4,7



Na podstawie 3 opinii
Darbo Syrop z czarnego bzu Koncentrat soku z czarnego bzu 500ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
31,01 zł
62,02 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop z kwiatów czarnego bzu Monin – idealny do koktajli i lemoniady, 1000 mlJednorazowe50 160,00 zł/1l
50,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Monin syrop z czarnego bzu o smaku kwiatowym oryginalne napoje 700mlJednorazowe143,63 zł/1l
103,00 zł
-2,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,54 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Syrop poziomkowy 500mlJednorazowe126,38 zł/1l
63,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Open Food 9001432018138, 500 ml, 51 kcal, 13 g, 13 gJednorazowe
85,24 zł/1l
42,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Syrop z czarnej porzeczki Koncentrat soku z czarnej porzeczki 500mlJednorazowe
68,62 zł/1l
34,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop cytrynowy Darbo Sicilian do zmieszania z wodą sodową 500 mlJednorazowe
84,94 zł/1l
42,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop z kwiatów czarnego bzu Monin – idealny do koktajli i lemoniady, 250 mlJednorazowe
86,60 zł/1l
21,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Syrop z kwiatów czarnego bzu z nutą miodu 1000mlJednorazowe
431,99 zł/1l
431,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SodaStream 1024269490, Syrop do saturowania, Zielony, Biały, Żółty, Czarny bez, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

YO SYRUP syrop owocowy malina 700mlJednorazowe
36,11 zł/1l
25,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Naturrein syrop z brzoskwini i marakui do mieszania z wodą sodową 500mlJednorazowe
64,86 zł/1l
32,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo syrop z owoców granatu z owoców do mieszania z wodą sodową 500mlJednorazowe
86,36 zł/1l
43,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo syrop owocowy o smaku malinowym z wysoką zawartością owoców 500mlJednorazowe
119,92 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Darbo Black Elderberry Syrup - wszechstronny i orzeźwiający syrop
Darbo Black Elderberry Syrup to wyjątkowy smak tyrolskiej firmy Darbo. Syrop jest wszechstronny i można go wykorzystać nie tylko do przygotowania zimnego, orzeźwiającego i pysznego napoju: Spróbuj zmieszać syrop Darbo Black Elderberry z gorącą wodą lub dodać go do herbaty lub ponczu. Co więcej, syrop Darbo Black Elderberry jest również pysznym dodatkiem do zimowych deserów. Szybki pomysł na deser: podgrzej syrop Darbo z czarnego bzu i polej nim lody waniliowe. Po prostu pyszne!
Słodki smak i pyszny kwiatowy aromat zachwycą każdego drinka i są idealne do mieszania letnich koktajli. Syrop smakuje również wyjątkowo w połączeniu z wodą gazowaną lub niegazowaną! Do użycia zalecamy 1 część syropu Darbo Black Elderberry na 7 części wody. Syrop Darbo Black Elderberry jest w szklanej butelce o pojemności 500 ml. Po otwarciu przechowywać w chłodnym miejscu i chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Informacje o wartościach odżywczych i składnikach - Darbo Syrop z czarnego bzu
Składniki: cukier, 49% koncentrat soku z czarnego bzu, kwas cytrynowy, środek zakwaszający 100 g Darbo Syrop z czarnego bzu zawiera 125 g koncentratu soku z czarnego bzu. Wartość odżywcza na 100 g- Wartość energetyczna 167 / 40 kj / kcal
- Tłuszcz 0 g
- w tym tłuszcze nasycone 0 g
- Węglowodany 9,6 g
- w tym cukier 9,6 g
- Białko 0 g
- Sól 0 g
Prosecco z syropem z czarnego bzu Darbo
Orzeźwiające połączenie Prosecco i syropu z czarnego bzu Darbo. W sam raz na letnie popołudnia. Drink przygotowuje się błyskawicznie, maksymalnie w minutę. Wszystko, co musisz zrobić, to przechowywać składniki w lodówce kilka godzin wcześniej. Samo Prosecco ma lekko wytrawny smak, a dodatek syropu z czarnego bzu Darbo dodaje odrobinę słodyczy. Taki koktajl nie tylko świetnie smakuje sam, ale nadaje się również do owocowych przekąsek, deserów z galaretką lub wytrawnych przystawek.
Porcja na jeden kieliszek do szampana. Wszystkie składniki powinny być dobrze schłodzone.- 1 łyżka stołowa syropu Darbo z czarnego bzu
- 3 łyżki wody gazowanej
- 150-200 ml Prosecco
- Plasterki limonki lub cytryny (można je wcześniej lekko zamrozić)
- Liście mięty
- Ewentualnie kilka kostek lodu Przygotowanie:
Wlej jedną łyżkę stołową syropu Darbo Black Elderberry i trzy łyżki stołowe wody gazowanej do kieliszka do szampana i dopełnij Prosecco. Udekorować plasterkami limonki (lub cytryny) i listkami mięty. W sezonie (maj-czerwiec) napój można również udekorować kwiatami czarnego bzu. Jeśli chcesz dodać lód, zrób to przed nalaniem Prosecco. Lód służy do utrzymania niskiej temperatury napoju, a nie do jego rozcieńczenia. Najpierw dodaj kostki lodu, a następnie pozostałe składniki. Jeśli dodasz do drinka 2-3 kostki lodu, koktajl zostanie rozcieńczony, co będzie miało negatywny wpływ na jego smak. Dlatego zawsze upewnij się, że wszystkie składniki są wcześniej dobrze schłodzone. Przygotowany napój należy podawać natychmiast.
Dostawa obejmuje:Darbo Syrop z czarnego bzu 500ml
Darbo Syrop z czarnego bzu Koncentrat soku z czarnego bzu 500ml
Rodzina Darbo rozpoczęła produkcję syropu z owoców w 1879 roku. Tak wtedy, jak i teraz, tylko najlepsze owoce są przygotowywane w naturalny i delikatny sposób. W rezultacie cenne składniki owoców są w dużej mierze zachowane.
Przygotowanie: Rozcieńczyć syrop w stosunku 1:6 z 5 częściami wody. 100 g syropu zawiera koncentrat 125 g soku z czarnego bzu.
Adolf Darbo AktiengesellschaftDornau 18
6135 Stans
Österreich / Austria
| Składniki | |
|---|---|
| 49% koncentrat soku z czarnego bzu, cukier, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy. | |
| Wartości odżywcze na 100g/ml | |
| Kilodżul: | 169 kJ |
| Kilokalorie: | 40 kcal |
| Zawartość tłuszczu | 0,00g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,00g |
| Białko: | 0,00g |
| Węglowodany: | 9,60g |
| w tym cukier: | 9,60g |
| Sól: 0,00g | 0,00g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- 49% koncentrat soku z czarnego bzu, cukier, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kilodżule: 169 kJ, tłuszcz: 0,00g, kilokalorie: 40 kcal, w tym zdrowe kwasy tłuszczowe: 0,00g, białko: 0,00g, węglowodany: 9,60g, sól: 0,00g, w tym cukier: 9,60g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Adolf Darbo AktiengesellschaftDornau 18 6135 Stans Österreich / Austria
- Nazwa handlowa
- sok z czarnego bzu (z koncentratu soku z czarnego bzu)
- Producent
- ADOLF DARBO AG
- Numer producenta
- 74643
- EAN
- 9001432018190
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- 49% koncentrat soku z czarnego bzu, cukier, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kilodżule: 169 kJ, tłuszcz: 0,00g, kilokalorie: 40 kcal, w tym zdrowe kwasy tłuszczowe: 0,00g, białko: 0,00g, węglowodany: 9,60g, sól: 0,00g, w tym cukier: 9,60g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Adolf Darbo AktiengesellschaftDornau 18 6135 Stans Österreich / Austria
- Nazwa handlowa
- sok z czarnego bzu (z koncentratu soku z czarnego bzu)
- Producent
- ADOLF DARBO AG
- Numer producenta
- 74643
- EAN
- 9001432018190
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Ugreen 30488, Telefon komórkowy/Smartfon, Uchwyt aktywny, Biurko, Biały
33,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Darbo syrop owocowy o smaku malinowym z wysoką zawartością owoców 500mlJednorazowe
119,92 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop cytrynowy Darbo Sicilian do zmieszania z wodą sodową 500 mlJednorazowe
84,94 zł/1l
42,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo syrop owocowy truskawka z limonką do zmieszania z wodą sodową 500mlJednorazowe
94,82 zł/1l
47,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 9001432018138, 500 ml, 51 kcal, 13 g, 13 gJednorazowe
85,24 zł/1l
42,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Syrop z czarnej porzeczki Koncentrat soku z czarnej porzeczki 500mlJednorazowe
68,62 zł/1l
34,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Riegelein Mikołajki z czekolady mlecznej 813g
125,03 zł/1kg
101,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo syrop z owoców granatu z owoców do mieszania z wodą sodową 500mlJednorazowe
86,36 zł/1l
43,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin syrop z czarnego bzu o smaku kwiatowym oryginalne napoje 700mlJednorazowe
143,63 zł/1l
103,00 zł
-2,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,54 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 mis(y), Biały, 20 min, Przyciski, 200 mm
412,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Weck Saftgewinner-Kombiset WSG 20 K, för Einkochautomaten ab 35 cm, Entsafter
346,57 zł
-61,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
285,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

