Bulion wołowy - kostka bulionowa 72g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,80 zł
122,22 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kostki bulionowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
S&B Golden Japanisches Curry łagodne 220g83,16 zł/1kg
20,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Pasta curry Thai Pride, czerwona, opakowanie 3 sztuki (3 x 195 g)255,18 zł/1kg
49,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kostki rosołowe warzywne DadiVegetale 100g - Alcenero89,90 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
BULION - KOSTKI DROBIOWE BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE(6 x 11 g) 66 g - BIOOAZA440,45 zł/1kg
29,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Natur Compagnie - Bulion z wołowiną - 100g
208,20 zł/1kg
20,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Wywar z kurczaka 90g
141,11 zł/1kg
12,70 zł
Sprzedawca: taleoo

Cenovis Klare Gemüsebrühe 4x126g
162,26 zł/1kg
81,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Kostka rosołowa wołowa BIOOAZA ekologiczna 66 g
25,39 zł/1l
8,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Niskokaloryczny bulion do picia 260g
82,65 zł/1kg
21,49 zł
Sprzedawca: taleoo

tellofix Hühner-Bouillon 500g
194,86 zł/1kg
97,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

BULION - KOSTKI DROBIOWE BEZGLUTENOWE(6 x 11 g) 66 g - NATURAVENA
26,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Erntesegen Rinderbouillon hefefrei 120g
193,58 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Winiary Rosół wołowy 60 g
70,67 zł/1l
4,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Knorr Rosół Wołowy 120 g (12 kostek)
53,92 zł/1kg
7,38 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,01 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

tellofix Rinds-Bouillon 540g
169,09 zł/1kg
91,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Knorr Rosół z Kury 70 kostek 700 g
72,71 zł/1kg
56,71 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Knorr Bulion na włoszczyźnie 60 g (6 kostek)
65,29 zł/1kg
4,70 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,57 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

BULION WARZYWNY W STYLU ŚRÓDZIEMNOMORSKIM W PROSZKU125 g - ERNTESEGEN
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Zonnatura Groentebouillon tabletki 66g - wegański bulion warzywny, bezglutenowy, bez dodatków
197,58 zł/1kg
13,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Winiary Bulion warzywny 120g (12 sztuk)
50,77 zł/1kg
6,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kostki bulionowe z wołowiną do przyprawiania potraw, jako delikatny bulion i jako aromatyczny bulion pitny, 6 kostek na 6 x 0,5 litra bulionu.
Sposób
użycia 1 kostkę bulionową zalać 1/2 litra wrzącej wody i wymieszać do rozpuszczenia.
- Zawartość
- 0.072 l
- Lista składników
- Sól kamienna, syrop glukozowy*, skrobia kukurydziana*, wołowina w proszku* (7,7%), masło shea*, tłuszcz wołowy*, ekstrakt drożdżowy, pomidory* (2,7%), prażona cebula* (2,3%), cukier karmelowy*, czosnek*, liście lubczyku*, pietruszka*, pieprz*, tymianek*, rozmaryn*.*z kontrolowanej uprawy ekologicznej
- Alergeny
- Może zawierać śladowe ilości jaj, glutenu, mleka, gorczycy i soi oraz ich produktów pochodnych, takich jak laktoza lub lecytyna sojowa.Może zawierać śladowe ilości selera.
- Waga
- 72 g
- Firma spożywcza
- ERNTESEGEN
- Nazwa handlowa
- Bulion wołowy - kostka bulionowa 72g
- Producent
- Erntesegen
- Numer producenta
- HUE20001246
- EAN
- 4016512051115
- Zawartość
- 0.072 l
- Lista składników
- Sól kamienna, syrop glukozowy*, skrobia kukurydziana*, wołowina w proszku* (7,7%), masło shea*, tłuszcz wołowy*, ekstrakt drożdżowy, pomidory* (2,7%), prażona cebula* (2,3%), cukier karmelowy*, czosnek*, liście lubczyku*, pietruszka*, pieprz*, tymianek*, rozmaryn*.*z kontrolowanej uprawy ekologicznej
- Alergeny
- Może zawierać śladowe ilości jaj, glutenu, mleka, gorczycy i soi oraz ich produktów pochodnych, takich jak laktoza lub lecytyna sojowa.Może zawierać śladowe ilości selera.
- Waga
- 72 g
- Firma spożywcza
- ERNTESEGEN
- Nazwa handlowa
- Bulion wołowy - kostka bulionowa 72g
- Producent
- Erntesegen
- Numer producenta
- HUE20001246
- EAN
- 4016512051115
Pasuje również do tego

Wywar z kurczaka - kostka rosołowa 66 g
121,67 zł/1kg
8,03 zł
Sprzedawca: taleoo

Bulion warzywny - bez drożdży z solą pierwotną 264g
59,66 zł/1kg
15,75 zł
Sprzedawca: taleoo

Bulion warzywny bez drożdży - kostka bulionowa 66g
98,03 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: taleoo

Bulion warzywny - bez drożdży z oryginalną solą 220g
99,23 zł/1kg
21,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix zupa ogonowa klarowna z delikatną wołowiną 400ml
47,87 zł/1l
19,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos holenderski bez drożdży 30g
238,67 zł/1kg
7,16 zł
Sprzedawca: taleoo

Wywar z kurczaka 90g
141,11 zł/1kg
12,70 zł
Sprzedawca: taleoo

Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,70 zł/1kg
9,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Plastry Maggi Brühe
79,80 zł/1kg
7,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Natur Compagnie - Bulion z wołowiną - 100g
208,20 zł/1kg
20,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Knorr Delkatess bulion klarowny 16 litrów nasz klasyk 329g
67,26 zł/1kg
22,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulion wołowy kolagenowy 400 ml - Schronisko Bukowina
46,65 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Jürgen Langbein Feine Küche Bulion wołowy do sosów i zup 500ml
35,50 zł/1l
17,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Natur Compagnie - Przezroczysty bulion z kurczaka - 100g
176,80 zł/1kg
17,68 zł
Sprzedawca: taleoo

Cenovis Klare Gemüsebrühe 4x126g
162,26 zł/1kg
81,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Erntesegen Hühnerbouillon hefefrei 120g
193,58 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Zupa wołowo-warzywna 400g
44,75 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® Rinder Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
104,42 zł/1kg
104,42 zł
Sprzedawca: somnia24

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
581 100,01 zł/1kg
58,11 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Kiełki fasoli Mung 330g - Diamond
20,52 zł/1l
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Appel Gormet małże w owocowym sosie pomidorowym do uszlachetniania 100g
118,70 zł/1l
11,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MNG Glutaminian sodu Ajinomoto wzmacniacz smaku E 621 200g
33,29 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Niskokaloryczny bulion do picia 260g
82,65 zł/1kg
21,49 zł
Sprzedawca: taleoo

SweMa, naturalna, organiczna baza warzywna, klasyczna, 320g
116,25 zł/1kg
37,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
29,97 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Rosół wołowy il mio Brodo di Manzo 1l - Star
10,97 zł/1l
10,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

BULION - KOSTKI DROBIOWE BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE(6 x 11 g) 66 g - BIOOAZA
29,07 zł
Sprzedawca: superbrandshop
440,45 zł/1kg

Kostki rosołowe warzywne DadiVegetale 100g - Alcenero
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,90 zł/1l

Kostki rosołowe Dado per Brodo Classico 10szt 100g - Star
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,70 zł/1l

Kostki rosołowe Dado per Brodo Vegetale -30% di10szt 100g - Star
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
74,90 zł/1l