4,6



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Waga:
1 g- 5 g
- 1 g
Dürr-Samen - Cebula dymka Vaugirard White - Nasiona - 0160
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
343,99 zł
343 989,98 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Nasiona warzyw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pakiet Nasion Warzywnych – 25 Odmian Kulinarnych - Organifer274,99 zł/1kg
274,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Więcej informacji o reklamie
Nasiona papryczek chili z uprawy ekologicznej (Early Jalapeno, 5 000 w skali Scoville'a) – nasiona papryczek chili z uprawy ekologicznej, idealne do uprawy w ogrodzie, na balkonie lub tarasie (10 sztuk)18 985,00 zł/1kg
189,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
200 nasion czerwonej komosy ogrodowej (Atriplex Red Orach) – sałata, szpinak, jadalna stara odmiana4 275,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Więcej informacji o reklamie
10 nasion fasoli ozdobnej „Preisgewinner” | Fasola ognista o czerwonych kwiatach | Roślina pnąca, osłona przed wzrokiem i roślina warzywna do ogrodu i na balkon592,67 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Nasiona Dürr - Ogórek przekąskowy Iznik F1 - nasiona - 1115
354 989,98 zł/1kg
354,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dürr-Samen - Piwo monachijskie z rzodkwią zimową - Nasiona - 0049
342 989,98 zł/1kg
342,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Organiczny zestaw nasion warzyw (10 odmian) - organiczny zestaw nasion warzyw idealny na taras, balkon i do ogrodu
18 015,00 zł/1kg
180,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Quedlinburger Saatgut - Cebula Stuttgarter Riesen - Nasiona - 491232
350 989,98 zł/1kg
350,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Marchew zimowa „Rote Riesen 2” | Nasiona marchwi firmy Hortitops
936,43 zł/1kg
13,11 zł
Sprzedawca: Cactula

Garnek miodu z melona cukrowego
70 198,00 zł/1kg
350,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pabst Keimkraft - Marchew wczesna i półdługa Nantaise 2 nasiona - 171300
56 998,33 zł/1kg
341,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nasiona Dürr - Kapusta włoska Nero di Toscana - nasiona - 4355
34 699,00 zł/1kg
346,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nasiona Dürr - Seler Ibis - nasiona - 1918
347 989,98 zł/1kg
347,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pabst Keimkraft - Kalarepa średnio wczesna i delikatna Delicatessen nasiona niebieskie - 171225
68 198,00 zł/1kg
340,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zielone szparagi Mary Washington
352 989,98 zł/1kg
352,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kapusta biała Dithmarscher
360 989,98 zł/1kg
360,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nasiona Dürr - Dynia Hokkaido Uchiki Kuri - nasiona - 1826
348 989,98 zł/1kg
348,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dürr-Samen - Odporna cebula dymka - Nasiona - 0983
352 989,98 zł/1kg
352,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

500 nasion buraków Beetrood Bikores – warzywa ogrodowe Na zdrowe i obfite zbiory!
2 032,50 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Truskawki Florian F1
360 989,98 zł/1kg
360,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Cebula dymka Cebula dymka tworzy średniej wielkości cebulki o drobnej łusce. Są odporne i dojrzewają już w połowie maja. Zawartość: ok. 400 nasion Wysiewać bezpośrednio na miejscu od połowy sierpnia do września. Nasiona należy tylko lekko przykryć. Głębokość siewu ok. 0,5-1 cm. Kiełkowanie następuje po ok. 2-3 tygodniach w temperaturze ok. 10-20°C. Uprawa Rozstawa rzędów 20-30 cm, w rzędzie 6-10 cm. W razie potrzeby po wschodach przenieść w inne miejsce. Stanowisko słoneczne. Gleba luźna, bogata w próchnicę. Niskie lub średnie wymagania nawozowe. Zastosowanie Bardzo wszechstronna, może być dodawana do warzyw, sałatek i spożywana na surowo. Roślina przyprawowa i lecznicza
- Waga
- 1 g
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4017048101602
- Numer producenta
- 0160-DS
- Producent
- Dürr-Samen
- Waga
- 1 g
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4017048101602
- Numer producenta
- 0160-DS
- Producent
- Dürr-Samen
Pasuje również do tego

Wysokiej jakości gleba BioBizz All-Mix wstępnie nawożona
6,08 zł/1kg
80,23 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

1000 nasion ogromnej marchwi „Herbst King” – odmiana typu Flakkeer, aromatyczna i plonująca odmiana marchwi do ogrodu i grządki warzywnej
3 850,00 zł/1kg
7,70 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Zestaw nasion pomidorów ekologicznych (10 odmian) – zestaw nasion pomidorów z upraw ekologicznych, idealny na taras, balkon i do ogrodu
18 015,00 zł/1kg
180,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Ogórek - Charlotte F1 hu 1,5g - seria NEJ
7 233,33 zł/1kg
10,85 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky

Nasiona fasoli Goldmarie 10g - W.Legutko
159,50 zł/1kg
3,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

LERAVA® x Profarms Mieszanka mikrogreenów – zestaw 6 opakowań nasion kiełków (brokuły, rukola, rzodkiewka, rzodkiewki, groszek, czosnek) oraz podkładki z konopi
5 134,85 zł/1kg
169,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

