1,0



Na podstawie 1 opinii
Przysmak dla psa VITAKRAFT TREATIES MINIS łosoś omega 3 48g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,20 zł-2%
164,00 zł / 1kg
+ 10,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
9h 34m 18s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Przekąski dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pedigree Mega Box Schmackos 790g155,49 zł/1kg
122,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Przysmak dla psa - Kabanosy z królika Mersjo 500g33,98 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Więcej informacji o reklamie
Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g149 500,00 zł/1kg
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Przysmak dla psa - Treserki mięsne Mersjo lukrecja 500g23,98 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla psa VITAKRAFT Beef Sticks kabanosy z wołowiny 2 szt
199,67 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa VITAKRAFT BEEF STICK kabanos z wołowiny 1szt
599,00 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vitakraft Original Lamb Beef Stick - przysmaki dla psów - 50 x 12g
598,25 zł/1kg
358,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Przysmak dla psa VITAKRAFT FISH STICK kabanos z łososia 15g
249,50 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa VITAKRAFT Beef Stick kabanos z minerałami 12g
249,50 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vitakraft Beef Stick Rustico, Uniwersalne, Każda rasa, Wołowina, 55 g
130,91 zł/1kg
7,42 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,20 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vitakraft Treats Bits Pâté de foie 120 g
461,50 zł/1kg
55,38 zł
Sprzedawca: somnia24

Vitakraft przekąska dla psa Treaties Minis Salmon & Omega - 8 x 48g
107,76 zł/1kg
41,38 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pedigree Ranchos wołowina dla psów 70 g
234,43 zł/1kg
16,41 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Biszkopty dla psów Pedigree Markies 150 g
61,13 zł/1kg
14,75 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pedigree DentaStix, Szczenięta, Kurczak
147,40 zł/1kg
7,87 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dokas 70gx9 Minis Pierś z kurczaka dla psa
982,86 zł/1kg
68,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pedigree 5998749110720, Dorosły, 110 g
336,27 zł/1kg
41,77 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pedigree Ranchos Jerkies 3x70g Bezzbożowy Przysmak Dla Psa Z Wołowiną
37,80 zł
Sprzedawca: Unizoo

