4,7



Na podstawie 13 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Kawa Mielona Prodomo Dallmayr 250 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
45,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,38 zł-43%
101,52 zł / 1kg
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Kawy mielone i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa Crema e Gusto 3x250g- Lavazza106,65 zł/1kg
79,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kawa mielona Caffe' Crema e Gusto Dolce 2x250g - Lavazza124,96 zł/1kg
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kawa mielona Espresso Decaffeinato 250g - Caffe Vergnano171,96 zł/1kg
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kawa mielona Qualita Rossa 2x250g - Lavazza109,98 zł/1kg
54,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dallmayr prodomo kawa filtrowana 12x500gr.
169,68 zł/1kg
1 018,10 zł
Sprzedawca: Katomix

Jacobs 403052, 500 g, Ciemna palona
108,28 zł/1kg
54,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dallmayr prodomo bezkofeinowa | mielona | 500 g
78,50 zł/1kg
92,61 zł
-57%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,25 zł
Sprzedawca: Katomix

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Kawa Arabica mielona 500g
151,36 zł/1kg
75,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Classic 500g, 500 g, Średnie palona, Americano, Espresso, Torba, 500 g
94,20 zł/1kg
47,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dallmayr Classic kawa mielona mocna premium 500g opakowanie 12 szt
715,67 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Dallmayr Prodomo Naturmild 500g, 500 g, Średnie palona, Americano, Espresso, Torba, 500 g
183,10 zł/1kg
91,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Mövenpick Der Himmlische mielona kawa arabica wyżynna 500g
88,80 zł/1kg
44,40 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Dallmayr Classic kräftig 500g, 500 g, Średnie palona, Americano, Espresso, Torba, 500 g
180,12 zł/1kg
90,06 zł
Sprzedawca: somnia24

JACOBS Kawa Krönung Signature 4091341 mielona 500g
153,74 zł/1kg
76,87 zł
Sprzedawca: somnia24

Kawa mielona DEK Intenso 250g - Lavazza
91,50 zł/1kg
23,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Jacobs 7040340 Kawa Krönung mild 500 g
67,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Melitta Barista – mielona kawa palona o pełnym smaku, 500 g
61,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa mielona Suerte 2x250g - Lavazza
75,08 zł/1kg
39,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lavazza Crema e Gusto Classico 250, 250 g, Ciemna palona, Americano, Espresso, Arabica and Robusta, 1 szt., Torba
142,42 zł/1kg
37,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

KAWA MIELONA ARABICA 100 % KLASYCZNA500 g - LEBENSBAUM
104,84 zł/1kg
52,42 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kawa Dallmayr prodomo została stworzona 50 lat temu i jest dziś tak samo popularna jak wtedy. Typowy smak charakteryzuje się przede wszystkim ziarnami Arabiki pochodzącymi z żyznych południowych prowincji Etiopii, pierwotnej ojczyzny kawy. Specjalny proces uszlachetniania i końcowe palenie o pełnym aromacie nadają kawie Dallmayr prodomo niepowtarzalny smak. Rozkosz dla wszystkich miłośników kawy.
- Klasyczna przyjemność picia kawy z domu Dallmayr
- Kawa najwyższej jakości, oferowana w niemal tej samej mieszance od ponad 50 lat
- Doskonale dopracowana najwyższa jakość
Palenie: 3/5
Kwasowość: 3/5
Moc: 4/5
Numer artykułu producenta: 021 000 0 00
Producent / wyprodukowano dla:
Alois Dallmayr KG , Dienerstrasse 14 - 15, 80331 Monachium - Niemcy
Zamów już dziś i rozkoszuj się wyjątkowym smakiem kawy Dallmayr Prodomo! Poczuj prawdziwą przyjemność z każdej filiżanki!
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- Alois Dallmayr KG, Dienerstraße 14-15, 80331 München, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kawa mielona Dallmayr Prodomo 250g, kawa filtrowana
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 021 000 0 00
- EAN
- 4008167102113
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- Alois Dallmayr KG, Dienerstraße 14-15, 80331 München, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kawa mielona Dallmayr Prodomo 250g, kawa filtrowana
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 021 000 0 00
- EAN
- 4008167102113
Pasuje również do tego

