5,0



Na podstawie 24 opinii
Tassimo Jacobs Cappuccino, Rainforest Alliance zertifiziert, 5er Pack, 5 x 16 T-Discs (8 Porcji)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
227,37 zł
174,90 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kapsułki do ekspresu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
JACOBS Decaffeinato Classico 6 kapsułek bezkofeinowych 200 kapsułek kompatybilnych z systemem Nespresso®*365,54 zł/1kg
380,16 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki TASSIMO Jacobs Lovers kapsułki do kawy - łącznie 48 napojów267,53 zł/1kg
331,74 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki TASSIMO z gorącą czekoladą, zestaw 3x Cadbury + 3x Milka – 48 napojów224,81 zł/1kg
323,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
TASSIMO Baileys Latte Macchiato, Kapsułka kawy, Latte macchiato, T DISC, 8 kub., Baileys, 8 szt.184,19 zł/1kg
243,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
328,75 zł/1kg
78,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tassimo Morning Café – duże opakowanie | 21 kapsułek XL
196,95 zł/1kg
32,26 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Open Food 8711000504895, 8 ml, mineral, E331, Salt, Sugar, Coffee, Ground coffee, Dairy, Proteines de lait concentrees eau, Disaccharide,..., 31 kcal, 2,1 g, 2,4 g
126,17 zł/1kg
33,31 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Jacobs CAPPUCCINO CLASSICO, Cappuccino, Torba
129,12 zł/1kg
33,57 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Tassimo Jacobs Espresso Classico, kawa, kawa w kapsułkach, kawa palona mielona 5 x 16 T-Discs
351,71 zł/1kg
207,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

TASSIMO Milk Composite, T DISC
192,94 zł/1kg
66,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Tassimo Jacobs Caffè Crema Classico XL | 16 tarcz T, kapsułki z kawą
253,09 zł/1kg
33,61 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

TASSIMO Toffee Nut Latte, Kapsułka kawy, Caffe latte, 8 kub., Tassimo, 8 szt.
136,83 zł/1kg
36,67 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Tassimo Jacobs Café au Lait 5-pak, kawa, kapsułki z kawą, kawa mleczna z palonej kawy mielonej, 80 dysków T / porcji
226,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

TASSIMO Baileys Latte Macchiato, Podstawka pod kawę, Latte macchiato, T DISC, 8 kub., Baileys
127,65 zł/1kg
33,70 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Tassimo Latte Macchiato Vanilla, kawa, kapsułki z waniliową kawą latte, mielona kawa palona, 16 kapsułek / 8 porcji
136,83 zł/1kg
36,67 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Jacobs Café Au Lait, Torba
181,03 zł/1kg
33,31 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Tassimo® Cadbury®, gorąca czekolada, 8 kapsułek MAXI, = 8 napojów
274,25 zł/1kg
65,82 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kawa w kapsułkach Tassimo Morning Cafe Mild & Smooth (kompatybilna z ekspresami kapsułkowymi Bosch Tassimo), 21 szt.
249,46 zł/1kg
36,67 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Kapsułki TASSIMO Morning Café Filter XL T Discs 1 opakowanie - 21 kapsułek z kawą do napojów
323,44 zł/1kg
50,78 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Tassimo Celebration Edition typu Cinnamon Roll Latte, kawa w kapsułkach, latte, 16 kapsułek / 8 porcji
226,60 zł/1kg
60,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kawa Tassimo Jacobs Cappuccino, kapsułki z kawą, kawa palona mielona, 16 dysków T (8 porcji):
Pyszne cappuccino od Jacobs Krönung, ulubionej niemieckiej marki kawy. Ciesz się połączeniem intensywnego espresso z delikatną pianką.
Proste przygotowanie:
Najpierw T-Disc z kompozycją mleka
Następnie espresso T-Disc
Rainforest Alliance oznacza zrównoważone rolnictwo, które poprawia warunki życia w krajach, w których jest uprawiane i chroni ekosystem lasów deszczowych.
Porcje w opakowaniu: 8
Rozmiar filiżanki: 190 ml
Producent / wyprodukowano dla:
JACOBS Douwe Egberts BV, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam - Holandia
Jacobs Cappuccino to smaczny sposób na dobry poranek. Pyszne połączenie intensywnego smaku espresso i delikatnej mlecznej pianki.
Ciesz się połączeniem intensywnego espresso i delikatnej pianki dzięki pysznemu Jacobs Cappuccino od TASSIMO. Wygodne przygotowanie: wystarczy wstrząsnąć i najpierw użyć T DISC do mieszania mleka. Następnie włóż Espresso T DISC i gotowe.
Pyszne cappuccino od Jacobs Krönung, ulubionej niemieckiej marki kawy. Ciesz się połączeniem intensywnego espresso z delikatną pianką.
Proste przygotowanie:
Najpierw T-Disc z kompozycją mleka
Następnie espresso T-Disc
Rainforest Alliance oznacza zrównoważone rolnictwo, które poprawia warunki życia w krajach, w których jest uprawiane i chroni ekosystem lasów deszczowych.
Porcje w opakowaniu: 8
Rozmiar filiżanki: 190 ml
Producent / wyprodukowano dla:
JACOBS Douwe Egberts BV, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam - Holandia
Jacobs Cappuccino to smaczny sposób na dobry poranek. Pyszne połączenie intensywnego smaku espresso i delikatnej mlecznej pianki.
Ciesz się połączeniem intensywnego espresso i delikatnej pianki dzięki pysznemu Jacobs Cappuccino od TASSIMO. Wygodne przygotowanie: wystarczy wstrząsnąć i najpierw użyć T DISC do mieszania mleka. Następnie włóż Espresso T DISC i gotowe.
- Nadaje się do systemu kapsułkowego
- Tassimo
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa Tassimo Jacobs Cappuccino, kapsułki z mieloną kawą paloną, 16 T-Disców (8 porcji):ultrafiltrowany KONCENTRAT MLEKA PEŁNOMLECZNEGO (60%), mielona kawa palona (20%), cukier (11%), woda, sól, regulator kwasowości (E339).
- Waga
- 1300 g
- Firma spożywcza
- Jacobs Douwe Egberts DE GmbH Langemarckstraße 4 - 20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Dysk z kawą
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 626047
- EAN
- 8711000500019
- Nadaje się do systemu kapsułkowego
- Tassimo
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa Tassimo Jacobs Cappuccino, kapsułki z mieloną kawą paloną, 16 T-Disców (8 porcji):ultrafiltrowany KONCENTRAT MLEKA PEŁNOMLECZNEGO (60%), mielona kawa palona (20%), cukier (11%), woda, sól, regulator kwasowości (E339).
- Waga
- 1300 g
- Firma spożywcza
- Jacobs Douwe Egberts DE GmbH Langemarckstraße 4 - 20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Dysk z kawą
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 626047
- EAN
- 8711000500019
Pasuje również do tego

