. Nie zamrażać.


Informacje o wartościach odżywczych Informacje o wartościach odżywczych na 100 g:









Wartość energetyczna 30 kJ / 7 kcal Tłuszcz < 0,1 g w tym nasycone < 0,1 g Węglowodany < 0,2 g w tym cukier < 0,1 g Błonnik 2,6 g Białko <0,1 g Sól < 0,1 g Masa netto: 370 g Masa netto po odsączeniu: 300 g



Głównym składnikiem Diet Rice jest Glukomannan konjac - rozpuszczalny w wodzie błonnik pochodzący z korzenia rośliny Konjac. Oryginalnie pochodzi ona z Azji, a żywność z niej produkowana nosi również nazwy: Shirataki Noodles lub Konnyaku Noodles. Największymi konsumentem tej żywności na świecie są Japończycy. Makaron konjac to naturalny produkt, bogaty w rozpuszczalny w wodzie błonnik, bez tłuszczu, cukru, skrobi i białka, bez PSZENICY i glutenu.
Lista składników
woda, mąka konjac, wodorotlenek wapnia
Informacja o wartościach odżywczych
w 100 g Wartość energetyczna: 33 kJ / 8 kcal Tłuszcz: EAN: 5901549275643
Alergeny
Brak alergenów
Waga
1000 g
Firma spożywcza
MIPAMA E.Z. SZAFARZ SPÓŁKA JAWNA, ROGATKA 7A, 62-860 OPATÓWEK
Nazwa handlowa
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI RICE 1 kg - DIET-FOOD
Producent
DIET-FOOD
Model
Shirataki Konjac-Reisnudeln
Wersja
1 kg
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
szt
EAN
5901549275643

Lista składników
woda, mąka konjac, wodorotlenek wapnia
Informacja o wartościach odżywczych
w 100 g Wartość energetyczna: 33 kJ / 8 kcal Tłuszcz: EAN: 5901549275643
Alergeny
Brak alergenów
Waga
1000 g
Firma spożywcza
MIPAMA E.Z. SZAFARZ SPÓŁKA JAWNA, ROGATKA 7A, 62-860 OPATÓWEK
Nazwa handlowa
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI RICE 1 kg - DIET-FOOD
Producent
DIET-FOOD
Model
Shirataki Konjac-Reisnudeln
Wersja
1 kg
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
szt
EAN
5901549275643
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla [400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
[400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
39,15 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
8,11 zł
-3%
7,83 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Keto Pasta Konjac Konjac USUI bezglutenowy organiczny ryż konjac w zalewie | 270 g (5 kcal, 0 g węglowodanów)
Keto Pasta Konjac Konjac USUI bezglutenowy organiczny ryż konjac w zalewie | 270 g (5 kcal, 0 g węglowodanów)
225,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
60,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla DIET-FOOD Rice Konjac Noodles - ryż błyskawiczny o niskiej zawartości węglowodanów - 270 g (1 opakowanie)
DIET-FOOD Rice Konjac Noodles - ryż błyskawiczny o niskiej zawartości węglowodanów - 270 g (1 opakowanie)
19,22 zł/1kg
7,46 zł
-3%
7,17 zł
Sprzedawca: Katomix
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
25,38 zł/1kg
26,36 zł
-3%
25,38 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 860
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
MAKARON (KONJAC) BEZGLUTENOWY 1 kg - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAC) BEZGLUTENOWY 1 kg - DIET-FOOD
37,06 zł/1kg
37,06 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Łóżeczko turystyczne Overnight składane dostawne 3 poziomy + torba
Łóżeczko turystyczne Overnight składane dostawne 3 poziomy + torba
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 69
239,00 zł
-10,00 zł
229,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
Zdjęcie produktu dla NOSIDEŁKO DLA DZIECKA 2w1 - MoMi COLLET CZARNE - KAPTUR 2 POZYCJE DO 15kg
NOSIDEŁKO DLA DZIECKA 2w1 - MoMi COLLET CZARNE - KAPTUR 2 POZYCJE DO 15kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
129,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi
Zdjęcie produktu dla Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
32,38 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
21,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MAKARON (KONJAC) W KSZTAŁCIE RYŻU BEZGLUTENOWY BIO 385 g (300 g) - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAC) W KSZTAŁCIE RYŻU BEZGLUTENOWY385 g (300 g) - DIET-FOOD
24,31 zł/1kg
9,36 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Tefal XL Force C38506, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, 175 °C, Aluminium
Tefal XL Force C38506, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, 175 °C, Aluminium
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 158
218,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Drapak FEANDREA 3 miejsca do leżenia i jaskinia, zmywalne poduszki brązowe
Drapak FEANDREA 3 miejsca do leżenia i jaskinia, zmywalne poduszki brązowe
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
406,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla UISEBRT moskitiera drzwi moskitiera drzwi 120 X 240 cm rama aluminiowa moskitiera moskitiera siatka magnetyczne zamknięcie listwy drzwi balkonowe moskitiera drzwi balkonowe
UISEBRT moskitiera drzwi moskitiera drzwi 120 X 240 cm rama aluminiowa moskitiera moskitiera siatka magnetyczne zamknięcie listwy drzwi balkonowe moskitiera drzwi balkonowe
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 171
249,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 200
389,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
94,99 zł/1m
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 209
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4GB RAM, 128GB
Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4GB RAM, 128GB
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
Używany
1 099,55 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Tefal XL Force C38508, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, 175 °C, Aluminium
Tefal XL Force C38508, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, 175 °C, Aluminium
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 158
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
Zdjęcie produktu dla Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 174
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1106
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Narożnik KOS PIK z funkcją spania, w kształcie litery L, sofa z pojemnością, sofa do salonu, kanapa, sofa, rozkładana sofa, zestaw wypoczynkowy – czarny, KRONOS 07
Narożnik KOS PIK z funkcją spania, w kształcie litery L, sofa z pojemnością, sofa do salonu, kanapa, sofa, rozkładana sofa, zestaw wypoczynkowy – czarny, KRONOS 07
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1106
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla VASAGLE stolik kawowy ze złotą żelazną ramą Ø84 x 45,5 cm okrągły szklany stolik solidne szkło hartowane stolik sofowy stabilny stolik do salonu dekoracyjny złoty LGT21G
VASAGLE stolik kawowy ze złotą żelazną ramą Ø84 x 45,5 cm okrągły szklany stolik solidne szkło hartowane stolik sofowy stabilny stolik do salonu dekoracyjny złoty LGT21G
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 128
384,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 875
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 738
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 172
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Zdjęcie produktu dla Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 526
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo
Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,57 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg
MAKARON (SEMOLINOWY TRÓJKOLOROWY) DISNEY AUTA BIO 300 g - DALLA COSTA
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%
53,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla DE CECCO Spaghettini No. 11 Teigwaren 500,0 g
DE CECCO Spaghettini No. 11 Teigwaren 500,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,38 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron duże muszle De Cecco 500g
Makaron duże muszle De Cecco 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,74 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla De Cecco Fusilli Lunghi Bucati n.5 włoski makaron 500g
De Cecco Fusilli Lunghi Bucati n.5 włoski makaron 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,50 zł/1kg