MSS e.K. Materac wellness VitalFoam – 90 x 200 x 11 cm – H3
701,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Monin syrop z kwiatu czarnego bzu butelka PET łatwa do dozowania 1000 ml
69,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Monin Syrop z kwiatów czarnego bzu z nutą miodu 1000mlJednorazowe
431,99 zł/1l
431,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Syrop z kwiatów czarnego bzu Monin – idealny do koktajli i lemoniady, 250 mlJednorazowe
86,60 zł/1l
21,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1024269490, Syrop do saturowania, Zielony, Biały, Żółty, Czarny bez, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

YO SYRUP syrop owocowy malina 700mlJednorazowe
36,11 zł/1l
25,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop z kwiatów czarnego bzu Monin – idealny do koktajli i lemoniady, 1000 mlJednorazowe
50 160,00 zł/1l
50,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ROTBÄCKCHEN Immunstark, opakowanie 6 sztuk (6 x 700 ml)
125,95 zł/1l
528,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Darbo Naturrein syrop z brzoskwini i marakui do mieszania z wodą sodową 500mlJednorazowe
64,86 zł/1l
32,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop z owoców czarnego bzu 400mlJednorazowe
91,30 zł/1l
36,52 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Syrop
Zawartość 1,5 l
trochę drogi - ale smakuje bardzo dobrze.
Oceniono dnia 24 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 3 l
Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,98 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Tri Top Orange Mandarine 600ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,60 zł/1l

Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,44 zł/1l