5,0



Na podstawie 3 opinii
Lambertz Aachen Dominos oblane mleczną czekoladą 150g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,37 zł
142,47 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g100,33 zł/1kg
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath Spritzgenuss pełnomleczna połówka oblana mleczną czekoladą 150g83,73 zł/1kg
12,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Henry Lambertz Best Selection Mieszanka herbatników 1000g102,53 zł/1kg
102,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Wicklein drobny norymberski piernik waflowy "Meistersinger", gładki113,70 zł/1kg
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Aachener Dominos ciemna czekolada mleczna 125g
113,20 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
65,67 zł/1kg
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Dominos ciemne herbatniki czekoladowe 250g
104,92 zł/1kg
26,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte domino z ciemnej czekolady z marcepanem i owocami 125 g, opakowanie 30 sztuk
88,00 zł/1kg
11,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Feine Nürnberger Meistersinger piernik waflowy oblany czekoladą
720,35 zł/1kg
144,07 zł
Sprzedawca: Benture

BAHLSEN 81810 Ciasteczka świąteczne piernikowe serca Akora Edelherb - 150 g
100,33 zł/1kg
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciasteczka Kinkartz Butter Spekulatius wykonane według tradycyjnej receptury 200g
54,75 zł/1kg
10,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,68 zł/1kg
122,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Schulte rogaliki waniliowe o smaku waniliowym 150g
109,00 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Mandellebkuchen Mändelchen z ciemną czekoladą i pełnym mlekiem 100g
254,40 zł/1kg
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen speculoos z najlepszymi przyprawami świątecznymi 200g
70,55 zł/1kg
14,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
65,50 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,07 zł/1kg
142,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Bahlsen Leibniz Minis herbatniki maślane oblane czekoladą 125g
130,80 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciasteczka czekoladowe Verkade z mleczną i gorzką czekoladą, 150 g
143,13 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lambertz Aachen Dominos oblane mleczną czekoladą 150g
- Podwójnie nadziewane i oblane czekoladą
- Z puszystym ciastem piernikowym
- 22% mleczna czekolada
- Z czekoladą z programu kakao Fairtrade
ten tradycyjny piernikowy specjał, wytwarzany według niezmienionej oryginalnej receptury, zachwyca delikatnym smakiem. Połączenie wyśmienitych przypraw i dwóch klasycznych nadzień sprawia, że puszyste ciasto piernikowe staje się prawdziwym doznaniem smakowym. Całość dopełnia mleczna polewa.
Lambertz GmbHBorchersstraße 18
52072 Aachen (D)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Ciemna czekolada (25%), cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, pestki moreli, przecier jabłkowy, masa kakaowa, MĄKA PSZENNA, masło kakaowe, cukier gronowy, stabilizator: sorbitol, syrop cukru inwertowanego, OLEJ Z MASŁA, ekstrakt z jabłek, substancja żelująca: Pektyna, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, naturalny aromat, przyprawy, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, substancja spulchniająca: węglan potasu, emulgator: lecytyny SOJOWE. Może zawierać: PEANUTS, LUPINS, inne ORZECHY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 1624,8 kJ / 388 kcal Białko 3,7 g Węglowodany 70,1 g Cukier 57,9 g Tłuszcz 9,7 g Nasycone kwasy tłuszczowe 4,5 g Sód / sól 0,1 g / 0,2 g Błonnik 2,3 g
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Lambertz GmbHBorchersstraße 18 52072 Aachen
- Nazwa handlowa
- Deserowe domino z 22% mleczną czekoladą
- Producent
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 24501
- EAN
- 4006894245004
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Ciemna czekolada (25%), cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, pestki moreli, przecier jabłkowy, masa kakaowa, MĄKA PSZENNA, masło kakaowe, cukier gronowy, stabilizator: sorbitol, syrop cukru inwertowanego, OLEJ Z MASŁA, ekstrakt z jabłek, substancja żelująca: Pektyna, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, naturalny aromat, przyprawy, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, substancja spulchniająca: węglan potasu, emulgator: lecytyny SOJOWE. Może zawierać: PEANUTS, LUPINS, inne ORZECHY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 1624,8 kJ / 388 kcal Białko 3,7 g Węglowodany 70,1 g Cukier 57,9 g Tłuszcz 9,7 g Nasycone kwasy tłuszczowe 4,5 g Sód / sól 0,1 g / 0,2 g Błonnik 2,3 g
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Lambertz GmbHBorchersstraße 18 52072 Aachen
- Nazwa handlowa
- Deserowe domino z 22% mleczną czekoladą
- Producent
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 24501
- EAN
- 4006894245004
Pasuje również do tego

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
100,33 zł/1kg
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Father Christmas pusta figurka z czekolady z mleka alpejskiego 40g
296,25 zł/1kg
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

La Domino kostki piernikowe 1250 g
98,82 zł/1kg
123,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Nougat Balls Nugatowa mleczna czekolada z nadzieniem 100g
230,30 zł/1kg
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Father Christmas Daim Combination Alpine Milk Chocolate 45g
247,40 zł/1kg
12,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Lindor Cacao z rozpływającą się w ustach ciemną czekoladą 100g
217,80 zł/1kg
21,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Pfeffernüsse glazurowany korzenny piernik z lukrem cukrowym 200g
43,80 zł/1kg
8,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Aachener Dominos ciemna czekolada mleczna 125g
113,20 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
65,67 zł/1kg
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Świąteczna czekolada mleczna mieszana torebka 150g
116,33 zł/1kg
17,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schluckwerder marcepan ziemniaczany z mielonych migdałów 100g
70,10 zł/1kg
7,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wysokiej jakości marcepan Schluckwerder w ciemnej czekoladzie 100g
68,40 zł/1kg
6,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Gebäck Contrella Classic Zartbitter 39081 200g
57,85 zł/1kg
11,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladowe wieńce Schluckwerder kolorowo posypane nonpareils 200g
10,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte domino podwójnie nadziewane w ciemnej czekoladzie 250g
87,12 zł/1kg
21,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciasteczka Kinkartz Butter Spekulatius wykonane według tradycyjnej receptury 200g
54,75 zł/1kg
10,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schluckwerder chleb marcepanowy w ciemnej czekoladzie czerwone złoto 50g
90,00 zł/1kg
4,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinkartz Aachener Schokoprinten z ciemną czekoladą 200g
127,20 zł/1kg
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lambertz piernikowe serca nadziewane ciemną czekoladą 150g
94,09 zł/1kg
16,98 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Weiss piernikowy domek czarownicy do samodzielnego zbudowania ze słodkimi dekoracjami 900g
84,50 zł/1kg
76,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Super Dickmanns 9er mus czekoladowy na bazie wafli 250g
56,84 zł/1kg
14,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Conrad Schulte masło cukiernicze kruche w kształcie litery S 200g
76,10 zł/1kg
15,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,24 zł/1kg
180,24 zł
Sprzedawca: somnia24

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,68 zł/1kg
122,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekoladowy Ojciec Gwiazdka dla dzieci z mlecznej czekolady 45g
254,67 zł/1kg
11,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg

Wieńce kawowe Schulte 1600g
81,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,81 zł/1kg

WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
76,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,89 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
77,78 zł/1kg

Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,15 zł/1kg

Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1kg

Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,95 zł/1kg

Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,95 zł/1kg