Przysmaki dla psa PEDIGREE Multi Biscrok 500g
25,44 zł/1kg
16,89 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Dokas Dog Minis Jagnięcina 70g
995,71 zł/1kg
69,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Rodzaj zwierzęcia:
- Pies
- Typ produktu:
- Przekąski
- Smak:
- Łososiowy
- Ilość:
- 48 g
- Wiek zwierzęcia:
- Dorosły
- Forma dawkowania:
- Stały
- Typ dozownika:
- Torba
- Bez cukru:
- Tak
- Nie zawiera ziarna:
- Tak
- Wielkość zwierzęcia:
- S
- Białko surowe (min):
- 20%
- Włókna surowe:
- 1,5%
- Tłuszcz surowy (min):
- 12%
- Popiół surowy:
- 7,5%
- Zawartość wilgoci:
- 38%
- Kraj pochodzenia:
- Niemcy
- Nie zawiera:
- Soja
Przysmak dla psa VITAKRAFT TREATIES MINIS łosoś omega 3 48g VITAKRAFT Treaties Minis Łosoś - przysmak dla psa - 48 g VITAKRAFT Treaties Minis Łosoś to pyszne mięsno-rybne przysmaki dla psa małej rasy na każdym etapie jego życia. Doskonale sprawdzą się jako karma uzupełniająca. Soczysty łosoś i idealny kształt pasztecików powoduje, że żaden nawet bardzo wybredny pupil nie oprze się tej smakowitej przekąsce. Dzięki nadającej się do recyklingu strunowej saszetce przysmak dla psa zachowuje świeżość przez dłuższy czas. Miękkie i soczyste paszteciki zawierające powyżej 75% mięsa VITAKRAFT Treaties Minis Łosoś, nie zawierają cukru, zbóż, glutenu, soi oraz pszenicy. Składniki użyte do produkcji według tradycyjnej receptury są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić najwyższą jakość i smakowitość produktu, a ryby pochodzą ze zrównoważonych połowów. Łosoś stanowiący główny smak to bogactwo cennego białka niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania układu mięśniowego, pokarmowego, a także kwasów omega-3 odpowiadających za zdrowie skóry i lśniąca sierść. VITAKRAFT Treaties Minis to również liczne związki mineralne i witaminy, m.in. z grupy B, A, E oraz D, które są istotne w diecie psa. Zapewniają mu energię, odpowiadają za mocne kości, mięśnie i stawy, dobrze wpływają na układ trawienny, nerwowy i odpornościowy. VITAKRAFT Treaties Minis, będzie idealną przekąską urozmaicającą codzienną dietę pupila. Ten mięsny pasztecik, będzie też odpowiednią nagrodą podczas szkolenia i nauki. Nie zapomnij zabrać jej ze sobą na spacer aby uzupełnić wydatek energetyczny psa. Każdy kawałek VITAKRAFT Treaties Minis to starannie wyselekcjonowany produkt, skomponowany tak, aby dostarczyć Twojemu pupilowi najwyższej jakości przysmak, który nie tylko smakuje wybornie, ale również wspiera zdrowie i dobre samopoczucie. To doskonały wybór dla właścicieli dbających o naturalną i zdrową dietę swoich pupili. Cechy produktu VITAKRAFT Treaties Minis Łosoś - przysmak dla psa - 48 g: Naturalne źródło cennego i lekkostrawnego białka Doskonały smak i aromat Bez sztucznych konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku Nie zawiera cukru, soi i glutenu Ryby pochodzącą ze zrównoważonych połowów Zawiera witaminy i minerały Odpowiednie dla psów każdej ras małych, od szczeniąt po starsze psy Świetna nagroda i przekąska dla psa Łatwy do podawania Skład Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego 76,4%, ryby i produkty z ryb ( w tym 3% łosoś), drożdże, nasiona ( w tym siemię lniane 0,44%), produkty pochodzenia roślinnego, warzywa, witaminy i minerały. Skład analityczny Białko 54%, tłuszcz 6%, wilgotność 12,5% włókno 1,5%, popiół 6%. Dawkowanie: Zalecane dawkowanie przysmaku dla VITAKRAFT Treaties Minis Łosoś, zależy od wagi psa i poziomu jego aktywności. Należy przestrzegać zaleceń producenta umieszczonych na opakowaniu oraz dostosować ilość podawanego przysmaku od indywidualnych potrzeb psa. Nie zapomnij zapewnić Swojemu psu stałego dostęp do świeżej wody. Cechy zdrowej diety psa Podstawą zdrowia i witalności czworonogów jest odpowiednio zbilansowana dieta. Nieprawidłowe żywienie może w znacznym stopniu obniżyć komfort życia pupila. Warto więc wiedzieć, jakie są najistotniejsze cechy zdrowej diety. Bardzo ważny jest wybór karmy – w końcu to ona jest źródłem niezbędnych do funkcjonowania składników. Dobry posiłek dla psa powinien zawierać dużą ilość mięsa, oleje roślinne i rybie, a także owoce i warzywa. Do składników, których powinniśmy unikać, należą przede wszystkim sztuczne barwniki, aromaty oraz konserwanty. Ważne także, aby karma była dostosowana do rasy psa, jego wieku oraz indywidualnych potrzeb takich jak alergia, choroby czy niedobory witamin. Przykładowo jedzenie dla szczeniaków powinno zawierać więcej białka i tłuszczu niż karma przeznaczona dla psów dorosłych. Co więcej, dawka kaloryczna musi być adekwatna do zapotrzebowania pupila, w przeciwnym razie może grozić mu otyłość lub wychudzenie. To, ile powinien zjeść zwierzak w ciągu doby, zależy przede wszystkim od jego wieku, wielkości oraz aktywności fizycznej. Im więcej zwierzak wychodzi na spacery, czy bawi się na świeżym powietrzu, tym większe jest jego zapotrzebowanie energetyczne. Kluczowa jest także regularność posiłków. Jedzenie o stałych, wyznaczonych porach ma pozytywny wpływ na trawienie psa, a także dzięki temu pupil nie będzie odczuwał głodu poza wyznaczonymi godzinami jedzenia. Zarówno dużym, jak i małym psom zaleca się podawanie kilku mniejszych posiłków zamiast jednego dużego.
- Waga
- 50 g
- Zawartość wilgoci
- 38%
- Nazwa handlowa
- 07973
- Rodzaj paszy
- Specyfikacja nie jest wymagana.
- Dodatki
- Brak
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4008239340481
- Numer producenta
- 34048
- Producent
- Numer zezwolenia
- N/A
- Waga
- 50 g
- Zawartość wilgoci
- 38%
- Nazwa handlowa
- 07973
- Rodzaj paszy
- Specyfikacja nie jest wymagana.
- Dodatki
- Brak
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4008239340481
- Numer producenta
- 34048
- Producent
- Numer zezwolenia
- N/A
Pasuje również do tego

Dr Oetker silikonowa mata do pieczenia silikon platinum, mata do pieczenia, alternatywa dla papieru do pieczenia, praktyczny silikon platinum
281,95 zł/1m
107,14 zł
Sprzedawca: TR8

Przysmak dla psa VITAKRAFT BEEF paski wołowina 80g
133,22 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa VITAKRAFT Beef Sticks kabanosy z wołowiny 2 szt
199,67 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa VITAKRAFT BEEF STICK kabanosy z indyka 2szt
166,33 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa VITAKRAFT BEEF STICK kabanos z wołowiny 1szt
599,00 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vitakraft Original Lamb Beef Stick - przysmaki dla psów - 50 x 12g
598,25 zł/1kg
358,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Przysmak dla psa VITAKRAFT FISH STICK kabanos z łososia 15g
249,50 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa VITAKRAFT Beef Stick kabanos z minerałami 12g
249,50 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa VITAKRAFT NOSHIES indyk 90g
104,90 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vitakraft Treats Bits Pâté de foie 120 g
461,50 zł/1kg
55,38 zł
Sprzedawca: somnia24