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Senseo – Milka Choco pads – 4 x 8 kapsułek
221,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Philips Daily Collection HD2581/90, 2 kaw., Czarny, Plastik, Obrotowy, 830 W, 220-240 V
197,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Polmlek Mleko Łagodne bez laktozy 2% 1 l
5,18 zł/1kg
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Przedłużenie EMOS 5 m. P0125R 16A
42,77 zł/1m
213,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Średnie palona, Americano, Espresso, Torba, 500 g
100,54 zł/1kg
50,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maxxworld moskitiera z magnetycznym zamknięciem Moskitiera przeciw owadom 90 x 210 cm
47,51 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Kawa Arabica mielona 500g
151,36 zł/1kg
75,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hisense H20MOWP1, Blat, Mikrofalówka Solo, 20 l, 700 W, Przyciski, Obrotowy, Biały
382,24 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Dallmayr prodomo kawa filtrowana 12x500gr.
169,68 zł/1kg
1 018,10 zł
Sprzedawca: Katomix

Smażony ryż Menzi
49,77 zł/1kg
19,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Stollen drobny marcepan z rodzynkami sułtańskimi i migdałami 1000g
34,34 zł/1kg
34,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
442,70 zł/1kg
88,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

10 000 nasion rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla) – delikatna roślina lecznicza i ulubienica pszczół | Aromatyczne nasiona ziół do ogrodu, na balkon i do ogrodu naturalnego
8 550,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
8%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealnie dostarczona do domu!
Pijemy ten rodzaj kawy codziennie, a teraz mamy go w zapasie. Koniec z bieganiem po tę odmianę. Podobnie jak w przypadku poprzedniej dostawy, jesteśmy bardzo zadowoleni, bardzo dziękujemy!
Oceniono dnia 29 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dallmayr Prodomo
Kawa jest w porządku. Ale jest bardzo droga jak na fakt, że ma tylko 250g.
Oceniono dnia 15 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka wysyłka, kawa jest bardzo dobra
Szybka wysyłka, kawa jest bardzo dobra
Oceniono dnia 9 marca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super kawa i dostawa
Bardzo szybka dostawa i najlepsze opakowanie. Z przyjemnością zamówię ponownie!
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kawa filtrowana Jacobs Krönung Signature o pełnym smaku 500 g, opakowanie 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
666,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Illy 7191, 250 g, Espresso, 24 mies., 1 szt., 91,2 mm, 91,2 mm
48,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
193,48 zł/1kg

Kawa Mielona 500g x2 BRAZYLIA / KOLUMBIA 100% ARABICA Świeża 1kg + GRATIS
69,62 zł
Sprzedawca: SKIMACOFFEE
68 254,90 zł/1kg

Kawa mielona Gold Medal 400g - Kimbo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,41 zł/1kg

Kawa Crema e Gusto 3x250g- Lavazza



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
79,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
106,65 zł/1kg

Kimbo Espresso Napoletano, Kapsułka kawy, Espresso, Medium-dark roast, 10/13, 50 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,40 zł/1kg

Kawa mielona Caffe' Crema e Gusto Dolce 2x250g - Lavazza
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
124,96 zł/1kg

Kawa mielona Seg Deca 250 g



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
159,22 zł/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
69,96 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
559,68 zł/1kg

Kawa mielona Qualita Rossa 2x250g - Lavazza



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
54,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,98 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, mielona kawa Arabica 100%, organiczna, 250g, przeznaczona do ekspresów przelewowych, kawy americano i french press
59,90 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
239,60 zł/1kg

Kawa mielona Passalaqua Mexico 250g - Gusto Tondo
34,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,65 zł/1kg

Kawa mielona Caffe Crema&Gusto forte 250gx2 - Lavazza



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
90,51 zł/1kg

Kawa mielona Gran Aroma 500g - Caffe Vergnano
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,29 zł/1kg

Kawa mielona Gold Medal 250g - Kimbo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,90 zł/1kg

Kawa mielona Macinato Fresco 250g - Kimbo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
101,75 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico Macinato, 250 g, Ciemna palona, Espresso, Mokka, Włochy, 1 szt., 150 mm



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,96 zł/1kg

Kawa mielona Peru Macinato Arabica 250g - Segafredo
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
153,81 zł/1kg

Kawa mielona bezkofeinowa Decaf 250g - Kimbo
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
111,12 zł/1kg

Zabielacz ("śmietanka") do kawy Rioba w saszetka 150szt pakowane pojedynczo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
24,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,00 zł/1l