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
328,75 zł/1kg
78,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tassimo Morning Café – duże opakowanie | 21 kapsułek XL
196,95 zł/1kg
32,26 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Open Food 8711000504895, 8 ml, mineral, E331, Salt, Sugar, Coffee, Ground coffee, Dairy, Proteines de lait concentrees eau, Disaccharide,..., 31 kcal, 2,1 g, 2,4 g
126,17 zł/1kg
33,31 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Tassimo Jacobs Espresso Classico, kawa, kawa w kapsułkach, kawa palona mielona 5 x 16 T-Discs
351,71 zł/1kg
207,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tassimo Jacobs Caffè Crema Classico XL | 16 tarcz T, kapsułki z kawą
253,09 zł/1kg
33,61 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

TASSIMO Jacobs Latte Macchiato caramel, T DISC
125,75 zł/1kg
33,70 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

TASSIMO Milk Composite, T DISC
192,94 zł/1kg
66,37 zł
Sprzedawca: somnia24

TASSIMO Toffee Nut Latte, Kapsułka kawy, Caffe latte, 8 kub., Tassimo, 8 szt.
136,83 zł/1kg
36,67 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
741,31 zł/1kg
96,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

TASSIMO 4051796 Tea Time Green Tea & Mint Teediscs 16 Porcji
1 872,25 zł/1kg
74,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
340,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Nescafé Dolce Gusto Nesquik, Cocoa, 436 kcal, 70 kcal, 1833 kJ, 292 kJ, 15,8 g
103,32 zł/1kg
26,45 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Tassimo Jacobs Café au Lait 5-pak, kawa, kapsułki z kawą, kawa mleczna z palonej kawy mielonej, 80 dysków T / porcji
226,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Jacobs CAPPUCCINO CLASSICO, Cappuccino, Torba
129,12 zł/1kg
33,57 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

TASSIMO Baileys Latte Macchiato, Podstawka pod kawę, Latte macchiato, T DISC, 8 kub., Baileys
127,65 zł/1kg
33,70 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Tassimo Latte Macchiato Vanilla, kawa, kapsułki z waniliową kawą latte, mielona kawa palona, 16 kapsułek / 8 porcji
136,83 zł/1kg
36,67 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Bosch Tassimo Style TAS1102, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,7 l, Kapsułka kawy, 1400 W, Czarny
765,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Tassimo Jacobs Coffee Cream Classic, Kaffee mit feiner Crema, 5er Pack, 5 x 16 T-Discs
371,37 zł/1kg
207,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Czajnik podrny Navaris o pojemnoci 0,5 litra - 16 x 11 x 17 cm - May czajnik o mocy 1100 W do uytku w podry, na kempingu, w przyczepie kempingowej lub w drodze
83,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Senseo HD6553/50, Ekspres do kawy na strączki, 0,7 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Szary
544,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Thomson Neo 360 X GEN360-4C128BK – laptop konwertowalny z ekranem FHD o przekątnej 33,78 cm (13,3"), procesorem Celeron N4020, 4 GB pamięci RAM, dyskiem 128 GB, systemem Windows 10 Home i klawiaturą QWERTZ, kolor czarny
1 125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Telesun