3 sztuki lampki nocnej LED z czujnikiem ruchu, zasilanej przez USB, emitującej ciepłe, białe światło, idealnej do schodów i szaf
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Przysmaki dla psów - Mersjo miękkie paski z kurczaka, zdrowy suplement diety, przysmak, naturalne miękkie przysmaki idealne dla małych i dużych zwierząt 500g
39,96 zł/1kg
20,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,98 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

500W(1000W peak) 518Wh Przenośny Stacja zasilania Generator solarny Power Station Generator energii Generator słonecznej Power Bank Ładowarka
1 110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 409,00 zł/1l
1 340,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Vitakraft Treaties Bits, Senior, Każda rasa, Kurczak, Wieprzowina, Drób, Warzywo, 120 g
433,25 zł/1kg
51,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Vitakraft Beef Stick Rustico, Uniwersalne, Każda rasa, Wołowina, 55 g
130,91 zł/1kg
7,42 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,20 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Czarny
2 579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Smartiee

Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g
149 500,00 zł/1kg
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Vitakraft Beef Stick Original Turkey - 50 x 12g
1 457,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FERRAMENTADATEO

Kirby Gashapon Blind Packs Minifiguren 5 cm Wyświetlacz kolekcji figurek z kopiowanymi zdolnościami (24 szt.)
431,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vitakraft 23109, Przekąski, Pies, Dorosły, Jagnięcina, Wieprzowina, Wołowina, 12 g, Bez cukru
169,50 zł/1kg
3,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
502,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 13, Czarny
16 608,19 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Mata kąpielowa dla psa z dyszami 100cm niebieska KAR
84,29 zł
Sprzedawca: Easytoys

Atari 400 Mini, Atari, Beżowy, Czarny, Pomarańczowy, 256 MB, Allwinner Technology, Allwinner H3, Wewnętrzna
324,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Smashers: Horror House
132,82 zł/1kg
143,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

COMPO 2822702004 COMPOZitruspflanzenerde 10,0 l
6,56 zł/1l
65,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Sigma Sport PC 25.10 Blue Edition
273,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Deska do prasowania Leifheit AirBoard M Black Plus
Używany
308,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 100 kgLiczba sztuk 10
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Petstyle Living Twisted Stick z kurczakiem



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
119,15 zł
Sprzedawca: Petstyleliving

Pedigree Mega Box Schmackos 790g
122,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
155,49 zł/1kg

Inaba Cat Churu 50x14g (700g) Kremowy Przysmak Dla Kota Pasta Mix Z Tuńczykiem I Kurczakiem
106,95 zł
Sprzedawca: Unizoo

PEDIGREE® RANCHOS™ przysmaki dla psów o smaku kurczaka, 7 sztuk x 70g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
76,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Pedigree Denta Stix, Dorosły, Labrador Retriever, Maxi (26 - 44 kg), Wołowina, Kurczak, 2,16 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
63,12 zł
Sprzedawca: Unizoo
29,22 zł/1kg

Pedigree Dentastix 56szt. 1440g Przysmak Dentystyczny z Kurczakiem i Wołowiną Dla Psów Średnich Ras



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,22 zł
Sprzedawca: Unizoo
33,05 zł/1kg

Przysmak dla psa i kota - Serduszkowe Duo: Wołowina z Marchewką Mersjo 50g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
3,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
79,80 zł/1kg

Beeztees 779100, Przekąski, Pies, Kurczak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,27 zł/1kg

Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149 500,00 zł/1kg

Przysmaki dla psa HILL'S HypoAllergenic - 220 g
42,71 zł
Sprzedawca: Teosmart
194,14 zł/1kg

MACED 100% naturalna wołowina 500 g
46,34 zł
Sprzedawca: Unizoo
0,46 zł/1kg

Maced Sushi Kaczka I Ryba 500G Przysmak Miękki Dla Psa
39,74 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,46 zł
Sprzedawca: Unizoo
68,92 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 1000g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,19 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,19 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 2000g. Idealne jako naturalna przekąska do żucia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,88 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,44 zł/1kg

Animille, kaczuszki dla psów, 500g, naturalne przysmaki do żucia dla psów, suszone przekąski dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
28,58 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 200g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,95 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
4,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,90 zł/1kg

Animille, uszy królika pokryte futrem, 1 kg suszonych przysmaków dla psów, produkt monobiałkowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,56 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,56 zł/1kg

Animille 20 sztuk 950g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
17,50 zł/1l

Uszy wieprzowe 5 szt. ucho wieprzowe suszony naturalny gryzak Animille



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Animille_com