SAFLAX - Bio - Rzodkiewki - Śniadanie - 150 Nasiona - Raphanus sativus
1 960,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX

Ogórek Polan F1 Na Taśmie 7 M - Konserwowy, Wczesny I Plenny
8,99 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Gigantyczny pomidor w sztyfcie BRUTUS 65306
11,97 zł/1kg
11,97 zł
Sprzedawca: Eoshop

Dynia olbrzymia BAMBINO Nasiona 5g Toraf 38
289,00 zł/1kg
2,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Nohel Garden Gigantyczne paluszki pomidorowe BRUTUS
10,88 zł/1kg
10,88 zł
Sprzedawca: Eoshop

1000 nasion kalarepy „White of Vienna” – delikatna biała kalarepa | Brassica oleracea
3 635,00 zł/1kg
7,27 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

10 nasion fasoli ozdobnej „Preisgewinner” | Fasola ognista o czerwonych kwiatach | Roślina pnąca, osłona przed wzrokiem i roślina warzywna do ogrodu i na balkon
592,67 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

200 nasion czerwonej komosy ogrodowej (Atriplex Red Orach) – sałata, szpinak, jadalna stara odmiana
4 275,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

50 nasion ogórka Cornichon Vert de Paris Green Gherkin Nasiona warzyw ogrodowych
3 810,00 zł/1kg
7,62 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

15 nasion dyni wężowej „Gourd Sicilian Snake” (Trichosanthes cucumerina) – egzotyczna roślina pnąca, długie, ozdobne owoce
2 710,00 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

1000 nasion roszponki Verte de Cambrai warzywa zimowe, nasiona sałaty do ogrodu
1 905,00 zł/1kg
7,62 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

25 nasion ogórka „Telegraph Improved” – długie, gładkie owoce | Wydajna odmiana ogórka | Idealna do ogrodu i szklarni
7 700,00 zł/1kg
7,70 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

25 nasion chińskiego ogórka "Wąż" – Egzotyczny ogórek "Wąż" – Słodki i chrupiący – Szczególnie aromatyczny – Idealny do ogrodu, grządek podwyższonych i balkonu
7 700,00 zł/1kg
7,70 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

250 nasion ogórecznika lekarskiego (Borago officinalis) – jadalne niebiesko-fioletowe kwiaty, przyjazne pszczołom kwiaty polne
2 032,50 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

50 nasion nasturcji (Tropaeolum majus) – pnącze, kwiaty, warzywo
855,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 60% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
60%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 40% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
40%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt
Liczba sztuk 1Waga 1 g
Bardzo smaczny
Oceniono dnia 22 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nasiona cebuli dymki
Liczba sztuk 1Waga 1 g
Dobra jakość, bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Oceniono dnia 1 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1Waga 1 g
Oceniono dnia 22 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1Waga 1 g
Oceniono dnia 8 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1Waga 1 g
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pakiet Nasion Warzywnych – 25 Odmian Kulinarnych - Organifer
274,99 zł
Sprzedawca: Organifer
274,99 zł/1kg

SAFLAX - Bio - Kalarepa - Super Melt - 20 Nasiona - Brassica oleracea var. gongyl. L.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX
1 960,00 zł/1kg

Marchew późna berlikumer 2 Perfekcja TOR 500g - Torseed
93,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
165,86 zł/1kg

Rzodkiewka, nasiona na kiełki 500g - Torseed
41,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,71 zł/1kg

Brokuł, typ Calabrese - grube, mięsiste kiełki 100g - Torseed
34,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
314,90 zł/1kg

Rzodkiewka, nasiona na kiełki 250g - Torseed
28,89 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,96 zł/1kg

Fasola złota Mung, nasiona na kiełki 250g - Torseed
27,19 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,12 zł/1kg

Lucerna, nasiona na kiełki 100g - Torseed
20,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
171,73 zł/1kg

Nasiona fasoli Goldmarie 10g - W.Legutko
3,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
159,50 zł/1kg

Nasiona bobu karminowoczerwone 50g - W.Legutko
3,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,17 zł/1kg

Rabarbar Lider r.s. nasiona 1g - W.Legutko
3,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nasiona rzeżuchy 10g - W.Legutko
2,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
239,00 zł/1kg

Nasiona Pomidor Pokusa 0.6g - W.Legutko
3,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nasiona pora Bartek 0,80g - W.Legutko
3,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3 987,50 zł/1kg

Nasiona sałaty Miracle Voorburg 1g - W.Legutko
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nasiona fasoli Tytania 40g - W.Legutko
2,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,25 zł/1kg

Nasiona Kwiaty jadalne - Bratek wielkokwiatowy mieszanka 0.50g - W.Legutko
14,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
29 980,00 zł/1kg

Krwawnik pospolity MIX mieszanka Nasiona kwiatów - 545 Toraf
4,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
20,00 zł/1kg

Kapusta ozdobna MIX mieszanka Nasiona kwiatów - 534 Toraf
4,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,00 zł/1kg

Papryka LORAN 0,3g
2,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
259,00 zł/1kg