Jacobs Café Au Lait, Torba
181,03 zł/1kg
33,31 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 96% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
96%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne jak zawsze!
Zazwyczaj kupuję je w supermarkecie.... kiedy jest zniżka. Niestety online nie są dużo tańsze....czasami nawet droższe.
Oceniono dnia 22 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ulubiona kawa
Tak, to była moja ulubiona kawa, niestety z cenami musiałem zmienić, po prostu stała się zbyt droga, smakowała tak dobrze.
Oceniono dnia 9 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa i wszystko inne też było w porządku.
Zamówiłem go dla mojej córki, ponieważ naprawdę go lubi.
Oceniono dnia 22 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tassimo Capuchino
Bardzo dobre, często w korzystnych cenach. Chętnie ponownie
Oceniono dnia 11 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Szybka dostawa, dobrze zapakowane. Pasuje !!!
Oceniono dnia 6 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Smakuje bardzo dobrze mogę gorąco polecić
Oceniono dnia 10 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tassimo Capuccino
Świetne, bardzo zadowolony
Oceniono dnia 23 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa
Bardzo dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kapsułki kawy Nespresso A Modo Mio Crema&Gusto Forte 80szt - Lavazza



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,98 zł/1kg

Kapsułki z kawą Tchibo Cafissimo Caffè Crema Barista, 10 sztuk, zrównoważony i sprawiedliwy handel



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
16,20 zł
Sprzedawca: Metler
2 025,00 zł/1kg

KAFFEE Premium 80 kapsułek z kawą w pudełku selekcyjnym Kawa smakowa |wykonane z aluminium |100% nadające się do recyklingu Kapsułki kompatybilne z Nespresso®³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
189,70 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
421,56 zł/1kg

Dunkin' Donuts Caramel Latte 60 kapsułek z kawą | kompatybilne z ekspresami do kawy Dolce Gusto | kawa rozpuszczalna Latte o smaku karmelowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
148,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
176,79 zł/1kg

Lavazza Point Crema & Aroma Espresso 100 kaps.
126,97 zł
-6,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
266,64 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, Kapsułka kawy, Espresso, Średnie palona, A Modo Mio, 54 kub., 12/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10 530,67 zł/1kg

Metalowa kapsułka wielokrotnego użytku do kawy Dolce Gusto - zrównoważona i przyjazna dla środowiska alternatywa dla jednorazowych kapsułek - srebrna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
119,00 zł
Sprzedawca: 1915SHOP
793,33 zł/1kg

Lavazza Passionale, Kapsułka kawy, Espresso, Ciemna palona, A Modo Mio, 54 kub., 11/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
72,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
143,12 zł/1kg

Lavazza A Modo Mio Dek Cremoso 36 kapsu³ek
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7 465,33 zł/1kg

Crema Hazelnut Coffee - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|based | Nespresso®*³ compatible



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
331,70 zł/1kg

ORGANIC COFFEE FLAVORED BOX | 60 przemysłowo kompostowalnych² kapsułek z kawą do ekspresów kapsułkowych Nespresso®³ |La Natura Lifestyle



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
348,04 zł/1kg

Kawa Ristretto - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatybilna z Nespresso®*³
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
325,32 zł/1kg

Kawa w kapsułkach, La Natura Lifestyle Organic, Decaffeinato Espresso, 60 kapsułek kompatybilnych z Nespresso, 100% Arabica, 306 g
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
331,70 zł/1kg

Kapsułki Nespresso wielokrotnego użytku - Zestaw 3 kapsułek ze stali nierdzewnej do wielokrotnego napełniania - Kompatybilne z ekspresami Nespresso - Matowa czerń



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,00 zł
Sprzedawca: 1915SHOP
177,78 zł/1kg

Crema Chocolate Coffee - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|based | kompatybilny z Nespresso®*³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
331,70 zł/1kg

Dallmayr Capsa Lungo Selektion d Oro Brasil 10 kapsułek 56g opakowanie 10 sztuk
209,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pakiet degustacyjny - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g| Kompatybilny z Nespresso®*³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,30 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
311,44 zł/1kg

Lavazza Delizioso, Kapsułka kawy, Espresso, Średnie palona, A Modo Mio, 36 kub., 8/13



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6 652,00 zł/1kg

Lavazza Suerte, Kapsułka kawy, Espresso, Ciemna palona, A Modo Mio, 36 kub., 13/13
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6 653,33 zł/1kg

Modo Mio Classico Forte Crema e Gusto Kaffeekapseln 36 szt. - Lavazza
54,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
141,40 zł/1kg